Watson Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Rozpoczyna się całe życie uderzenia.

Watson Institute to miejsce, w którym przedsiębiorcy nowej generacji mogą znaleźć swoją społeczność, odkryć swoje powołanie i przyspieszyć karierę. Zapewniamy narzędzia, sieć, sposób myślenia i odwagę następnemu pokoleniu, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi świat, rozpocząć udane kariery i prowadzić wpływające na życie życie.

Watson Institute ma siedziby w Boulder w Kolorado, na Uniwersytecie Lynn w Boca Raton na Florydzie oraz na Universidad Francisco Marroquín (UFM) w Gwatemali, Gwatemala.


Watson Institute / Watson Institute

Watson Accelerator w Boulder w stanie Kolorado został uruchomiony w 2013 roku, aby przyspieszyć przedsięwzięcia i kariery przedsiębiorców nowej generacji, nastawionych na wpływ. Program akceleratora obejmuje nagradzane szkolenia, intensywne mentoring i globalną społeczność rówieśników.

Obecnie budujemy partnerstwa z innowacyjnymi uniwersytetami w USA, Ameryce Łacińskiej i Chinach w celu wzmocnienia programów przyspieszających karierę liderów przedsiębiorczości nowej generacji.

223 stypendystów i absolwentów Watson Institute z 53 krajów zebrało ponad 77,2 miliona dolarów, stworzyło ponad 500 miejsc pracy w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin i wpłynęło na 150 000 ludzi na całym świecie poprzez inicjatywy, którym pomagają przewodzić. Absolwenci Watson zostali wybrani na Y Combinator, Echoing Green Fellowship, a czterech nazwano na 30 Forbesa pod 30 listami. Alums kontynuują naukę m.in. na Harvard University, New York University i Princeton University.

Watson Institute , Boulder

Watson Semester Accelerator w Boulder w Kolorado to program dla studentów, absolwentów szkół wyższych i studentów z przerwami, z przedsięwzięciem społecznym na wczesnym etapie, mającym na celu rozwiązanie najtrudniejszych wyzwań, przed którymi stoi świat.


Watson Institute / Watson Institute

Doświadczenie Watson Institute

Istniejemy, aby służyć jako platforma dla następnego pokolenia liderów, przedsiębiorców i innowatorów w celu budowania udanych karier i wpływowego życia.

Każdy element programu Watson Institute jest dostosowany do zapewniania liderom przedsiębiorczości nowej generacji intensywnego szkolenia, globalnej sieci, zaangażowanej mentoringu i praktycznego doświadczenia w celu rozpoczęcia znaczącej kariery.

Oto główne filary każdego programu Watson Institute :

Mentorship

Mentoring stymuluje rozwój osobisty, rozwój przywództwa i sukces przedsiębiorczy, jednocześnie znacznie poszerzając sieć naszych uczniów. Z tego powodu program mentorów stanowi filar doświadczenia Watson i konsekwentnie zaliczany jest do najbardziej wpływowych części naszego programu.

W Watson Institute studenci są parowani ze sprawdzonymi lokalnymi przedsiębiorcami, innowatorami i liderami na podstawie tego, jak dobrze dostosowują się do swojej misji i obecnego zestawu umiejętności. Mentorzy szkolą studentów podczas ich podróży i rzucają im wyzwanie, aby zwiększyli swój wpływ, dodając perspektywę, poszerzając sieć, kwestionując ich założenia i poprawiając ich światopogląd.

Nauczyciele kursów mistrzowskich

Nauczyciele kursów mistrzowskich Watson to wiodący światowi liderzy, przedsiębiorcy i praktycy, którzy służą jako rezydenci krótkoterminowi. Każdego tygodnia nauczyciel kursu mistrzowskiego jest zapraszany do kampusu, aby dzielić się swoją przedsiębiorczą podróżą, zapewniać mentoring jeden na jednego i poszerzać globalną sieć studentów.

Kursy mistrzowskie obejmują od kameralnego czatu przy kominku po interaktywne warsztaty i obracają się wokół dzielenia się najlepszymi praktykami, a także uczenia się i porażek. Ten filar doświadczenia Watson stawia uczniów obok znakomitych liderów i przedsiębiorców, którzy służą jako wzorce inspiracji i praktyczny przewodnik po sukcesach.

Intensywny trening

Szkolenie Watson Institute rozwija twarde i miękkie umiejętności niezbędne do udanej kariery i wpływowego życia, w tym transformacyjną komunikację, przywództwo, zbieranie funduszy, finanse, żwawość, empatię i odporność. Preceptory są odpowiednikiem wydziałów Watson Institute którzy sami są starannie dobranymi praktykami, liderami i przedsiębiorcami, którzy uczą programu nauczania Watsona, czerpią z bogatego doświadczenia osobistego i indywidualnie mentorów studentów.

Lokalizacje

Otoczak

Address
Watson Institute, Boulder
1310 College Ave

80302 Otoczak, Colorado, Stany Zjednoczone

Boca Raton

Address
Lynn University
3601 N Military Trail

33431 Boca Raton, Floryda, Stany Zjednoczone

Miasto Gwatemala

Address
Universidad Francisco Marroquín (UFM) Career Accelerator
Miasto Gwatemala, Departament Gwatemali, Gwatemala

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: