Przeczytaj oficjalny opis

Waldorf University to przyjazna, prywatna szkoła sztuki liberalnej usytuowana centralnie w pięknym mieście Forest City w stanie Iowa . Przez ponad 100 lat Waldorf był kamieniem węgielnym w życiu tysięcy osób, tworząc solidne podstawy sukcesu wśród studentów, ich rodzin i społeczności.

Od początku swojej działalności w 1903 roku Waldorf stał się liderem innowacji akademickich, szlakiem szlakiem dla przyszłych pokoleń. Oferując litanię świadectw, stowarzyszonych, licencjackich i magisterskich, Waldorf ma okazję dla każdego, kto chce poprawić swoje życie akademickim, osobiście lub profesjonalnie.

W Waldorf uważamy, że naprawdę dobrze wyszkolony wykształcenie obejmuje nie tylko studia akademickie, ale także udział w sztuce, wychowaniu fizycznym i nie tylko. Nasz tętniący życiem kampus zachęca studentów z całego świata, którzy wybrali Waldorf, aby pomóc im osiągnąć cele edukacyjne.

Nasi wykładowcy i pracownicy pracują indywidualnie z uczniami, aby zapewnić im pewność siebie i zdolność do pełnego wykorzystania potencjału, zapewniając zachętę na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy wolisz naukę w tradycyjnych warunkach w klasie czy elastyczność zdobywania dyplomów online, polecamy Ci podjęcie decyzji o awansowaniu do życia przez edukację.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Waldorf University

Stopień komunikacji online Waldorf przygotuje Cię na wiele ekscytujących pozycji w branży komunikacyjnej, łącząc liberalne kształcenie artystyczne z konkretnymi umiejętno ... [+]

Stopień komunikacji online Waldorf przygotuje Cię na wiele ekscytujących pozycji w branży komunikacyjnej, łącząc liberalne kształcenie artystyczne z konkretnymi umiejętnościami pracy i obsługą dla większej społeczności. Waldorf pomoże Ci poprawić swoją biegłość w pisaniu i komunikacji werbalnej, umiejętnościach wizualnych i umiejętnościach multimedialnych.

Korzystając z profesjonalnego doświadczenia medialnego i badań nad udanymi programami z całego kraju, profesorowie w Waldorf zbudowali silny program oparty na kilku kluczowych zasadach:

Doświadczeni członkowie wydziałuNajnowocześniejsza technologiaPraktyczne doświadczenieStudent Capstone

W przypadku programu komunikacyjnego do zakupu studenta wymagany jest komputer Mac i oprogramowanie wskazane w opisie kursu.... [-]

Stany Zjednoczone Forest City
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku

Explore Waldorf University

Have it All at Waldorf