Przeczytaj oficjalny opis

Kliknij tutaj, aby subskrybować - tylko USD $ 19.95 miesięcznie

Dowiedz projektowanie mody online profesjonalistów - największy projekt biblioteki on-line w świecie mody

 • Pierwszy projektowanie mody i biznesu video biblioteka internetowa
 • Lekcja prowadzone przez profesorów uczelni mody i profesjonalistów z branży
 • Zapisy obejmują nieograniczony dostęp do wszystkich filmów modowych

WYSOKIEJ JAKOŚCI lekcje video

Biblioteki Uniwersytetu Moda zawiera setki lekcji wykazujących każdy aspekt branży mody i projektowania mody, np draperiowanie, wzór czyni, mody sztuki, rozwoju produktu, CAD, szycia, biznesu mody, dzianiny, wykłady i wiele więcej.

Nasze lekcje są organizowane przez początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych zarówno kształcić studentów rozpoczynających w modzie, jak i doświadczonych, profesjonalnych projektantów mody i kanalizacji do domu chcą rozszerzyć swoje umiejętności.

Prowadzone przez PROFESJONALISTÓW

Nasze lekcje są prowadzone wyłącznie przez profesorów uczelni mody i specjalistów z branży mody.

Poważnie GOOD VALUE

Uniwersytet sposób działa w ramach subskrypcji. Jedna opłata ryczałtowa umożliwia dostęp do wszystkich naszych doświadczeń, setki z nich, tylko o kilka centów dziennie. Nigdy nie znajdziesz tak wielu, wysokiej jakości lekcje mody w lepszej wartości ... wszędzie.

Włożyliśmy wiele wysiłku w to, ze nasz lekcje łatwa do naśladowania

Nasze lekcje wideo wyjaśnia, jak robić wszystko sam, krok po kroku.

Niektóre nasze filmy są krótkie, na przykład 10 minut lub tak długo. Ale większość z nich jest dłuższy, czyli średnio 30-40 minut długości, niektóre z nich są dobrze ponad godzinę.

Narzędzia i materiały

Każdy z naszych jak do lekcji pochodzi z wykazem dostaw i narzędzia trzeba stworzyć funkcjonalny projekt, który wykładu.

Jeśli nie masz niektórych lub wszystkich dostaw będziesz musiał wypełnić szczególną lekcję, wystarczy kliknąć na tym narzędziu na stronie odtwarzania wideo, które lekcji, albo przejdź do Narzędzia Projektowania Ubioru w ramach naszej karcie menu "Resources". Z żadnym z tych miejsc, można kupić narzędzia i materiały potrzebne natychmiast, bezpośrednio z naszej strony internetowej!

DEMONSTRACJE wyraźnie widoczne i zrozumiałe

Nasze lekcje są profesjonalnie wyprodukowany w dużym, dobrze oświetlonym studiu przy użyciu profesjonalnych kamerzystów i techników dźwięku wysokiej jakości obsługi aparatu, oświetlenia i urządzeń rejestrujących.

Wszystkie nasze lekcje prowadzone są z punktu widzenia projektanta, czyli patrząc na swojej pracy, jak podczas tworzenia czegoś samemu. Jest to znacznie lepszy sposób, aby dowiedzieć się, niż oglądanie demonstracji przed sobą, gdzie można zobaczyć tylko to, co nauczyciel robi od A do tyłu lub "przerzucona" perspektywy.

Zobacz, co nasi nauczyciele są mówiąc WYRAŹNIE

Wszystkie nasze lekcje są produkowane z oddzielnym torze zza kadru timed dokładnie odpowiadają działaniom nauczyciela na ekranie. Zawsze można usłyszeć i zrozumieć każdy krok w University of Fashion lekcji. Nie długi, nudny pauz. Bez błędów. Nie Czy przeniesień.

Wiele użytecznych "dodatków"

Wiele z naszych lekcji to pomocne grafiki i plików do pobrania, które pomogą Ci zrozumieć podstawowe pojęcia, dzięki którym skomplikowane obliczenia lub dostosować swój projekt do różnych modeli wielkości.

Czy obecnie UCZESTNICZYĆ moda szkole?

Jesteśmy dużym zwolennikiem szkół mody. Wielu naszych abonentów skorzystać z naszej biblioteki lekcji wideo i innych zasobów, aby pomóc im znaleźć i zastosować się do dobrej szkoły mody. Zgodnie z naszym menu Resources, dostarczamy obszerną listę najlepszych na świecie szkół mody, wraz z linkami do ich stron internetowych.

Czy Twoja szkoła mody już zapisać się do Akademii Mody? Jeśli tak, to masz szczęście! Dostaniesz wszystkich naszych zasobów za darmo! To pomoże Ci uzyskać jak najwięcej ze swojego wykształcenia. Jeśli nie, należy zwrócić się do bibliotekarza szkolnego dostać abonament dla całej szkoły.

Jak możemy pomóc w szkole

Jeśli kiedykolwiek brakowało kluczową klasę, to wiesz, że to niemożliwe, aby odtworzyć demonstrację przegapiłeś ten dzień. Oczywiście, można pożyczyć notatki innego studenta. Ale słowa po prostu nie da się opisać ruchy fizyczne doświadczonego nauczyciela. Ale, University of Fashion może naprawdę pomóc! Szanse są, mamy nauczkę, że jest zbliżona do tego, co twój profesor wykazać. Ale w przeciwieństwie do demonstracji w klasie, można ją ponownie odtworzyć naszą demonstrację w kółko, aż w pełni go zrozumieć. To może być różnica między uzyskanie A lub C, gdy okres kończy.

Wiele tysięcy uczniów z najlepszych szkół mody na świecie obejrzało nasze lekcje uzupełnić swoją formalną edukację mody i aby pomóc im asa swoje zadanie domowe i projekty specjalne.

TESTY I STOPNI

Akademia Mody nie sprawi, że egzaminy lub testy. My nie udzielania formalnych stopni. Skupiamy całą naszą energię na tworzeniu użytecznych lekcje mody i zasobów.

Szczerze wierzymy, że najlepszym sposobem, aby nauczyć się projektowania mody jest od właściwego nauczyciela w szkole lub profesjonalnego projektanta, który może wykazać, ważne umiejętności naprzeciwko siebie i, być może najważniejsze, odpowiedzieć na wiele pytań, bezpośrednio na miejscu.

Ale, jeśli nie można sobie pozwolić na edukację formalną mody lub jeśli po prostu nie może fizycznie podróżować daleko od domu uczęszczać do szkoły mody, jesteśmy, ręce w dół, najlepszą alternatywą, zarówno pod względem jakości naszej edukacji i Nasz bardzo przystępnej cenie abonamentu!

PODSUMOWANIE KORZYŚCI

 • Ogromna biblioteka setki projektowania mody lekcji wideo
 • Lekcje prowadzone wyłącznie przez profesjonalnych projektantów mody
 • Dowiedz się o każdej porze dnia i nocy, na komputerach, smartfonach lub tabletach
 • Pisemne stenogramy lekcji, które wzmacniają naukę
 • Odpowiedzi na pytania
 • Lista narzędzi i materiałów eksploatacyjnych dla każdej lekcji i bezpośredni sposób ich zakupu
 • Tworzenie widoczny dowód swoich umiejętności dla pracodawców i uczelni mody
 • wykłady ze świata mody, wywiady, firm i muzealne wycieczki i więcej
 • Moda Terminologia Słownik, polecane książki, czasopisma i blogi
 • Uczy, co trzeba wiedzieć, aby znaleźć pracę, dostać akceptowane przez szkoły mody, a nawet rozpocząć własny biznes projektowanie mody!

KOSZT

Nasza roczna subskrypcja kosztuje tylko 189 USD rocznie. W zamian otrzymasz nieograniczony dostęp do wszystkich naszych zasobów i lekcje wideo. Wszystko! Rozejrzyj się w internecie. Większość innych kursów online kosztować setki, jeśli nie tysiące dolarów tylko dla jednej klasy!

Oferujemy również comiesięczne stawki subskrypcji USA 19,95 dolarów miesięcznie.

HISTORIA

Uniwersytet został założony Moda i opracowany przez Francesca Sterlacci, New York Fashion Designer, pedagog i autor.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

University of Fashion - Online Fashion Design School

Branża mody łączy twórczego myślenia z umiejętności analitycznych. Nasze lekcje biznesowe obejmują filmy skierowane do odbiorców detalicznych, merchandiserów i marketingu ... [+]

Co to jest Uniwersytet Mody?

Uniwersytet mody działa bardzo inaczej niż większość szkół projektantów mody. Nie pobieramy odrębnej czesnego za każdą indywidualną klasę. Zamiast tego zapewniamy Ci dostęp do żądań na żądanie w ciągu 7 dni w tygodniu wszystko Z naszych setek pełnych lekcji wideo z niską roczną opłatą abonamentową.

Lekcje UoF są nauczane wyłącznie przez profesorów mody i specjalistów z branży, nigdy przez amatorów. Zobaczysz dokładnie te same wykłady i demonstracje "jak to zrobić", prowadzone przez najlepszych szkół mody, ale bez sztywnych godzin lekcyjnych w niewygodnych miejscach. Zamiast tego, decydujesz co, kiedy i gdzie chcesz się uczyć. ... [-]

Stany Zjednoczone New York
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Fashion - Online Fashion Design School

Nasze lekcje projektowania wspomaganego komputerowo (CAD) zostały stworzone z myślą o projektancie mody, handlowcu mody i twórcy produktów / projektancie technicznym. Będ ... [+]

Czym jest University of Fashion?

Uniwersytet Mody działa zupełnie inaczej niż większość szkół projektowania mody. Nie pobieramy oddzielnej opłaty za każdą pobieraną przez Ciebie klasę. Zamiast tego zapewniamy całodobowy dostęp na żądanie do wszystkich naszych setek pełnowymiarowych lekcji wideo za niską roczną opłatę abonamentową. UoF są prowadzone wyłącznie przez wykładowców szkół wyższych i profesjonalistów z branży, nigdy przez amatorów. Zobaczysz dokładnie te same wykłady i pokazy "jak to zrobić" prowadzone przez najlepsze szkoły mody, ale bez sztywnych zajęć lekcyjnych w niewygodnych miejscach. Zamiast tego decydujesz, co, kiedy i gdzie chcesz się uczyć. University of Fashion oferuje lekcje we wszystkich głównych dziedzinach mody: układanie, modelowanie, modelowanie CAD, akcesoria, szycie, sztuka mody, dzianiny, biznes, rozwój produktów, wykłady, sztuka mody CAD, odzież dziecięca i wiele innych. Większość szkół pobiera dużą opłatę za naukę jednego przedmiotu mody w określonej dyscyplinie mody, np. Szycia lub modelowania. Na Uniwersytecie Mody zapłacisz o wiele mniej, aby uzyskać dostęp do każdej mody w każdej dyscyplinie!... [-]

Stany Zjednoczone New York
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Fashion - Online Fashion Design School

Drapowania to sztuka manipulacji tkaninę bezpośrednio na formularzu sukienka w trzech wymiarach. Jest to najbardziej oszczędny sposób dla projektanta, aby włączyć pomysłó ... [+]

Co to jest Uniwersytet Mody?

Uniwersytet mody działa bardzo inaczej niż większość szkół projektantów mody. Nie pobieramy odrębnej czesnego za każdą indywidualną klasę. Zamiast tego zapewniamy Ci dostęp do żądań na żądanie w ciągu 7 dni w tygodniu wszystko Z naszych setek pełnych lekcji wideo z niską roczną opłatą abonamentową.

Lekcje UoF są nauczane wyłącznie przez profesorów mody i specjalistów z branży, nigdy przez amatorów. Zobaczysz dokładnie te same wykłady i demonstracje "jak to zrobić", prowadzone przez najlepszych szkół mody, ale bez sztywnych godzin lekcyjnych w niewygodnych miejscach. Zamiast tego, decydujesz co, kiedy i gdzie chcesz się uczyć. ... [-]

Stany Zjednoczone New York
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Fashion - Online Fashion Design School

Nasze dzianiny tutoriale lekcji obejmują cięcia i szycia dzianin, jak również sztukę ręcznego tkania. ... [+]

Co to jest Uniwersytet Mody?

Uniwersytet mody działa bardzo inaczej niż większość szkół projektantów mody. Nie pobieramy odrębnej czesnego za każdą indywidualną klasę. Zamiast tego zapewniamy Ci dostęp do żądań na żądanie w ciągu 7 dni w tygodniu wszystko Z naszych setek pełnych lekcji wideo z niską roczną opłatą abonamentową.

Lekcje UoF są nauczane wyłącznie przez profesorów mody i specjalistów z branży, nigdy przez amatorów. Zobaczysz dokładnie te same wykłady i demonstracje "jak to zrobić", prowadzone przez najlepszych szkół mody, ale bez sztywnych godzin lekcyjnych w niewygodnych miejscach. Zamiast tego, decydujesz co, kiedy i gdzie chcesz się uczyć. ... [-]

Stany Zjednoczone New York
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Fashion - Online Fashion Design School

Buty obejmuje wszystkie produkty, odzież dla dzieci, od niemowląt do "nastolatków". Buty zwykle spotyka się szeroki wachlarz zastosowań, od odtwarzania do szkoły na przyj ... [+]

Co to jest Uniwersytet Mody?

Uniwersytet mody działa bardzo inaczej niż większość szkół projektantów mody. Nie pobieramy odrębnej czesnego za każdą indywidualną klasę. Zamiast tego zapewniamy Ci dostęp do żądań na żądanie w ciągu 7 dni w tygodniu wszystko Z naszych setek pełnych lekcji wideo z niską roczną opłatą abonamentową.

Lekcje UoF są nauczane wyłącznie przez profesorów mody i specjalistów z branży, nigdy przez amatorów. Zobaczysz dokładnie te same wykłady i demonstracje "jak to zrobić", prowadzone przez najlepszych szkół mody, ale bez sztywnych godzin lekcyjnych w niewygodnych miejscach. Zamiast tego, decydujesz co, kiedy i gdzie chcesz się uczyć. ... [-]

Stany Zjednoczone New York
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Fashion - Online Fashion Design School

Nasz rysunek mody on-line, renderowania i lekcje ilustracja wideo pomoże Ci zrealizować swoje projekty na papierze i uczynić artystę z ciebie! Będąc w stanie komunikować ... [+]

Co to jest Uniwersytet Mody?

Uniwersytet mody działa bardzo inaczej niż większość szkół projektantów mody. Nie pobieramy odrębnej czesnego za każdą indywidualną klasę. Zamiast tego zapewniamy Ci dostęp do żądań na żądanie w ciągu 7 dni w tygodniu wszystko Z naszych setek pełnych lekcji wideo z niską roczną opłatą abonamentową.

Lekcje UoF są nauczane wyłącznie przez profesorów mody i specjalistów z branży, nigdy przez amatorów. Zobaczysz dokładnie te same wykłady i demonstracje "jak to zrobić", prowadzone przez najlepszych szkół mody, ale bez sztywnych godzin lekcyjnych w niewygodnych miejscach. Zamiast tego, decydujesz co, kiedy i gdzie chcesz się uczyć. ... [-]

Stany Zjednoczone New York
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Fashion - Online Fashion Design School

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany projektowaniem własnej kolekcji czy pracą dla firmy, nasze lekcje dotyczące rozwoju produktu nauczą Cię, jak zarządzać rozw ... [+]

Co to jest Uniwersytet Mody?

Uniwersytet mody działa bardzo inaczej niż większość szkół projektantów mody. Nie pobieramy odrębnej czesnego za każdą indywidualną klasę. Zamiast tego zapewniamy Ci dostęp do żądań na żądanie w ciągu 7 dni w tygodniu wszystko Z naszych setek pełnych lekcji wideo z niską roczną opłatą abonamentową.

Lekcje UoF są nauczane wyłącznie przez profesorów mody i specjalistów z branży, nigdy przez amatorów. Zobaczysz dokładnie te same wykłady i demonstracje "jak to zrobić", prowadzone przez najlepszych szkół mody, ale bez sztywnych godzin lekcyjnych w niewygodnych miejscach. Zamiast tego, decydujesz co, kiedy i gdzie chcesz się uczyć. ... [-]

Stany Zjednoczone New York
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Fashion - Online Fashion Design School

Szycie jest jedną z najważniejszych dziedzin w projektowaniu mody. Nasze lekcje szycia wideo obejmować wszystko od nauczenie się nawlec maszynę do szycia, aby nauczyć się ... [+]

Co to jest Uniwersytet Mody?

Uniwersytet mody działa bardzo inaczej niż większość szkół projektantów mody. Nie pobieramy odrębnej czesnego za każdą indywidualną klasę. Zamiast tego zapewniamy Ci dostęp do żądań na żądanie w ciągu 7 dni w tygodniu wszystko Z naszych setek pełnych lekcji wideo z niską roczną opłatą abonamentową.

Lekcje UoF są nauczane wyłącznie przez profesorów mody i specjalistów z branży, nigdy przez amatorów. Zobaczysz dokładnie te same wykłady i demonstracje "jak to zrobić", prowadzone przez najlepszych szkół mody, ale bez sztywnych godzin lekcyjnych w niewygodnych miejscach. Zamiast tego, decydujesz co, kiedy i gdzie chcesz się uczyć. ... [-]

Stany Zjednoczone New York
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Fashion - Online Fashion Design School

Niech nasi eksperci nauczy Cię o branży mody. Naucz sławy projektanci zaczęli ich dynastie mody. Więcej informacji na temat sprzedaży detalicznej, marki, licencjonowania ... [+]

Co to jest Uniwersytet Mody?

Uniwersytet mody działa bardzo inaczej niż większość szkół projektantów mody. Nie pobieramy odrębnej czesnego za każdą indywidualną klasę. Zamiast tego zapewniamy Ci dostęp do żądań na żądanie w ciągu 7 dni w tygodniu wszystko Z naszych setek pełnych lekcji wideo z niską roczną opłatą abonamentową.

Lekcje UoF są nauczane wyłącznie przez profesorów mody i specjalistów z branży, nigdy przez amatorów. Zobaczysz dokładnie te same wykłady i demonstracje "jak to zrobić", prowadzone przez najlepszych szkół mody, ale bez sztywnych godzin lekcyjnych w niewygodnych miejscach. Zamiast tego, decydujesz co, kiedy i gdzie chcesz się uczyć. ... [-]

Stany Zjednoczone New York
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
Location address
The University of Fashion has no classrooms. You don't have travel to take classes at set times. You can learn wherever you want, and whenever you want...online!
New York, New York, US