Winthrop University Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Winthrop University to publiczny, wszechstronny uniwersytet, który dąży do bycia jedną z najlepszych instytucji tego rodzaju w kraju. Rozważając Winthrop, znajdziesz rygorystyczny program nauczania i doświadczony wykładowca, który w całości poświęcony jest wartościom usługi, doskonałości, różnorodności i tworzeniu silnej społeczności dla studentów.

Dzięki doświadczeniu edukacyjnemu, które łączy profesjonalne programy, globalną świadomość i zaangażowanie obywatelskie, Winthrop pomoże ci rozwinąć wiedzę, umiejętności i wartości, które wzbogacą twoje życie na zawsze i przygotują cię na przyszłość.

Najważniejsze informacje o szkole

 • Regionalnie akredytowany przez Komisję Kolegiów Południowego Stowarzyszenia Szkół Wyższych i Szkół do nadawania matury, magisterskich i specjalistycznych stopni.
 • Założony w 1886 roku.
 • Oferuje zarówno kampus
 • Piękny kampus w pobliżu Charlotte w Rock Hill w Południowej Karolinie, z architekturą neogruzińską wpisaną do Krajowego Rejestru Miejsc Historycznych .
 • Koncentrujący się na społeczności i wysoko oceniany za swój wkład w dobro publiczne.

Rankingi i uznanie

 • Zajmuje 8 miejsce wśród południowych uniwersytetów publicznych i 19 najlepszą szkołę dla weteranów według US News
 • Na 74 miejscu wśród 673 instytucji za wkład w dobro publiczne Washington Monthly
 • Miejsce w rankingu „Best in the Southeast” według The Princeton Review

Populacja studentów

 • Zapisy dla absolwentów: 1018 (na podstawie danych z jesieni 2016 r.)
 • Zapisy na studia licencjackie: 5,091
 • Stosunek mężczyzn do kobiet: 30% / 70%
 • Różnorodność: 37,5% mniejszości amerykańskich
 • Stosunek studentów do wydziałów: od 14 do 1

Akredytacja

Winthrop University jest regionalnie akredytowany przez Komisję ds. Kolegiów Południowego Stowarzyszenia Szkół i Szkół do nadawania matury, magisterskich i specjalistycznych stopni. Ponadto wiele indywidualnych programów w Winthrop jest zatwierdzonych przez akredytatorów branżowych.

Pomoc finansowa

Absolwenci mogą być uprawnieni do pożyczek federalnych. Aby złożyć wniosek, uczniowie muszą przesłać FAFSA, używając szkolnego kodu Winthrop 003456.

Misja

Winthrop University oferuje spersonalizowane i wymagające programy studiów licencjackich, magisterskich i ustawicznych na poziomie krajowym w kontekście poświęconym służbie publicznej narodowi i stanowi Południowej Karoliny. Wieloletnie zaangażowanie Winthrop w bycie jedną z najlepszych tego typu instytucji w kraju nieustannie kieruje misją uniwersytetu.

Opierając się na swoim XIX-wiecznym pochodzeniu jako charakterystycznej uczelni dla kobiet, Uniwersytet Winthrop XXI wieku osiąga rangę narodową jako konkurencyjna i charakterystyczna, koedukacyjna, publiczna, kompleksowa instytucja zorientowana na wartości. Wartości usługi, doskonałości, różnorodności, społeczności i przywództwa stanowią podstawę dalszego rozwoju Winthrop i kształtują ciągły sukces Winthrop.

Winthrop rekrutuje zorientowane na osiągnięcia, zróżnicowane kulturowo i społecznie odpowiedzialne ciało studenckie, rekrutując studentów, których obecność dodaje różnorodności i wzbogacenia. Winthrop szczyci się tym, że jest instytucją z wyboru dla grup tradycyjnie niedostatecznie reprezentowanych na wielu kampusach uniwersyteckich.

Lokalizacje

Rock Hill

Address
701 Oakland Avenue
29733 Rock Hill, Karolina Południowa, Stany Zjednoczone