University of Florida Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Witamy w University of Florida Health, najbardziej wszechstronnym akademickim centrum zdrowia na południowym wschodzie i będącym częścią jednego z 10 najlepszych publicznych uniwersytetów badawczych w kraju.

UF Health reprezentuje zobowiązanie ponad 26 500 pracowników do sięgania wyżej i dalej, zarówno przekładając odkrycia naukowe na postępy w opiece nad pacjentami, jak i wdrażając je, aby pomóc ludziom wrócić do jak najlepszego życia.

O UF Health

Jesteśmy wyjątkowi w naszej różnorodnej konstelacji szkół zdrowia, ośrodków i instytutów, a także naszych szpitali, praktyk wydziałowych i programów opieki nad pacjentami.

Akademickie ośrodki zdrowia dokonują odkryć, które prowadzą do przełomów w opiece nad pacjentami. Nasi pacjenci są w centrum wszystkiego, co robimy, ponieważ dążymy do jak najlepszych wyników klinicznych, jakości i bezpieczeństwa w akademickich ośrodkach zdrowia w całym kraju. Oferujemy pełną współczucia opiekę, koncentrując się na światowej klasy wynikach dla wszystkich, bez względu na to, jak prosta lub złożona jest ich choroba, a także dajemy nadzieję - i wyniki - tym, którym gdzie indziej powiedziano, że zabrakło im opcji.

Naszą misją jest promocja zdrowia poprzez wyjątkową i wysokiej jakości opiekę nad pacjentem; innowacyjna i rygorystyczna edukacja w zakresie zawodów medycznych i nauk biomedycznych; oraz badania o dużym znaczeniu w zakresie badań podstawowych, translacyjnych i klinicznych.

doctor, surgeon, operation

Kim jesteśmy

UF Health obejmuje uczelnie stomatologii, medycyny, pielęgniarstwa, farmacji, zdrowia publicznego i zawodów medycznych oraz weterynarii; rodzina szpitali UF Health Shands; Centrum medyczne UF Health w Jacksonville; UF Health North; oraz kampus akademicki w Jacksonville, w którym mieści się UF College of Medicine - Jacksonville i obejmuje programy studiów oferowane przez kolegia pielęgniarstwa i farmacji. Obejmuje również podstawową opiekę i praktyki specjalistyczne w całej północno-środkowej i północno-wschodniej Florydzie, a także w południowo-wschodniej Gruzji.

UF i UF Health przyciągają wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia i personel z całego kraju. Dynamiczne środowisko uniwersyteckie zachęca do rozwoju i rozwoju biznesu, kariery oraz społeczności. Sieć szpitali i gabinetów lekarskich UF Health obsługuje ponad 3 miliony wizyt szpitalnych i ambulatoryjnych każdego roku i obsługuje pacjentów ze wszystkich 67 hrabstw Florydy, z całego kraju i z ponad 30 krajów.

UF Health Shands, prywatny, nienastawiony na zysk system szpitalny UF Health z siedzibą w Gainesville, obejmuje siedem szpitali:

 • Szpital UF Health Shands
 • Szpital UF Health Shands Cancer Hospital
 • Szpital Dziecięcy UF Health Shands
 • Szpital Serca i Naczyń UF Health
 • Szpital UF Health Neuromedicine Hospital
 • Szpital UF Health Shands Rehab
 • Szpital Psychiatryczny UF Health Shands

Misja, wizja i wartości

Nasza misja

 • Cierpliwa opieka
 • Badania
 • Edukacja
 • Praca społeczna

Nasza wizja

Wspólnie dążymy do nadania pędu do celu, jakim jest poprawa zdrowia jednostek i społeczności poprzez odkrywanie, naukę i technologię kliniczną i translacyjną, wyjątkową edukację oraz ukierunkowaną na pacjenta, innowacyjną i wysokiej jakości opiekę zdrowotną.

Taka jest nasza wizja, gdy wykorzystujemy moc wspólnoty.

Nasze wartości

Koło zamachowe wartości zdrowotnych UF W UF Health nasze podstawowe wartości instytucjonalne koncentrują się wokół naszego zaangażowania na rzecz naszych pacjentów i naszej roli w służbie naszym społecznościom:

 • Odpowiedzialność
 • Różnorodność
 • Doskonałość
 • Innowacja
 • Integralność
 • Praca w zespole
 • Zaufanie

Nasza determinacja nas napędza. Jesteśmy osobami rozwiązującymi problemy, pracującymi razem nad rozwojem medycyny. Nasi badacze przyczyniają się do bezpośrednich lub przyszłych przełomów, które przekładają się na praktyki, które pomagają ludziom wrócić do życia pełnego jakości. Naszym celem jest maksymalizacja wpływu funduszy stanowych i federalnych na programy UF, które rozwijają nauki biomedyczne, kliniczne i populacyjne; współpracować w zakresie możliwości interdyscyplinarnych z partnerami z całej UF; wprowadzać odkrycia naukowe i technologię do komercyjnego użytku w celu poprawy zdrowia pacjentów.

University of Florida Health Physicians, duża wielospecjalistyczna praktyka wydziałowa UF College of Medicine, oferuje dostęp do ponad 1000 lekarzy w ponad 100 specjalizacjach. Szkolimy absolwentów, którzy wyróżniają się i wiodą w opiece klinicznej, nauce, nauczaniu i zdrowiu społeczności. Chcemy być krajowym modelem profesjonalnej edukacji medycznej i wzmocnić prymat edukacji podyplomowej.

Wszystko, co robimy, kręci się wokół poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia naszych pacjentów, ich rodzin i naszych społeczności.

140278_medical-appointment-doctor-healthcare-40568.jpeg

Gościnność i obsługa

Nasi pacjenci są sercem wszystkiego, co robimy w UF Health. Naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości opieki zdrowotnej i możliwie najlepszych doświadczeń każdemu pacjentowi, członkowi rodziny i odwiedzającemu, który przechodzi przez nasze drzwi.

Gościnność i obsługa to stan umysłu - podejście, które znajduje odzwierciedlenie we wszystkich naszych działaniach w ciągu dnia. Zaczyna się od sposobu, w jaki wspieramy się i traktujemy siebie nawzajem jako współpracowników i klientów wewnętrznych. Nasze wewnętrzne relacje tworzą podstawę tego, jak służymy tym, którzy nam ufają. To wewnętrzne zobowiązanie jest podkreślone przez nasze uznanie na liście Forbesa „Najlepszych pracodawców w Ameryce”. Firma UF Health zajęła 21. miejsce w rankingu Indeed.com „Najlepsze miejsca do pracy” 2017 amerykańskich szpitali lub systemów opieki zdrowotnej. W 2018 roku firma UF Health znalazła się na liście 100 „Top Places to Work in Healthcare” przez Becker's Healthcare. UF Health, w tym UF Health Shands Hospital, był jednym z zaledwie czterech na Florydzie, które znalazły się w pierwszej 25.

Nasze zaangażowanie w zapewnianie najwyższej jakości i możliwie najbezpieczniejszej opieki nad pacjentem znajduje odzwierciedlenie w naszych wynikach klinicznych i uznaniu, które konsekwentnie zdobywamy wśród 50 najlepszych szpitali dla dorosłych i dzieci w kraju, według US News & World Report. Szpital UF Health Shands ma najwyżej oceniane programy ze wszystkich szpitali na Florydzie. Gościnność i obsługa to znaki rozpoznawcze naszych pacjentów. Nasi zaangażowani pracownicy działają w przekonaniu, że każdą interakcją możemy wywrzeć pozytywny wpływ na tworzenie środowiska, w którym ludzie czują się uznani, zrozumiani, bezpieczni i cenieni.

Praca w zespole

Gościnność i obsługa zaczynają się od sposobu, w jaki wspieramy się i traktujemy siebie nawzajem. Nasze relacje z kolegami z zespołu i personelem innych oddziałów nadają ton naszemu postępowaniu wobec pacjentów i gości. Nie będziemy w stanie zapewnić wyjątkowej opieki nad pacjentem, jeśli nie będziemy wspierać się nawzajem jako współpracownicy UF Health. Opieka zdrowotna może być bardzo stresującym środowiskiem. Współpraca z naszymi kolegami w środowisku zespołu wspierającego ma kluczowe znaczenie dla naszej zdolności do zapewnienia bezpiecznej, wysokiej jakości opieki i uważnej obsługi. Każdego dnia nasze indywidualne działania wpływają na morale, wyniki i osiągnięcia naszego zespołu.

Komunikacja

Komunikacja to sposób, w jaki wymieniamy informacje i nawiązujemy osobiste kontakty, które prowadzą do doskonałej opieki nad pacjentem i pozytywnych doświadczeń dla wszystkich w UF Health. Poprzez komunikację możemy być najlepszymi w rozwiązywaniu problemów, pracując razem nad rozwojem medycyny.

Profesjonalizm i odpowiedzialność

Jako przedstawiciele UF Health jesteśmy ambasadorami organizacji, która reprezentuje najlepsze lekarstwo, jakie ma do zaoferowania. Obsługujemy pacjentów, którzy przyjeżdżają do UF Health z całego południowego wschodu, kraju i wielu krajów. Całe ich doświadczenie - świadczone przez nas usługi i gościnność - powinno współgrać z wysoką jakością otrzymywanej opieki medycznej.

Nasi pacjenci przychodzą do nas, ponieważ ufają naszym lekarzom, pielęgniarkom i zespołom klinicznym, że zapewnią najlepszą, uważną i pełną współczucia dostępną opiekę.

Dzięki swoim umiejętnościom, wiedzy, dobrym decyzjom i uprzejmym zachowaniom każdy z nas reprezentuje naszą światowej klasy organizację. Postrzeganie nas przez naszych klientów kształtuje ich doświadczenie.

Lokalizacje

Gainesville

Address
University of Florida
Gainesville, FL

32611 Gainesville, Floryda, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium