Read the Official Description

Texas Tech University

eLearning

Texas Tech University eLearning

Ogólnoświatowy eLearning

Online i odległość

Texas Tech University Students

Nie musisz mieszkać w Lubbock, aby kontynuować naukę przez Texas Tech University. Dzięki ponad 100 programom studiów w pełni dostępnym online i siedmiu unikalnym regionalnym placówkom edukacyjnym w całym stanie, które oferują tradycyjne doświadczenie w klasie, twoje cele edukacyjne można osiągnąć z dowolnego miejsca.

Witryny regionalne Texas Tech University

Nie musisz być w Lubbock, aby zdobyć wykształcenie. Dzięki siedmiu lokalizacjom w regionie możesz uzyskać wykształcenie bezpośrednio od swojej lokalnej społeczności!

TTU K-12

"Globalna społeczność edukacyjna"

TTU K-12 oferuje Texas Education Agency (TEA) i akredytowane przez NCAA, drukowane i internetowe programy nauczania dla uczniów w wieku przedszkolnym w specjalnej i nietradycyjnej sytuacji życiowej, której potrzeby edukacyjne nie są zaspokajane przez tradycyjne okręgi szkolne. Nasz program jest tak wyjątkowy, jak każdy z naszych studentów.

Oferując pełnoetatowy program dyplomowy dla szkół średnich, a także dodatkowe opcje na niepełny etat, służymy studentom, którzy chcą pracować z wyprzedzeniem, muszą uzupełnić nieudane kredyty, zrównoważyć napięty harmonogram lub szukać domu w domu.

Rozpocznij w dowolnym momencie z roczną rejestracją!

Partnerstwa akademickie

Partnerstwa akademickie w Texas Tech administruje rejestracją wydarzeń w wielu różnych wydarzeniach uniwersyteckich, nadzoruje proces ciągłej edukacji dla osób pragnących zarabiać nieakademickich kredytów i departamentów, które chcą oferować możliwości kontynuowania edukacji, i tworzy instytucjonalne porozumienia akademickie w Teksasie i poza nim, aby proces transferu jest tak bezproblemowy jak to tylko możliwe dla przyszłych Red Raiders.

OLLI na Texas Tech University

Osher Lifelong Learning Institute (OLLI) to wyjątkowa społeczność edukacyjna dla dorosłych uczących się w wieku 50 lat. Bez testów, bez ocen, bez dokumentów - to tylko okazja do poznania ekscytujących tematów i poszukiwania nowych zainteresowań.

Wsparcie wydziałów i personelu

Ogólnoświatowy eLearning angażuje się w pomoc instruktorom w korzystaniu z większej liczby okazji do angażowania studentów w sieci, a my zapewniamy naszym wydziałom niezbędne szkolenia i zasoby, które pomogą zapewnić sukces nauczania.

Blackboard Learn 9.1 to system zarządzania nauczaniem wykorzystywany przez Texas Tech University. Możemy pomóc instruktorom w zapoznaniu się z funkcjami Blackboard z podstawowymi i zaawansowanymi szkoleniami w trybie "twarzą w twarz" oraz pomocą w rozwiązywaniu problemów, a także naszą całodobową pomoc techniczną Blackboard na wydziale.

Ogólnoświatowy Zespół Instruktażu Instruktażu e-Learning (ID) ma za zadanie wspierać standardy jakości w produkcji kursów. Jako specjaliści w zakresie najlepszych praktyk w zakresie projektowania i rozwoju kursów online i mieszanych, nasz zespół ID może zapewnić wsparcie w zakresie organizacji treści, narzędzi komunikacyjnych, zgodności z ADA, technologii wychwytywania wykładów i wielu innych.

Nasze Online Accessibility Lab (OAL) zapewnia instruktorom narzędzia do tworzenia dostępnych materiałów instruktażowych. Instruktorzy mogą uzyskać pomoc dotyczącą napisów i transkrypcji, poprosić o ocenę dostępności kursu i przejść szkolenie z zakresu oprogramowania ułatwień dostępu.

Odkryj Texas Tech: Worldwide eLearning

Potrzebujesz opcji na stopnie?

Texas Tech je ma.

Bez względu na to, czy jesteś absolwentem szkoły średniej, czy też powracającym nietradycyjnym studentem college'u, możesz uzyskać stopień licencjata, magistra lub doktora w wybranej przez siebie dziedzinie studiów na odległość. Łatwo jest znaleźć odpowiedni program, dostarczony w taki sposób, w jaki wolisz się uczyć.

Zdobądź wykształcenie potrzebne do osiągnięcia najwyższej pozycji w swojej dziedzinie.

Nasze kursy e-learningowe na całym świecie prowadzone są przez te same, wielokrotnie nagradzane, szeroko publikowane wydziały o różnorodnych zainteresowaniach badawczych, które uczą nasze kursy twarzą w twarz. I oferujemy więcej programów doktoranckich na odległość niż jakakolwiek inna instytucja w Teksasie. Poziom 1 i prestiżowy: to e-learning TTU Worldwide.

Zaświadczenie

Zwiększ swoją karierę i popraw swoje życie.

"Zarabiając na studiach, nigdy nie doświadczyłem korzyści płynących z ukończenia kursu online, ale odkąd rozpocząłem studia magisterskie online, nauczyłem się jeszcze skuteczniej. Nie ograniczam się tylko do jednego miejsca, w którym mogę wykonywać swoją pracę, jestem w stanie skupić się na pracy bez zakłóceń w klasie, i czuję się bardziej zaangażowany, gdy mogę pracować w wygodnym dla mnie miejscu. mój stopień online pomógł mi w postępie mojej kariery zawodowej, zapewniając mi możliwość lepszego podzielenia mojej uwagi między moją edukację i pracę zawodową. "

Joshua Blount '19, Master of Arts w komunikacji technicznej

Zakończ to, co zacząłeś.

Nasze w pełni internetowe programy oferują elastyczność, aby wziąć tylko jedną klasę w semestrze, być studentem na pełny etat lub czymkolwiek pomiędzy. Oferujemy również stypendia transferowe dla studentów college'u, którzy chcą ukończyć studia w Texas Tech.

Zaświadczenie

Życie się dzieje.

"Ukończyłem studia licencjackie w zakresie studiów uniwersyteckich z koncentracją w rozwoju ludzkim i studiach nad rodziną, komunikacją i socjologią, a moją ulubioną częścią były związki, które nawiązałem, miałem okazję poznać moich profesorów i Nie wydaje mi się, żeby było to coś, co mógłbym zrobić w dużym otoczeniu kampusu Zacząłem pracować dla Texas Tech University w Waco jako asystent administracyjny Wiedziałem, że chcę pracować dla TTU w Waco wkrótce po tym, jak rozpocząłem program ponieważ widziałem potencjał, który ma i wierzę, że będzie nadal rosnąć, co pomoże ludziom osiągnąć ich cele akademickie. Będąc nietradycyjnym studentem, wiem, jak trudno jest zacząć coś nowego, zwłaszcza gdy masz inne Wróciłem do szkoły i skończyłem dla mojej córki. "

Alana Schaeper '17, University Studies

Wykorzystaj w pełni rachunek GI.

Program Wojskowy i Weteranów w Texas Tech jest jednym z najlepszych w kraju, o czym świadczą nasze nagrody. Pozwól nam pomóc Ci skorzystać ze świadczeń dla weteranów, aby ukończyć swój dyplom.

Zaświadczenie

Doceniamy twoją usługę.

"Uczęszczam na uniwersytet Texas Tech University w Waco i zdobywam tytuł licencjata w zakresie studiów uniwersyteckich z dziedziny komunikacji, nauk politycznych i public relations. Chciałem uczęszczać na niesamowity uniwersytet, który był znany bez konieczności zmiany moje życie i przenieść się do nowej lokalizacji.Mam przyjemność odwiedzić Lubbock i uczestniczyć w wielu imprezach studenckich podczas pobytu w mieście, ale Waco jest tylko o wiele lepszym rozwiązaniem dla mojego syna i mnie. Niedawno odbyłem staż w Texas House of Representatives podczas poprzedniej sesji legislacyjnej po sesji zaproponowano jej pełnoetatową pracę, a podczas sesji specjalnej będę pracował również w Capitol Wierzę, że mój dyplom z Texas Tech pozwoli mi osiągnąć moje ambicje zawodowe jako adwokata dla weteranów i ich rodzin w centralny obszar Teksasu. "

Jade Cabrero-Doss, Weteran Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, '17, Studia uniwersyteckie

Szukasz zmiany scenerii?

Oferujemy przystępne cenowo opcje, aby uzyskać wykształcenie potrzebne do rozpoczęcia czegoś nowego. Uczniowie e-learningu na całym świecie opłacają czesne w Teksasie bez względu na lokalizację. Oznacza to, że zarabiasz na swoim wykształceniu online w cenie, która jest bardzo konkurencyjna, niezależnie od tego, czy mieszkasz w mieście, czy w całym kraju.

Zaświadczenie

Zmień swoją karierę.

"Uwielbiam elastyczność, jaką daje TTU Worldwide eLearning! Praca na kierunku studiów online w Texas Tech (w studiach uniwersyteckich z koncentracją w finansach osobistych, przywództwie organizacyjnym i psychologii) pozwoliła mi realizować programy treningu tańca w całym kraju i rozpocząć Kariera zawodowa: mogę jednocześnie realizować wykształcenie i karierę taneczną: tańczę 9-5 w dni powszednie i mam możliwość kontynuowania studiów , prób i pokazów, mogłem podążać za swoją pasją USA w San Francisco, Portland, Chicago, Dallas i Nowym Jorku, bez e-learningu TTU Worldwide, nie byłbym w stanie spełnić mojego marzenia o byciu profesjonalnym tancerzem! "

Shannon Oleson '17, University Studies

Dzięki czatowi i pomocy online przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, każdy student online i student na odległość może w każdej chwili uzyskać pomoc w zakresie pomocy finansowej, sald kont, wsparcia IT i więcej. Możesz uzyskać pomoc zawsze i wszędzie! Ułatwiamy być Red Raiderem!

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Texas Tech University Worldwide eLearning

Studenci ubiegający się o 120-godzinny tytuł Bachelor of Applied Arts and Sciences (BAAS) musi najpierw uzyskać dyplom stowarzyszony od zatwierdzonej instytucji. Ten stop ... [+]

Bachelor of Applied Arts

Studenci ubiegający się o 120-godzinny tytuł Bachelor of Applied Arts and Sciences (BAAS) musi najpierw uzyskać dyplom stowarzyszony od zatwierdzonej instytucji. Ten stopień wymaga 60 godzin zajęć na Texas Tech University, oprócz pierwszych 60 godzin przeniesionych z zatwierdzonej instytucji współpracującej.

Program jest zarządzany przez Urząd Provosta, a zainteresowani studenci powinni skontaktować się z centrum usług studentów w University Studies (806.742.7100).

