University of Fashion - Online Fashion Design School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o subskrybowaniu University of Fashion

Ucz się projektowania mody online od profesjonalistów
 • Pierwsza i największa na świecie biblioteka do projektowania mody i filmów biznesowych
 • Lekcja wykładana przez profesorów mody
 • Subskrybuj i ciesz się nieograniczonym dostępem do ponad 500 lekcji wideo uczących wszystkich aspektów projektowania mody
 • Odwiedź stronę University of Fashion na UniversityofFashion.com, aby przejrzeć dostępne podglądy wszystkich lekcji i zobaczyć wiele specjalnych funkcji na stronie
Jak to działa

Pracujemy na zasadzie subskrypcji. Subskrybując University of Fashion, masz natychmiastowy dostęp na żądanie do wszystkich naszych 500 lekcji w 13 różnych dyscyplinach mody. Możesz je oglądać w dowolnym miejscu i czasie. Większość szkół pobiera oddzielne czesne za kurs. Opłaty te mogą sumować się do kilku tysięcy dolarów przed ukończeniem studiów. Ponadto musisz fizycznie podróżować do szkolnych klas w ciągu kilku lat, aby dowiedzieć się, co musisz wiedzieć. Ale dzięki University of Fashion za jedyne 189 USD możesz cieszyć się całorocznym dostępem do wszystkich naszych kursów (ponad 500) i możesz uczyć się projektowania mody z dowolnego miejsca tak szybko lub tak wolno, jak chcesz.

Lekcje produkowane profesjonalnie

Biblioteka University of Fashion zawiera setki lekcji pokazujących każdy aspekt biznesu modowego i projektowania mody, np. Drapowanie, tworzenie wzorów, sztuka mody, rozwój produktów, CAD, szycie, moda, dzianiny, wykłady i wiele innych. Nasze lekcje są organizowane przez Beginner, Intermediate i Advanced, aby kształcić zarówno początkujących studentów mody, jak i doświadczonych, profesjonalnych projektantów mody i kanalizacji domowej, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności.

Nauczany przez profesjonalistów, nigdy amatorów

Nasze lekcje są prowadzone wyłącznie przez profesorów college'ów mody i specjalistów branży modowej.

Lekcje łatwe do naśladowania

Nasze lekcje wideo wyjaśniają, jak zrobić wszystko samemu, krok po kroku. Niektóre z naszych filmów są krótkie, np. Około 10 minut. Ale inni biegają przez półtorej godziny. Większość naszych lekcji trwa średnio 30-40 minut.

Zapytaj nas o co kolwiek

Jeśli masz pytania podczas oglądania naszych lekcji lub napotkasz problem podczas pracy nad jednym z naszych projektów, po prostu napisz do nas! Nasza strona internetowa zapewnia prosty formularz kontaktowy. Prawie zawsze odpowiadamy na pytania naszych uczniów w ciągu 24 godzin, nawet w weekendy.

Narzędzia i materiały eksploatacyjne

Wszystkie nasze lekcje zawierają listę materiałów eksploatacyjnych i narzędzi potrzebnych do stworzenia wyróżnionego projektu tej lekcji. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z wymaganym narzędziem lub nie masz niektórych lub wszystkich potrzebnych materiałów eksploatacyjnych, mamy stronę Fashion Design Tools, która wyjaśnia, jak wygląda i działa każde narzędzie, i oferuje różne sposoby zakupu tego, co potrzebujesz.

Wyraźnie widoczne demonstracje

Nasze lekcje są profesjonalnie produkowane w dużym, dobrze oświetlonym studiu z udziałem profesjonalnych kamerzystów i techników dźwięku obsługujących wysokiej jakości aparat, sprzęt oświetleniowy i rejestrujący. Wszystkie nasze lekcje są prowadzone z perspektywy projektanta, tj. Patrzenia w dół na swoją pracę tak, jak w przypadku tworzenia czegoś samodzielnie. Jest to znacznie lepszy sposób na naukę niż oglądanie pokazu przed sobą, w którym można zobaczyć tylko to, co robi nauczyciel z perspektywy wstecznej lub „odwróconej”.

Zamknięte podpisy i transkrypcje

Wszystkie nasze lekcje krok po kroku zawierają pełną transkrypcję, dzięki czemu możesz przeczytać dokładnie to, co instruktor powiedział na lekcji. Wszystkie nasze filmy zawierają również opcjonalne napisy, aby były bardziej zrozumiałe.

Doskonała jakość dźwięku

Wszystkie nasze lekcje są tworzone z osobną ścieżką lektora, która dokładnie odpowiada czynnościom nauczyciela na ekranie. Zawsze możesz usłyszeć i zrozumieć każdy krok na lekcji University of Fashion. Bez długich nudnych przerw. Bez błędów. Bez przerzutów.

Wiele przydatnych zasobów modowych

Wiele naszych lekcji zawiera pomocne pliki do pobrania, które pomogą Ci lepiej zrozumieć kluczowe pojęcia, wykonywać skomplikowane obliczenia pomiarowe lub dostosować projekt do różnych modeli.

Wielu naszych subskrybentów jest obecnie zapisanych do szkoły mody

Jesteśmy wielkim zwolennikiem szkół mody. Jeśli kiedykolwiek opuściłeś kluczową klasę, wiesz, że odtworzenie tej demonstracji jest prawie niemożliwe, nawet jeśli pożyczysz notatki przyjaciela. Pisemne słowa po prostu nie mogą opisać wszystkich złożonych ruchów fizycznych używanych przez instruktora podczas tworzenia odzieży. Ale University of Fashion naprawdę może ci tutaj pomóc! Możliwe, że mamy lekcję, która jest bardzo bliska pokazania dokładnie tego, co pokazał twój profesor w klasie.

Nasi subskrybenci uwielbiają możliwość powtarzania naszych lekcji w kółko, obserwując, co robi instruktor, a następnie wykonując te same kroki, używając własnych materiałów i narzędzi. Nasi poważni uczniowie kilkakrotnie powtarzają robienie tego, co instruktor podczas jednej z naszych lekcji, aż naprawdę opanują nauczaną umiejętność. Może to być różnica między uzyskaniem A lub C po zakończeniu kadencji. Wiele tysięcy studentów z najlepszych szkół mody na świecie oglądało nasze lekcje, aby uzupełnić formalne wykształcenie modowe i pomóc im w odrobieniu pracy domowej i specjalnych projektów.

Certyfikaty i stopnie

Nie przyznajemy certyfikatów ani formalnych stopni naukowych. Wielu naszych uczniów pracuje już w pełnym wymiarze godzin lub uczęszcza do szkoły mody. Wielu naszych studentów subskrybuje University of Fashion, aby mogli później pracować dla siebie we własnym biznesie projektowym. Inni studenci University of Fashion mieszkają zbyt daleko od dobrej szkoły mody, aby móc do niej uczęszczać, lub mają dzieci do opieki i mogą uczyć się mody tylko w nocy lub w weekendy, lub po prostu nie mogą sobie pozwolić na koszty podróży do zwykłej szkoły. Dajemy tym studentom znacznie tańszy, elastyczny sposób nauki projektowania mody. Jednak nasi subskrybenci mogą nadal korzystać z naszego szkolenia, aby uzyskać pracę od tradycyjnych pracowników. Studenci University of Fashion demonstrują swoje kompetencje pracodawcom, pokazując im wyniki ubrań, które sami stworzyli, korzystając z naszych lekcji. To o wiele lepszy dowód kompetencji niż kawałek pergaminu.

Podsumowanie korzyści
 • Ciesz się nieograniczonym dostępem do biblioteki zawierającej setki lekcji wideo poświęconych projektowaniu mody prowadzonych przez profesjonalnych projektantów mody
 • Ucz się o każdej porze dnia i nocy, na komputerach, smartfonach lub tabletach, w dowolnym miejscu
 • Możesz dodatkowo wzmocnić naukę, czytając nasze pełne pisemne transkrypcje lekcji
 • Szybko uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania. Mamy zespół doświadczonych projektantów mody gotowych odpowiedzieć na pytania i rozwiązać problemy.
 • Uzyskaj listę narzędzi
 • Stwórz widoczny dowód swoich nowych umiejętności, aby pokazać przyszłym pracodawcom i szkołom mody
 • Korzystaj z licznych wykładów na temat mody, wywiadów z projektantami, wycieczek firmowych i muzealnych i nie tylko dzięki subskrypcji.
 • Skorzystaj z naszych wielu zasobów za darmo dzięki swojej subskrypcji, np. Skorzystaj z naszego słownika terminologii związanej z modą, przeglądaj nasze polecane książki, czasopisma i blogi oraz pobieraj bezpłatne oprogramowanie croquis
Koszt

Nasza roczna subskrypcja kosztuje tylko 189 USD rocznie. Oferujemy również cykliczną miesięczną stawkę subskrypcji w wysokości 19,95 USD miesięcznie. W zamian otrzymasz nieograniczony dostęp na żądanie do wszystkich naszych zasobów i lekcji wideo. Wszystko! Rozejrzyj się w Internecie. Większość innych kursów mody online kosztuje setki, jeśli nie tysiące dolarów za jedną klasę! Nigdy nie znajdziesz lepszej wartości niż University of Fashion.

Nasza historia

University of Fashion został założony i opracowany przez Francescę Sterlacci. Francesca ukończyła Fashion Institute of Technology (FIT) w Nowym Jorku. Założyła Francesca Sterlacci Ltd, wysokiej klasy markę projektantów w Nowym Jorku, która sprzedawała Saks, Nordstroms i wielu innym luksusowym punktom sprzedaży na całym świecie. Następnie zaczęła uczyć w FIT i ostatecznie wstała, by zostać ich krzesłem projektowania mody. Francesca napisała wiele książek o modzie, zwłaszcza „Fashion Leather Design”, „Historical Dictionary of the Fashion Industry”, aw 2019 r. 3-książkowy cykl: „Techniki szycia dla początkujących”, „Techniki tworzenia wzorów dla początkujących” oraz „Techniki drapowania dla początkujących”.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o subskrybowaniu University of Fashion

Lokalizacje

Nowy Jork

Address
The University of Fashion has no classrooms. You don't have travel to take classes at set times. You can learn wherever you want, and whenever you want...online!
Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium