Nova Southeastern University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Główny kampus NSU znajduje się w Greater Fort Lauderdale z lokalizacjami na Florydzie i Portoryko. Jesteśmy w samym sercu regionalnego centrum naukowo-badawczego i zaledwie kilka minut od jednych z najlepszych plaż na świecie. Z ponad 26 000 studentami i 152 000 absolwentami z całego świata znajdziesz przyjaciół Shark w każdym zakątku kraju - i poza nim.

Oto niektóre z powodów, dla których uczniowie wybrali NSU.

  1. Małe klasy zapewniają indywidualny dostęp do profesorów.
  2. Żywe życie kampusu obejmuje NCAA Athletics, organizacje społeczne i zawodowe, działania kulturalne oraz centrum odnowy biologicznej i fitness.
  3. Należy do grona najlepszych 200 najlepszych szkół wśród krajowych uniwersytetów w 2018 roku.
  4. Prestiżowe programy dla absolwentów medycyny, prawa, psychologii, biznesu, edukacji, farmacji, stomatologii i inne.
  5. Zróżnicowana populacja studentów obejmuje 1200 studentów z 116 krajów z pięciu kontynentów.
  6. Najnowocześniejsze udogodnienia obejmują najnowszą technologię w klasie, zaawansowane laboratoria i najlepsze biblioteki badawcze.
  7. Wielu absolwentów NSU zdobywa tytuły magisterskie, doktoranckie lub zawodowe w NSU lub innych uniwersytetach. Studenci studiów magisterskich uczestniczą w badaniach NSU w dziedzinach takich jak medycyna, oceanografia, rak, psychologia, stomatologia i autyzm.
  8. Uczniowie budują relacje poprzez uczestnictwo w licznych wydarzeniach społecznościowych, wiele odbywa się w kampusie NSU. Nasz piękny główny kampus znajduje się zaledwie kilka minut od plaży Fort Lauderdale, South Beach, klubów nocnych Las Olas i Everglades.

Lokalizacje

Fort Lauderdale

Address
3301 College Avenue
33314 Fort Lauderdale, Floryda, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium