Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Noble Manhattan od dawna jest zaangażowany w szkolenie trenerów i jako taki jest w godnej pozazdroszczenia pozycji, która jest w stanie zgromadzić lata wiedzy i doświadczenia, stając się liderem w swojej dziedzinie. Za chwilę dowiesz się wszystkiego o tym, jak szkolenia coachingowe są niezależnie akredytowane w branży i możemy z dumą ubiegać się o najwyższy poziom akredytacji. Chociaż nasze szkolenia odbywają się w wielu miejscach w Wielkiej Brytanii i za granicą, nasza siedziba główna znajduje się w Weymouth, nie tylko dlatego, że idziemy tą rozmową. Coaching polega na pomaganiu ludziom w jak najlepszym wykorzystaniu ich życia, w identyfikacji tego, co jest naprawdę ważne i utrzymaniu równowagi.

Biuro znajduje się 20 metrów od plaży, więc wszyscy w zespole doświadczają tego zapierającego dech w piersiach i inspirującego widoku, gdy docieramy do pracy. W połączeniu z tym jest dumą, że działamy w ponad 26 krajach i mamy sieć współpracowników. w całej Wielkiej Brytanii. Uważamy naszych studentów za naszą dalszą rodzinę i mamy świetne relacje z wieloma, którzy już zakwalifikowali się, ale lubią pozostać częścią Noble Manhattan. Angażują się w nas na wiele różnych sposobów; grupy wsparcia, wystawy, mentoring itp. i zawsze szukamy sposobów, aby pomóc im w rozwoju kariery.

Aby nasze szkolenia były bardziej dostępne dla studentów na całym świecie, często odbywają się w Londynie lub Oksfordzie. Kursy są starannie zaprojektowane w taki sposób, że wspierają Cię, musisz być elastyczny i dokonywać wyborów, kiedy dowiesz się więcej o coachingu i chcesz rozwijać swoją karierę. Ważne jest to, że wiesz, że będziesz wspierany i kierowany ścieżką, która zabierze Cię tak blisko lub daleko, jak chcesz, i może cię uznać za bardzo profesjonalnego trenera o uznanych w branży kwalifikacjach, które są szanowane.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: