Przeczytaj oficjalny opis

112374_WITCC_VGD_BannerFinal.jpg

JEST DLA MNIE ONLINE?

W klasach internetowych Western Iowa Tech uczniowie mogą wybierać spośród setek ofert kursów. W niektórych przypadkach możesz zdobyć kredyty na studia lub nawet kilka stopni. Wszystko czego potrzebujesz to komputer i dostęp do Internetu ... po prostu zaloguj się i postępuj zgodnie z instrukcjami. Wsparcie techniczne jest dostępne 24/7. Uczniowie mogą zadawać pytania instruktorom, przeprowadzać testy, uzyskiwać dostęp do ocen i brać udział w dyskusjach wątkowych ... wszystko online, w dowolnym miejscu.

Skąd mam wiedzieć, czy nauka online jest dla mnie?

Kursy online to wygodny sposób na realizację celów edukacyjnych; jednak NIE są one prowadzone we własnym tempie i mają regularne terminy na zadanie domowe i testy, tak jak w klasie. Masz swobodę w odrabianiu zadań domowych i „zajęciach” w swoim napiętym harmonogramie, ale zadania, dokumenty, quizy, egzaminy i tym podobne będą musiały być wykonywane zgodnie z harmonogramem zajęć, aby nikt nie pozostawał w tyle. Jeśli nie masz pewności, czy nauka online jest dla Ciebie, spróbuj wybrać kurs orientacyjny.

Potencjalnie będziesz mieć kolegów z całego kraju i często będą mieli różne perspektywy na różne rzeczy. Okazuj szacunek w klasie online i traktuj innych, jak chcesz być traktowany.

Zwróć szczególną uwagę na rodzaj klasy, na którą się zapisujesz, ponieważ istnieje kilka odmian.

W pełni online 16-tygodniowe kursy przebiegają przez cały semestr i są nieco bardziej zrelaksowane niż ośmiotygodniowy kurs.

W pełni online 8-tygodniowe kursy łączą w sobie całe 16 tygodni materiału i nauki w osiem tygodni. Jak możesz sobie wyobrazić, jest to szybsze tempo i wymaga więcej dyscypliny niż 16-tygodniowy kurs. Korzyść polega na szybszym wykonaniu tego zadania, dzięki czemu można wziąć dwa ośmiotygodniowe zajęcia w semestrze.

W pełni online 12-tygodniowe kursy mogą być prowadzone w semestrach jesienno-wiosennym i stanowią miły kompromis między 16 a 8 tygodniem.

Kursy hybrydowe łączą się w trybie online z doświadczeniem w klasie, aby uczynić klasę nieco bardziej elastyczną, ale wciąż dają czas na lekcje, które niektóre kursy mogą wymagać, aby były najbardziej skuteczne.112440_witcc3images.JPG

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Western Iowa Tech Community College Distance Education

Zapraszamy do skorzystania z naszego programu online w zakresie tworzenia gier wideo. Program rozwija umiejętności w zakresie modelowania, teksturowania, podstawowych skr ... [+]

Zapraszamy do skorzystania z naszego programu online w zakresie tworzenia gier wideo. Program rozwija umiejętności w zakresie modelowania, teksturowania, podstawowych skryptów, wiedzy artystycznej i potoku gier wideo. Umiejętności te pomogą również w tworzeniu zasobów gier wideo i włączeniu ich do silnika gry. Nacisk kładzie się na zapewnienie lepszego uczenia się poprzez nauczanie złożonych, technicznych pojęć w zrozumiały sposób. Zadania oparte na projektach są wykorzystywane do opracowania profesjonalnego portfolio wykorzystywanego podczas ubiegania się o karierę w branży.

Obejrzyj ten film, aby zobaczyć końcowy projekt studenta wyprodukowany w programie! Będziesz tworzyć portfolio swoich prac do wykorzystania przy ubieganiu się o pracę.... [-]

Stany Zjednoczone Sioux City
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku