Widener University Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto wybrać Uniwersytet Widenera?

Na Uniwersytecie Widener z dumą kultywujemy trudne i różnorodne kulturowo środowiska uczenia się, w których najważniejsi są naukowcy, przywództwo i usługi. Nasze programy nauczania są powiązane z problemami społecznymi i zachęcają studentów do wzięcia odpowiedzialności społecznej za swoją rolę w dzisiejszym globalnym społeczeństwie.

Założona w 1821 roku w Chester w Pensylwanii firma Widener jest znana w całym kraju za nasze zaangażowanie w zaangażowanie obywatelskie, służbę i odpowiedzialność społeczną. Uniwersytet został wpisany na Listę Honorową Służby Społecznej Wyższej Edukacji Prezydenta USA z wyróżnieniem co roku od momentu jej powstania w 2006 roku.

Naszym celem jest rozwój prawdziwych liderów, którzy inspirują pozytywne zmiany w naszej społeczności.

Po ukończeniu studiów online w Widener, jesteś w pełni przygotowany z doświadczeniem zawodowym, wiedzą i dążeniem do rozwoju kariery i przewodzenia w swojej dziedzinie.

Oferujemy następujące stopnie online w naszym elastycznym, innowacyjnym formacie:

  • Master of Business Administration (MBA)
  • Master of Social Work (MSW)
  • Zarejestrowana pielęgniarka-licencjat z pielęgniarstwa (RN-BSN)

Bez względu na program lub zawód, edukacja dla osób poszerzających nacisk kładzie nacisk na praktyczne uczenie się w małych klasach, znaczące projekty nauki usług i odpowiednie doświadczenie w miejscu pracy.

Pomoc finansowa na Uniwersytecie Widener

Pomoc finansowa, w tym federalne pożyczki i granty, jest dostępna dla studentów Widener University Online celu pokrycia kosztów edukacji. Ustalenia dotyczące zwrotu czesnego przez pracodawcę mogą być również dokonane dla wykwalifikowanych studentów z dokumentacją pracodawcy.

Możesz ubiegać się o pomoc finansową za pomocą bezpłatnego wniosku o federalną pomoc studencką (FAFSA). Kod Uniwersytetu Widenera to 003313.

Lokalizacje

Chester

Address
University Place,One
19013 Chester, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium