Waldorf University - Graduate Programmes/Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ponad 100 lat doskonałości akademickiej

Waldorf University to przyjazna, prywatna szkoła sztuk wyzwolonych położona w centrum pięknego Forest City w stanie Iowa. Od ponad 100 lat Waldorf jest kamieniem węgielnym w życiu tysięcy ludzi, stanowiąc solidną podstawę sukcesu wśród uczniów, ich rodzin i społeczności.

Od swojego powstania w 1903 roku Waldorf jest liderem w dziedzinie innowacji akademickich, wytyczając szlaki dla przyszłych pokoleń. Oferując litanię certyfikatów, programów licencjackich i magisterskich, Waldorf ma szansę dla każdego, kto chce poprawić swoje życie akademickie, osobiste lub zawodowe.

W Waldorf wierzymy, że prawdziwie wszechstronna edukacja obejmuje nie tylko studia akademickie, ale także udział w sztuce, wychowaniu fizycznym i nie tylko. Nasz tętniący życiem kampus roi się od studentów z całego świata, którzy wybrali Waldorf, aby pomóc im osiągnąć swoje cele edukacyjne.

Nasi wykładowcy i pracownicy współpracują ze studentami jeden na jeden, aby upewnić się, że są pewni siebie i zdolni do osiągnięcia pełnego potencjału, zapewniając zachętę na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy wolisz uczyć się w tradycyjnej sali lekcyjnej, czy też elastyczność zdobywania dyplomu przez Internet, pochwalamy Cię za decyzję o rozwoju swojego życia poprzez edukację.

Witamy w Waldorf. Jesteśmy wojownikami!

Cztery filary

Te cztery filary opisują doświadczenie Waldorf University: Tradycja, Pasja, Społeczność i Sukces. Są fundamentem historii Waldorfa, odzwierciedlają teraźniejszość Waldorfa i aspiracje do przyszłości Waldorfa.

TRADYCJA

Założony w 1903 roku, podstawowymi atutami Uniwersytetu Waldorf jest historia i silny system wartości. Nasi założyciele cenili sobie służbę na rzecz społeczności - i to się nie zmieniło. Nasza długowieczność wynika z doskonałości akademickiej, solidnych tradycji w sztukach plastycznych i szerokiego programu lekkoatletycznego. Ale co najważniejsze, rozumiemy to doświadczenie jako dar od Boga, który wiąże się z odpowiedzialnością za służenie światu.

PASJA

W przeszłości i teraźniejszości nasi studenci sprawiają, że Waldorf University jest tym, czym jest dzisiaj i czym będzie w przyszłości. Dzięki studentom z każdego stanu i wielu krajów na kampusie, Waldorf University docenia różnorodność, jaką nasi studenci wnoszą do naszej społeczności uczącej się i wzbogacenie, jakie przynosi nam wszystkim. Zachęcamy naszych studentów do realizowania wszystkich swoich pasji - pozalekcyjnych, opartych na wierze, skupionych na akademickich lub innych - ponieważ wiemy, że dobrze wychowani ludzie są wszechstronni. Wielu naszych studentów online wie, że to prawda, ponieważ już żonglują rodziną, pracą, a teraz swoją pasją do osiągania celów edukacyjnych.

Nasi wykładowcy i pracownicy są dumni z nauczania i obsługi naszych studentów. Niosą i wpajają wartości, tradycje i misję Uniwersytetu Waldorf. W klasie lub poza nią, w kampusie lub w Internecie, jesteśmy dumni z tego, że pomagamy naszym uczniom realizować ich pasje, osiągać cele edukacyjne i zostawiać Waldorf z solidnymi fundamentami do rozpoczęcia kariery.

SPOŁECZNOŚĆ

Kampus Uniwersytetu Waldorf, położony w samym sercu Forest City w stanie Iowa, jest fundamentem naszego Narodu Wojowników. Z globalnym zasięgiem poza kampusem, nasza społeczność obejmuje jedność i społeczność. Od pierwszego wejścia do kampusu lub rozmowy telefonicznej z pracownikiem, studenci od razu napotykają na coś wyjątkowego, czyli społeczność Waldorf. Budując wspólne wspomnienia i wiedzę, rozwijamy wyjątkową lojalność wobec fioletu i złota.

SUKCES

Stojąc na czele zmian od samego początku, Waldorf University zawsze opierał się na innowacjach szkolnych. Nasze podejście łączy tradycyjne warunki klasowe z najnowszymi kursami online, zapewniając wszystkim naszym studentom - niezależnie od tego, czy są w Forest City - doświadczenie akademickie, które odpowiada ich potrzebom. Nasi uczniowie są wojownikami pod każdym względem. Definiujemy sukces jako triumf ludzkiego ducha - i wykorzystujemy nasze sukcesy, by służyć innym.

Lokalizacje

Forest City

Address
South 6th Street,106
50436 Forest City, Iowa, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: