Rockhurst University Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Liderzy uczą się na Uniwersytecie Rockhurst. Zmieniamy życie, tworząc społeczność uczącą się skoncentrowaną na doskonałości w edukacji. Jako uniwersytet jezuicki z siedzibą w Kansas City w stanie Missouri jesteśmy integralnie zaangażowani w życie i rozwój naszego miasta i naszego regionu.

Absolwenci Rockhurst otrzymują dwa narzędzia, które zmieniają życie: stopień jakości, który zabierze ich w dowolne miejsce oraz umiejętność patrzenia na świat przez pryzmat usług.

Szczycimy się dumnym dziedzictwem, znakomitą siecią absolwentów i wyróżnieniami, które obejmują wysokie rankingi US News za 2020 r., Takie jak:

  • Najlepsza szkoła dla absolwentów studiów MBA w niepełnym wymiarze godzin
  • # 15 w systemach informacyjnych (absolwent)
  • # 18 MBA zarządzania
  • # 23 Najlepsze rankingi uniwersytetów regionalnych Midwest

Rockhurst oferuje ponad 50 stopni licencjackich i magisterskich oraz osobiste uczenie się poprzez stosunek liczby studentów do liczby studentów wynoszący 12: 1. Oferujemy również doskonałą edukację, która jest również zaskakująco przystępna cenowo. Zajmujemy czwarte miejsce wśród uczelni w stanie Missouri pod względem zwrotu z inwestycji i 17% najlepszych w całym kraju.

Ponad połowa naszych ponad 25 000 absolwentów mieszka w aglomeracji Kansas City. Nasi absolwenci są liderami wykonawczymi w największych firmach i organizacjach w Kansas City i na całym świecie.

Rockhurst University posiada akredytację Higher Learning Commission i jest członkiem North Central Association. Nasza Helzberg School of Management jest jedyną prywatną instytucją w Kansas City akredytowaną przez AACSB International, złoty standard akredytacji biznesowej uzyskany przez mniej niż 5% szkół biznesu na całym świecie. Jesteśmy również jedną z 28 instytucji członkowskich Stowarzyszenia Kolegiów i Uniwersytetów Jezuickich.

Lokalizacje

Online

Address
Rockhurst Road,1100
64110 Kansas City, Missouri, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium