Przeczytaj oficjalny opis

Główny kampus NSU znajduje się w Greater Fort Lauderdale z lokalizacjami na Florydzie i Portoryko. Jesteśmy w samym sercu regionalnego centrum naukowo-badawczego i zaledwie kilka minut od jednych z najlepszych plaż na świecie. Z ponad 26 000 studentami i 152 000 absolwentami z całego świata znajdziesz przyjaciół Shark w każdym zakątku kraju - i poza nim.

Oto niektóre z powodów, dla których uczniowie wybrali NSU.

  1. Małe klasy zapewniają indywidualny dostęp do profesorów.
  2. Żywe życie kampusu obejmuje NCAA Athletics, organizacje społeczne i zawodowe, działania kulturalne oraz centrum odnowy biologicznej i fitness.
  3. Należy do grona najlepszych 200 najlepszych szkół wśród krajowych uniwersytetów w 2018 roku.
  4. Prestiżowe programy dla absolwentów medycyny, prawa, psychologii, biznesu, edukacji, farmacji, stomatologii i inne.
  5. Zróżnicowana populacja studentów obejmuje 1200 studentów z 116 krajów z pięciu kontynentów.
  6. Najnowocześniejsze udogodnienia obejmują najnowszą technologię w klasie, zaawansowane laboratoria i najlepsze biblioteki badawcze.
  7. Wielu absolwentów NSU zdobywa tytuły magisterskie, doktoranckie lub zawodowe w NSU lub innych uniwersytetach. Studenci studiów magisterskich uczestniczą w badaniach NSU w dziedzinach takich jak medycyna, oceanografia, rak, psychologia, stomatologia i autyzm.
  8. Uczniowie budują relacje poprzez uczestnictwo w licznych wydarzeniach społecznościowych, wiele odbywa się w kampusie NSU. Nasz piękny główny kampus znajduje się zaledwie kilka minut od plaży Fort Lauderdale, South Beach, klubów nocnych Las Olas i Everglades.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Nova Southeastern University

Master of Science in Forensic Psychology to 36-kredytowy program online, który zapewnia studentom wgląd w skrzyżowanie zagadnień psychologicznych i prawnych. Studenci roz ... [+]

Przegląd

Master of Science in Forensic Psychology to 36-kredytowy program online, który zapewnia studentom wgląd w skrzyżowanie zagadnień psychologicznych i prawnych. Studenci rozumieją, co robią psycholodzy sądowi i nauczą się, jak stosować to szkolenie w różnych kontekstach zawodowych.

Ten program studiów zapewni studentom profesjonalne szkolenie niezbędne do funkcjonowania na optymalnym poziomie w różnych środowiskach sądowych, w których stosuje się psychologię, w tym sądy, organy ścigania, sądownictwo karne, biura bezpieczeństwa narodowego, więzienia, agencje usług społecznych, agencje opieki nad dziećmi, i zakłady leczenia.

Wielu studentów naszego programu specjalizuje się w prawie, zdrowiu psychicznym lub innych usługach zdrowotnych i chce pracować w dziedzinie medycyny sądowej. Inni są zainteresowani dalszym rozwojem kariery i zajmowaniem wyższych stanowisk. Niektórzy z naszych studentów korzystają z tego stopnia, aby zwiększyć ich konkurencyjność podczas ubiegania się o program doktorancki.... [-]

Stany Zjednoczone Fort Lauderdale
Styczeń 2020
English (USA)
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 5 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Nova Southeastern University

36 Państw Członkowskich ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Stosunków Międzynarodowych ma na celu dostarczenie studentom wiedzy teoretycznej, badawczej i praktycznej w wyłani ... [+]

Przegląd

36 państw członkowskich ds. Bezpieczeństwa w krajowych stosunkach bezpieczeństwa i stosunkach międzynarodowych ma na celu przekazanie studentom podstawowej wiedzy na temat krytycznych problemów informujących dziś o bezpieczeństwie narodowym, w tym ocenę i analizę zagrożenia terroryzmem w Stanach Zjednoczonych i poza nim, a także analizę kolekcji wywiadowczej. Studenci będą również rozwijać głębokie zrozumienie międzynarodowego kontekstu, w którym kształtują się amerykańskie kwestie bezpieczeństwa narodowego.

Sprawy Bezpieczeństwa Narodowego to jedna z najszybciej rozwijających się profesji, której pozycja jest otwarta w sektorze publicznym w rządach federalnych, stanowych i lokalnych oraz w sektorze prywatnym. Ten program jest przeznaczony zarówno dla profesjonalistów i osób aspirujących do kariery w terenie, jak i dla studentów z dużym zainteresowaniem akademickim w sprawach bezpieczeństwa i stosunków międzynarodowych.... [-]

Stany Zjednoczone Fort Lauderdale
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Address
3301 College Avenue
33314 Fort Lauderdale, Floryda, Stany Zjednoczone