Przeczytaj oficjalny opis

Purdue Polytechnic Institute

O

Instytut Politechniczny Purdue jest jednym z dziesięciu szkół akademickich na Uniwersytecie w Purdue, oferując studia licencjackie i magisterskie w wielu dyscyplinach. W skład kolegium wchodzi siedem szkół akademickich, wydziałów i działów:

 • Technologii Lotniczej i Transportowej
 • Technologia inżynieryjna
 • Informatyki i Informatyki
 • Technologia grafiki komputerowej
 • Technologia zarządzania budynkami
 • Wojskowe Nauki i Technologii
 • Przywództwo i innowacje technologiczne

Oprócz kampusu Purdue University w West Lafayette, w stanie Indiana, Purdue Polytechnic oferuje wybrane studia magisterskie w dziewięciu wspólnotach stanu Indiana.

Kolegium przechodzi znaczną transformację, która dotyka wszystkich aspektów kolegium. Politechniczne imię najlepiej uosabia cechy, elementy i filozofię przekształconej uczelni i łatwo reprezentuje charakterystyczną markę podkreślającą wyjątkową naturę doświadczenia uczenia się.

Programy naukowe łączą naukowe nauczanie stosowane, projekty zespołowe, zintegrowane badania humanistyczne, kwalifikacje kompetencyjne i szereg elementów doświadczalnych, takich jak sponsorowane przez przemysł projekty kapitanów wysokich, staże, immersje globalne i działania związane z uzyskaniem certyfikatu. Politechniczne doświadczenie w nauce ma na celu wytworzenie absolwentów, którzy mają nie tylko głęboką wiedzę techniczną i umiejętności stosowane w wybranej dyscyplinie, ale także mają rozwiązywanie problemów, myślenie krytyczne, komunikację i umiejętności przywódcze poszukiwane przez przemysł i społeczności.

Badania w obrębie uczelni również rozwijają się i wzmacniają, z pięcioma obszarami podpisu prowadzącymi kolegium do czołówki technologicznej i naukowej:

 • Bio-Inspired Sustainability
 • Robotyka, produkcja i autonomia
 • Opieka zdrowotna zamkniętej pętli
 • Innowacyjne kształcenie STEM
 • Komputerowe Skale Komputerowe

Niezależnie od tego, czy dać transformowane doświadczenie edukacyjne w celu przygotowania absolwentów gotowych na skalę przemysłową, którzy mają umiejętności na dzisiejszą gospodarkę, czy też przeprowadzają inspirowane inspiracjami badania, aby przyspieszyć ewolucję technologii i rozwiązać problemy związane z rzeczywistymi wyzwaniami, Instytut Politechniczny Purdue ma być światowym liderem.

Purdue Polytechnic powstała w 1964 roku jako Szkoła Techniczna Purdue University. W 2005 r. Nazwa College of Technology została przemianowana na College of Technology, a w roku 2015 Rada Zarządzająca zatwierdziła obecne imię w celu poparcia transformacji uczelni i jako część inicjatywy Purdue Moves Prezydenta Mitcha Danielsa.

Purdue Polytechnic Institute

Misja, wizja i wartości

Misja

Inspirować, kształcić i uczyć studentów poprzez naukę i integrację, przygotowując absolwentów do sukcesu jako przyszłych innowatorów technologicznych i liderów branży; Oraz do promowania transdyscyplinarnego uczenia się, zaangażowania i inspirowania inspirowaniem do badań, zajmujących się ważnymi wyzwaniami stanowymi i globalnymi.

Wizja

Jesteśmy szkołą transformacyjną niezwiązaną tradycją ... pionierami nauczania opartego na wiedzy i doświadczeniu.

Oświadczenie dotyczące integralności i kodeksu postępowania

W Purdue i Purdue Polytechnic Institute integralność jest niezbędna naszej misji. Działamy z uczciwością i przestrzegajmy najwyższych standardów moralnych i etycznych wartości i zasad poprzez nasze osobiste i profesjonalne zachowanie. Wykażemy nasze zrozumienie tych wartości i zasad i podtrzymujemy je w każdej akcji i decyzji. Zaufanie i wiarygodność idą w parze z naszym postępowaniem, ponieważ utrzymujemy kulturę, która opiera się na zachowaniach etycznych. Spodziewamy się, że nasze działania są spójne z naszymi słowami, a nasze słowa są spójne z naszymi intencjami. Akceptujemy nasze obowiązki, dzielimy się przywództwem w demokracji i poddajemy się najwyższym standardom zaufania publicznego. Jesteśmy odpowiedzialni za nasze słowa i nasze działania. Zachowujemy najwyższe stanowiska sprawiedliwości, działamy jako odpowiedzialni obywatele, szanujemy w równym stopniu różnorodność, zachowujemy prawa innych i traktujemy wszystkie osoby z godnością. Aby zrealizować nasze cele jako wspólnotę uczenia się, nalegamy, aby cele uczenia się uczniów nie były naruszane. Traktujemy wszystkich uczniów w sposób sprawiedliwy, a nasze oceny osiągnięć edukacyjnych są bezstronne i opierają się wyłącznie na wykazaniu osiągnięć akademickich.

Jako instytucja dotacji na lądzie, demonstrujemy naszą reakcję na nasze okręgi wyborcze i udzielamy im dostępu do zasobów wiedzy. Zobowiązujemy się do mądrego wykorzystania naszych zasobów i być dobrymi zarządcami zasobów finansowych, kapitałowych i zasobów ludzkich.

Politechniczne Środowisko Naukowe

Instytut Politechniczny Purdue reaguje na zmiany w naszych studentów i społeczeństwie - przekształcamy nasze środowisko nauki, aby lepiej zaspokoić ich potrzeby.

Unikalne środowisko nauki Purdue Polytechnic jest definiowane przez połączenie 10 kluczowych elementów.

NAUKA ISTNIEJĄCE UCZESTNICTWO W ZAKRESIE TEORII

Najpierw zaczynamy studia nad teorią, a następnie ją stosujemy. . . Naprawdę go stosujemy. Nauka przez robienie jest podstawą politechnicznego doświadczenia Uniwersytetu w Purdue. To potężne i sprawdzone podejście, które zachęca studentów do lepszego zrozumienia i zachowania koncepcji.

PROJEKTOWANIE NAUCZYCIELI PROJEKTU TEAMU

Firmy i społeczności opierają się na pracy zespołowej, aby osiągnąć sukces. Praktykujemy. Od pierwszego semestru do ostatniego, projekty zespołowe są podstawą programów Polytechnic Purdue, narażając uczniów na dynamikę zespołu, terminy i techniki rozwiązywania problemów.

MODERNIZOWANE METODY NAUCZANIA

Dlaczego zajęcia muszą być nauczane przez wykładowcę wykładającego przed klasą? Nie. Coraz więcej naszych kursów wykorzystuje udowodnione naukowo, najnowocześniejsze metody nauczania znane jako aktywne uczenia się. To inaczej, zabawne, wymagające i skuteczniejsze.

ZINTEGROWANY KURS NAUCZYCIELU NAUCZYCIELI

Studenci uczą się łatwiej, gdy: 1) mają głęboki wgląd w cel ich nauki, 2) ich uczenie się ma miejsce w odpowiednim czasie, zanim zajdzie taka potrzeba, i 3) efekty uczenia się związane są z praktycznymi doświadczeniami. Nasze kursy są zgodne z tymi filarami celu, harmonogramu i praktyczności.

Zintegrowane badania nad ludźmi

Integracja badań technologicznych z naukami humanistycznymi i naukami społecznymi zwiększa myślenie krytyczne, kreatywność, logikę i innowacje. Politechniczne studenci ukończyli te umiejętności i są dobrze przygotowani na całe życie i sukces.

KONKURENCJA

Studenci wykazują się mistrzostwem pojęć i stosowanymi umiejętnościami (znanymi jako kompetencje), elastycznością skupienia się na swoich zainteresowaniach, uczeniu się we własnym tempie i budowaniu e-portfeli, aby pokazać ich możliwości. Purdue jest liderem w nauczaniu opartym na kompetencjach.

PROJEKTY SENIOROWE

Prawdziwe projekty z prawdziwymi klientami przynoszą korzyści studentom, firmom i społecznościom. Programy politechniczne Purdue obejmujĘ ... projekty starszych kapitałów, które umożliwiajĘ ... studentom skorzystanie z tego, czego nauczyli się rozwijać w rzeczywistych wyzwaniach wybranych przez partnerów korporacyjnych i społecznych.

POROZUMIENIA

Nie zachęcamy studentów do kontynuowania praktyk - wkładamy je i inne działania związane z pracą zawodową do naszych programów. W lecie lub w semestrze uczniowie wykorzystują te możliwości do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności oraz stanowią podstawę przyszłego zatrudnienia.

WALKI GLOBALNE / KULTURALNE

Świat się kurczy, a nasze globalne i kulturowe możliwości rośnie. Pola Politechniki Purdue oferują wielokulturowe środowisko edukacyjne wypełnione wykładowcami, pracownikami i studentami z ponad 100 krajów. Oferują wzbogaconą perspektywę poprzez studia za granicą, międzynarodowe staże i inne działania o charakterze globalnym i kulturalnym.

WYKŁAD WYKŁADU DO STUDENTA

Studenci uczelni są bardziej skuteczni, gdy mają kogoś, kto ma szczególne zainteresowanie ich dążeniami i postępem. Nasi studenci mają niepowtarzalną okazję, aby członkowie wydziału zostali wyznaczeni jako ich mentor, kierując ich ku sukcesowi, zapewniając profesjonalne wskazówki i wsparcie w ciągu roku szkolnego.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Wyróżnij się dzięki wyższemu autorytetowi w Master of Science (MS), koncentrując się na analizie biznesowej IT. Ten w 100% internetowy MS posiada IIBA® ... [+]

Wyróżnij się dzięki wyższemu autorytetowi w Master of Science (MS), koncentrując się na analizie biznesowej IT. Ten w 100% internetowy MS posiada IIBA®

Analitycy biznesowi odgrywają istotną rolę w łączeniu funkcji biznesowych i informatycznych organizacji. Ich zdolność do zrozumienia domeny biznesowej i przełożenia tych potrzeb na techniczne osoby w kategoriach, które mogą zrozumieć, jest kluczowa dla sukcesu każdej inicjatywy projektowej.

Program zwiększa wiedzę na temat struktury, zasad i działań organizacji. Naucz się pracować jako łącznik między kierownictwem organizacyjnym a działem IT, aby pomóc im zrozumieć potrzeby organizacji i jak IT może pomóc w osiągnięciu jej celów. Rozwijanie umiejętności rozpoznawania, dokumentowania i wdrażania wymagań informatycznych dla wszelkich przeszkód biznesowych. Zastosuj zdobytą wiedzę, aby pomyślnie przejść IIBA®... [-]

Stany Zjednoczone West Lafayette
Otwarta rekrutacja
Język angielski
1 - 5 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Wyróżnij się dzięki wyższemu mandatowi z MS w Zarządzaniu Budową. Zarządzanie budową (CM) stosuje zasady zarządzania i innowacyjne technologie, aby skutecznie prowadzić, ... [+]

Wyróżnij się dzięki wyższemu autorytetowi z MS w Zarządzaniu Budową. Zarządzanie budową (CM) stosuje zasady zarządzania i innowacyjne technologie, aby skutecznie prowadzić, organizować i zarządzać projektami budowlanymi w obiektach mieszkalnych, komercyjnych i infrastrukturalnych.

Dzięki CM budynki i infrastruktura mogą być konstruowane w kontrolowany systematyczny sposób, aby zmaksymalizować wydajność budowy i zapewnić najwyższą jakość.

Dzięki zaawansowanemu stopniowi Uniwersytetu Purdue będziesz wyposażony w niezbędną wiedzę i doświadczenie edukacyjne, aby wnieść znaczący wkład w dziedzinie budownictwa. Program nauczania w 100% on-line ma na celu przygotowanie wykwalifikowanych osób na stanowiska kierownicze w branży budowlanej. Nacisk na operacje budowlane i zarządzanie na poziomie firmy - korzyści z MBA, ale z naciskiem na budowę. Ten program jest przeznaczony dla osób z tytułem licencjata z zarządzania budową, inżynierii lądowej lub ściśle powiązanej dziedziny z akredytowanej uczelni.... [-]

Stany Zjednoczone West Lafayette
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
24 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Jeśli chcesz awansować w wymagającym, wyspecjalizowanym świecie lotnictwa, system Purdue w zakresie zarządzania lotnictwem i lotnictwem pomoże ci rozwinąć niezbędne umiej ... [+]

Jeśli chcesz awansować w wymagającym, wyspecjalizowanym świecie lotnictwa, system Purdue w zakresie zarządzania lotnictwem i lotnictwem pomoże ci rozwinąć niezbędne umiejętności zarządzania i przywództwa.

Nauczeni przez profesorów z wybitnym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym w lotnictwie cywilnym, lotnictwie wojskowym i rolach rządowych, nasze specjalistyczne kursy przygotują Cię do licznych ról w zarządzaniu lotnictwem.

Prognozy gospodarcze sugerują, że stały wzrost wymagań dotyczących podróżujących pasażerów i ładunków lotniczych będzie napędzał dramatyczną ekspansję przemysłu lotniczego i wymaga całkowitej reorganizacji istniejącej architektury systemu transportu lotniczego. Ten rozwój branży generuje szeroką gamę możliwości przywództwa w branży lotniczej dla osób posiadających umiejętności zarządzania w lotnictwie i przemyśle lotniczym, takie jak analiza operacyjna, rozwój systemów bezpieczeństwa, zarządzanie projektami, integracja systemów, zrównoważenie środowiskowe i powiązane umiejętności interdyscyplinarne.... [-]

Stany Zjednoczone West Lafayette
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
11 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Zarządzaj swoją ścieżką kariery zawodowej dzięki Master of Science, koncentrując się na zarządzaniu projektami IT, aby spełnić wymagania branży / biznesu w tej dynamiczne ... [+]

Zarządzaj swoją ścieżką kariery zawodowej dzięki Master of Science, koncentrując się na zarządzaniu projektami IT , aby spełnić wymagania branży / biznesu w tej dynamicznej dziedzinie. Naucz się narzędzi i technik, które możesz zastosować na każdym etapie cyklu życia projektu. Ten w 100% program online zawiera materiały zawarte w treści wiedzy opracowane przez Project Management Institute (PMI) - w tym odkrywanie i zarządzanie wymaganiami, opracowywanie harmonogramów i zarządzanie nimi, zarządzanie portfelem i zarządzanie outsourcingowymi zasobami.

Program nauczania zwiększa wiedzę w zakresie zakresu, czasu, kosztów, komunikacji

Jako program online w 100% online, możesz uzyskać swój stopień w swoim własnym tempie, z dowolnego miejsca na świecie, wybierając czas na pracę klasową i naukę, które pasują do Twojego stylu życia. Kursy są oferowane w ośmiotygodniowym formacie, co zapewnia większą elastyczność, więc w ciągu 12 miesięcy do 5 lat możesz ukończyć wymagane 34 godziny kredytowe (30, jeśli masz już certyfikat PMP).... [-]

Stany Zjednoczone West Lafayette
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
11 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku

Świadectwo studiów magisterskich

Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Jeśli chcesz awansować w wymagającym, wyspecjalizowanym świecie lotniczym, Certyfikat Absolwenta Purdue w zakresie Zarządzania Bezpieczeństwem Lotniczym pomoże ci zdobyć ... [+]

Rolling Admissions - Przyjmowanie aplikacji teraz

Jeśli chcesz awansować w wymagającym, wyspecjalizowanym świecie lotniczym, Certyfikat Absolwenta Purdue w zakresie Zarządzania Bezpieczeństwem Lotniczym pomoże ci zdobyć wiedzę potrzebną do opracowania, poprowadzenia i wykonania skutecznych programów bezpieczeństwa lotniczego. Nauczane przez profesorów z wybitnym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym w lotnictwie cywilnym, lotnictwie wojskowym i rolach rządowych, nasze specjalistyczne kursy przygotują Cię do licznych ról lotniczych.

Prognozy gospodarcze sugerują, że stały wzrost wymagań dotyczących podróżujących pasażerów i ładunków lotniczych będzie napędzał dramatyczną ekspansję przemysłu lotniczego i wymaga całkowitej reorganizacji istniejącej architektury systemu transportu lotniczego. Ten rozwój branży generuje szeroką gamę możliwości w branży lotniczej dla osób posiadających umiejętności zarządzania lotnictwem i powietrzem, takie jak zarządzanie ryzykiem, rozwój systemów bezpieczeństwa i powiązane umiejętności interdyscyplinarne.... [-]

Stany Zjednoczone West Lafayette
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Zdobądź wiedzę na temat podstaw zarządzania budową. Wiedza ta pomoże ci zastosować teorie i zasady zarządzania budową, aby skutecznie identyfikować, analizować i zarządza ... [+]

Przyjmowanie aplikacji teraz na wiosnę 2019

Zdobądź wiedzę na temat podstaw zarządzania budową. Wiedza ta pomoże ci zastosować teorie i zasady zarządzania budową, aby skutecznie identyfikować, analizować i zarządzać działaniami budowlanymi w twojej organizacji.

Posiadając certyfikat absolwenta Uniwersytetu Purdue, profesjonaliści będą uczyć się analizować techniki współczesnych praktyk w branży budowlanej, w tym praktyki księgowe i finansowe, obowiązki prawne, prawa i środki zaradcze dotyczące licytacji firmy budowlanej, kontraktów i zmian budowlanych, zarządzania ryzykiem oraz teorii marketingu i proces.

Program ma na celu przygotowanie wykwalifikowanych osób na kierowniczych stanowiskach w branży budowlanej, ze szczególnym uwzględnieniem działalności budowlanej i zarządzania na poziomie przedsiębiorstwa.... [-]

Stany Zjednoczone West Lafayette
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Program certyfikacji absolwentów studiów biznesowych w zakresie informatyki umożliwi absolwentom wprowadzenie do szkół wyższych wykształcenia w ważnych aspektach analizy ... [+]

Program certyfikacji absolwentów studiów biznesowych w zakresie informatyki umożliwi absolwentom wprowadzenie do szkół wyższych wykształcenia w ważnych aspektach analizy biznesowej.

Program certyfikacji zapewni specjalistom wiedzę na temat określania wymagań biznesowych, które napędzają projekty związane z IT. Ponadto pomoże im zidentyfikować, przeanalizować i zaprojektować procesy w celu poprawy ogólnego przepływu informacji w ramach organizacji.

Program certyfikatów zapewni podstawową edukację na poziomie absolwenta w celu zatrudnienia dla osób obecnie pracujących jako analityk biznesowy lub osoby odpowiedzialne za obowiązki związane z analitykami biznesowymi lub pragnące podjąć te obowiązki.... [-]

Stany Zjednoczone West Lafayette
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 36 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Program certyfikacji absolwentów Zarządzania Technologiami Informatycznymi zapewni absolwentom wstępne kształcenie na poziomie absolwenta w zakresie ważnych aspektów prow ... [+]

Zarządzaj swoją drogą do lepszej kariery

Program certyfikacji absolwentów Zarządzania Technologiami Informatycznymi zapewni absolwentom wstępne kształcenie na poziomie absolwenta w zakresie ważnych aspektów prowadzenia, planowania, wykonywania i kontrolowania projektów informatycznych. Ten program certyfikacji zapewni umiejętności na poziomie przygotowawczym, aby wspierać sukces złożonych, międzyfunkcyjnych inicjatyw biznesowych związanych z IT.

Certyfikat Graduate Online jest szczególnie poszukiwany przez analityków systemowych, programistów i projektantów, kierowników projektów i innych w dziedzinie administracji projektami technologicznymi. Poznaj nowe i ulepszone narzędzia i techniki zarządzania projektami informatycznymi używane na dzisiejszym rynku technologii.... [-]

Stany Zjednoczone West Lafayette
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 36 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Uniquely qualified: employers describe Purdue Polytechnic graduates

Location address
Purdue University - Purdue Polytechnic Institute, 401 N Grant Street, West Lafayette, IN 47907
West Lafayette, Indiana, US
Social Media