Point Park University Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Położony w samym sercu śródmieścia Pittsburgha, Point Park University to dynamiczny, miejski uniwersytet non-profit o silnej tradycji sztuk wyzwolonych. Point Park przyjmuje prawie 4000 studentów w pełnym i niepełnym wymiarze godzin na ponad 100 programach licencjackich, magisterskich i doktoranckich.

Jako student jednego z programów online Point Park, będziesz czerpać korzyści z małych klas, wygodnego planowania i niedrogiego czesnego, jednocześnie angażując się w edukację ukierunkowaną na karierę. Możesz przyspieszyć swoją karierę, ucząc się od profesorów, którzy uczą na podstawie własnego doświadczenia w świecie rzeczywistym. Będziesz mieć dostęp do odnoszących sukcesy, pracujących profesjonalistów i będziesz mieć możliwość odbycia stażu i pracy w wiodących firmach i organizacjach.

Point Park University kształci studentów w zróżnicowanym środowisku miejskim i przygotowuje absolwentów do stosowania wiedzy, aby osiągnąć swoje cele, rozwijać swoje zawody i służyć swoim społecznościom.

Point Park University jest członkiem instytucjonalnym Konsorcjum Online Learning. OLC to współpracująca społeczność liderów szkolnictwa wyższego i innowatorów, której celem jest rozwijanie wysokiej jakości cyfrowych doświadczeń w zakresie nauczania i uczenia się, które mają na celu dotarcie do współczesnego ucznia i zaangażowanie go - każdego, w dowolnym miejscu i czasie.

Lokalizacje

Online

Address
Wood Street,201
15222 Pittsburgh, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: