Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

Jesteśmy Noble Manhattan Coaching Americas - wiodącej firmy szkoleniowej Coach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Jako część Noble Manhattan Coaching, wiodących światowych firm szkoleniowych, oferujemy wysokiej jakości programy szkoleniowe dla trenerów i certyfikaty coachingowe. Nasza szeroka gama usług pomaga menedżerom i liderom w rozwijaniu działalności.

Kierujemy naszą misją na założeniu, że osoba spełniona może wpływać na innych, aby przejąć kontrolę nad swoim życiem. Dlatego trenujemy niesamowitych trenerów i liderów, aby rozpocząć moty- wujący efekt osobistej transformacji w ich społecznościach.

Wielka elastyczność

Nasza mieszanka nauki na odległość z osobistymi doświadczeniami oferuje możliwość przejścia kursu coachingu we własnym pokoju. Ponadto oferujemy dostosowane kursy na żądanie.

Wsparcie finansowe

Najbardziej godne uwagi jest to, że upewniamy się, że zapisanie się do naszych programów nie spowoduje bankructwa. Z tego powodu oferujemy najlepsze rozwiązanie, od kuponów rabatowych po stypendia.

Najwyższa jakość

Nasi najlepsi mistrzowie coachingu projektują i dostarczają nasze programy. W ten sposób doświadczycie wysokiej jakości treści i ćwiczycie z naszymi kursami coachingowymi.

Wsparcie dla studentów

Chcemy mieć pewność, że Twoja podróż coachingowa przebiegnie gładko i pomyślnie. Dlatego zawsze jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Ułatwienia sieciowe

Ponieważ tworzenie sieci ma ogromne znaczenie dla sukcesu coacha, nie tylko zapewniamy szkolenia, pomagamy w kontaktach z podobnie myślącymi ludźmi, specjalistami i potencjalnymi klientami.

Międzynarodowa akredytacja

Zapewniamy akredytowane międzynarodowe szkolenia trenerów.

Nasza misja

Naszą misją jest kształcenie wspaniałych trenerów, pomaganie im w budowaniu biznesu i podnoszenie świadomości na temat korzyści płynących z coachingu. Ponadto, poprzez coaching, zobowiązaliśmy się pomagać firmom w rozwoju.

Oferujemy nie tylko kursy akredytowane i promowane przez 2 międzynarodowe organizacje, ale zapewniamy, że umieszczamy naszych studentów i trenerów w rozległej sieci profesjonalistów i klientów.

Dodatkowo tworzymy możliwości rozwoju i oferujemy ciągłe wsparcie. Kiedy ludzie wchodzą do naszej rodziny, nigdy nie wychodzą. Tutaj znajdą mentorów, przyjaciół i szeroki wachlarz zasobów, aby rozpocząć i usprawnić swój biznes coachingowy.

Filozofia

Poprzez szkolenie ludzi, aby stali się coachami, kierujemy się założeniem efektu motyla. Organizując naszą firmę w strukturze B-Corporation, organizacja o większej celowości. Dzięki naszym znakomitym szkoleniom coachingowym i systemom wsparcia coachingowego "tworzymy wytchnienie dla społecznie i ekonomicznie zagrożonych rodzin, aby ustanowić stabilność i nadzieję".

Każdy dolara dochodu coachingu przyniesie natychmiast 10% do naszego celu. Pod koniec każdego roku budżetowego przeznaczymy również procent dochodu netto. Dostarczone środki zasilą fundację "NASZ DOM". Tak więc rodzina przysposobiona skorzysta z naszej miłości w postaci zakwaterowania, pomocy w pracy, żywności, opieki nad dziećmi i edukacji, aby powrócić do samowystarczalnego członka naszej społeczności.

Podstawowe wartości

Coaching opiera się na wysokich standardach i zasadach. Jednak dla nas ważne jest wskazanie tych wartości we wszystkim, co robimy. Dlatego cenimy i stosujemy uczciwość, uczciwość, zaufanie i wkład we wszystko, co robimy. Obiecujemy szkolenia, rozwój osobisty i budowanie biznesu. I dostarczamy to, co obiecujemy!

Wierzymy w moc każdego, by odważnie prowadzić. Ponadto opieramy naszą praktykę na założeniu, że masz wszystkie niezbędne zasoby, aby być najlepszym życiem lub trenerem wykonawczym. Dzięki temu nasze kursy dają ci wiedzę niezbędną do rozwijania umiejętności coachingowych. Nasz zespół jest troskliwy i wspierający, dzięki czemu osiągasz swoje cele we własnym pokoju.

