Northwestern California University School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Northwestern California University School of Law (NWCULaw®) została założona 38 lat temu. Zaczęło się od zewnętrznej szkoły prawniczej przyznającej stopnie naukowe, a obecnie jest najstarszą internetową szkołą prawniczą w kraju oferującą kształcenie na odległość online. Jej program studiów prawniczych został opracowany w taki sposób, aby przeszkody ekonomiczne, zobowiązania rodzinne, oddalenie lokalizacji i inne trudności nie przeszkadzały osobom zasługującym na naukę prawa.

Obecnie w Szkole studiuje około 600 studentów, a przez wiele lat jej istnienia wielu jej absolwentów z powodzeniem zdobyło wykształcenie prawnicze. Absolwenci szkoły przeszli do pracy jako prawnicy prywatni i procesowi, zastępcy obrońcy z urzędu, zastępcy prokuratora okręgowego, zastępcy radcy powiatowi, prokurator miejski, rzecznicy patentowi, prawnicy podatkowi, prawnicy imigracyjni, prawnicy upadłości, adwokaci i morscy, arbitrzy mediatorzy, sędziowie sądów administracyjnych i prawnicy pracujący dla kancelarii prawnych, korporacji prywatnych, organizacji i agencji rządowych.

NWCULaw ma udokumentowane sukcesy w zakresie internetowych szkół prawniczych i nauczania na odległość i była pierwszą taką szkołą, która oferowała swoim uczniom instrukcje internetowe z wykorzystaniem technologii wideokonferencji. Zapewnia całkowicie internetowy program studiów prawniczych prowadzący do prezentacji stopnia Juris Doctor (JD).

Lokalizacje

Online Stany Zjednoczone

Address
2151 River Plaza Drive, Suite 306
Sacramento, CA 95833

95833 Sacramento, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: