Przeczytaj oficjalny opis

Wyróżnienie University of Fairfax

University of Fairfax jest akredytowaną, internetową instytucją absolwentów utworzoną w odpowiedzi na rosnący niedobór wykwalifikowanych specjalistów od cyberbezpieczeństwa w sektorze publicznym i prywatnym.

Główni pracodawcy (w tym Northrop Grumman, CSC, Lockheed Martin, Wells Fargo, CISCO, DHS, NSA, NRC i Veterans Affairs) zatrudniają i promują naszych studentów i absolwentów. Pracodawcy uznają, że studenci University of Fairfax mogą natychmiast zastosować to, czego się uczą i wnieść swój wkład w pracę, ponieważ: (1) programy dla absolwentów cyberbezpieczeństwa ukierunkowane na praktyków są prowadzone przez ekspertów od cyberbezpieczeństwa oraz (2) wszystkie kursy koncentrują się na cyberbezpieczeństwie i wymagają realizacja projektów cyberbezpieczeństwa "real world".

Kim są nasi uczniowie?

Typowym uczniem University of Fairfax jest cyberbezpieczeństwo lub specjalista IT, który chce przejść na cyberbezpieczeństwo lub który chce dokonać postępów w cyberbezpieczeństwie poprzez osiągnięcie przywództwa lub statusu eksperta. Średnia wieku studenta University of Fairfax wynosi 46.

Dlaczego my?

Nasi studenci donoszą, że Uniwersytet jest wyjątkowy i niezrównany. W szczególności wybrali University of Fairfax ze względu na następujące:

 • 100% skupienia na cyberbezpieczeństwie
 • Ekspert ds. Praktyków cyberbezpieczeństwa
 • Rygorystyczne, oparte na projektach, zorientowane na praktykę programy nauczania
 • Dostępna dostawa kursu online
 • Sukcesy zawodowe studentów i absolwentów
 • Zadowolenie studentów i absolwentów

Akredytacja i zatwierdzenia

University of Fairfax jest akredytowany przez Komisję Edukacji na Odległość (DEAC), wymieniany przez Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych jako uznana w kraju agencja akredytująca i jest członkiem policealnej Rady Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (CHEA).

Dodatkowe akredytacje, zatwierdzenia i certyfikaty obejmują:

 • Komisja Akredytacyjna DEAC

University of Fairfax jest akredytowany przez Komisję Akredytacji Edukacji na Odległość (DEAC). Komisja Akredytacyjna DEAC jest wymieniana przez Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych jako uznana w kraju agencja akredytująca i jest uznanym członkiem Rady Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (CHEA).
»Http://www.deac.org
»Https://www.chea.org

Adres i telefon do DEAC:
1101 17th Street NW, Suite 808, Washington, DC 20036
P 202-234-5100 F 202-332-1386

Ponadto University of Fairfax posiada uprawnienia państwowe w kilku stanach i jako zatwierdzona instytucja SARA (State Authorization Reciprocity Agreement) jest w stanie zapisać studentów ze wszystkich stanów USA, z wyjątkiem Kalifornii i Massachusetts, a także studentów zagranicznych.

 • Virginia

University of Fairfax posiada certyfikat Państwowej Rady Szkolnictwa Wyższego dla Virginii zgodnie z postanowieniami tytułu 23 rozdziału 21.1 Kodeksu Wirginii. University of Fairfax otrzymał "Certyfikat na prowadzenie instytucji edukacji policealnej", upoważniający University of Fairfax do oferowania stopni naukowych, kursów na stopnie naukowe lub programów studiów prowadzących do uzyskania dyplomu lub świadectwa w Commonwealth of Virginia. »Http://www.schev.edu

 • Korzyści dla weteranów

Weterani i osoby uprawnione, które kwalifikują się do zasiłków edukacyjnych w ramach Ustawy 911 / GI i innych rozdziałów ustawy University of Fairfax mogą kwalifikować się do zasiłków edukacyjnych, będąc jednocześnie uczestnikami programów edukacyjnych oferowanych przez University of Fairfax . UoF jest dumnym uczestnikiem programu Yellow Ribbon. »Http://www.va.gov

eLearning na University of Fairfax

Zabezpiecz swoją przyszłość i rozwijaj karierę w cyberbezpieczeństwie, ucząc się wyłącznie online w University of Fairfax . eLearning jest wygodny dla specjalistów od cyberbezpieczeństwa, którzy muszą być mobilni i reagować w wymagającym i szybkim tempie.

Korzyści z dostępności

Wszystkie nasze akredytowane, ukierunkowane na praktyków programy absolwentów cyberbezpieczeństwa są dostarczane za pośrednictwem dostępnej, interaktywnej platformy online, która zapewnia:

 • Wygoda całodobowego dostępu do kursów z dowolnego miejsca
 • Elastyczność w celu lepszego pogodzenia obowiązków zawodowych, rodzinnych i edukacyjnych
 • Możliwość wsparcia jeden na jednego
 • Zdolność do współpracy i współpracy z wykładowcami i innymi studentami

Korzyści edukacyjne

Nasz wyszkolony specjalista ds. Praktyki i program nauczania pomagają w stosowaniu tego, czego się od razu nauczysz. Dzięki rygorystycznym, angażującym kursom cyberbezpieczeństwa online:

 • Zapoznaj się z najlepszymi sprawdzonymi metodami od czołowych specjalistów od praktykujących
 • Podziel się swoimi pomysłami i współpracuj z innymi studentami i wykładowcami
 • Popraw swoje umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów
 • Popraw swoje umiejętności komunikacyjne
 • Zrealizuj prawdziwe projekty, które dotyczą Twojego miejsca pracy

Korzyści kariery

Dzięki interaktywnym programom e-learningowym zbudujesz swoją profesjonalną sieć podczas nauki. Wykładowcy, którzy wykładają twoje kursy, a także współpracownicy cyberbezpieczeństwa, z którymi współpracujesz online, staną się integralną częścią Twojej profesjonalnej sieci podczas całej twojej kariery:

 • Zwiększ swoją widoczność z rówieśnikami w terenie
 • Zastosuj to, czego się uczysz w pracy i jesteś uznawany za swój wkład
 • Sieć z wydziałami i innymi studentami
 • Znajdź satysfakcjonujące możliwości zawodowe

Unikalna metoda nauczania w szkole online

Używamy unikalnego podejścia do uczenia się online - takiego, które łączy dwa rodzaje metod dostarczania online, aby zapewnić najbardziej efektywne uczenie się przez Internet dla dorosłych uczących się. Aby usprawnić uczenie się, nasze programy online obejmują możliwości interakcji w czasie rzeczywistym (synchronicznym) i asynchronicznym.

Dyskusje z wątkami

Interakcja asynchroniczna występuje przez uczestnictwo w prowadzonej przez instruktora "dyskusji wątkowej". Uczniowie uczestniczą w czasie, który najlepiej pasuje do ich harmonogramów.

Online Chat Rooms

Twój instruktor ma "godziny urzędowania" w wyznaczonym czasie każdego tygodnia wieczorem. Te sesje nie są wymagane, ale są dostępne, aby Ci pomóc. Każdy czat jest automatycznie archiwizowany i można go oglądać po dużej prędkości.

SyncSessions ™

Sesje te są zaplanowane co drugi tydzień i stanowią forum do uczenia się grupowego, umożliwiając interakcję w czasie rzeczywistym między wykładowcami i studentami. Są rejestrowane i archiwizowane do użytku studentów.

Wymagania technologiczne

Uczniowie muszą mieć osobisty dostęp do komputera z systemem Windows z co najmniej 512 MB pamięci RAM, szybką łącznością internetową i odpowiednim pakietem oprogramowania biurowego do obsługi przetwarzania tekstu, tworzenia prezentacji i funkcji arkusza kalkulacyjnego. Ponadto wymagana jest kamera internetowa i mikrofon / zestaw słuchawkowy.

Wsparcie dla nauki online

University of Fairfax online stopień bezpieczeństwa cybernetycznego, certyfikaty i programy certyfikacji zapewniają narzędzia i wsparcie potrzebne do odniesienia sukcesu podczas nauki online. Ta internetowa platforma edukacyjna jest przyjazna dla użytkownika i łatwa w nawigacji. Aby zapewnić uczniom produktywne i korzystne doświadczenia edukacyjne, wszyscy nowi uczniowie uczestniczą w orientacji na temat korzystania z platformy online.

Ponadto wiele usług pomocy technicznej zwiększa możliwości nauki online, w tym:

 • Mobilny dostęp do kursów za pośrednictwem technologii smartfonów, takich jak Android, iPhone
 • Twitter podaje na bieżąco ważne terminy i ogłoszenia
 • Help Desk dla pomocy technicznej dostępnej 24/7
 • Zasoby Biblioteki Elektronicznej dostępne do prowadzenia badań wtórnych 24/7
 • Bibliotekarz online
 • Poradniki biblioteczne / Seminaria internetowe dotyczące badań wtórnych
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Doktorat

University of Fairfax

Jako doktorant, wszystkie twoje kursy będą omawiać istotne kwestie związane z zasadami cyberbezpieczeństwa w zarządzaniu przedsiębiorstwem. W każdym z nich uzyskasz proje ... [+]

Ten program studiów pomaga uczniom rozwijać karierę jako konsultanci lub profesjonalni menedżerowie w dziedzinie bezpieczeństwa i zapewniania bezpieczeństwa informacji . W tym programie studenci podejmują zorientowane na rozwiązania projekty badawcze w terenie, które rozwiązują istotne problemy branżowe i przyczyniają się do rozwoju wiedzy w praktyce informatyki.

Program ten wspiera rozwój uczniów, którzy:

Są uznawani za praktyków posiadających specjalistyczną wiedzę w specjalistycznej dziedzinie badań, istotnych dla społeczności cyberbezpieczeństwaZastosuj umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów w analizie problemów związanych z zapewnieniem informacjiWykorzystaj oparte na dowodach podejście do identyfikacji rozwiązania przy rozwiązywaniu problemów istotnych dla społeczności cyberbezpieczeństwaWykazać się kompetencją w prowadzeniu badań terenowych skoncentrowanych na rozwiązaniach istotnych dla praktyków zapewnienia informacjiWkładaj ciągły wkład w wiedzę i praktykę w dziedzinie cyberbezpieczeństwaCele programu... [-]
Stany Zjednoczone Roanoke
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Online
Czytaj więcej po polsku

Kursy

University of Fairfax

W ramach tego kursu studenci omawiają osiem dziedzin (CBK) w zakresie bezpieczeństwa informacji (ISK) 2 Certified Information Systems Security Professional (CISSP) w zakr ... [+]

Bezpieczeństwo IA7000 w erze cyfrowej

W ramach tego kursu studenci omawiają osiem dziedzin (CBK) w zakresie bezpieczeństwa informacji (ISK) 2 Certified Information Systems Security Professional (CISSP) w zakresie bezpieczeństwa informacji jako ramy do krytycznej analizy problemów związanych z bezpieczeństwem i oceny najlepszych praktyk w zakresie wdrażania zabezpieczeń systemy w przedsiębiorstwie. (3 kredyty)

Dołącz do elity cybernetycznejU of F Ścieżka edukacji Cyberbezpieczeństwo

Wyróżnij się i zwiększ swoją karierę w cyberbezpieczeństwie , podążając ścieżką edukacyjną University of Fairfax Online Cybersecurity. Bez względu na to, który program absolwentów będziesz realizować, wszystkie twoje kursy będą badać odpowiednie kwestie związane z cyberbezpieczeństwem i zarządzaniem, i ukończysz projekt cyberbezpieczeństwa w każdym kursie. Możesz zastosować to, czego się uczysz i od razu wnieść znaczący wkład w swoje miejsce pracy.... [-]

Stany Zjednoczone Roanoke
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Online
Czytaj więcej po polsku

MBA

University of Fairfax

Ucz się od doświadczonych profesjonalistów i stosuj niezbędne metody i narzędzia potrzebne do zbudowania organizacji. Program University of Fairfax MBA został opracowany ... [+]

Przegląd

Akredytowany program Master of Business Administration (MBA) składa się z 12 kursów online.

Ucz się od doświadczonych profesjonalistów i stosuj niezbędne metody i narzędzia potrzebne do zbudowania organizacji. Program University of Fairfax Master został opracowany przez ekspertów branżowych i umożliwia eksplorację pełnego spektrum areny biznesowej. Dzięki temu programowi profesjonaliści biznesowi dokładniej poszerzają swoją wiedzę, umiejętność dokładniejszego analizowania alternatywnych rozwiązań biznesowych oraz możliwości prowadzenia bardziej wymagających, odpowiedzialnych i produktywnych karier w środowisku biznesowym. Studenci mogą wybrać program studiów Master of Business Administration w specjalistycznej dziedzinie. University of Fairfax oferuje następujące specjalistyczne obszary:... [-]

Stany Zjednoczone Roanoke
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

MSc

University of Fairfax

Ucz się od doświadczonych praktyków bezpieczeństwa i wykorzystaj najnowocześniejszy program nauczania, aby przenieść swoje poświadczenia cyberbezpieczeństwa na wyższy poz ... [+]

Zdobądź tytuł magistra na University of Fairfax Cyber ​​Security

Akredytowany program Master of Science in Cybersecurity Management (MSCSM) składa się z 12 kursów online.

Ucz się od doświadczonych praktyków bezpieczeństwa i wykorzystaj najnowocześniejszy program nauczania, aby przenieść swoje poświadczenia cyberbezpieczeństwa na wyższy poziom. Program University of Fairfax Master został opracowany przez ekspertów branżowych i pozwala poznać pełne spektrum dziedziny cyberbezpieczeństwa.

Stopień Cele programu

Program studiów MSCSM rozwija profesjonalistów, którzy:

są uznawane jako kompetentni i wykwalifikowani praktycy w specjalistycznej dziedzinie bezpieczeństwa informacjiposiadać głęboką wiedzę na temat aktualnych praktyk cyberbezpieczeństwastosować umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów w analizie zagadnień istotnych dla społeczności cyberbezpieczeństwawykorzystują wtórne kompetencje badawcze w dochodzeniu i wyborze najlepszych rozwiązań w zakresie wyzwań związanych z bezpieczeństwem informacjiwykazać się wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi do zajęcia się wyspecjalizowanym obszarem zarządzania bezpieczeństwem informacjiWyniki programu... [-]
Stany Zjednoczone Roanoke
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Online
Czytaj więcej po polsku