University Of South Carolina Upstate Online & Distance Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

USC Upstate oferuje łącznie 15 programów online i hybrydowych, które pozwalają naszym studentom ukończyć studia USC Upstate w sposób, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Ponad 10% studentów USC Upstate jest zapisanych do programów w pełni online, a prawie 33% naszych studentów zapisuje się na co najmniej jeden kurs online w każdym semestrze.

CEL, POWÓD:

Programy online USC Upstate zostały sklasyfikowane przez SR Education Group jako # 1 Best Online College w Południowej Karolinie na podstawie niskiego czesnego i najwyższych średnich rocznych pensji absolwentów w stanie (72,700 USD).

Celem edukacji na odległość w USC Upstate jest oferowanie istniejących programów i kursów z wykorzystaniem metod online i na odległość. Ma na celu zapewnienie wysokiej jakości doświadczeń uczniom, rozszerzając czas i miejsca ofert programowych i obejmując innowacje technologiczne. Poprzez partnerstwa z innymi instytucjami edukacyjnymi, przedsiębiorstwami, przemysłem oraz agencjami społecznymi i publicznymi, USC Upstate stworzy możliwości uczenia się, gdy są potrzebne. Instytucja wykaże się zarządzaniem operacyjnym poprzez efektywne świadczenie tych podstawowych usług.

Cele

Utrzymanie wysokiej jakości istniejących programów akademickich realizowanych w ramach kształcenia na odległość, zgodnie z definicją odpowiednich agencji akredytujących

Przestrzeganie Zasad dobrych praktyk SREB dotyczących nauczania na odległość

Zapewnienie, że zastosowana technologia jest odpowiednia do charakteru i celów programów

Lokalizacje

Spartanburg

Address
University Way,800
29303 Spartanburg, Karolina Południowa, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: