Teach-Now

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Misją Teach-Now Graduate School of Education jest wyposażenie, umożliwienie i wzmocnienie przyszłych nauczycieli dla przyszłych studentów w jutrzejszym świecie za pomocą globalnie dostępnego, opartego na aktywności modelu uczenia się opartego na współpracy.

Teach-Now oferuje dziewięciomiesięczny program certyfikacji przygotowania do egzaminu nauczycielskiego oraz 12-miesięczne studia magisterskie. Jednym z nich jest stopień magistra przygotowania nauczycieli, który wymaga 12-tygodniowej praktyki klinicznej w szkole i ma dwie ścieżki: koncentrację na globalizacji edukacji lub nacisk na badania w zakresie edukacji. Drugi to stopień magistra bez przygotowania nauczyciela, z naciskiem na globalizację edukacji i badań edukacyjnych.

Głównym celem programów jest "uczenie się w sposób, w jaki planujesz nauczać". Najnowocześniejszy program jest przeznaczony do przygotowania kandydatów, którzy wchodzą do programu z ugruntowaniem tematu i pasją do nauczania studenci. Kandydaci współpracują ze swoimi rówieśnikami, rozwijają zrozumienie szkół i studentów, uczą się efektywnie wykorzystywać technologię, aby pomóc uczniom w nauce i praktyce stosowania strategii pedagogicznych do skutecznego nauczania.

Wszystkie zajęcia są dostarczane praktycznie w cotygodniowych sesjach z kohortą około 12 kandydatów i instruktorem. Bycie częścią kohorty edukacyjnej to potężne doświadczenie. Członkowie kohorty współpracują ze sobą przy projektach, udzielają informacji zwrotnych i krytykują swoje prace, pomagają motywować się nawzajem i stają się wspólnotą uczniów z całego świata. Z tych powodów Teach-Now zdecydowanie zachęca wszystkich kandydatów do pozostania z ich oryginalną kohortą. Jednak czasami kandydaci stwierdzają, że muszą tymczasowo opuścić program.

Programy Teach-Now są dostarczane w modułach obejmujących działania z filmami, symulacjami, odczytami i działaniami cyfrowymi. Instruktor i kandydaci w kohorcie udzielają informacji zwrotnych na temat wszystkich działań. Doświadczenia kliniczne w ramach modułów wymagają od kandydatów obserwowania i przeprowadzania rozmów z nauczycielami i innymi pracownikami szkół w szkołach. Działania wymagają składania blogów, refleksji, adnotacji wideo, infografiki, map myśli, prezentacji Prezi, filmów i innych narzędzi cyfrowych. Kandydaci do programu Teach-Now oraz program studiów magisterskich z przygotowaniem nauczyciela muszą ukończyć 12 tygodni praktyki klinicznej w szkole pod nadzorem szkolnego mentora lub wirtualnego mentora.

Dlaczego warto wybrać Teach-Now do swojego przygotowania?

Teach-Now przygotowuje jutrzejszych nauczycieli dla przyszłych uczniów w jutrzejszym świecie nauki.

Teach-Now oferuje najbardziej bezpośrednią i opłacalną Pathway nauczania w erze cyfrowej. Oto, co może dla ciebie zrobić:

 • Usprawnij procedurę uzyskiwania licencji, pozwalając ci dalej robić to, co robisz, zdobywając certyfikat do nauczania
 • Zapewnij wysokiej jakości program studiów magisterskich - za ułamek kursu Teach-Now .com / rekrutacja / czesne / "target =" _ pusty "rel =" noreferrer noopener "> koszt - w krótszym czasie
 • Pomóż uczyć się uczyć, korzystając z tych samych technologii i programów nauczania, których będziesz używać w swoich klasach
 • Daj ci dużo praktyki z wykorzystaniem opartych na projektach technologii uczenia się i opartego na projektach programu nauczania, który wykorzystasz - zanim znajdziesz się na linii ognia.
 • Wykorzystaj najnowsze badania poznawcze i mózgowe, których potrzebujesz, aby zdiagnozować własne potrzeby edukacyjne uczniów
 • Wzmocnij swoją naukę, dzieląc się swoimi doświadczeniami i otrzymując zindywidualizowane informacje zwrotne na temat nauczania poprzez streaming wideo i wirtualną klasę
 • Wyjaśnij, jak faktycznie dzieje się nauka i co możesz zrobić, aby zapewnić jej skuteczność

Misja i filozofia

 • Misja

Teach-Now pedagodzy starają się wyposażyć, umożliwić i dać siłę przyszłym nauczycielom przyszłym uczniom w jutrzejszym świecie, korzystając z globalnie dostępnego, opartego na aktywności modelu uczenia się opartego na współpracy.

 • Filozofia

Filozofia programu Teach-Now nauczyciele polega na "uczeniu się w sposób, w jaki planujesz nauczać". Zgodnie z tą filozofią, Educatore wykorzystuje najnowocześniejszy program nauczania do przygotowania wybranych kandydatów na studia po maturach, którzy są uziemni przedmiot i mają pasję do nauczania przyszłych uczniów w jutrzejszym świecie nauki. Całe doświadczenie edukacyjne jest wirtualne i w razie potrzeby obejmuje 12-tygodniowe doświadczenie kliniczne.

Historia i tło

Innowacyjny program certyfikacji nauczyciela online Teach-Now został zainicjowany w Narodowym Centrum Informacji o Edukacji, w którym w listopadzie 2011 r. Zainwestowano fundusze z New Schools Venture Fund. W czerwcu 2012 r. TEACHNOW, Inc. została utworzona jako niezależna korporacja. 9-miesięczny, 8-modułowy program przygotowania nauczycieli Teach-Now został akredytowany i zatwierdzony przez Okręgowy Urząd Teach-Now Państwowego Kuratora Oświaty, aby doprowadzić do pełnej, regularnej, 4-letniej odnawialnej licencji nauczycielskiej w lutym 2013 Teach-Now rozpoczęła się pierwsza grupa 10 kandydatów w marcu 2013 r. W listopadzie 2013 r. Teach-Now uzyskał również zatwierdzenie programu przygotowania nauczycieli przez Departament Edukacji stanu Arizona.

W marcu 2015 r. TEACHNOW, Inc. d / b / Educatore School of Education złożyło wniosek do Komisji Wyższej Edukacji Wyższej w Kolumbii, aby stać się instytucją szkolnictwa wyższego. 2 lipca 2015 r. HELC przyznała Certyfikat Licencji na prowadzenie instytucji szkolnictwa wyższego w TEACHNOW, INC. D / b / Educatore School of Education. 11 stycznia 2018 r. HELC zatwierdziła zmianę nazwy na " Teach-Now Graduate School of Education".

Wzmacniacz

The Teach-Now Graduate School of Education korzysta z partnerstw z instytucjami szkolnictwa wyższego i innymi wiodącymi dostawcami programów przygotowania nauczycieli.

Aby ubiegać się o dyplom lub certyfikat za pośrednictwem jednego z naszych partnerów, Teach-Now .com / apply-now / "target =" _ blank "rel =" noreferrer noopener "> skorzystaj z tego formularza i wybierz odpowiedniego partnera z menu rozwijanego menu.
 • ECIS

Założona w 1965 roku ECIS jest globalną organizacją członkowską, która zapewnia swoim członkom profesjonalne możliwości rozwoju, obejmujące międzynarodowe szkoły, osoby prywatne i organizacje edukacyjne. ECIS buduje i przekształca nauczycieli, liderów i szkoły od ponad pięćdziesięciu lat.
 • Nauczanie Nomada

Nauczanie Nomada to twoje połączenie z nauczaniem w Azji
 • The Teacher Foundation

The Teacher Foundation dąży do dokonania istotnej zmiany w edukacji, która jest rutynowo zarządzana i przekazywana w Indiach. TTF angażuje się w tworzenie wartości dodanej dla wszystkich wychowawców i instytucji edukacyjnych, pomagając im osiągnąć i utrzymać kluczową przewagę, która odróżnia odnoszące sukcesy jednostki i instytucje od przeciętnych.
 • Quality Schools International (QSI)

Quality Schools International (QSI) to niekomercyjna organizacja szkolna założona w 1971 roku, której celem jest zatrudnianie wykwalifikowanych, doświadczonych i troskliwych nauczycieli w prywatnych szkołach międzynarodowych na całym świecie. W przypadku naszych kandydatów do QSI, zdyskontowaliśmy program przeznaczony wyłącznie do certyfikacji do 5000 USD i mamy plan spłaty, aby zredukować program studiów magisterskich do 11 700 USD.
 • Playwork

Wizją Playworks jest to, że każdego dnia każde dziecko w Ameryce będzie mogło zagrać - każdego dnia. Wierzymy, że tworzenie opcji dla dzieci do angażowania się w zdrową zabawę włączającą stanowi ważną okazję do nauki radzenia sobie z wygraną i przegraną z gracją.
 • Teachers On Call Arizona ("TOCA")

Teachers On Call Arizona ("TOCA") to agencja usług edukacyjnych, która każdego dnia jest produktywnym dniem dla każdego dziecka. TOCA działa w usługach Guest Teacher od 1999 roku i jest jedyną agencją, która przeprowadza losowe oceny nauczycieli w klasie i wymaga profesjonalnego rozwoju. Współpracując z ponad 130 szkołami w Arizonie i Denver, TOCA cieszy się z możliwości współpracy z nowymi nauczycielami podczas ich podróży do klasy.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Certyfikaty » Widzieć Magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Program Certyfikacji Przygotowania Nauczyciela

Online 9 miesięcy September 2018 Stany Zjednoczone Washington

Teach-Now zapewnia unikalny model nauczania: zamiast zapisywać się na kilka kursów w jednym semestrze, kandydaci przechodzą przez serię intensywnych, kompleksowych modułów o różnych długościach, podejmowanych w sekwencji. Model oparty na projekcie / działaniu oparty na współpracy, oznacza uczenie się kandydata w sposób synchroniczny, w obowiązkowych sesjach zajęć wirtualnych z 10-15 kandydatami w kohorcie uczenia się i instruktorem oraz asynchronicznie poza zaplanowanymi klasami wirtualnymi. [+]

O

Teach-Now zapewnia unikalny model nauczania: zamiast zapisywać się na kilka kursów w jednym semestrze, kandydaci przechodzą przez serię intensywnych, kompleksowych modułów o różnych długościach, podejmowanych w sekwencji. Model oparty na projekcie / działaniu oparty na współpracy, oznacza uczenie się kandydata w sposób synchroniczny, w obowiązkowych sesjach zajęć wirtualnych z 10-15 kandydatami w kohorcie uczenia się i instruktorem oraz asynchronicznie poza zaplanowanymi klasami wirtualnymi.

Każdy moduł jest podzielony na jednostki; każda jednostka ma tydzień. Każdego tygodnia będziesz musiał wykonać od 3 do 4 projektów lub działań klinicznych, które mogą wymagać od 15 do 25 godzin tygodniowo, w zależności od złożoności i wymaganej współpracy cotygodniowych zajęć. Efekty uczenia się programu zapewniają, że będziesz gotowy pomóc uczniom uczyć się do czasu ukończenia programu.... [-]


Magisterskie

Magister W Zakresie Edukacji Z Globalizacją

Online 12 miesięcy September 2018 Stany Zjednoczone Washington

The Teach-Now Graduate School of Education ma unikalny model nauczania - zamiast zapisywać się na kilka kursów w jednym semestrze, kandydaci przechodzą przez serię intensywnych, kompleksowych modułów o różnej długości, podejmowanych w sekwencji. Model oparty na projekcie / działaniu oparty na współpracy, oznacza uczenie się kandydata synchronicznie i asynchronicznie, w cotygodniowych obowiązkowych sesjach klas wirtualnych z 10-15 kandydatami w kohorcie uczenia się i instruktorem, a także poza zaplanowanymi klasami wirtualnymi. [+]

O

The Teach-Now Graduate School of Education ma unikalny model nauczania - zamiast zapisywać się na kilka kursów w jednym semestrze, kandydaci przechodzą przez serię intensywnych, kompleksowych modułów o różnej długości, podejmowanych w sekwencji. Model oparty na projekcie / działaniu oparty na współpracy, oznacza uczenie się kandydata synchronicznie i asynchronicznie, w cotygodniowych obowiązkowych sesjach klas wirtualnych z 10-15 kandydatami w kohorcie uczenia się i instruktorem, a także poza zaplanowanymi klasami wirtualnymi.

Dla osób ubiegających się o tytuł magistra w dziedzinie edukacji: 12-miesięczny program obejmuje pierwsze 6 modułów istniejącego programu Teach-Now , a także 12-tygodniowy moduł dotyczący globalizacji edukacji, 4-tygodniowy moduł dotyczący czytania i czytania, 4-tygodniowy moduł poświęcony badaniu edukacji i czterotygodniowy moduł dotyczący projektu badawczego.... [-]


Magister W Zakresie Edukacji Z Przygotowaniem Nauczyciela

Online 12 miesięcy September 2018 Stany Zjednoczone Washington

Teach-Now Graduate School of Education ma unikalny model nauczania - zamiast zapisywać się na kilka kursów w jednym czasie w semestrze, kandydaci przechodzą przez serię intensywnych, kompleksowych modułów o różnej długości, podjętych w sekwencji. Model oparty na projekcie i współpracy oparty na współpracy oznacza, że ​​uczenie się kandydata odbywa się synchronicznie i asynchronicznie, w cotygodniowych obowiązkowych sesjach klas wirtualnych z 10-15 kandydatami w kohorcie uczenia się i instruktorem, a także poza zaplanowanymi klasami wirtualnymi. [+]

O

Teach-Now Graduate School of Education ma unikalny model nauczania - zamiast zapisywać się na kilka kursów w jednym czasie w semestrze, kandydaci przechodzą przez serię intensywnych, kompleksowych modułów o różnej długości, podjętych w sekwencji. Model oparty na projekcie i współpracy oparty na współpracy oznacza, że ​​uczenie się kandydata odbywa się synchronicznie i asynchronicznie, w cotygodniowych obowiązkowych sesjach klas wirtualnych z 10-15 kandydatami w kohorcie uczenia się i instruktorem, a także poza zaplanowanymi klasami wirtualnymi.

Dla osób poszukujących zarówno licencji dydaktycznej, jak i stopnia Master's in Education: pierwsze 9 miesięcy twojego programu to program nauczania oferowany obecnie w programie Teach-Now , a następnie 3 miesiące dodatkowych zajęć, w tym skupienie się na badaniach lub globalizacji edukacji .... [-]


Kontakt