Read the Official Description

Misją USC Rossier School of Education (wymawiane "ross-EAR") jest przygotowanie liderów do osiągnięcia równości edukacyjnej poprzez praktykę, badania i politykę. Pracujemy nad poprawą możliwości uczenia się i wyników w środowisku miejskim oraz w celu zaradzenia różnicom, które wpływają na historycznie marginalizowane grupy. Uczymy naszych uczniów, aby doceniać i szanować kontekst kulturowy społeczności, w których pracują, i przesłuchiwać systemy władzy, które kształtują politykę i praktyki. Poprzez innowacyjne myślenie i badania staramy się rozwiązywać najtrudniejsze problemy edukacyjne.

USC Rossier School of Education jest częścią University of Southern California, jednego z wiodących prywatnych uniwersytetów badawczych na świecie. Usytuowany w samym sercu Los Angeles, USC oferuje studentom bogate środowisko miejskie, w którym można się uczyć, a także wiele międzynarodowych okazji do badań i studiów. W USC studenci pochodzą ze wszystkich 50 stanów i 110 krajów, w tym ponad 5000 studentów zagranicznych w każdym roku akademickim.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

USC Rossier School of Education

Naucz angielskiego jako drugiego języka. Zdobądź swój internetowy tytuł Master of Arts in Teaching - TESOL i California poświadczeń online z USC Rossier. ... [+]

Zdobądź MAT - TESOL online z USC Rossier

USC Rossier School of Education oferuje internetowy program magisterski "Nauczanie- uczenie języka angielskiego na rzecz obcokrajowców ", który przygotowuje nauczycieli do szkolenia TESOL, aby zostać specjalistami w nauczaniu języka angielskiego w różnych ustawieniach. Poprzez połączenie zajęć na żywo, online i doświadczeń w świecie rzeczywistym, programy te przygotowują początkujących nauczycieli, doświadczonych nauczycieli i liderów organizacyjnych, aby ułatwić innowacyjne nauczanie w salach lekcyjnych i środowiskach edukacyjnych na całym świecie.

"Chociaż początkowo trochę obawiałem się programu online, zdałem sobie sprawę, że US Rossier oferuje mi dużą elastyczność, a jednocześnie oferuje silną kadrę akademicką i pracę w terenie, zdałem sobie sprawę, że była to jedna z najlepszych decyzji akademickich. Zrobiłem." - Sarah Tomlinson, absolwentka MAT-TESOL... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku

USC Rossier School of Education