Przeczytaj oficjalny opis

Spartanburg Methodist College jest jedyną akredytowaną w regionie prowincjonalną, dwuletnią akademią prywatno-mieszkalną w Karolinie Południowej. Oferujemy Associate Degrees w dziedzinie sztuki, nauki, wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, biznesu, sztuk pięknych i religioznawstwa.


SMC angażuje się w zapewnianie programów i możliwości, które zachęcają do doskonałości akademickiej, eksploracji intelektualnej, świadomości społecznej i rozwoju postaci. Zbudowaliśmy na tej tradycji, aby oferować nasz 100% program online.


Mentorzy Edukacyjni

Nasi doradcy są tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć swoje zawodowe cele. Jesteśmy z Tobą od początku do końca. Od procesu aplikacyjnego do pomocy finansowej po wybór kursu, jesteśmy po to, aby zapewnić Ci sukces.


Poradnik dotyczący pomocy finansowej

Jednym z najbardziej stresujących elementów rozpoczęcia studiów jest zapewnienie, że masz zasoby, aby nie tylko rozpocząć, ale także ukończyć program. Nasi doradcy są tutaj, aby poprowadzić Cię przez proces pomocy finansowej, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję przy wyborze źródeł pomocy finansowej.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Associate Degrees

Spartanburg Methodist College

Niezależnie od tego, czy chcesz wejść na nowe stanowisko, czy po prostu chcesz osiągnąć satysfakcję z ukończenia studiów ... Online Associate w Criminal Justice degree mo ... [+]

Współpracownik online w zakresie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych pomoże ci zdobyć umiejętności, które mogą prowadzić do lepiej płatnych miejsc pracy i możliwości awansu, i odróżnić Cię od konkurencji. Ten program został zaprojektowany z myślą o pracujących profesjonalistach. Nasze wirtualne doświadczenie w klasie pozwala na elastyczność w ukończeniu studiów w efektywnym środowisku nauczania - w 100% online. Kursy są zaprojektowane i prowadzone przez wiodących specjalistów pracujących w tej dziedzinie i obejmują: Wprowadzenie do systemu wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, Administracja policji, Wprowadzenie do kryminologii, dowodów karnych i procedur, Wprowadzenie do prawa karnego, relacje z nieletnimi, Wprowadzenie do korekty i Wprowadzenie do medycyny sądowej Nauka.... [-]

Stany Zjednoczone Spartanburg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku