The Poynter Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

The Poynter Institute to światowy lider dziennikarstwa. Jest wiodącym na świecie instruktorem, innowatorem, organizatorem i źródłem informacji dla wszystkich, którzy chcą angażować i informować obywateli.

Poynter broni wolności słowa, dialogu obywatelskiego i fascynującego dziennikarstwa, które pomaga obywatelom uczestniczyć w zdrowych demokracjach. Przygotowujemy dziennikarzy na całym świecie do rozliczania potężnych ludzi i promowania rzetelnych informacji na rynku pomysłów.

Poynter to miejsce inspirujące i praktyczne, łączące różnorodne rzemiosło dziennikarstwa z jego wyższą misją i celem. Od coachingu indywidualnego i intensywnych seminariów praktycznych po interaktywne kursy internetowe i reportaże medialne, Poynter pomaga dziennikarzom doskonalić umiejętności i doskonalić opowiadanie historii w trakcie ich kariery.

Łączymy wykładowców Poyntera i ekspertów branżowych w celu zbadania skrzyżowania dziennikarstwa, technologii i interesu publicznego.

Od spersonalizowanego coachingu i praktycznych seminariów po interaktywne kursy online, nauczanie Poynter ma na celu wyostrzenie twoich umiejętności, podniesienie poziomu kariery i rozpalenie wyobraźni. Prowadzone przez naszych wykładowców i najbystrzejsze umysły w branży oraz najwybitniejszych dziennikarzy i pedagogów, doświadczenie Poynter łączy Cię z wykwalifikowanymi nauczycielami i innymi studentami tego rzemiosła.

Uczymy tych, którzy zarządzają, edytują, produkują, programują, raportują, piszą, blogują, fotografują i projektują, niezależnie od tego, czy należą do organizacji informacyjnych, czy pracują jako niezależni przedsiębiorcy. Uczymy tych, którzy uczą i uczniów w gimnazjum, liceum i na studiach - dziennikarzy jutra. Uczymy też członków społeczeństwa, pomagając im lepiej zrozumieć, w jaki sposób tworzy się dziennikarstwo i jak samodzielnie stwierdzić, czy jest ono wiarygodne.

Lokalizacje

Sankt Petersburg

Address
3rd Street South,801
33701 Sankt Petersburg, Floryda, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: