Oakland City University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Programy Online

Oakland City University sprawia, że ​​łatwiej niż kiedykolwiek, aby zdobyć tytuł, który chcesz, bez względu na miejsce zamieszkania. Nasz szeroki wybór studiów magisterskich i licencjackich studiów on-line nie tylko daje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego, ale również pozwala osiągnąć swoje osobiste i zawodowe cele w krótszym czasie, w przystępnej cenie. Na OCU, przyjmujemy do podwojenia ilości punktów transferowych przyjętych w innych szkołach wyższych, a także kompletnych poprzednich ocen doświadczenie, aby obniżyć koszty jeszcze bardziej.

Zobacz naszą pełną listę online stopni, i zobaczyć, jak nasza wygodne 5-tygodniowe klasy rotacji i elastyczne dostawy Internecie można dostać się do następnego poziomu swojej kariery.

HEAD U podstaw Fundacji OCU jest zobowiązanie do zapewnienia edukacji niezrównany w zakresie sztuk wyzwolonych i nauk. To szerokie doświadczenie edukacyjne przygotowuje naszych uczniów w wiedzę niezbędną do zastosowania zasady poznane w klasie do problemów i zagadnień współczesnych.

SERCE Wytwarzanie głowicy bez przyłączenia do serca pozostawia osobę próżnię celu. University uważa, że ​​formacja duchowa jednostki jest kluczem do sukcesu ucznia. Bogaty w tradycji nazewnictwa Ogólne Chrzciciela OCU oferuje studentom, wykładowcom oraz personel możliwość zbadania własnej wiary i rozwijać zrozumienie tego, co naprawdę wierzę i zdolność do wyrażania swojej wiary werbalnie.

RĘCE Wiedza bez możliwości ubiegania się niewiele więcej niż ćwiczenie akademickiego. OCU Fundacja daje studentom możliwość Ex-Press ich wiary i osiągnięć naukowych poprzez przewodnikiem odpowiedzi takimi jak międzynarodowe wyjazdów służbowych i pracy społecznej.

DLACZEGO Ocu Internecie?

PRZYŚPIESZONY Kursy Oakland City University są albo 5 lub 8 tygodni. Z wieloma datami rozpoczęcia można łatwo dostosować swoje wykształcenie, aby pasowały do ​​harmonogramu.

WYGODNA Studiować w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie. Nasze online programy ułatwiają uzyskać najlepsze wykształcenie wiary opartej bez względu na to gdzie jesteś.

WYSOKA JAKOŚĆ Dołącz do naszej społeczności ciepłe opartej na wierze i mają dostęp do sieci profesjonalistów na całym świecie.

NIEDROGIE OCU oferuje naukę chrześcijańską opłacalne. Z naszych programów online można zaoszczędzić na kosztach podróży i może skrócić czas startu pracy.

Lokalizacje

Oakland City

Address
138 North Lucretia Street
Oakland City, Indiana 47660

47660 Oakland City, Indiana, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium