Nova Southeastern University Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Advanced Nursing Degrees at Nova Southeastern University - Oferowane online!

Zabezpiecz swoją karierę. Zmień opiekę zdrowotną. Wybierz najlepszy dla siebie program opieki.

Nowe technologie. Nowe obowiązki pielęgniarskie. Nowa polityka opieki zdrowotnej. W ostatnich latach nastąpiło tak wiele gwałtownych zmian w dziedzinie opieki zdrowotnej.

Nacisk na opiekę opartą na dowodach jest oczywisty. Na przykład od 2013 r. Amerykańskie Stowarzyszenie Pielęgniarek (ANA) wymaga, aby 100% menedżerów pielęgniarstwa utrzymywało BSN lub wyższe, aby nawet kwalifikować się do oznaczenia szpitala „Magnes”. „Vision 2020” Instytutu Medycyny zaleca wszystkim pielęgniarkom klinicznym posiadanie BSN, a ACN popiera ich zalecenie. Oznacza to, że najlepsze organizacje opieki zdrowotnej nie biorą pod uwagę zatrudniania pielęgniarek klinicznych bez przynajmniej poświadczenia BSN. Zaawansowane role pielęgniarskie wymagają stopnia magistra lub doktora.

Podobnie jak wiele rzeczy z czasem, branża pielęgniarska rozszerzyła się poza umiejętności i wiedzę, które zapewnia tylko poświadczenie RN. Aby utrzymać karierę pielęgniarską przez całe życie lub pracować na jednej z wielu nowych pozycji pielęgniarskich, potrzebujesz zaawansowanego stopnia pielęgniarskiego.

Opcje studiów pielęgniarskich

Jeśli zastanawiasz się, który program jest dla ciebie najlepszy, pomyśl o obowiązkach, które lubisz jako pielęgniarka, a także o tym, czego w naturalny sposób interesujesz się w nauce. Co najbardziej ekscytuje cię w tej dziedzinie? Wybierz program, który wspiera Twoją pasję.

Kiedy ukończysz Nova, będziesz wiedział dokładnie, w jaki sposób możesz zapewnić najlepszą opiekę zdrowotną w każdej sytuacji, w warunkach ciągłych zmian w branży.

Dlaczego warto wybrać pielęgniarstwo w Nova?

Często trzonem doskonałości i innowacji jest po prostu inny sposób patrzenia na sytuację. Chociaż dajemy Ci pierwsze miejsce w naszych obecnych inicjatywach badawczych, nauczymy Cię umiejętności miękkich i procesów twórczego myślenia, dzięki którym staniesz się ulubionym - i skutecznym - liderem pielęgniarstwa.

Oferujemy również:

  • Zaawansowane laboratoria symulacyjne, które zanurzają Cię w realistycznych sytuacjach klinicznych.
  • Małe klasy dla bardziej spersonalizowanych możliwości uczenia się.
  • Wydział ekspercki - brak asystentów.
  • Najnowsze technologie edukacyjne i praktyki nauczania.
  • Pełne wsparcie: laboratoria pisania, całodobowe biuro pomocy IT, wydział, pomoc finansowa i doradcy akademiccy.

Lokalizacje

Fort Lauderdale

Address
3301 College Avenue
33314-7796 Fort Lauderdale, Floryda, Stany Zjednoczone