Wymagania stopnia1. Wymagane godziny i wymóg ogólny / kolegium

Minimum 120 godzin semestrowych, z których 40 musi być na poziomie młodszym / seniorów, oraz spełnienie wymagań stopnia dla stopnia Bachelor of Applied Arts and Sciences zgodnie z "Ogólnymi wymaganiami" w sekcji Studia licencjackie w tym katalogu.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
120 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku

BSc

Texas Tech University Worldwide eLearning

Bachelor of Science w Early Child Care w Texas Tech przygotowuje cię do pracy w ustawieniach wczesnego dzieciństwa z małymi dziećmi, których członkowie rodziny są bardzo ... [+]

Bachelor of Science in Early Child Care

Bachelor of Science we wczesnej opiece nad dziećmi w Texas Tech (wymienione jako edukacja wczesnoszkolna w mobilnym społeczeństwie na stronie internetowej GPIDEA) przygotowuje cię do pracy we wczesnym dzieciństwie z małymi dziećmi, których członkowie rodziny są bardzo mobilni. Po ukończeniu programu będziesz kwalifikował się do pracy w różnych programach, które oferują wczesną opiekę i edukację dzieciom w wieku 8 lat, a szczególnie osobom z bardzo mobilnymi populacjami, takimi jak instalacje wojskowe.

Informacje o programie

Bachelor of Science in Early Child Care przygotowuje cię do pracy we wczesnym dzieciństwie z małymi dziećmi, których członkowie rodziny są bardzo mobilni. Po ukończeniu programu będziesz kwalifikował się do pracy w różnych programach, które oferują wczesną opiekę i edukację dzieciom w wieku 8 lat, a szczególnie osobom z bardzo mobilnymi populacjami, takimi jak instalacje wojskowe.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Bachelor of Science in Human Sciences jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą realizować wiele kierunków studiów w College of Human Sciences. Zapewnia studentom elas ... [+]

Bachelor of Science in Human Sciences

Bachelor of Science in Human Sciences jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą realizować wiele kierunków studiów w College of Human Sciences. Zapewnia studentom elastyczność pozwalającą na zbadanie konkretnych obszarów zainteresowań, pracę na rzecz celów zawodowych lub przygotowanie do studiów podyplomowych lub zawodowych. Studenci są zobowiązani do wyboru trzech obszarów koncentracji, które są podobne w treści do nieletniej.

Każda koncentracja składa się z minimum 18 godzin semestralnych w sumie 54 minimalnych godzin. Dwa stężenia muszą być w Kolegium Nauk Humanistycznych i mogą być wybrane spośród zaburzeń uzależniających i badań nad zdrowiem; projektowanie i produkcja odzieży; nauki społeczne, rodzinne i związane z uzależnieniami; rozwój człowieka i studia rodzinne; projektowanie wnętrz; nauki żywieniowe; osobiste planowanie finansowe; zarządzanie restauracją, hotelem i instytucjami; zarządzanie detaliczne; finanse osobiste, rozwój młodzieży oraz edukacja rodzinna i edukacja konsumencka.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
120 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Wydział Nauk o Roślinach i Gleby na Texas Tech University umożliwia uczniom zamiłowanie roślin i świeżego powietrza do intratnej kariery dzięki zdobyciu tytułu Bachelor o ... [+]

Bachelor of Science in Plant and Soil Sciences

Wydział Nauk o Roślinach i Gleby na Texas Tech University umożliwia uczniom zamiłowanie roślin i świeżego powietrza do intratnej kariery dzięki zdobyciu tytułu Bachelor of Science in Plant and Soil Science. Zarządzaj polami golfowymi i polami sportowymi. Własny własny żłobek. Zapewnij doradztwo środowiskowe. Opracuj odporne na cień odmiany trawy. Zaprojektuj nasadzenia środowiskowe dla obszarów miejskich. Zarządzaj komercyjnym sadem, szklarnią lub ogrodem botanicznym. Projektuj, instaluj i utrzymuj przestrzenie wewnętrzne. Możliwości są nieskończone.

Omówienie programu120 godzin kredytowychZajęcia są realizowane głównie online. Niektórych kursów, takich jak nauki laboratoryjne, nie można uczyć w trybie online i należy je odbywać twarzą w twarz w college'ach lub uniwersytetach w Twojej okolicy.Warunek wstępny: dyplom ukończenia szkoły średniej lub GEDStudenci nie są zobowiązani do zapisania się na określoną liczbę kursów w każdym semestrze, więc czas realizacji różni się w zależności od osoby.Kursy semestralne prowadzone z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdej z czterech sesji rocznych.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
120 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku

Certyfikat

Texas Tech University Worldwide eLearning

Absolwent Certyfikat w Grant i Propozycje (CG ... [+]

Granty

Absolwent Certyfikat w Grant i Propozycje (CG

Omówienie programu

Studenci biorący udział w tym programie zwiększą umiejętności pisania i edytowania, poznają strategie komponowania profesjonalnych propozycji grantów i zdobędą profesjonalne referencje od światowej klasy technologii technicznej i retorycznej programu Texas Tech. Studenci kończący G

Oferowany przez Texas Tech program komunikacji technicznej i retoryki

Uznany program studiów i wydział komunikacji technicznejKlasyfikacja jako reprezentatywny program studiów magisterskich na poziomie ogólnokrajowym w Edukacji w komunikacji naukowej i technicznej: programy akademickie, które działają, wyd. Michael L. Keene (Society for Technical Communication, 1997). Rozdział 3.Krajowe przywództwo w zakresie komputerów i pedagogiki pisaniaZapis osiągnięć studentów i pośrednictwa pracyProgram "kultura", który kładzie nacisk na osobistą uwagęWielokrotnie nagradzany rozdział Towarzystwa Komunikacji TechnicznejProces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
15 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Certyfikaty Fibers and Biopolymers w Texas Tech University dotyczą zagadnień związanych z 400 000 amerykańskich miejsc pracy związanych z produkcją i przetwarzaniem baweł ... [+]

Certyfikat Fibres and Biopolymers

Certyfikaty Fibers and Biopolymers w Texas Tech University dotyczą zagadnień związanych z 400 000 amerykańskich miejsc pracy związanych z produkcją i przetwarzaniem bawełny. Studenci mogą realizować ten certyfikat niezależnie lub równolegle z odpowiednim programem studiów magisterskich. Program zapewnia specjalistom możliwość zrozumienia znaczenia i złożoności produkcji i przetwarzania bawełny oraz jej wpływu na produkty bawełny przemysłowej.

Omówienie programu12 godzin kredytowychWiększość kursów jest oferowanych online; jednak niektóre kursy są oferowane tylko twarzą w twarz w Lubbock.Warunek wstępny: licencjatStudenci nie są zobowiązani do zapisania się na określoną liczbę kursów w każdym semestrze, więc czas realizacji różni się w zależności od osoby.Kursy semestralne są zgodne z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdego z czterech semestrów w ciągu roku.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Wydział Informatyki oferuje Certyfikat Inżynierii Oprogramowania dla tych, którzy nie potrzebują lub chcą mieć pełne wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii oprogram ... [+]

Przegląd

Wydział Informatyki oferuje Certyfikat Inżynierii Oprogramowania dla tych, którzy nie potrzebują lub chcą mieć pełne wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii oprogramowania lub informatyki. W szczególności certyfikat jest skierowany do profesjonalistów pracujących i absolwentów kierunków poza komputerowych, zainteresowanych systematycznym rozwojem oprogramowania. GRE nie jest wymagany do certyfikatu.

Plan stopnia certyfikacji

Plan stopni certyfikatów określa informacje, takie jak kursy, które należy podjąć. Plan stopnia certyfikatu powinien być złożony podczas pierwszego semestru studiów w Katedrze Informatyki.

Plan studiów można później zmienić, wypełniając formularz zmiany planu studiów. Zmiany powinny zostać zakończone przed semestrem, w którym certyfikat zostanie ukończony.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University online Crop Protection Certificate obejmuje tematy obejmujące uprawy modyfikowane genetycznie, patologię roślin, szkodniki i pestycydy. Studenci mog ... [+]

Certyfikat ochrony upraw

Texas Tech University online Crop Protection Certificate obejmuje tematy obejmujące uprawy modyfikowane genetycznie, patologię roślin, szkodniki i pestycydy. Studenci mogą realizować ten certyfikat niezależnie lub równolegle z odpowiednim programem studiów magisterskich.

Omówienie programu12 godzin kredytowychWiększość kursów jest oferowanych online; jednak niektóre kursy są oferowane tylko twarzą w twarz w Lubbock.Warunek wstępny: licencjatStudenci nie są zobowiązani do zapisania się na określoną liczbę kursów w każdym semestrze, więc czas realizacji różni się w zależności od osoby.Kursy semestralne są zgodne z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdego z czterech semestrów w ciągu roku.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Umożliwia osobom pracującym w zawodzie komunikacji rolniczej pogłębienie wiedzy na temat bardziej złożonych i dynamicznych strategii komunikacyjnych, takich jak komunikac ... [+]

Certyfikat przywództwa w dziedzinie komunikacji rolniczej

Umożliwia osobom pracującym w zawodzie komunikacji rolniczej pogłębienie wiedzy na temat bardziej złożonych i dynamicznych strategii komunikacyjnych, takich jak komunikacja kryzysowa, zarządzanie wiedzą i efektywne wykorzystanie mediów online. Zwiększa zrozumienie przez uczniów przywództwa i ludzi, z którymi codziennie się kontaktują, umożliwiając im skuteczniejsze i sprawniejsze wykonywanie obowiązków służbowych.

Omówienie programu12 godzin kredytowychWiększość kursów jest oferowanych online; jednak niektóre kursy są oferowane tylko twarzą w twarz w Lubbock.Warunek wstępny: licencjatStudenci nie są zobowiązani do zapisania się na określoną liczbę kursów w każdym semestrze, więc czas realizacji różni się w zależności od osoby.Kursy semestralne są zgodne z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdego z czterech semestrów w ciągu roku.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Po pomyślnym ukończeniu internetowego certyfikatu zarządzania glebą, uczniowie otrzymają certyfikat zarządzania glebami od Texas Tech University, który umożliwi im uzyska ... [+]

Certyfikat zarządzania glebą

Po pomyślnym ukończeniu internetowego certyfikatu zarządzania glebą, uczniowie otrzymają certyfikat zarządzania glebami od Texas Tech University, który umożliwi im uzyskanie statusu certyfikowanego naukowca zajmującego się glebą. Zajęcia, w tym takie tematy, jak chemia gleby, fizyka i klasyfikacja, spełniają wymagania edukacyjne usługi ochrony zasobów naturalnych. Certyfikat ten może być realizowany niezależnie lub równolegle z programem studiów magisterskich.

Omówienie programu12 godzin kredytowychWymagane zajęcia są wypełniane online. Niektóre klasy opcjonalne mogą być dostępne tylko twarzą w twarz.Warunek wstępny: licencjatStudenci nie są zobowiązani do zapisania się na określoną liczbę kursów w każdym semestrze, więc czas realizacji różni się w zależności od osoby.Kursy semestralne są zgodne z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdego z czterech semestrów w ciągu roku.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University online Horticultural Landscape Management Certificate obejmuje tematy obejmujące sadownictwo, zarządzanie przedszkolami, trawnik i naukę architektur ... [+]

Certyfikat zarządzania krajobrazem ogrodniczym

Texas Tech University online Horticultural Landscape Management Certificate obejmuje tematy obejmujące sadownictwo, zarządzanie przedszkolami, trawnik i naukę architektury krajobrazu. Studenci mogą realizować ten certyfikat niezależnie lub równolegle z odpowiednim programem studiów magisterskich.

Omówienie programu12 godzin kredytowychWymagane zajęcia są wypełniane online. Niektóre klasy opcjonalne mogą być dostępne tylko twarzą w twarz.Warunek wstępny: licencjatStudenci nie są zobowiązani do zapisania się na określoną liczbę kursów w każdym semestrze, więc czas realizacji różni się w zależności od osoby.Kursy semestralne są zgodne z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdego z czterech semestrów w ciągu roku.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Program kształcenia certyfikatów Edukacji rodzinnej i konsumenckiej Texas Tech University jest administrowany przez stowarzyszenie Edukacja na odległość i rodzina. ... [+]

Edukacja rodzinna i konsumencka Edukacja Nauczyciel Edukacja Program przygotowania certyfikacji

Program kształcenia certyfikatów Edukacji rodzinnej i konsumenckiej Texas Tech University jest administrowany przez stowarzyszenie Edukacja na odległość i rodzina. FCS Alliance to ogólnomiejski system międzyinstytucjonalny, który wspólnie rozwija, oferuje i zapewnia dostęp do internetowych kursów kształcenia na odległość w celu przygotowania osób do certyfikacji w celu nauczania Edukacji Rodzinnej i Konsumenckiej w Teksasie. Następujące uczelnie uczestniczą w FCS Alliance w ramach swojego programu przygotowania nauczycieli:

Uniwersytet LamarSam Houston State UniversitySteph... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Nasz certyfikat w dziedzinie energetyki wiatrowej oferuje profesjonalistom opcje szkolenia na poziomie ponadpodstawowym w sześciu obszarach tematycznych związanych z bran ... [+]

Program certyfikacji energii wiatrowej

Nasz certyfikat w dziedzinie energetyki wiatrowej oferuje profesjonalistom opcje szkolenia na poziomie ponadpodstawowym w sześciu obszarach tematycznych związanych z branżą. Możesz wziąć udział w indywidualnych kursach lub ukończyć pięć z sześciu ofert i uzyskać profesjonalny certyfikat w dziedzinie energii wiatrowej. Program został zaprojektowany specjalnie dla nieprofesjonalnych profesjonalistów, którzy chcą przejąć obowiązki kierownicze w dziedzinie energii wiatrowej.

Omówienie programu

Wszystkie kursy zostały opracowane przez wydział ekspertów z TTU Wind Science and Engineering Research Center (WISE). Każdy kurs jest równy 38 godzinom zegarowym instrukcji i może być ukończony niezależnie w ciągu czterech do sześciu tygodni.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Przejście ze szkoły na zatrudnienie, studia policealne lub samodzielne życie może być trudne dla każdego, szczególnie dla osób niepełnosprawnych. Zajęcia wymagane do uzys ... [+]

Program certyfikacji przejścia specjalnego dla edukacji

Przejście ze szkoły na zatrudnienie, studia policealne lub samodzielne życie może być trudne dla każdego, szczególnie dla osób niepełnosprawnych. Zajęcia wymagane do uzyskania certyfikatu Graduate Certificate Texas Tech University w specjalnej edukacji mają na celu przygotowanie osób do pomocy osobom niepełnosprawnym w dokonaniu tego przejścia.

Omówienie programu15 godzin kredytowychPraca jest zakończona onlineWarunek wstępny: licencjatCzas realizacji jest różny. Studenci mogą zająć do trzech klas w każdym semestrze i po dwóch sesjach letnich, co sprawia, że ​​czas realizacji różni się w zależności od osoby.Kursy semestralne są zgodne z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdego z czterech semestrów w ciągu roku.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
15 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Kursy przygotowujące do Programu Przygotowania Certyfikacji Orientacji i Mobilności mogą być realizowane niezależnie lub jako obszar szczególnego nacisku na Masters of Ed ... [+]

Program przygotowania certyfikacji orientacji i mobilności

Kursy przygotowujące do Programu Przygotowania Certyfikacji Orientacji i Mobilności mogą być realizowane niezależnie lub jako obszar szczególnego nacisku na Masters of Education w Special Education. Kursy oferowane w celu spełnienia wymaganego programu nauczania dla Akademii Certyfikacji Rehabilitacji Wizji

Omówienie programu27 godzin kredytowychWiększość zajęć jest wypełniana online. Jednak dwa wymagane kursy są oferowane tylko w kampusie w Lubbock w Teksasie w miesiącach letnich. Dodatkowo dwa kursy wymagają jednego weekendu na naukę na terenie kampusu.Warunek wstępny: licencjatStudenci nie są zobowiązani do zapisania się na określoną liczbę kursów w każdym semestrze, więc czas realizacji różni się w zależności od osoby.Kursy semestralne są zgodne z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdego z czterech semestrów w ciągu roku.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
27 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Kolegium Edukacji Uniwersytetu Texas Tech University oferuje wymagany program nauczania dla Zarządu Stanowego Teksasu dla Edukacyjnego Certyfikatu Wzmocnienia Wizualnego ... [+]

Program przygotowania certyfikacji wizualnych upośledzeń

Kolegium Edukacji Uniwersytetu Texas Tech University oferuje wymagany program nauczania dla Zarządu Stanowego Teksasu dla Edukacyjnego Certyfikatu Wzmocnienia Wizualnego EC-12 online. Certyfikacja wymaga również pomyślnego ukończenia dwóch egzaminów TExES. Program przygotowania do oceny uciążliwości wizualnej jest dostępny zarówno jako samodzielny certyfikat, jak i obszar szczególnego nacisku na Masters of Education in Special Education.

Omówienie programu24 godziny kredytoweProgramy certyfikacyjne mogą być realizowane niezależnie lub równolegle z programem studiów magisterskich.Większość kursów jest oferowanych online; jednak trzy kursy wymagają jednego weekendu na naukę w kampusie w Lubbock lub Austin w Teksasie.Wymagania wstępne: licencjat i wstępna certyfikacja dydaktyczna w edukacji ogólnej lub specjalnejCzas realizacji jest różny. Studenci mogą zająć do trzech klas w semestrze i dwóch w okresie letnim, dzięki czemu czas realizacji różni się w zależności od osoby.Kursy semestralne są zgodne z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdego z trzech semestrów w ciągu roku.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
24 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Kursy dla Programu Przygotowania Certyfikacji Diagnostyków Edukacyjnych mogą być realizowane niezależnie lub jako obszar nacisku z Master of Education w Edukacji Specjaln ... [+]

Program przygotowania do certyfikacji edukacyjnych diagnostów

Kursy dla Programu Przygotowania Certyfikacji Diagnostyków Edukacyjnych mogą być realizowane niezależnie lub jako obszar nacisku z Master of Education w Edukacji Specjalnej. Tak czy inaczej, zajęcia są całkowicie online, dzięki czemu można rozwijać swoją karierę w edukacji bez wchodzenia do klasy.

Omówienie programu36-39 godzin kredytowychMusi mieszkać w Teksasie3.0 lub nowsza wersja GPA *Praca jest zakończona online.Wymagania wstępne: licencjat, ważny certyfikat dydaktycznyWymagany jest dyplom magistra i dwuletnie doświadczenie w nauczaniu, aby móc przystąpić do państwowych testów certyfikacyjnych dla diagnostyki edukacyjnej.Studenci nie są zobowiązani do zapisania się na określoną liczbę kursów w każdym semestrze, więc czas realizacji różni się w zależności od osoby.Kursy semestralne są zgodne z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdego z czterech semestrów w ciągu roku.... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
36 - 39 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Kursy dla programu przygotowującego do egzaminu magisterskiego online dla osób niedosłyszących i niedosłyszących są dostępne zarówno jako samodzielny certyfikat, jak i ob ... [+]

Program przygotowania do certyfikacji głuchych i niedosłyszących

Kursy dla programu przygotowującego do egzaminu magisterskiego online dla osób niedosłyszących i niedosłyszących są dostępne zarówno jako samodzielny certyfikat, jak i obszar szczególnego nacisku na Masters of Education in Special Education. Plan studiów obejmuje cały program nauczania wymagany dla Certyfikatu Głuchych i Trudnych Słuchaczy EC-12 w Texas State of Education. Certyfikacja wymaga również uzyskania pozytywnej oceny z egzaminu TExES i ukończenia studiów magisterskich.

Omówienie programu27 godzin kredytowychProgramy certyfikatów można realizować niezależnie lub równolegle z programem magisterskim.Większość kursów jest oferowanych online; jednak niektóre kursy są oferowane tylko twarzą w twarz w Lubbock.Warunek wstępny: licencjatCzas realizacji jest różny. Studenci mogą zająć do trzech klas w każdym semestrze i po dwóch sesjach letnich, co sprawia, że ​​czas realizacji różni się w zależności od osoby.Kursy semestralne są zgodne z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdego z czterech semestrów w ciągu roku.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
27 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku

Doctor of Education

Texas Tech University Worldwide eLearning

Czy chciałbyś zdobyć stopień doktora, gdziekolwiek jesteś? Jest to możliwe, jeśli szukasz Doktora Edukacji w Edukacji Rolniczej poprzez wspólny program oferowany przez Te ... [+]

Joint Doctor of Education w Edukacji Rolniczej

Czy chciałbyś zdobyć stopień doktora, gdziekolwiek jesteś? Jest to możliwe, jeśli szukasz Doktora Edukacji w Edukacji Rolniczej poprzez wspólny program oferowany przez Texas A

Omówienie programu

Ten wyjątkowy, innowacyjny i pierwszy w swoim rodzaju wspólny program został zatwierdzony przez Texas Coherating Board (THECB) w Teksasie w 2000 r. Z udziałem 20 profesjonalistów z Teksasu w połowie kariery. Wprowadziliśmy osoby z różnych krajów i wielu stanów w USA, takich jak Arizona, Kalifornia, Georgia, Indiana, Montana, Nowy Meksyk, Nevada, Georgia, South Carolina, Tennessee i Teksas. Absolwenci są na różnych stanowiskach instruktażowych, nadzorczych i administracyjnych w zawodach związanych z edukacją i szkoleniami. Teraz kończymy naukę od szóstej kohorty.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Głównym celem programu jest przygotowanie liderów, którzy są refleksyjnymi profesjonalistami rozwijającymi wizję i nabywającymi umiejętności do reformowania, odnawiania i ... [+]

Doktor Edukacji w Edukacyjnym Przywództwie

Doktor Texas Edukacji Uniwersytetu w Edukacji Przywództwo ma na celu przygotowanie kluczowych liderów w okręgach szkolnych i wydziału uczelni lub uniwersytetu. Głównym celem programu jest przygotowanie liderów, którzy są refleksyjnymi profesjonalistami rozwijającymi wizję i nabywającymi umiejętności do reformowania, odnawiania i ulepszania szkół i systemów szkolnictwa, które kultywują demokratyczne społeczności uczące się, które cenią sprawiedliwość społeczną i sprawiedliwość.

