Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

Korzenie europejskie

Westfield Business School sięga roku 2000, kiedy dr Javier Rivera z Stanford and IE profesor del IE, i Victor Ros, inżynier morski i MBA z IESE, którzy byli następnie nauczycielami w Instituto de Empresa w Madrycie. Zbiegły się one w potrzebie umożliwienia każdej osobie dostępu do nowej integralnej edukacji w zakresie zarządzania, dzięki czemu nowe technologie były dostępne i przeszkadzały w wirtualności w służbie uczenia się. W ten sposób powstaje mieszana metodologia w Madrycie, w Hiszpanii, z zamiarem zostania szkołą referencyjną w zakresie edukacji menedżerskiej online, szkołą z najwyższej jakości mistrzami i MBA, zastępującą tradycyjne programy „twarzą w twarz”.

W ten sposób staliśmy się szkołą pioniera biznesu oferującego programy online.118209_adult-attire-commerce-1367269.jpg

Trajektoria wyznaczona przez zaangażowanie naszych uczniów

Instytucja, świadoma bardziej otwartego i międzynarodowego środowiska na świecie w zakresie nauczania i zarządzania, ewoluowała dostarczając nowe modele, dostosowując się do tego nowego sposobu przedsiębiorczej rzeczywistości, jednocześnie zachowując jasne wartości humanistyczne i zrozumienie, że jest w ludziach że najbardziej niezwykła wartość tkwi w nich, podsycając je wysiłkiem i ciężką pracą oraz pomagając w koniecznych zmianach, aby zbudować bardziej sprawiedliwe społeczeństwa i środowiska przedsiębiorczości, które generują wartość dodaną.

Historia

W 2009 roku podjęto decyzję o utworzeniu Business School w Stanach Zjednoczonych, kraju, który jest światowym referentem w wysokiej jakości szkolnictwie wyższym i szkoleniach; w ramach konkurencyjnych ram regulacyjnych, przejrzystych i wymagających. Oznacza to przyjęcie kanonu wartości i popytu regulującego edukację uniwersytecką w Stanach Zjednoczonych.

W 2012 r. Ta nowa Szkoła Biznesu oferuje programy edukacyjne w trudnej metodologii, jak ma to miejsce w przypadku Uniwersytetu Harvarda na podstawie licencji Komisji ds. Niezależnej Edukacji (CIE) z Florida Department of Education. Jednostka ta reguluje i nadzoruje spełnianie standardów jakości, treści, wydziałów i stopnia zaangażowania uczniów.

W 2014 r., Dzięki jakości programów, CIE ratyfikuje licencję nr 4569, która umożliwia ISEAD Business School oferowanie studiów magisterskich i MBA z dyplomem i amerykańskim uznaniem akademickim.118210_adult-cheerful-collaboration-1391373.jpg

Misja i wizja

Ludzie, planeta, zysk

Celem Westfield Business School jest kształcenie ludzi skupionych na potrójnej linii dolnej, z możliwością wpływania na wyniki biznesowe, przy jednoczesnym wywieraniu pozytywnego wpływu na ludzi, społeczeństwo i planetę.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Westfield Business School

MBA w Westfield Business School oferuje uczniom ogólne doświadczenie świata biznesu i różnych obszarów, które muszą podjąć, aby zajmować wysokie stanowisko kierownicze i ... [+]

MBA w Westfield Business School oferuje uczniom ogólne doświadczenie świata biznesu i różnych obszarów, które muszą podjąć, aby zajmować wysokie stanowisko kierownicze i podejmować konsekwencje, jakie niesie ze sobą każda decyzja biznesowa.

Złożoność, niepewność i dynamika globalnego biznesu są częścią tego, że kontekst Westfield Business School skupia się na próbie zidentyfikowania możliwości, poprzez tworzenie i promowanie innowacyjnych projektów oraz poprzez stawianie czoła wyzwaniom w bieżącym środowisku biznesowym.

Program skierowany jest do kadry kierowniczej i personelu zarządzającego, przedsiębiorców, konsultantów i wszystkich profesjonalistów, którzy poszukują głębokiego zrozumienia kluczowych czynników firmy i operacyjnych punktów widzenia z różnych działów w firmie.... [-]

Stany Zjednoczone Doral
Październik 2019
Język hiszpański,Spanish (Argentina),Spanish (Bolivia),Spanish (Chile),Spanish (Colombia),Spanish (Mexican),Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
16 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku