Wake Forest University Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1834 roku, Wake Forest to prywatna, koedukacyjna uczelnia wyższa z siedzibą w Winston-Salem w Północnej Karolinie. Jedna z wiodących instytucji tego rodzaju, Wake Forest łączy intymność college'u sztuk wyzwolonych z akademicką witalnością uniwersytetu badawczego. W sercu Wake Forest jest ideałem nauczyciela-uczonego. Profesorowie angażują się w spersonalizowane nauczanie i indywidualny rozwój uczniów. Kierując się mottem Pro Humanitate (dla ludzkości), Wake Forest jest poświęcony etycznie świadomej edukacji w klimacie, który ceni rozwój osobisty, interakcję ze społecznością i indywidualny honor.


W School of Business naszą misją jest kształtowanie całej osoby. Pomagamy firmom tworzyć lepszy świat poprzez rozwijanie namiętnych, etycznych liderów biznesu, którzy osiągają wyniki dzięki uczciwości i przemyślanemu przywództwu, które są widoczne i mają pozytywny wpływ na praktykę biznesową. Zapraszamy uczniów, którzy wierzą, że osiągnięcie jest określone ciężką pracą, współpracą i charakterem, aby dołączyć do nas, aby wywrzeć pozytywny i trwały wpływ na szlachetne zawody biznesowe. W wyniku naszego zaangażowania, Szkoła Biznesu Wake Forest konsekwentnie plasuje się w czołówce największych organizacji rankingowych na świecie. Nasza dbałość o kompetencje i charakter prowadzi do sprawdzonych rezultatów dla absolwentów, którzy cieszą się prestiżem wypełniania rygorów naszych programów najwyższej rangi oraz trwałymi zaletami solidnej sieci absolwentów. Nasi absolwenci osiągają osobisty sukces, angażując się w wyższe sprawy. Silne kluczowe filozofie naszych programów biznesowych produkują pryncypialnych liderów, którzy wywierają wpływ daleko poza kampusem i światem korporacji.


W Wake Forest wierzymy, że dobrze prowadzone firmy mogą i powinny uczynić świat lepszym miejscem, jednocześnie tworząc trwałą wartość dla siebie. Jako zespół nauczycieli-naukowców i pracowników zobowiązujemy się pomagać firmom w osiągnięciu tego szlachetnego celu we wszystkim, co robimy. Poprzez nasze nauczanie, stypendia, pracę administracyjną i usługową oraz nasze zaangażowanie w ideały Uniwersytetu Wake Forest, rozwijamy i wspieramy pryncypialnych profesjonalistów, którzy prowadzą efektywnie, podejmując decyzje o najwyższej możliwej jakości, dotyczące swoich ludzi, produktów, usług, organizacji, i składki na rzecz naszego społeczeństwa. Rozwijamy pasjonatów, etycznych liderów biznesu, dążących do osiągnięcia wyników w sposób uczciwy poprzez dynamiczne połączenie przywództwa, rygorystyczne przygotowanie akademickie i niezrównane połączenie z rynkiem.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Master of Science in Business Analytics Online Program (MSBA)

Online W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy September 2019 Stany Zjednoczone USA Online

Master of Science w Business Analytics stopień (MSBA) w Wake Forest University School of Business, mające na celu rozwój liderów jutra, jest teraz oferowane online dla pracujących specjalistów. Zaprojektowany do pracy z profesjonalnymi studentami z dwoma lub więcej latami podyplomowymi, zawodowymi doświadczeniami zawodowymi, program MSBA realizowany w trybie online przygotuje studentów do zidentyfikowania wyzwań biznesowych, które można rozwiązać za pomocą danych, wykorzystać dane do znalezienia rozwiązań dla wyzwań biznesowych, i wpływać na ich organizacje, opowiadając historię o tym, jak wnikliwa analiza rozwiąże problemy. [+]

Master of Science w Business Analytics stopień (MSBA) w Wake Forest University School of Business, mające na celu rozwój liderów jutra, jest teraz oferowane online dla pracujących specjalistów.

Możliwości Business Analytics są liczne, ponieważ duże firmy stosują oparte na danych strategie ukierunkowane na technologię w niemal każdej branży. W programie MSBA nauczysz się zaawansowanych metodologii wykorzystywania analiz do wyzwań biznesowych w wielu funkcjach w całej organizacji.

Zaprojektowany do pracy z profesjonalnymi studentami z dwoma lub więcej latami podyplomowymi, zawodowymi doświadczeniami zawodowymi, program MSBA realizowany w trybie online przygotuje studentów do zidentyfikowania wyzwań biznesowych, które można rozwiązać za pomocą danych, wykorzystać dane do znalezienia rozwiązań dla wyzwań biznesowych, i wpływać na ich organizacje, opowiadając historię o tym, jak wnikliwa analiza rozwiąże problemy.... [-]