Omówienie programu

Program ma na celu przygotowanie dyrektorów szkół wykonawczych, którzy mogą identyfikować i wdrażać rozwiązania oparte na badaniach w celu uzyskania silnych problemów z praktyką w kontekście okręgu szkolnego PreK-12. W trzyletniej sekwencji określonych kursów kończących się problematyką dysertacji praktycznej uczestnicy pogłębią swoje umiejętności w zakresie prowadzenia zmian instruktażowych, określania problemów związanych z praktyką oraz wdrażania interwencji w lokalnych organizacjach edukacyjnych, aby poprawić osiągnięcia uczniów.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
January 2020
W pełnym wymiarze godzin
96 - 99 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Ed.D. w Szkolnictwie Wyższym z koncentracją w Community College Administration lub Administracji Szkolnictwa Wyższego jest jedynym w przeważającej mierze programem online ... [+]

Doktor Edukacji w Szkolnictwie Wyższym

Ed.D. w Szkolnictwie Wyższym z koncentracją w Community College Administration lub Administracji Szkolnictwa Wyższego jest jedynym w przeważającej mierze programem online dostępnym w ramach publicznych uczelni publicznych w Teksasie w obszarze programu szkolnictwa wyższego. Texas Tech sprawia, że ​​kontynuowanie nauki jest możliwe bez względu na to, gdzie "tu" jest.

Omówienie programu60 godzin kredytowych powyżej stopnia magistraWymagania wstępne: licencjat, magister i minimum trzy lata pełnoetatowego doświadczenia zawodowego w publicznym lub prywatnym dwuletnim lub czteroletnim szkolnictwie wyższym lub państwowej lub federalnej agencji edukacyjnej obsługującej szkolnictwo wyższe. Wnioskodawcy muszą wykazać wyraźny związek z wyższym wykształceniem. Doświadczenie zawodowe definiuje się jako stanowisko administratora średniego szczebla (minimalny poziom koordynatora lub specjalisty) lub wyższe w instytucji lub agencji szkolnictwa wyższego. Nauczanie wspomagające i praca jako student podczas ubiegania się o stopień nie stanowią profesjonalnego, pełnoetatowego doświadczenia. Pełnoetatowe stanowiska wydziałowe stanowią doświadczenie zawodowe.Metody dostarczania... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku

Doktorat

Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University online Doktor filozofii w edukacji rodzinnej i konsumenckiej Edukacja jest oferowana przez Departament rodziny ... [+]

Doktor filozofii w edukacji rodzinnej i naukowej

Texas Tech University online Doktor filozofii w edukacji rodzinnej i konsumenckiej Edukacja jest oferowana przez Departament rodziny

Zarabiaj jedyny w swoim rodzaju dyplom - jedyny doktorat w kraju w naukach rodzinnych i konsumenckich

Texas Tech University oferuje jedyne w kraju rodzinne i konsumenckie Ph.D. program.

Zależy nam na szkoleniu następnej generacji pracowników wydziałów uniwersyteckich w zakresie nauk rodzinnych i konsumenckich. Jeśli szukasz kariery akademickiej, program doktorancki Texas Tech zapewnia najbardziej zaawansowane szkolenie akademickie, najbardziej wyróżniającą się kadrę i najsilniejszą profesjonalną podstawę każdego programu w kraju.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Celem programu doktoranckiego w zakresie edukacji specjalnej jest przygotowanie personelu kierowniczego do kształtowania przyszłości edukacji specjalnej. Program koncentr ... [+]

Doktor Filozofii w Edukacji Specjalnej

Texas Tech online Doktor Filozofii w Edukacji Specjalnej jest oferowany przez College of Education. Celem programu doktoranckiego w zakresie edukacji specjalnej jest przygotowanie personelu kierowniczego do kształtowania przyszłości edukacji specjalnej. Program koncentruje się na wynikach, które przygotują absolwentów w zakresie badań, kształcenia nauczycieli, rozwoju programu i oceny.

Omówienie programu

Specjalny program edukacyjny zapewnia zajęcia w obszarach certyfikacji ogólnego kształcenia specjalnego, diagnostyka edukacyjnego, upośledzenie wzroku i edukacji głuchych. Uczniowie absolwentów specjalnych programów edukacyjnych są przygotowani do pracy z osobami niepełnosprawnymi w różnych środowiskach, w tym w szkołach publicznych, szkolnictwie wyższym i sektorze prywatnym.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
90 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University online Doktor filozofii w komunikacie technicznym i retoryki (TCR) uczniowie będą uczyć się i ćwiczyć metodologię do prowadzenia badań w komunikacji ... [+]

Doktor filozofii w komunikacji technicznej

Texas Tech University online Doktor filozofii w komunikacie technicznym i retoryki (TCR) uczniowie będą uczyć się i ćwiczyć metodologię do prowadzenia badań w komunikacji technicznej i retoryki, a także zdobyć doświadczenie tworzenia dokumentów online i na stronie za pomocą komunikacji wizualnej i pisemnej. Program zapewnia szerokie podejście do komunikacji technicznej, oferując zajęcia w obszarach takich jak edycja, projektowanie, teoria retoryczna, dokumentacja online, zarządzanie publikacjami i testowanie użyteczności.

Cel programu studiów

Doktorat kwalifikuje ludzi do prowadzenia niezależnych badań różnymi metodami, a tym samym do wniesienia wkładu w wiedzę. Doktorat jest zwykle kwalifikacją do profesorskiej pozycji na uniwersytecie. Celem studiów jest szeroko pojęta literatura dotycząca komunikacji technicznej i retoryki, specjalistyczna wiedza na temat niektórych aspektów komunikacji technicznej lub retoryki odzwierciedlona w badaniach rozprawy doktorskiej oraz umiejętność prowadzenia ciągłych niezależnych badań z wykorzystaniem jednej lub więcej metod.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
60 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Stopień doktorancki online w zakresie systemów i zarządzania inżynierią ma na celu przygotowanie osób do skutecznego kierowania personelem inżynieryjnym i projektami. Tex ... [+]

Doktor filozofii w systemach

Stopień doktorancki online w zakresie systemów i zarządzania inżynierią ma na celu przygotowanie osób do skutecznego kierowania personelem inżynieryjnym i projektami. Texas Tech University jest obecnie jedynym uniwersytetem w stanie Teksas, który oferuje program online, dzięki czemu jest oczywistym wyborem dla osób, które szukają możliwości zarządzania w zakresie inżynierii i technologii.

Omówienie programu

Program doktoratu w zakresie systemów i zarządzania inżynierią (SYEM) ma na celu przygotowanie specjalistów do zarządzania inżynierią na bieżące i przyszłe role przywódcze. Wskaźniki wzrostu Bureau of Labor Statistics dla specjalistów ds. Zarządzania projektami inżynieryjnymi przewidują wzrost tych ról o 30% w następnym dziesięcioleciu.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
72 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Texas Tech University Worldwide eLearning

Każdy zawód wymaga umiejętności komunikacyjnych. Ludzie z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi dostają pracę i promocje. Nieletni w komunikacie technicznym może po ... [+]

Drobne w komunikacji technicznej

Każdy zawód wymaga umiejętności komunikacyjnych. Ludzie z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi dostają pracę i promocje. Nieletni w komunikacie technicznym może pomóc ci w nauce umiejętności potrzebnych do odniesienia sukcesu, bez względu na to, w którym miejscu życia zawodowego się znajdujesz.

Omówienie programu

Niezależnie od Twojego tytułu, osoba nieletnia w Komunikacji Technicznej może:

Naucz się wyostrzać wszystkie formy pisemnej komunikacji i dać jej jak największy wpływ na świat.Daj ci narzędzia do komunikowania się z ludźmi z różnych środowisk iz całego świata.Ułatw sobie pracę w zespole.Pokaż, jak używać technologii do budowania zrozumienia.Daj ci możliwość uczenia się od światowej klasy wykładowców.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Texas Tech University online Minor w rolniczym przywództwie jest oferowany przez Departament Edukacji Rolniczej ... [+]

Drobne w rolniczym przywództwie

Texas Tech University online Minor w rolniczym przywództwie jest oferowany przez Departament Edukacji Rolniczej

Omówienie programu

Przywództwo w rolnictwie przygotowuje studentów do udziału w szerokim zakresie kariery zawodowej zarówno w sektorze publicznym (asystenci legislacyjni, agencje rolnicze), jak i prywatnym (szkolenia i rozwój, zarządzanie lub sprzedaż w przemyśle rolnym, spożywczym i naturalnym)

Proces aplikacji

Aby realizować nieletnie przywództwo w rolnictwie, uczniowie powinni najpierw skontaktować się ze swoim doradcą akademickim. Zarówno doradca akademicki, jak i doradcy w Studenckim Centrum Studiów Uniwersyteckich będą współpracować z uczniem, aby ukończyć proces niezbędny do ogłoszenia nieletniego.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
18 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Osiągnij sukces, włączając w swój program studiów osobę o niskich dochodach, abyś mógł zrealizować własne cele finansowe i uniknąć niepotrzebnego ryzyka i długów. ... [+]

Finanse osobiste

Osiągnij sukces, włączając w swój program studiów osobę o niskich dochodach, abyś mógł zrealizować własne cele finansowe i uniknąć niepotrzebnego ryzyka i długów.

Omówienie programu

Co by było, gdybyś mógł rozpocząć karierę z umiejętnościami, aby podejmować wspaniałe decyzje dotyczące swoich osobistych dochodów i wykorzystywać te same umiejętności, aby zwiększyć swoją zdolność do zatrudnienia? Wybierz osobistego doradcę finansowego, a będziesz miał możliwość zdobycia umiejętności potrzebnych do skutecznego zarządzania finansami osobistymi, pomocy innym i zwiększenia możliwości rozwoju kariery zawodowej (ten nieletni zapewnia wymaganie edukacyjne dla AFC® (Accredited Financial Counsellor)).... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
18 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Małoletnia w energetyce wiatrowej (18 godzin kredytowych) jest również dostępna jako obszar koncentracji dla studentów realizujących studia licencjackie z nauk ogólnych. ... [+]

Program dla energetyki wiatrowej

Małoletnia w energetyce wiatrowej (18 godzin kredytowych) jest również dostępna jako obszar koncentracji dla studentów realizujących studia licencjackie z nauk ogólnych.

Omówienie programu

Ta nieletnia składa się z 18 godzin kursów licencjackich z energii wiatrowej. Wszystkie kursy muszą być zatwierdzone przez doradcę ds. Energii wiatrowej, a stopień C lub lepszy w każdym kursie. Energia wiatrowa jest dziedziną wielodyscyplinarną, a niektóre koncepcje wymagają tła w rachunku różniczkowym i fizyce.

Proces aplikacji

Aby zdobyć małoletniego w dziedzinie energii wiatrowej, będziesz musiał wypełnić formularz "Energia wiatrowa" i przekształcić go w Centrum Doradztwa UC, gdy uzyskasz zgodę swojego doradcy. Uwaga: Studenci, którzy nie zostali przyjęci na Texas Tech University, muszą najpierw zgłosić się do Texas Tech przed zapisaniem się na kursy.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
18 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Kursy w ramach programu rozwoju zasobów ludzkich opierają się na teorii z nauk społecznych i behawioralnych oraz przywództwie organizacyjnym. ... [+]

Rozwój zasobów Ludzkich

Program rozwoju zasobów ludzkich (HRDV) koncentruje się na umiejętnościach i wiedzy niezbędnej do interakcji z ludźmi w różnych środowiskach pracy.

Omówienie programu

Kursy w ramach programu rozwoju zasobów ludzkich opierają się na teorii z nauk społecznych i behawioralnych oraz przywództwie organizacyjnym. Kursy HRDV mają pomóc uczniom zrozumieć i rozwiązać problemy stojące przed jednostkami i organizacjami. Ćwiczenia koncentrują się na tematach w miejscu pracy, takich jak relacje międzyludzkie i komunikacja, szkolenia i rozwój, umiejętności i strategie kadrowe oraz przywództwo w miejscu pracy.

Proces aplikacji

Aby osiągnąć sukces w rozwoju zasobów ludzkich, powinieneś najpierw skontaktować się ze swoim doradcą akademickim. Zarówno twój doradca akademicki, jak i Doradca w Studenckim Centrum Studiów Uniwersyteckich będą współpracować z Tobą, aby ukończyć proces konieczny do zadeklarowania twojego nieletniego.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
18 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Studia integracyjne to podejście do odpowiadania na pytania, rozwiązywania problemów i rozwiązywania współczesnych problemów społecznych z wielu perspektyw. ... [+]

Studia integracyjne

Studia integracyjne to podejście do odpowiadania na pytania, rozwiązywania problemów i rozwiązywania współczesnych problemów społecznych z wielu perspektyw.

Omówienie programu

Studenci integracji studiują intelektualne narzędzia potrzebne do budowania mostów w różnych dyscyplinach akademickich i stosują swoje umiejętności, innowacje i wiedzę w różnych akademickich i praktycznych warunkach. W klasach podstawowych uczniowie opracowują artefakty portfolio, które pokazują ich indywidualne umiejętności, zainteresowania i talenty. To portfolio i zastosowane doświadczenie edukacyjne zapewniają każdemu uczniowi cenne zasoby umożliwiające elastyczne, zindywidualizowane planowanie kariery i rozwój.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Texas Tech University Worldwide eLearning

Studia uniwersyteckie to interdyscyplinarna dziedzina, która promuje nowe obszary uczenia się i odkrywania poprzez ułatwianie uczniom uczenia się na poziomie wydziałowym ... [+]

Bachelor of Arts lub Science in University Studies (BUS)

Studia uniwersyteckie to interdyscyplinarna dziedzina, która promuje nowe obszary uczenia się i odkrywania poprzez ułatwianie uczniom uczenia się na poziomie wydziałowym i kolegialnym. Zarządzany przez Wydział Edukacji Zawodowej i Spraw Studenckich w Biurze Provosta, Bachelor of Arts lub Bachelor of Science w University Studies zapewnia unikalny kurs, który pozwala studentom elastyczność w wyborze trzech różnych dziedzinach nauki. Każdy obszar nazywany jest "koncentracją". Chociaż trzy koncentracje istnieją jako oddzielne programy w ramach uniwersytetu, zwykle nie są dostępne jako połączenie kursów w istniejącym programie studiów. Na przykład student może skupić się na specjalizacji dziennikarstwa środowiskowego z koncentracją w dziennikarstwie, naukach o roślinach i glebie oraz toksykologii środowiskowej. Każdy obszar istnieje w różnych szkołach wyższych jako część odrębnych programów studiów, ale tylko jeden z kierunków studiów uniwersyteckich pozwoli uczniom na zbadanie trzech stężeń jako jednostki.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
120 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

120-godzinny Bachelor of General Studies jest trudnym i satysfakcjonującym rozwiązaniem dla studentów, którzy chcą większej elastyczności w trakcie studiów. Jako stopień ... [+]

Bachelor of General Studies, BGS

120-godzinny Bachelor of General Studies jest trudnym i satysfakcjonującym rozwiązaniem dla studentów, którzy chcą większej elastyczności w trakcie studiów. Jako stopień interdyscyplinarny nie opiera się na konkretnym stopniu lub stopniu. Zamiast tego, program nauczania studenta będzie składał się z kursów z trzech obszarów studiów, które muszą być wybrane spośród uznanych nieletnich uznanych w Texas Tech Catalog. Dwa z trzech obszarów studiów muszą być zarządzane przez College of Arts

Dobrze zaprojektowany stopień BGS może pomóc uczniowi przygotować się do osiągnięcia określonego zainteresowania intelektualnego, ambicji zawodowych lub studiów podyplomowych. Trzy obszary studiów tworzą spójną specjalizację, niedostępną w innych miejscach uniwersytetu jako zorganizowany plan studiów.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
120 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku

MA

Texas Tech University Worldwide eLearning

Studia interdyscyplinarne na Texas Tech University pozwalają absolwentom na swobodę projektowania stopnia, który integruje obszary i kursy z istniejących szkół wyższych i ... [+]

Master of Arts w Interdyscyplinarnych Studiach

Uniwersytet Sztuk Pięknych Texas Tech University w zakresie studiów interdyscyplinarnych jest oferowany przez Graduate School. Studia interdyscyplinarne na Texas Tech University pozwalają absolwentom na swobodę projektowania stopnia, który integruje obszary i kursy z istniejących szkół wyższych i programów. Cel tej integracji pozwala uczniom stworzyć program, który najlepiej pasuje do ich zainteresowań i aspiracji zawodowych, które mogą nie być zdefiniowane w tradycyjnych granicach dyscyplinarnych.

Omówienie programu

Internetowy Master of Arts w Interdyscyplinarnych Studiów jest programem studiów przeznaczonym dla studentów, którzy chcą kontynuować naukę na poziomie magisterskim, ale nie szukają specjalistycznych szkoleń skoncentrowanych na tradycyjnym, ważnym obszarze. Ten program nie zastępuje tradycyjnego magistra; jest raczej przeznaczony dla studentów o szerszym zakresie zainteresowań w różnych dziedzinach lub dla tych, których cele zawodowe nie są w pełni zgodne z jedną możliwą do zidentyfikowania jednostką lub działem akademickim. Nacisk kładzie się na stały rozwój intelektualny i kulturowy w stale zmieniającym się społeczeństwie, w którym nowe ścieżki kariery mogą rozciągać się na kilka tradycyjnych specjalizacji.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Master of Arts w języku angielskim ma na celu dostarczenie szerokiej ogólnej wiedzy o literaturze i języku, a także znajomość zasad i technik w terenie. ... [+]

Master of Arts w języku angielskim

Internetowy program Master of Arts w języku angielskim, oferowany przez Departament Języka Angielskiego, jest taki sam, jak program onsite z innym rodzajem dostarczania (elektroniczny lub face-to-face). Wymagania dla magisterskich online będą takie same jak dla studentów na kampusie. Proces aplikacji jest taki sam. Przyjęci studenci MA mogą brać udział w kursach online lub osobiście.

Omówienie programu

Master of Arts w języku angielskim ma na celu dostarczenie szerokiej ogólnej wiedzy o literaturze i języku, a także znajomość zasad i technik w tej dziedzinie. Poprzez dedykowane badania i nasz program rozwoju zawodowego pomagamy naszym uczniom rozwijać i demonstrować niezbędne umiejętności komunikacyjne. Studenci ubiegający się o tytuł magistra w języku angielskim muszą ukończyć 36 godzin semestr nauki, w tym następujące wymagania:... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Program studiów magisterskich w dziedzinie komunikacji strategicznej i innowacji, oferowany przez College of Media and Communications, koncentruje się na przygotowywaniu ... [+]

Master of Arts w komunikacji strategicznej i innowacji

Program studiów magisterskich w dziedzinie komunikacji strategicznej i innowacji, oferowany przez College of Media and Communications, koncentruje się na przygotowywaniu studentów na wyższe stanowiska jako strategicznych komunikatorów w dzisiejszym środowisku globalnym i cyfrowym.

Omówienie programu

Nasz program jest oferowany wyłącznie online w celu zaspokojenia potrzeb naszych studentów, z których większość to specjaliści od komunikacji. Nasi studenci mają dużo pracy i życia osobistego - wymagają dostępu do wysokiej jakości programu dla absolwentów z najbardziej elastyczną, wygodną metodą dostawy.

30-godzinny program magisterski (7 wymaganych kursów i 3 zajęcia)Praca jest zakończona online.Wymagania wstępne: licencjat i 3,0 licencjackich GPAUwaga: Studenci mający mniej niż 3,0 licencjackich GPA są zobowiązani do podjęcia GRE.Studenci nie są zobowiązani do zapisania się na określoną liczbę kursów w każdym semestrze, więc czas realizacji różni się w zależności od osoby.Kursy semestralne są zgodne z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdego z czterech semestrów w ciągu roku.Proces aplikacjiChociaż nie ma terminu na zgłoszenie, potencjalni studenci są zachęcani do przesyłania wszystkich materiałów aplikacyjnych co najmniej na trzy miesiące przed planowaną początkową rejestracją.Zgłoś się do Graduate School Uniwersytetu Texas Tech jako studenta studiów magisterskich.Gdy zostaniesz poproszony o wybranie majora, wybierz "Strategiczną komunikację"Ukończ aplikację Graduate.60 USD początkowej opłaty za wniosek lub 50 USD za każdy kolejny wniosek (w tym zmiany daty wejścia, dodanie / zmiana wniosków o program lub wniosków o readmisję).Studenci zagraniczni muszą również przedstawić wynik egzaminu z testu z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL) w Graduate School. Wyniki muszą mieć... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
30 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Uniwersalny Master of Arts w Technicznej Komunikacji Texas Tech University, oferowany przez Departament Języka Angielskiego, to świetny sposób, aby pokazać swoje umiejętn ... [+]

Master of Arts w komunikacji technicznej

Uniwersalny Master of Arts w Technicznej Komunikacji Texas Tech University, oferowany przez Departament Języka Angielskiego, to świetny sposób na pokazanie swojego opanowania technicznych umiejętności komunikacyjnych na stanowiskach branżowych w zakresie pisania technicznego, pisania, edytowania i zarządzania - lub na dalsze studia magisterskie. Specyficzne cele studiów obejmują znajomość historii, teorii, badań, gatunków, zasad, technik i praktyk komunikacji technicznej.

Program podkreśla pięć szerokich dziedzin stypendiów w swoich stypendiach, zajęciach i inicjatywach:

Retoryka, kompozycja i technologiaKomunikacja technicznaRetoryka nauki i opieki zdrowotnejTechnologia, kultura i retorykaVisual Rhetoric, New Media i projektowanie skoncentrowane na użytkowniku.... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku

MSc

Texas Tech University Worldwide eLearning

W ramach tego programu studenci skoncentrują się na wyzwaniach i praktykach genetyki i hodowli, propagacji, biotechnologii, produkcji, zarządzaniu, obchodzeniu się i prze ... [+]

Master of Science in Horticulture

W ramach tego programu studenci skoncentrują się na wyzwaniach i praktykach genetyki i hodowli, propagacji, biotechnologii, produkcji, zarządzaniu, obchodzeniu się i przechowywaniu, marketingu i wykorzystaniu roślin ozdobnych zarówno w krajobrazie wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Uniwersytet Techniczny online Texas Tech University w ogrodnictwie zapewnia studentom doświadczenie edukacyjne, którego potrzebują, aby osiągnąć sukces zarówno w zakresie zajęć, jak i kariery.

Omówienie programuMinimum 36 godzin kredytowych, dostępna jest opcja pracy dyplomowejPraca jest zakończona online.Warunek wstępny: licencjatStudenci nie są zobowiązani do zapisania się na określoną liczbę kursów w każdym semestrze, więc czas realizacji różni się w zależności od osoby.Kursy semestralne są zgodne z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdego z czterech semestrów w ciągu roku.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Nauka o roślinach i glebie obejmuje badania genetyki roślin, hodowli, biotechnologii, biologii molekularnej, fizjologii, biochemii, zwalczania chwastów i zarządzania upra ... [+]

Master of Science in Plant and Soil Science

Nauka o roślinach i glebie obejmuje badania genetyki roślin, hodowli, biotechnologii, biologii molekularnej, fizjologii, biochemii, zwalczania chwastów i zarządzania uprawami, stosowane w efektywnej i ekonomicznej produkcji roślin uprawnych. Uniwersytet Texas Tech University online w dziedzinie nauki o roślinach i glebie umożliwia studentom naukę wykorzystania i zarządzania aplikacją nauk biologicznych, chemicznych i fizycznych w odniesieniu do środowisk naturalnych i dotkniętych przez człowieka.

Omówienie programuMinimum 36 godzin kredytowych, program studiów niestacjonarnychPraca jest zakończona online.Egzamin wymagany podczas semestru ukończenia studiów.Warunek wstępny: licencjatStudenci nie są zobowiązani do zapisania się na określoną liczbę kursów w każdym semestrze, więc czas realizacji różni się w zależności od osoby. Dowiedz się więcej o różnicy między statusem studenta w pełnym i niepełnym wymiarze godzin ..Kursy semestralne są zgodne z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdego z czterech semestrów w ciągu roku.Obszary specjalizacji obejmują:Crop ScienceOchrona uprawGleboznawstwoWłókna i biopolimeryProces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Uniwersytet Texas Tech University online w dziedzinie inżynierii oprogramowania zapewnia studentom solidne podstawy w definiowaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu złożonych sy ... [+]

Master of Science in Software Engineering

Uniwersytet Texas Tech University online w dziedzinie inżynierii oprogramowania zapewnia studentom solidne podstawy w definiowaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu złożonych systemów oprogramowania z wykorzystaniem tradycyjnych metod inżynierii procesowej.

Plan studiów określa informacje, takie jak w przypadku planu pracy magisterskiej: Komitet Doradczy Thesis, tytuł pracy dyplomowej i kursy, które należy podjąć. Absolwent szkoły wymaga, aby plan studiów był składany w pierwszym semestrze studiów. Służy również jako aplikacja do przyjęcia do kandydowania. Zobacz studia licencjackie

W ramach planu pracy dyplomowej studenci powinni dołożyć wszelkich starań, aby znaleźć Doradcę Terapeuty w zakresie badań zgodnych z ich zainteresowaniami tak szybko, jak to możliwe. Doradcy magisterscy mogą wymagać od studentów podjęcia określonych kursów w celu przygotowania studenta do badań; w związku z tym studenci powinni umożliwić doradcy Thesis asystę przy wyborze kursów do swojego planu studiów.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Uniwersytet Techniczny Texas Tech University w zakresie systemów i zarządzania inżynierią został zaprojektowany, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na menedżerów o si ... [+]

Master of Science in Systems

Uniwersytet Techniczny Texas Tech University w zakresie systemów i zarządzania inżynierią został zaprojektowany, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na menedżerów o silnym zapleczu inżynieryjnym, naukowym i technicznym, a także solidnych podstawach w zarządzaniu i kwestiach finansowych.

Program prowadzący do Master of Science w zakresie systemów i zarządzania inżynierią (MS SEM) za pośrednictwem działu inżynierii przemysłowej ma na celu zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na menedżerów technicznych o silnym zapleczu inżynieryjnym, naukowym i technicznym, a także solidne podstawy w zarządzaniu i finansach problemy. Program MS SEM koncentruje się na profesjonalnym podejściu i zapewnia studentom z dyplomem licencjackim innym niż IE możliwość uzyskania wykształcenia absolwenta w zakresie specjalności oraz szkolenia z zarządzania inżynierią w tym samym czasie.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
30 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Internetowy uniwersytet Texas Tech University w dziedzinie edukacji rodzinnej i konsumenckiej Edukacja jest możliwa dzięki konsorcjum uniwersytetów zwanym Interaktywnym P ... [+]

Master of Science w edukacji rodzinnej i konsumenckiej

Internetowy uniwersytet Texas Tech University w dziedzinie edukacji rodzinnej i konsumenckiej Edukacja jest możliwa dzięki konsorcjum uniwersytetów zwanym Interaktywnym Porozumieniem o Szkoleniu Wyższym Great Plains (GPIDEA). Kilka uniwersytetów zebrało się, by oferować online programy maturalne uczniom, których rodziny lub kariery uniemożliwiły im ukończenie studiów na uczelni. Umowa konsorcjum umożliwia uczniom odbycie kursów oferowanych przez wiele instytucji w celu uzyskania standardowego czesnego w celu ukończenia programu.

Omówienie programu38 - 41 godzin kredytowych w ciągu trzech latChociaż studenci mogą brać udział w kursach z wielu instytucji, instytucja przyznająca stopnie jest odpowiedzialna za umieszczanie studentów na zaliczeniach praktycznych i stażowych.Praca jest zakończona online.Wymagania wstępne: licencjat z zakresu specjalizacji w zakresie specjalizacji Rodzina i Konsumencki lub pokrewny obszarProgram spełnia wymagania dla tych studentów, którzy chcą uzyskać wstępną certyfikację nauczyciela / licencję na edukację w zakresie edukacji rodzinnej i konsumenckiej.Studenci nie są zobowiązani do zapisania się na określoną liczbę kursów w każdym semestrze, więc czas realizacji różni się w zależności od osoby.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Wychowawcy, pracownicy agencji państwowych i federalnych, agenci pomocniczy i pracownicy prywatnych przedsiębiorstw: Uniwersytet Nauk Rolniczych i Zasobów Naturalnych Uni ... [+]

Master of Science w Edukacji Rolniczej

Wychowawcy, pracownicy agencji państwowych i federalnych, agenci pomocniczy i pracownicy prywatnych przedsiębiorstw: Uniwersytet Nauk Rolniczych i Zasobów Naturalnych Uniwersytetu Technicznego w Teksasie oferuje online magistra edukacji rolniczej, który ma zapewnić umiejętności niezbędne do awansu w kierownictwie pozycja.

Master of Science w Edukacji Rolniczej ma na celu przygotowanie absolwentów do nauczania, badań, rozszerzenia, przywództwa i stanowisk administracyjnych w sektorze publicznym i prywatnym. Program jest podobny do studiów magisterskich z zakresu edukacji rolniczej. Studenci w programie magisterskim koncentrują się na rdzeniu kursów edukacji rolniczej wraz z naciskiem na projektowanie programów edukacyjnych / szkoleniowych, profesjonalne doskonalenie prezentacji, rozwój przywództwa, metody nauczania / szkolenia i komunikacji interpersonalnej.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Master of Science w komunikacji rolnej ma na celu przygotowanie absolwentów do wejścia lub postępu w różnych pozycjach mediów, marketingu i public relations. Program ten ... [+]

Master of Science w komunikacji rolnej

Master of Science w komunikacji rolnej ma na celu przygotowanie absolwentów do wejścia lub postępu w różnych pozycjach mediów, marketingu i public relations. Program ten zapewnia również rozwój profesjonalnych umiejętności komunikacyjnych dla powiązanych zawodów w agrobiznesie, służbie państwowej, edukacji i rozszerzaniu. Program studiów magisterskich w zakresie komunikacji rolniczej zapewnia elastyczny program, który można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Obszary specjalizacji takie jak marketing, mass media i public relations są również dostępne dzięki współpracy z College of Media and Communication.

... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku

Magisterskie

Texas Tech University Worldwide eLearning

Uniwersytet Techniczny Texas Tech University, oferowany przez Edward E. Whitacre Jr. College of Engineering, jest interdyscyplinarnym programem studiów przeznaczonym dla ... [+]

Magister inżynier

Uniwersytet Techniczny Texas Tech University, oferowany przez Edward E. Whitacre Jr. College of Engineering, jest interdyscyplinarnym programem studiów przeznaczonym dla praktyków inżynierskich. Studenci mogą wybrać jedną z kilku ścieżek w ramach różnych dziedzin inżynierii lub zaprojektować własny program studiów, łącząc kredyty z kilku różnych programów inżynierskich, zapewniając studentom zdobycie wszechstronnej wiedzy z zakresu inżynierii.

Program prowadzący do stopnia Master of Engineering (MEN) jest interdyscyplinarny, nie tezy stopniu. MEN jest przeznaczony głównie do ćwiczenia inżynierów. W przypadku takich praktykujących inżynierów zaliczenie za ukończone studia ukończone w miejscu zamieszkania w innej akredytowanej szkole wyższej może być zaakceptowane aż do 15 godzin z 36-godzinnego zapotrzebowania na stopień magistra inżyniera. Wszystkie prace zaliczone na poczet stopnia muszą zostać ukończone w ciągu dziewięciu lat kalendarzowych. Oprócz przepisów regulujących przyjęcie do Graduate School wymagane jest uzyskanie dyplomu inżyniera lub jego odpowiednika w celu uzyskania dostępu do Master of Engineering Program.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Uniwersytet Techniczny online w Texas Tech University jest oferowany przez Wydział Inżynierii Lądowej. Student w Master of Science in Civil Engineering początkowo specjal ... [+]

Magister inżynierii lądowej

Uniwersytet Techniczny online w Texas Tech University jest oferowany przez Wydział Inżynierii Lądowej. Student w Master of Science in Civil Engineering początkowo specjalizuje się w głównej poddyscyplinie inżynierii strukturalnej lub inżynierii budowlanej i zarządzania w tym programie studiów. Dostępne są trzy różne opcje: opcja pracy dyplomowej, opcja raportu i opcja tylko kursu.

Omówienie programu

Od projektowania nowoczesnych wieżowców po zapewnienie czystej wody pitnej, inżynierowie cywilni i środowiskowi wpływają na jakość życia i bezpieczeństwo publiczne.

Wydział Texas Tech posiada doświadczenie w projektowaniu budynków, schronisk i mostów; likwidacja szkód spowodowanych wiatrem; odnawialne systemy energii wiatrowej; oczyszczanie ścieków, usuwanie odpadów niebezpiecznych, powodzie i zarządzanie zasobami wodnymi.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Master of Science in Industrial Engineering, oferowane przez Wydział Inżynierii Przemysłowej, przygotowuje kompetentnych inżynierów przemysłowych i menedżerów inżynierii ... [+]

Magister inżynierii przemysłowej

Master of Science in Industrial Engineering, oferowane przez Wydział Inżynierii Przemysłowej, przygotowuje kompetentnych inżynierów przemysłowych i menedżerów inżynierii dla przemysłu, doradztwa, nauczania uniwersyteckiego i badań.

Omówienie programu

Inżynierowie z Red Raider zdobywają doświadczenie w tradycyjnych zastosowaniach przemysłowych w zakresie optymalizacji stosowanej, zarządzania inżynieryjnego, łańcucha dostaw i logistyki, transportu, biopaliw oraz ergonomii i czynników ludzkich, ale wykorzystują tę wiedzę do integracji systemów wspomagania decyzji i zdobywanych umiejętności poprzez projekty kursów, projekty dla seniorów oraz unikalny certyfikat przedsiębiorczości działu. Dział zajmuje się również opracowywaniem badań i zajęć w rozwijających się obszarach zaawansowanej i addytywnej produkcji zintegrowanej z wykorzystaniem podejścia systemowego.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Program online Master of Education w szkolnictwie wyższym (M.Ed.), oferowany przez College of Education, oferuje możliwości osobom, które poszukują pracy na stanowiskach ... [+]

Master of Education in Higher Education

Program online Master of Education w szkolnictwie wyższym (M.Ed.), oferowany przez College of Education, oferuje możliwości osobom, które poszukują pracy na stanowiskach kierowniczych średniego szczebla i kierowniczych w szkołach lokalnych i czteroletnich college'ach i uniwersytetach. Dwuletni program składa się z 36 godzin absolwentów i jest oferowany w przepisanym modelu kohortowym.

Kwalifikowani kandydaci powinni mieć doświadczenie w pracy lub mieć bezpośredni dostęp do publicznej lub prywatnej dwuletniej lub czteroletniej szkoły wyższej lub państwowej lub federalnej agencji edukacyjnej obsługującej szkolnictwo wyższe. Wybrani kandydaci będą potrzebować bezpośredniego dostępu do instytucji szkolnictwa wyższego w celu pomyślnego ukończenia wybranych zajęć.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Internetowy program edukacyjny Texas Tech University oferowany przez College of Education jest przeznaczony dla nauczycieli i trenerów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę ... [+]

Master of Education in Instructional Technology

Nauka online na poziomie K-12, w szkolnictwie wyższym i szkoleniach w sektorze prywatnym, jest dobrze ugruntowanym trendem. Internetowy program edukacyjny Texas Tech University oferowany przez College of Education jest przeznaczony dla nauczycieli i trenerów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i stać się instruktorami z Internetu, projektantami instruktażu i menedżerami programów nauczania na odległość.

Omówienie programu39 godzin kredytowychKursy oferowane są przez okres dwóch lat. Studenci zazwyczaj biorą dwa kursy w semestrze.Praca jest zakończona online.Warunek wstępny: licencjatStudenci muszą zdać kompleksowy egzamin, aby ukończyć program.Studenci nie są zobowiązani do zapisania się na określoną liczbę kursów w każdym semestrze, więc czas realizacji różni się w zależności od osoby.Kursy semestralne są zgodne z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdego z czterech semestrów w ciągu roku.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
39 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Masters of Education w Curriculum and Instruction, oferowane przez College of Education, pozwala uczniom na uzyskanie zaawansowanego stopnia w różnych specjalizacjach. ... [+]

Master of Education w Curriculum and Instruction

Masters of Education w Curriculum and Instruction, oferowane przez College of Education, pozwala uczniom na uzyskanie zaawansowanego stopnia w różnych specjalizacjach. Program koncentruje się na zagadnieniach programowych jako polu badań i rozwija mocne strony w obszarach zrozumienia i rozwiązywania złożonych i wielu pytań, które wpływają na teorię programów nauczania, projektowanie, rozwój, dostarczanie, ocenę i ocenę.

Omówienie programu36-godzinny program magisterski z lub bez pracy magisterskiej3 godziny badań3 godziny fundacji uczelni15 godzin od koncentracji specjalizacji15 godzin COpcja Thesis: 9 godzin CPraca jest zakończona online.Warunek wstępny: licencjatStudenci nie są zobowiązani do zapisania się na określoną liczbę kursów w każdym semestrze, więc czas realizacji różni się w zależności od osoby.Kursy semestralne są zgodne z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdego z czterech semestrów w ciągu roku.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Mistrz Edukacji Texas Tech University w Edukacji i Program Podstawowy Profesjonalnego Przygotowania do Certyfikacji jest przeznaczony dla pracujących nauczycieli zaintere ... [+]

Master of Education w Educational Leadership and Principal Professional Certification Preparation Programme

Mistrz Edukacji Texas Tech University w Edukacji i Program Podstawowy Profesjonalnego Przygotowania do Certyfikacji jest przeznaczony dla pracujących nauczycieli zainteresowanych pracą zawodową w charakterze dyrektora szkoły podstawowej lub średniej w Teksasie.

Edukacyjne mistrzów przywództwa

Wydział programowy Lider Edukacji uczestniczy w szeregu trwających działań "uniwersyteckich - szkolnych partnerstw K-12", które bezpośrednio służą rozwojowi przywództwa regionalnych instruktorów K-12, w tym: EDLD Summer Leadership Institute; oraz nowy program LISD - TTU Principal Fellows.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Uniwersytet Edukacyjny Texas Tech University, specjalizujący się w edukacji w zakresie edukacji specjalnej, oferowany przez College of Education, pozwala wybrać jeden z s ... [+]

Master of Education w Specjalnej Edukacji

Uniwersytet Edukacyjny Texas Tech University, specjalizujący się w edukacji w zakresie edukacji specjalnej, oferowany przez College of Education, pozwala wybrać jeden z siedmiu różnych obszarów akcentów, oferując opcje, które odpowiadają Twoim celom zawodowym i osobistym zainteresowaniom.

Omówienie programu

OBSZARY PODATKU:

Autyzm

36 godzin kredytowychWymagania wstępne: stopień licencjataPraca jest zakończona online

Analiza zachowań stosowanych

Przyjmowanie nowych studentów na jesień 2018 i wiosnę 2019

36 godzin kredytowychWarunek wstępny: licencjatPraca jest zakończona online.Aby uzyskać informacje na temat krajowych wymagań certyfikacyjnych, skontaktuj się z zespołem ds. Analizy behawioralnej, Inc. Numer zatwierdzenia sekwencji kursu dla Texas Tech University to # 4111.... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
36 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Koncentrując się na praktycznych zastosowaniach nauki i inżynierii - szczególnie poprzez wyspecjalizowane trzydaniowe laboratorium i sekwencje oprogramowania - studenci s ... [+]

Master of Mechanical Engineering

Uniwersytet Techniczny online Texas Tech University, oferowany przez Wydział Inżynierii w Whitacre College of Engineering, to program studiów specjalizujący się w obszarach (a) Materiałów i Mechaniki oraz (b) Projektowania. Dostępne są opcje dwuetapowe, a mianowicie opcja raportu i opcja tylko dla kursu.

Omówienie programu

Koncentrując się na praktycznych zastosowaniach nauki i inżynierii - szczególnie poprzez wyspecjalizowane trzydaniowe laboratorium i sekwencje oprogramowania - studenci studiów inżynierskich mają znaczący wpływ na przemysł i środowisko akademickie po przyjeździe.

Absolwenci zdobywają wiedzę i pomagają rozwinąć pierwsze linie inżynierii poprzez unikalne kursy opracowane przez członków wydziału oraz poprzez finansowane z zewnątrz badania nad palącymi problemami i postępem technologicznym.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
36 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Profesjonalny tytuł magistra nauk ścisłych (PSM) w zakresie zrównoważonego rozwoju środowiska i zarządzania zasobami naturalnymi, oferowany przez absolwenta szkoły, jest ... [+]

Professional Science Magister w zakresie zrównoważonego rozwoju środowiska i zarządzania zasobami naturalnymi

Profesjonalny tytuł magistra nauk ścisłych (PSM) w zakresie zrównoważonego rozwoju środowiska i zarządzania zasobami naturalnymi, oferowany przez absolwenta szkoły, jest stopniem interdyscyplinarnym, który przygotowuje absolwentów do kariery naukowej w biznesie, administracji lub sektorach non-profit, i koncentruje się na nauce o zrównoważonym rozwoju, ponieważ ma zastosowanie do zasoby naturalne i środowisko.

Omówienie programu

Profesjonalny tytuł magistra nauki łączy studia magisterskie z nauką ze szkoleniami z zarządzania, pracy zespołowej, zrozumienia finansowego, koncepcji marketingowych i umiejętności komunikacyjnych niezbędnych do udanej kariery zawodowej.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku

Świadectwo studiów magisterskich

Texas Tech University Worldwide eLearning

Zajęcia z certyfikatu w autyzmie są dostępne zarówno jako samodzielny certyfikat, jak i obszar szczególnego nacisku na Master of Education in Special Education. Tak czy i ... [+]

Autism Absolwent Certificate Program

Zajęcia z certyfikatu w autyzmie są dostępne zarówno jako samodzielny certyfikat, jak i obszar szczególnego nacisku na Master of Education in Special Education. Tak czy inaczej, zajęcia są całkowicie online.

opis programu

Świadectwa ukończenia studiów mają na celu zaspokojenie potrzeb edukacyjnych profesjonalistów po zakończeniu matury. Program certyfikatów absolwentów to zestaw kursów, który zapewnia dogłębną wiedzę w zakresie przedmiotu. Zestaw kursów zapewnia spójną bazę wiedzy.

Omówienie programu15 godzin kredytowychPraca jest zakończona onlineWarunek wstępny: licencjatCzas realizacji jest różny. Studenci mogą zająć do trzech klas w każdym semestrze i po dwóch sesjach letnich, co sprawia, że ​​czas realizacji różni się w zależności od osoby.Kursy semestralne są zgodne z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdego z czterech semestrów w ciągu roku.Zajęcia mogą być połączone z Master of Education w Specjalnej EdukacjiProces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
15 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Zajęcia dla Graduate Certificate z Deafblind są dostępne zarówno jako samodzielny certyfikat, jak i obszar szczególnego nacisku na Master of Education w Special Education ... [+]

Certyfikat Absolwenta Ślepego Przedsięwzięcia

Zajęcia dla Graduate Certificate z Deafblind są dostępne zarówno jako samodzielny certyfikat, jak i obszar szczególnego nacisku na Master of Education w Special Education. Jeden weekend zajęć na terenie kampusu służy jako uzupełnienie twojej edukacji online, zapewniając, że zdobędziesz najlepsze z obu światów: program, który możesz wykonać z dowolnego miejsca i osobistą relację z instruktorami i innymi uczniami.

opis programu

Świadectwa ukończenia studiów mają na celu zaspokojenie potrzeb edukacyjnych profesjonalistów po zakończeniu matury. Program certyfikatów absolwentów to zestaw kursów, który zapewnia dogłębną wiedzę w zakresie przedmiotu. Zestaw kursów zapewnia spójną bazę wiedzy.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
15 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Kolegium Edukacji Uniwersytetu Texas Tech University oferuje Certyfikat Graduate Analizy Stosowanej w Internecie, który został zaprojektowany, aby spełnić wymagania progr ... [+]

Certyfikat Graduate Analysis Zastosowanej Zachowania

Przyjmowanie nowych studentów na jesień 2018 i wiosnę 2019

Kolegium Edukacji Uniwersytetu Texas Tech University oferuje Certyfikat Graduate Analizy Stosowanej w Internecie, który został zaprojektowany, aby spełnić wymagania programowe BCBA®. Zajęcia są dostępne jako samodzielny certyfikat lub jako obszar szczególnego nacisku w internetowym Master of Education w Special Education.

Omówienie programu18 godzin kredytowychZajęcia prowadzone onlineWarunek wstępny: licencjatCzas realizacji wynosi około jednego roku. Uczniowie muszą ukończyć EDSP 5303 przed podjęciem dodatkowych kursów w sekwencji. Nie można wykonać więcej niż dwa kursy w sekwencji jednocześnie.Po przyjęciu uczniowie otrzymają kohortę do ukończenia sekwencji kursów.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Certyfikat ukończenia Texas Tech University w zakresie charytatywnego planowania finansowego jest przeznaczony dla osób, które chcą rozwijać specjalizację w zakresie plan ... [+]

Dobroczynne planowanie finansowe

Certyfikat ukończenia Texas Tech University w zakresie charytatywnego planowania finansowego jest przeznaczony dla osób, które chcą rozwijać specjalizację w zakresie planowanego dawania, w tym skomplikowane techniki obejmujące fundacje prywatne, fundusze charytatywne, fundusze powiernicze na cele charytatywne, fundusze przekazywane przez darczyńców, ubezpieczenie na życie i pozostałą część zainteresowania. Studenci będą również przeglądać i omawiać najnowsze badania akademickie na temat charytatywnych motywacji i strategii pozyskiwania funduszy.

Omówienie programu12 godzin kredytowychWarunek wstępny: licencjatWszystkie zajęcia można ukończyć online, nie są wymagane wizyty w kampusie. Czas realizacji jest różny. Kolejność czterech kursów będzie zazwyczaj oferowana w każdym roku akademickim, chociaż studenci nie muszą wypełniać całego programu w ciągu jednego roku akademickiego.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

15-godzinny Certyfikat Absolwenta w zakresie przywództwa nauczyciela zwiększa umiejętności przywódcze w podejmowaniu decyzji opartych na danych, przywództwie instruktażow ... [+]

Certyfikat Graduate Leadership Teacher

15-godzinny Certyfikat Absolwenta w zakresie przywództwa nauczyciela zwiększa umiejętności przywódcze w podejmowaniu decyzji opartych na danych, przywództwie instruktażowym, komunikacji i mentoringu dla nauczycieli, którzy aspirują do bardziej efektywnego wykonywania obowiązków przywódczych nauczycieli. Certyfikat można uzyskać przed przystąpieniem do programu magisterskiego lub w ramach programu magisterskiego.

Warunki przyjęćTrzymaj certyfikat nauczycielaWykazano poprawę umiejętności uczniówLicencjat

Wydział EDLD zobowiązuje się do nauczania uczniów, aby byli liderami nauczycieli, którzy:

Współpracuj z innymi, aby poprawić jakość nauczania w szkoleTworzenie kultury doskonalenia poprzez komunikacjęIdentyfikacja obszarów wymagających poprawy i wyzwań związanych z wdrażaniem poprzez dane i komunikację danychPielęgnowanie wysokowydajnych nauczycieli i zespołów nauczycieli.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
15 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Certyfikat Graduate in Mathematics to internetowy 18-godzinny certyfikat przeznaczony dla każdego, kto ma tytuł magistra lub doktora, który chce podnieść poziom opanowani ... [+]

Matematyka

Certyfikat Graduate in Mathematics to internetowy 18-godzinny certyfikat przeznaczony dla każdego, kto ma tytuł magistra lub doktora, który chce podnieść poziom opanowania matematyki, w szczególności dla nauczycieli, którzy chcą uczyć podwójnego kredytu w szkole średniej lub uczyć w szkole średniej.

Omówienie programu18 godzin kredytowychWiększość kursów jest oferowanych online; jednak niektóre kursy są oferowane tylko twarzą w twarz w Lubbock.Wymagania wstępne: Stopień magistra lub stopień doktora i ukończono obliczenia 1, Rachunek 2 i Algebra liniowa z oceną pozytywną.Studenci nie są zobowiązani do zapisania się na określoną liczbę kursów w każdym semestrze, więc czas realizacji różni się w zależności od osoby.Kursy semestralne są zgodne z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdego z czterech semestrów w ciągu roku.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Nasz 12-godzinny program certyfikatów absolwentów w mediach cyfrowych i społecznościowych ma na celu wprowadzenie doświadczonych specjalistów od komunikacji do technologi ... [+]

Certyfikat Graduate w Advanced Digital

Nasz 12-godzinny program certyfikatów absolwentów w mediach cyfrowych i społecznościowych ma na celu wprowadzenie doświadczonych specjalistów od komunikacji do technologii, która zmienia oblicze komunikacji w stale rosnącym, globalnym społeczeństwie. Nasz program jest oferowany wyłącznie online w celu zaspokojenia potrzeb naszych studentów, z których większość to specjaliści od komunikacji. Nasi studenci mają dużo pracy i życia osobistego - wymagają dostępu do wysokiej jakości programu dla absolwentów z najbardziej elastyczną, wygodną metodą dostawy.

Omówienie programu12-godzinny certyfikat ukończenia studiów (1 wymagany kurs i 3 zajęcia)Wymagania wstępne: licencjat i 3,0 licencjackich GPAUwaga: Studenci mający mniej niż 3,0 licencjackich GPA są zobowiązani do podjęcia GRE.Studenci nie są zobowiązani do zapisania się na określoną liczbę kursów w każdym semestrze, więc czas realizacji różni się w zależności od osoby.Kursy semestralne są zgodne z Academic Calendar of Texas Tech University. Nowi uczniowie mogą zapisać się na początku każdego z czterech semestrów w ciągu roku.Proces aplikacji... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Świadectwo ukończenia studiów w zakresie nauczania komunikatów technicznych, oferowane przez Wydział Anglistyki, pomaga uczniom, którzy chcą zdobyć kwalifikacje jako nauc ... [+]

Certyfikat ukończenia kursu Technical Technical Communication

Świadectwo ukończenia studiów w zakresie nauczania komunikatów technicznych, oferowane przez Departament Języka Angielskiego, pomaga uczniom, którzy chcą zdobyć kwalifikacje jako nauczyciele komunikacji technicznej. W szczególności ma on służyć studentom, którzy chcą zmienić swoje stopnie z języka angielskiego, aby rozwinąć wiedzę dydaktyczną w zakresie komunikacji technicznej i wspierać międzynarodowe instytucje, które muszą zapewnić wykładowcom i uczniom instrukcje dotyczące nauczania komunikacji technicznej. Certyfikat wymaga co najmniej 15 godzin kursów online lub na miejscu, w tym dwóch kursów z teoretycznych podstaw komunikacji technicznej i retoryki oraz trzeciego kursu dotyczącego nauczania komunikacji technicznej i zawodowej. Studenci wybierają dwa przedmioty do wyboru w programie Technical Communication and Rhetoric, aby ukończyć certyfikat - jeden z zaawansowanych kursów teoretycznych, a drugi z kursów zaawansowanych.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
15 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Certyfikat Absolwent Zarządzania Programem dla Młodzieży ma na celu pomóc młodym profesjonalistom w szkoleniu osób w drugiej dekadzie życia za pomocą umiejętności niezbęd ... [+]

Certyfikat ukończenia studiów nad programem zarządzania młodzieżą

Certyfikat Absolwent Zarządzania Programem dla Młodzieży ma na celu pomóc młodym profesjonalistom w szkoleniu osób w drugiej dekadzie życia za pomocą umiejętności niezbędnych do pomyślnego przejścia w dorosłość. Docelowi odbiorcy to specjaliści, którzy pracują bezpośrednio z młodzieżą i młodymi dorosłymi lub są zaangażowani w edukację i badania związane z młodzieżą. Great Plains IDEA to jedyny sojusz publicznych uniwersytetów, który oferuje całkowicie specjalistyczny certyfikat dla młodzieży. Program uwzględnia potrzebę zaawansowanego kształcenia w zakresie problematyki młodzieżowej i realizuje to za pomocą programu opartego na silnych stronach.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

12-godzinny Certyfikat Graduate w Essentials of Business zapewnia narzędzia dla szerokiego zakresu obszarów biznesowych, w tym księgowości, finansów, zarządzania, ISQS i ... [+]

Essentials of Business Graduate Certificate

12-godzinny Certyfikat Graduate w Essentials of Business zapewnia narzędzia dla szerokiego zakresu obszarów biznesowych, w tym księgowości, finansów, zarządzania, ISQS i marketingu. Kursy w tym certyfikacie mogą być wykorzystywane do stopnia MBA w momencie akceptacji i mogą być wykorzystywane jako obieralnych w innych programach studiów.

Certyfikaty Graduate

Rawls College of Business uznaje, że wiele wykwalifikowanych osób chciałoby zdobyć zaawansowaną wiedzę, ale nie może się angażować w program studiów wyższych. Certyfikat pokazuje chęć jednostki do opanowania swojej dziedziny lub poszukiwania nowej wiedzy na temat konkretnego obszaru zainteresowań. Zdobyta wiedza może poprawić wydajność pracy. Certyfikat może poprawić CV i pomóc danej osobie wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
June 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Certyfikat Absolwenta Texas Tech University w dziedzinie historii książek i cyfrowych nauk humanistycznych pomaga sprostać wyraźnej potrzebie kształcenia humanistyki cyfr ... [+]

Historia książki i cyfrowe humanistyka

Certyfikat Absolwenta Texas Tech University w dziedzinie historii książek i cyfrowych nauk humanistycznych pomaga sprostać wyraźnej potrzebie kształcenia humanistyki cyfrowej i historii książki dla absolwentów w całym programie nauczania; dla profesjonalistów zatrudnionych; i do ukończenia seniorów w humanistyce, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę pracy. Studenci mogą zapisać się na kursy, aby przygotować się do kariery w dziedzinie wydawnictwa, służby cywilnej, przemysłu, cyfrowych nauk humanistycznych, bibliotekoznawstwa lub akademii; rozwijać nowe umiejętności w miejscu pracy lub uzupełniać istniejące umiejętności; nauczyć się najlepszych praktyk przekształcania artefaktów kultury w formę cyfrową; zrozumieć związek między kulturą druku, historią książek i krytyką tekstową; i rozwijać lub doskonalić umiejętności pedagogiczne lub technologiczne.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
15 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
Texas Tech University Worldwide eLearning

Świadectwo Absolwenta Specjalisty ds. Rozwoju Młodzieży ma na celu pomoc profesjonalistom ds. Młodzieży w szkoleniu osób w drugiej dekadzie życia za pomocą umiejętności n ... [+]

Świadectwo ukończenia studiów dla młodzieży

Świadectwo Absolwenta Specjalisty ds. Rozwoju Młodzieży ma na celu pomoc profesjonalistom ds. Młodzieży w szkoleniu osób w drugiej dekadzie życia za pomocą umiejętności niezbędnych do pomyślnego przejścia w dorosłość. Docelowi odbiorcy to specjaliści, którzy pracują bezpośrednio z młodzieżą i młodymi dorosłymi lub są zaangażowani w edukację i badania związane z młodzieżą. Great Plains IDEA to jedyny sojusz publicznych uniwersytetów, który oferuje całkowicie specjalistyczny certyfikat dla młodzieży. Program uwzględnia potrzebę zaawansowanego kształcenia w zakresie problematyki młodzieżowej i realizuje to za pomocą programu opartego na silnych stronach.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
Address
Texas Tech University 2500 Broadway
TX 79409 Lubbock, Texas, Stany Zjednoczone
Address
USA Online, Stany Zjednoczone