University of Colorado Denver Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Twoje zajęte życie nie powinno być przeszkodą w osiągnięciu twoich celów. Gdziekolwiek jesteś w swojej edukacyjnej podróży, gdziekolwiek jesteś na świecie, mamy program dla ciebie. Sprawdź elastyczne opcje stopniowania i certyfikacji w witrynie, które będą pasować do Twojego życia na warunkach i wybranym urządzeniu. A najlepsze jest to, że ... nauczysz się z tego samego wydziału CU i uzyskasz taki sam stopień CU jak koledzy z klasy, ale z potrzebną Ci elastycznością.

111222_50_b2.jpg 111223_best.jpg 111224_student.jpg

50 stopni

Niezależnie od tego, czy chcesz ukończyć dyplom, dodać certyfikaty, aby przejść do kariery lub zdobyć wyższe wykształcenie - mamy ponad 50 w pełni dostępnych ofert programów online.

Miejsce 5 w Kolorado

Przewodnik po szkołach online uplasował CU Denver na piątym miejscu w Kolorado w 2018 r. Pod względem dostępności, opartej na czesnym i sile akademickiej, na podstawie zestandaryzowanych sum punktów egzaminacyjnych.

My

Nasz zespół nawigacyjny wspiera uczniów spoza kampusu podczas ich podróży do CU. Ten oddany zespół łączy studentów ze wsparciem akademickim i usługami kariery.

Wybierz swój własny harmonogram

Co sprawia, że program online CU Denver jest inny (i niesamowity), że możesz wybrać swój harmonogram.

Nie tylko między internetem a kampusem (co sprawia, że CU Denver jest wyjątkowy).

Ale raczej możesz wybrać harmonogram, aby zrównoważyć szkołę z obowiązkami służbowymi i rodzinnymi. Bez konieczności poddawania się:

  • Jakość (ten sam wydział uczy online, którzy uczą na kampusie)
  • Opcje (450 kursów online i ponad 20 w pełni internetowych stopni)
  • Sukces (studenci, którzy wezmą udział w kursie online, są 1,5 razy bardziej skłonni do ukończenia studiów)
  • Reputacja (niezależnie od tego, czy bierzesz udział w zajęciach online, w kampusie, czy w obu, otrzymujesz taki sam stopień CU)

Biorąc udział w kursach online w Kolorado lub w dowolnym miejscu na świecie, otrzymasz odpowiednią wiedzę i umiejętności, których potrzebujesz, przy jednoczesnym zachowaniu harmonogramu, który chcesz zachować.

Ukończ swoje studia online

Jeśli masz co najmniej jeden kurs w college'u społeczności lub czteroletniej instytucji, możesz ubiegać się o przyjęcie jako student przeniesienia. Dzięki wielu programom dostępnym online, z pewnością znajdziesz taki, który pomoże Ci zmienić lub przyspieszyć twoją karierę. Studenci transferowi muszą przesłać transkrypcje z poprzednich instytucji wraz z wypełnieniem aplikacji online.

Możesz dowiedzieć się więcej o procesie przelewu, porozmawiać z doradcą ds. Rekrutacji lub dowiedzieć się o wymaganiach dotyczących przyjęcia z naszego biura rekrutacyjnego. Ponadto możesz założyć darmowe konto transferologii, aby uzyskać informacje na temat transferu twoich kredytów. Uwaga: tylko biuro przyjęć może zapewnić oficjalną ocenę transferu.

Lokalizacje

Denver

Address
Larimer Street,1201
80204 Denver, Colorado, Stany Zjednoczone

Akredytacje

AACSB Accredited