University of Arizona

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Arizona (UA) to miejsce bez ograniczeń - gdzie nauczanie, badania naukowe, usługi i innowacje łączą się, by poprawić życie w Arizonie i poza nią. Nie boimy się zadawać większych pytań, aby uzyskać lepsze odpowiedzi.

Założony w 1885 r. University of Arizona , państwowy uniwersytet z dwoma uniwersytetami medycznymi, produkuje absolwentów, którzy są gotowi w prawdziwym świecie dzięki inicjatywie 100% zaangażowania. UA, uznany za światowego lidera, jest również liderem w dziedzinie badań naukowych, co roku przeznacza ponad 606 milionów USD na inwestycje w badania i zajmuje 21. miejsce wśród wszystkich uniwersytetów publicznych. UA rozwija granice interdyscyplinarnego stypendium i partnerstwa przedsiębiorczości i jest członkiem Stowarzyszenia Uniwersytetów Amerykańskich , 62 wiodących publicznych i prywatnych uniwersytetów badawczych. Korzysta z niego państwo o szacunkowym wpływie na gospodarkę wynoszącym 8,3 mld USD rocznie.

Jesteśmy innowatorami i odkrywcami.

Utworzenie pierwszego uniwersytetu w Arizonie na środku Pustyni Sonora było śmiałym posunięciem. Ale nasi założyciele byli nieustraszeni i nigdy nie straciliśmy tego ducha. Do dnia dzisiejszego rewolucjonizujemy dziedziny nauk o kosmosie, optyki, nauk biologicznych, medycyny, sztuki i nauk humanistycznych, biznesu, transferu technologii i wielu innych. Od momentu założenia UA rozrosła się, by pokryć ponad 380 akrów w centralnym Tucson, bogatym gruncie odkrywczym.

Gdzie indziej można znaleźć laboratorium lustrzane z obserwatorium astronomicznym pod stadionem piłkarskim? Cały ekosystem pod szklaną kopułą? Kto jeszcze przywozi próbki z asteroid? Odwiedź nasz kampus tylko raz, a szybko zrozumiesz, dlaczego UA jest uniwersytetem niepodobnym do żadnego innego.

Kolegium Inżynierii powstało, kiedy University of Arizona powstał w 1885 roku . Od ponad 125 lat absolwenci UA College of Engineering badali, kształtowali i przystosowywali świat, a nawet wszechświat, w którym żyjemy.

Dziś absolwenci Kolegium to przedsiębiorcy, którzy rozwijają firmy high-tech, tworzą miejsca pracy i poprawiają jakość naszego życia. Edukacja inżynierska zapewnia badania w celu budowania nowych branż i wiedzy dla tych, którzy nimi zarządzają.

O Kolegium Inżynierii

Inżynierowie pomagają ludziom, a programy inżynierskie na Wydziale Inżynierii UA mają ogromną szerokość i dalekosiężne konsekwencje społeczne. Między innymi studenci i wykładowcy projektują nowe siatkówki dla uszkodzonych oczu, niedrogie systemy oczyszczania wody dla krajów trzeciego świata dotkniętych suszą, przyjazne dla środowiska metody produkcji, samochody hybrydowe i systemy energii słonecznej, bio-czujniki, które wykrywają i chronią ludzi przed życiem - groźne niebezpieczeństwo, systemy optycznego obrazowania do wykrywania raka, systemy gromadzenia danych i wspomagania decyzji dla wojska oraz budynki odporne na trzęsienia ziemi i inne ważne wydarzenia.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kontakt

The University of Arizona College of Engineering Online

Adres 1209 East 2nd Street, Room 100
AZ 85721 Tucson, Arizona, Stany Zjednoczone