The S.I. Newhouse School of Public Communications; The Newhouse School; Newhouse

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis


Szkoła Newhouse School, światowej szkoły komunikacji, oferuje online magister komunikacji w komunikacji dla studentów na całym świecie.

Historia Nowego Domu

Test Szkoła Komunikacji Publicznej SI Newhouse na Syracuse University Od dawna jest zapowiedziana jako jedna z najlepszych szkół komunikacji w kraju. Szkoła Newhouse ma swoje korzenie w druku dziennikarskim, które sięga lat 30. XX wieku i oferuje studia licencjackie i doktoranckie, które obejmują dziedzinę komunikacji - od reklamy do dziennikarstwa, fotografii po dyplomację publiczną.

1934 - Syracuse University School of Journalism oferuje zajęcia z dziennikarstwa drukarskiego.

1934 - Syracuse staje się pierwszym uniwersytetem oferującym kurs radiowy dla uczelni.

1947 - Syracuse uruchamia WAER, jedną z pierwszych stacji radiowych w Kanadzie.

1964 - prezent od Samuela I. Newhouse umożliwia budowę Newhouse 1, nagradzanego budynku, w którym mieści się Szkoła Dziennikarska. Budynek jest dedykowany przez prezydenta Lyndon B. Johnson.

1971 - Szkoła Dziennikarska łączy się z Departamentem Telewizji i Radia w celu utworzenia Szkoły Komunikacji Społecznej SI Newhouse.

1974 - dedykowany jest drugi budynek szkoły II.

1984 - Newhouse obchodzi 50 lat dziennikarstwa.

1991 - powstaje Newhouse Network, nasza społeczność online absolwentów.

2006 - Nagrody Mirror, które uznają doskonałość w raportowaniu branży medialnej.

2014 - prezent z dziedzictwa Dick Clarka pomaga stworzyć Centrum Innowacji i Studio Newhouse, w którym znajdują się: Dick Clark Studios i Alan Gerry Center for Media Innovation. Nowy obiekt jest poświęcony przez wielbiciela mediów Oprah Winfrey.

2014 - Newhouse ogłasza pierwszy stopień online magistra nauk ścisłych, który zaczyna się w 2015 roku.

Akredytacja i rankingi

Szkoła Newhouse jest akredytowana przez Stowarzyszenie Edukacji Dziennikarskiej i Komunikacji Masowej. Newhouse jest konsekwentnie zaliczany do jednej z najlepszych szkół komunikacji na świecie.

O Samuel I. Newhouse

W wieku 13 lat Samuel I. Newhouse był "biurem biurze" dla prawnika w Bayonne, w stanie New Jersey. W wieku 15 lat był kierownikiem biura prawniczego i księgowym. W wieku 16 lat był wydawcą małej dziennej gazety, którą prawnik nabył w spłacie długu. W wieku 21 lat był półautomatem gazety i stał się prawnikiem. W wieku 30 lat był jedynym właścicielem Staten Island Advance i stał się światowym gigantem medialnym.

Przez całe życie Newhouse pozostał poświęcony programom medialnym i komunikacyjnym w Syracuse. Sponsorował utworzenie studia na terenie kampusu, a wiele lat temu Newhouse i jego rodzina pomagali w programach i usprawnieniach w szkole i na Uniwersytecie.

Newhouse zmarł w 1979 roku w wieku 84 lat. Firma, którą założyła, Advance Publications, nadal rozwija się, a obecnie jest właścicielem gazet w 26 miastach amerykańskich, a także Parade Publications, Fairchild Publications, amerykańskich czasopismach branżowych, firmach zajmujących się rozgałęzieniami klubów golfowych, serwisie News Newhouse, serwisie News religii i sieci Bright House, Który obsługuje 2.4 miliona klientów systemów kablowych na Florydzie, w Kalifornii, w stanie Michigan, w stanie Indiana i w Alabamie. Firma jest również właścicielem Advance Internet, który obsługuje ponad 100 stron internetowych obsługujących publikacje drukowane i systemy kablowe.

Rodzina Newhouse jest również właścicielem Condé Nast, który posiada 20 marek drukarskich i cyfrowych, w tym Allure, Architectural Digest, Bon Appetit, Brides, Condé Nast Traveller, Szczegóły, Epicurious, Glamour, Golf Digest, GQ, Lucky, New Yorker, Self, Teen Vogue, Vanity Fair, Vogue, W i Przewodowe. Rodzina jest również zainwestowana w sieć Oprah, która jest własnością Discovery.

Newhouse pozostawił trwałe dziedzictwo w szkole, a z kolei program Master of Science in Communications.

Lokalizacje

Syrakuzy

Address
Syracuse University
215 University Place

13244-2100 Syrakuzy, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium