Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

doświadczenie Dyplomacja

Zaledwie kilka minut od Nowego Jorku, w samym sercu Waszyngtonu, Seton Hall Szkoły Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych jest idealnym miejscem do studiowania spraw globalnych i dyplomacji praktyki z pierwszej ręki w profesjonalnym, dynamicznym i bogatym kulturowo ustawienia. Absolwent kandydaci spotykają się z całych Stanach Zjednoczonych i 25 krajach na całym świecie, zarówno do badania i zastosować multidyscyplinarny program, który kładzie nacisk na globalną studia, rozwiązywania konfliktów, ekonomii międzynarodowej i przywództwa.

Dedykowany staż oraz profesjonalną obsługę biura szkoły wspierają rozwój kariery uczniów przez jeden-na-jeden doradztwo, warsztaty, absolwentów mentoringu i wskazówek z konkurencyjnym staży, stypendiów i kariera w służbie publicznej, biznesu, prawa i sektora non-profit.

Dzięki unikalnej sojuszu ze Stowarzyszeniem Narodów Zjednoczonych USA, Szkoła oferuje studentom szeroki zakres korzyści akademickich i zawodowych, w tym program Letniej ONZ w Nowym Jorku, semestr w Waszyngtonie, międzynarodowych seminariach i więcej.

Zaledwie 14 mil od Nowego Jorku, z epi-centrum stosunków międzynarodowych, doskonałości akademickiej Seton Hall została wyróżniona przez Princeton Review, US News & World Report i Bloomberg BusinessWeek.

  • Dołącz delegację na międzynarodowym study tour
  • Omów najważniejsze globalne problemy ze światowych liderów
  • Kompletny staże zawodowe, lokalnie lub za granicą
  • Zastosowania wiedzy w klasie do rzeczywistych sytuacji świata
  • Załóżmy ważne role przywódcze na kampusie
  • Budowanie zaufania potrzebnego, aby różnica w dziedzinie biznesu, komunikacji, dyplomacji, administracji, prawa lub sektora non-profit
  • Skorzystaj z zalet naszego sojuszu z Fundacji Narodów Zjednoczonych i Stowarzyszeniem Narodów Zjednoczonych

Test Szkoła Dyplomacji obejmuje długą tradycję Seton Hall dotyczącą edukacji opartego na wartościach i poświęcenie dla rozwoju liderów sługą dla społeczeństwa globalnego. Założona w 1856 roku, Seton Hall jest jednym z najstarszych uniwersytetów katolickich w Stanach Zjednoczonych. Uniwersytet jest domem dla dziesięciu szkół oferuje prawie 200 programów magisterskich i licencjackich stopni do 10.000 studentów wszystkich ras i religii.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online MSc » Widzieć Świadectwa studiów magisterskich » Widzieć Law Doktorat z prawa (JD) » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:


Online Executive Master of Science in International Affairs

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone South Orange + 1 więcej

Program Seton Hall Online Executive Master of Science in International Affairs jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy starają się rozwinąć dodatkowe umiejętności lub kwalifikacje, aby przejść do przodu w swojej karierze, ale nie mogą uczestniczyć w tradycyjnym programie kampusu Executive Master of Science, aby to zrobić. Poprzez serię dziesięciu kursów, uczniowie będą opierać się na swojej wiedzy i umiejętnościach w zakresie analizy polityki, negocjacji i zarządzania konfliktem oraz profesjonalnego pisania, jednocześnie rozwijając funkcjonalną i / lub regionalną specjalność. [+]

Program Seton Hall Online Executive Master of Science in International Affairs jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy starają się rozwinąć dodatkowe umiejętności lub kwalifikacje, aby przejść do przodu w swojej karierze, ale nie mogą uczestniczyć w tradycyjnym programie kampusu Executive Master of Science, aby to zrobić. Poprzez serię dziesięciu kursów, uczniowie będą opierać się na swojej wiedzy i umiejętnościach w zakresie analizy polityki, negocjacji i zarządzania konfliktem oraz profesjonalnego pisania, jednocześnie rozwijając funkcjonalną i / lub regionalną specjalność.

Studenci dyplomacji online korzystają z dostępu do obszernego zbioru publikacji internetowych Biblioteki Uniwersyteckiej, w tym źródeł informacji, takich jak Financial Times, Economist, New York Times, Wall Street Journal, Washington Post i międzynarodowych gazet. Biblioteka zapewnia również dostęp do Polityki zagranicznej i Przeglądu Polityki Światowej, w zestawie baz danych, 50 czasopismach poświęconych dyplomacji, książkom elektronicznym i źródłom referencyjnym. Ponadto Biblioteka Seton Hall jest uznawana za oficjalną bibliotekę depozytową ONZ, która oferuje studentom dostęp do szerokiej gamy dokumentów i raportów Organizacji Narodów Zjednoczonych.... [-]


Filmy

Introduction to the School of Diplomacy

International Internship Scholarship Impact

Semester in Washington, D.C.

Seton Hall Diplomacy UN Summer Program

Kontakt

School of Diplomacy and International Relations

Adres 400 South Orange Avenue
07079 South Orange, New Jersey, Stany Zjednoczone
Strona internetowa http://www.shu.edu/diplomacy/
Telefon +1 (973) 275-2515