Przeczytaj oficjalny opis

Siebel Institute of Technology został zatwierdzony przez Wydział Prywatnych Przedsiębiorstw i Szkół Zawodowych Illinois School of Higher Education.

Nasz cel

Przez ostatnie 140 lat Instytut Siebel przyciągał szerokie grono globalnych obserwatorów. Nasi absolwenci obejmują ponad 60 krajów i znajdują się w prawie każdym większym browarze na świecie. Nasze zajęcia obejmują mieszankę uczestników z browarów różnej wielkości, pochodzących z różnych miejsc na całym świecie. Ta szeroka baza uczestników zwiększa możliwości uczenia się każdego ucznia, eksponując je na różnice w kulturze, wyposażeniu, metodach i stylach piwa. W naszych formalnych wykładach i pokazach skupiamy się jednak na jednym wspólnym motywie: piwie. Uczniowie mogą przyjść do Instytutu z uprzedzeniami własnego, specyficznego środowiska piwowarskiego, ale wszyscy opuszczają prostą i szczerą koleżeństwo bycia piwowarstwem. W Instytucie mamy powiedzenie: "Nie tylko uczymy naszych uczniów, ale także pomagamy im uczyć się nawzajem".

Instytut nadal koncentruje się na jednym podstawowym motywie, opublikowanym przez dr. JE Siebela w reklamie z 1893 roku w Western Brewer. Stwierdził: "Celem Instytutu jest promowanie postępu w przemyśle opartym na fermentacji, który odbywa się poprzez instrukcje, badania, analizy i inne".

Siebel Institute of Technology i Światowa Akademia Piwowarstwa są ważną częścią międzynarodowej historii piwowarstwa od ponad 140 lat i cieszymy się na powitanie przyszłych pokoleń piwowarów w naszym domu w samym sercu Chicago.

Nasza historia

Dr John Ewald Siebel założył Zymotechnic Institute w 1868 roku. Urodził się 17 września 1845 roku w pobliżu Wermelskirchen w powiecie Dusseldorf w Niemczech. Studiował fizykę i chemię. Uzyskał tytuł doktora na Uniwersytecie w Berlinie, a następnie przeprowadził się do Chicago w 1866 roku. W 1868 roku otworzył Laboratorium chemiczne Johna E. Siebela, które wkrótce przekształciło się w stację badawczą i szkołę dla nauk browarniczych.

W 1872 roku, kiedy firma przeniosła się do nowych obiektów na Belden Avenue w północnej części Chicago, nazwa została zmieniona na Siebel Institute of Technology . W ciągu następnych dwóch dekad dr Siebel przeprowadził szeroko zakrojone badania piwowarskie i napisał większość swoich ponad 200 książek i artykułów naukowych. Był także redaktorem wielu publikacji technicznych, w tym działu naukowego The Western Brewer, 100 lat browarnictwa oraz lodów i chłodnictwa.

W 1882 roku założył szkołę naukową dla piwowarów z innym postępowym piwowarstwem, ale partnerstwo trwało krótko. Jednak dr Siebel kontynuował naukę warzenia w swoim laboratorium. Firma rozwinęła się w 1890 roku, kiedy do firmy dołączyli dwaj synowie Dr. Siebela.

Firma została założona w 1901 roku i prowadziła kursy piwowarskie w języku angielskim i niemieckim. W 1907 r. Odbyło się pięć regularnych kursów: sześciomiesięczny kurs piwowarski, dwumiesięczny kurs podyplomowy, trzymiesięczny kurs inżynierski, dwumiesięczny kurs słodowy i dwumiesięczny kurs rozlewowy. W 1910 r. Formalnie przyjęto nazwę szkoły, Siebel Institute of Technology . W ramach prohibicji Instytut zdywersyfikował i dodał kursy w zakresie pieczenia, chłodnictwa, inżynierii, przemiału, napojów gazowanych i innych powiązanych tematów. 20 grudnia 1919 roku, zaledwie dwadzieścia siedem dni przed wprowadzeniem zakazu, zmarł dr JE Siebel.

Wraz z uchyleniem zakazu w 1933 r. Instytut powrócił do warzenia pod kierownictwem FP Siebel Sr., najstarszego syna dr JE Siebel. Jego synowie, Fred i Ray, wkrótce dołączyli do firmy i pracowali nad jej rozszerzeniem. Oferowany jest kurs dyplomowy w technologii browarnictwa, a wszystkie inne kursy, które nie są warzone, zostały wkrótce wyeliminowane. Następnie w październiku 1952 r. Instytut przeniósł się do zupełnie nowych, niestandardowych obiektów na Peterson Avenue, gdzie pozostaliśmy przez prawie 50 lat.

Czwarte pokolenie, reprezentowane przez Rona i Billa Siebla, dołączyło do Instytutu w latach sześćdziesiątych. W 1974 roku pomogli wprowadzić koncepcję krótszych kursów. Kursy te trwały dwa tygodnie lub krócej, aby sprostać specyficznym potrzebom szkoleniowym zmieniającego się przemysłu piwowarskiego. Dłuższy kurs dyplomowy w technologii browarniczej został utrzymany do dnia dzisiejszego jako dogłębny kurs dla doświadczonego piwowara, który chce zmaksymalizować swój trening zawodowy.

W 2013 r. Siebel Institute of Technology przeniósł się do nowych obiektów kampusu przy 900 N. North Branch St. w obiektach Kendall College w Chicago. Nowy kampus Siebel Institute zawiera wiele elementów z naszych poprzednich lokalizacji, w tym bar i meble ze słynnego Bier Stube, ulubionego miejsca, w którym studenci socjalizowali się po ciężkim dniu nauki.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Siebel Institute of Technology

Internetowy, zwięzły kurs w technologii browarnej zapewni studentom wszechstronną wiedzę na temat procesu warzenia piwa, dynamiki działalności browaru oraz zagadnień mają ... [+]

Internetowy, zwięzły kurs w technologii browarnej zapewni studentom wszechstronną wiedzę na temat procesu warzenia piwa, dynamiki działalności browaru oraz zagadnień mających wpływ na branżę. W ramach tego kursu studenci zdobędą wiedzę na temat branży, która przyniesie im korzyści w każdej dziedzinie odpowiedzialności w browarze, obejmując każdy temat krytyczny dla udanego funkcjonowania browaru, niezależnie od wielkości.

The Concise Course obejmuje podobny zakres tematów, jak te przedstawione w naszych programach na poziomie zaawansowanym, ale na głębokości, która umożliwia uczestnikom kursu jedynie umiarkowane zrozumienie warzenia nauk i technologii.

... [-]
Stany Zjednoczone Chicago
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Siebel Institute of Technology

Program Advanced Brewing Theory (ABT) umożliwia studentom pełne zrozumienie technicznych problemów związanych z profesjonalnym piwowarstwem, zarówno rzemieślniczym, jak i ... [+]

Program Advanced Brewing Theory (ABT) umożliwia studentom pełne zrozumienie technicznych problemów związanych z profesjonalnym piwowarstwem, zarówno rzemieślniczym, jak i przemysłowym. Dzięki materiałom opracowanym na podstawie sylabusu Instytutu Warzenia i Napełniania (IBD) w Wielkiej Brytanii nasze materiały szkoleniowe dotyczą kluczowych zagadnień związanych z technologią warzenia, dając uczniom wiedzę niezbędną do ulepszania swoich produktów, procesów i zysków.

opis programu

Program Advanced Brewing Theory (ABT) składa się z trzech modułów. Uczniowie mogą wziąć każdy z tych modułów jako oddzielną jednostkę, wybierając późniejszy program.

Przez cały czas trwania tego intensywnego programu uczniowie są nadzorowani przez personel instruktorów World Brewing Academy, czerpiąc z talentów najbardziej doświadczonych naukowców, technologów i piwowarów na świecie. Postępy uczniów są aktywnie monitorowane w trakcie całego programu, a uczniowie mogą uzyskiwać dostęp do instruktorów za pośrednictwem poczty e-mail i sesji czatu przez cały czas trwania modułu.... [-]

Stany Zjednoczone Chicago
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Siebel Institute of Technology

Przegląd Executive Processing Brewing Process pozwala kadrze kierowniczej, personelowi administracyjnemu i decydentom z branży piwowarskiej na całym świecie na udział w s ... [+]

Dyrektorzy branży piwowarskiej i ci, którzy rozważają wejście do branży, muszą znać tajniki profesjonalnych operacji browarniczych, aby podejmować efektywne decyzje finansowe i zarządcze. W tym celu World Browing Academy (WBA) zaprojektowała internetowy kurs, który umożliwi uczniom poznanie podstaw dynamiki browaru bez konieczności podróżowania.Przegląd Executive Processing Brewing Process pozwala kadrze kierowniczej, personelowi administracyjnemu i decydentom z branży piwowarskiej na całym świecie na udział w szkoleniach z języka angielskiego na poziomie profesjonalnym w Internecie. Jako kurs podstawowy to również doskonały wybór dla osób pragnących zostać profesjonalnym piwowarstwem bez wcześniejszego szkolenia piwowarskiego na poziomie komercyjnym w kierunku przygotowania do bardziej zaawansowanych kursów piwowarskich.... [-]

Stany Zjednoczone Chicago
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Online
Czytaj więcej po polsku
Siebel Institute of Technology

Ten system nauczania oparty na sieci (online) zapewnia skuteczną platformę, aby zmaksymalizować zrozumienia treści edukacyjnych w każdym uczenia studentów. Nasz program j ... [+]

Ten system nauczania oparty na sieci (online) zapewnia skuteczną platformę, aby zmaksymalizować zrozumienia treści edukacyjnych w każdym uczenia studentów.

Nasz program jest zaprojektowany tak, że postępy każdego studenta jest monitorowane przez instruktorów i studentów można łatwo skontaktować się z nimi. Jeżeli uczeń ma trudności zrozumienia zaawansowanych koncepcji parzenia, instruktorzy pracują z tą osobą w celu zapewnienia pełnego zrozumienia tematu. Dlatego system ten stanowi „podejście studenta-centered”.

Ten zwięzły kurs online jest idealnym oczywiście ...Browary pracownicy, którzy potrzebują dodatkowych szkoleń w warzeniu teorii.Dostawcy przemysłu piwowarskiego.dystrybutorzy personel piwa chcą poszerzyć swoją wiedzę o tym, jak piwo jest wykonany.Osób stara się wprowadzić warzeniu piwa, w tym przyszłych właścicieli mikro browarów.Ludzie, którzy chcą przygotować się do naszych kursów zaawansowanym poziomie, takie jak Associate poziomie, dyplom lub Mistrza Brewer.trenerzy... [-]
Stany Zjednoczone Chicago
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku