Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Historia i lokalizacja szkoły

Założony w 1920 roku na kampusie Yale, University of New Haven jest prywatnym uniwersytetem na południowym wybrzeżu Nowej Anglii. Uniwersytet jest tętniący życiem i różnorodny, ponad 7000 studentów pochodzi z 50 stanów w Stanach Zjednoczonych i prawie 50 krajach na całym świecie, odsetek studentów zagranicznych wynosi 12%. 80-hektarowy główny kampus znajduje się w pobliżu New Haven, centrum technologii i kultury Connecticut, zaledwie półtorej godziny jazdy od Nowego Jorku i dwie i pół godziny od Bostonu. Zbudowany w 1638 roku New Haven ma długą historię i bogate dziedzictwo kulturowe, znane jako „brama do Nowej Anglii”.

Pomyślnie wyrusz z tego miejsca

Nasze instytucje oferują sztuki wyzwolone, naukę, sztukę, biznes, inżynierię, opiekę zdrowotną, bezpieczeństwo publiczne i usługi publiczne, aby zapewnić studentom zorientowane na karierę i transformujące usługi edukacyjne. Mamy ponad 100 programów akademickich, z których wszystkie są oparte na współpracy, interdyscyplinarnym, opartym na projektach uczeniu się.

Tutaj nauka jest spersonalizowanym i praktycznym doświadczeniem, prowadzonym przez wybitnych nauczycieli, którzy doprowadzą każdego ucznia do sukcesu. Zespół nauczycieli jest liderem w swoich dziedzinach, dając uczniom inspirację i uznanie, aby pomóc im odkryć ich potencjał i sprawić, że odniosą sukces w wybranej dziedzinie.

Nazywamy to pojęciem „uczeń pierwszy”

 • Profesjonalna wiedza i poświęcenie nauczyciela

Ucz się od profesorów, którzy są zaangażowani w promowanie rozwoju osobistego i rozwoju kariery. Od prawie stu lat dzięki tej orientacji szkoły doprowadziły niezliczoną liczbę uczniów do osiągnięcia sukcesu w życiu osobistym i miejscach pracy.

 • Edukacja podstawowa

Sprawdzone, ukierunkowane kształcenie, które wyposaża uczniów w kluczowe umiejętności, wiedzę i doświadczenie niezbędne do zapewnienia, że przyczynią się do zmiany ich przyszłej kariery i życia.

 • Kurs interdyscyplinarny

Ten rodzaj kursu ma na celu zachęcenie do interdyscyplinarnych poszukiwań i wyposażenie uczniów w umiejętność odnoszenia sukcesów w społeczności międzynarodowej, zapewniając, że są oni w pełni przygotowani do zrozumienia i poruszania się w szerszym świecie.

 • Duża liczba możliwości akademickich i wspólnych działań

Istnieje wiele możliwości nauki dostępnych wewnątrz, na zewnątrz i w społeczności, dzięki czemu możesz uwolnić swoją pasję lub znaleźć nowe zainteresowania.

 • Wibrująca społeczność kampusu

Bliska, tętniąca życiem społeczność kampusowa, która jest średniej wielkości, niewielka, łatwa w zarządzaniu i wystarczająco duża, aby zapewnić uczniom różnorodne możliwości nauki i zakwaterowania, a także udział w rozwoju sportu i przywództwa. Szansa.

 • Lider i osiągający

Istnieje ponad 57 000 absolwentów w różnych branżach, a po ukończeniu studiów mają różne osiągnięcia na własnych ścieżkach życiowych. Ponad 91% absolwentów jest zatrudnionych lub kontynuuje studia w ciągu roku, a 96% absolwentów osiąga sukcesy w swoich dziedzinach w ciągu sześciu lat.

Deklaracja misji

New Haven University to zorientowany na studentów wszechstronny uniwersytet o wyjątkowym wykształceniu akademickim i zawodowym. Naszą misją jest zapewnienie edukacji na najwyższym poziomie poprzez naukę opartą na doświadczeniu, współpracy i odkrywaniu, pomagając uczniom przygotować się do satysfakcjonującego i znaczącego życia na arenie międzynarodowej.

Rankingi i reputacja New Haven University

 • Umieszczony na liście najlepszych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych przez pięć kolejnych lat - Princeton Review
 • 100 najlepszych uniwersytetów w Ameryce Północnej - 2019 US News
 • 30% najlepszych uczelni technicznych w US-2019 US News
 • Narodowy ranking top15 ROI - The Wall Street Journal
 • Najlepszy zawodowy ranking zarządzania sportowego # 12 - „Sport Business”
 • Szkoła Nauk o Zdrowiu plasuje Top 10% w zawodzie zdrowia - „College Factual”
 • Szkoła Biznesu jest akredytowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Biznesu AACSB i zalicza się do 5% najlepszych na świecie.
 • Najlepsze centrum usług zatrudnienia zajęło 17 miejsce w USA

Niedawni absolwenci są w Apple, Boston Bruins, ESPN, Google, IBM, Philipps, JP Morgan Chase, PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young (Ernst)

Doskonałe stypendium

Asystentura Provosta zapewnia 75% czesnego i jest dostępna co tydzień w sektorze akademickim z wynagrodzeniem (wynagrodzenie godzinowe).

Stypendium dziekana oferuje 10% -50% nagród za naukę.

Studenci są włączani do oceny stypendialnej po przyjęciu i nie ma potrzeby składania wniosku o stypendium.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

University of New Haven

University of New Haven oferuje 30-punktowy program magisterski z inżynierii środowiska, który płynnie łączy teorię z praktyczną aplikacją, która pozwala absolwentom być ... [+]

University of New Haven oferuje 30-punktowy program magisterski z inżynierii środowiska, który płynnie łączy teorię z praktyczną aplikacją, która pozwala absolwentom być nie tylko produktywnym, ale także liderem w wybranej branży.

Nasz ciągle zmieniający się świat

Dzięki ambitnym, profesjonalnie zorientowanym kursom w klasie, uczniowie szybko rozwijają umiejętności niezbędne do zapewnienia przełomowych rozwiązań złożonych problemów środowiskowych poprzez interdyscyplinarne badanie zagadnień ochrony środowiska, jakości i oczyszczania wody, oczyszczania ścieków, gospodarki odpadami stałymi, rekultywacji miejsc oraz środki kontroli emisji.

Małe sale lekcyjne wyposażone w najnowocześniejszą technologię zapewniają absolwentom wyjątkowo przyjemne doświadczenie edukacyjne, a wymagany projekt umożliwia dogłębne badanie współczesnych problemów środowiskowych, które stanowią wyzwanie dla naszego ciągle zmieniającego się świata.... [-]

Stany Zjednoczone 300
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Address
300 BOSTON POST RD WEST HAVEN
300, Connecticut, Stany Zjednoczone