Noble Manhattan Coaching International w liczbach

Noble Manhattan Coaching został założony w 1993 roku na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii, gdzie oddany jest do Twojej dyspozycji oddany zespół. Wszystko, co robimy, ma na celu szkolenie wspaniałych trenerów i pomaganie im w budowaniu ich biznesu. Ponadto chcemy podnieść globalną świadomość korzyści płynących z coachingu.

  • Noble Manhattan Coaching ma 24-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla osób i firm.
  • Jesteśmy obecni w 28 krajach na całym świecie. Noble Manhattan Coaching Americas jest centralą w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.
  • Ponieważ naszą misją jest ułatwianie ciągłego szkolenia, tworzenia kopii zapasowych i wsparcia naszych studentów i trenerów na całym świecie, zapewniamy kursy i wsparcie w 7 językach.
  • Oferujemy 18 całkowicie odrębnych programów szkoleniowych dla trenerów, od coachingu życia do coachingu korporacyjnego i executive.
  • Poza Noble Manhattan Coaching, naszą wielokrotnie nagradzaną szkołą szkoleniową, mamy 12 innych działów, które oferują wsparcie i stały rozwój.
  • Nasze kursy coachingu są akredytowane przez Międzynarodowy Instytut Coachingu i Mentoringu. Co więcej, jesteśmy wspierani przez Institute of Leadership
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Diploma

Noble Manhattan Coaching Americas

Wykonawczy ... [+]

Profesjonalny coaching w kontekście organizacyjnym

Wykonawczy

Czym jest Professional Coaching?

Krótko mówiąc, profesjonalny coaching to profesjonalne partnerstwo, które wspiera, inspiruje i uczy lidera biznesowego lub menedżera, aby zmaksymalizować ich potencjał zawodowy. Uznając, że lider wyższego lub niższego szczebla jest prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie lub dyscyplinie, profesjonalny coach zapewnia zewnętrznego, wyszkolonego profesjonalistę, który może pomóc uczestnikom w wyjaśnieniu celów, promować samopoznanie, opracowywać strategie w miejscu pracy i rozwiązania problemów oraz Utrzymanie odpowiedzialności coachee za lepszą produktywność i wyniki.... [-]

Stany Zjednoczone Richmond
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku

Doktorat

Noble Manhattan Coaching Americas

Doktor w zakresie coachingu profesjonalnego ma na celu wspieranie i integrowanie rozwoju zawodowego praktyków w zakresie coachingu dla kadry kierowniczej i korporacyjnej ... [+]

O

Doktor w zakresie coachingu profesjonalnego ma na celu wspieranie i integrowanie rozwoju zawodowego praktyków w zakresie coachingu dla kadry kierowniczej i korporacyjnej oraz przynoszenie korzyści organizacji, w której pracują. Ma on na celu poprawę i poprawę praktyki zawodowej poprzez dostarczenie praktykom szeregu umiejętności badawczych, narzędzi i strategii, które można wykorzystać do wspierania badań opartych na praktyce. Dlatego potencjalni kandydaci to doświadczeni specjaliści w zakresie coachingu, HR, zarządzania, którzy chcą przyczynić się do wiedzy i praktyki.

Ten innowacyjny program jest oferowany przez Noble Manhattan we współpracy z Canterbury University na odległość, aby skorzystać z szerokiej sieci międzynarodowych akademików i partnerstw.... [-]

Stany Zjednoczone Richmond
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Noble Manhattan Coaching Americas

The Practitioner Coach Diploma (PCD) toruje drogę do udanego biznesu coachingu życia. Bogata zawartość, praktyczne sesje coachingowe, mentoring, a także ciągłe wsparcie n ... [+]

Przegląd

The Practitioner Coach Diploma (PCD) toruje drogę do udanego biznesu coachingu życia. Bogata zawartość, praktyczne sesje coachingowe, mentoring, a także ciągłe wsparcie naszego zespołu troskliwego przekształcą Cię w w pełni akredytowanego, zawodowego trenera życia.

Poziom dyplomu jest pełnym certyfikatem i jest skierowany do studentów, którzy chcą trenować z życia swoją karierę.

Może być traktowany jako kurs sam w sobie lub jako środkowy krok pomiędzy Life Coaching Foundation a Executive Coaching i Corporate Coaching Diploma. Tak czy inaczej, jest bardzo elastyczny i elastyczny, aby pasował do Twoich potrzeb i napiętego harmonogramu.

Co nas wyróżnia:... [-]

Stany Zjednoczone Richmond
Wrzesień 2019
Język angielski
6 - 24 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Noble Manhattan Coaching Americas

The Life And Executive Coaching Foundations (LECF) reprezentuje odskocznię do coachingu. Jest zgodny z najważniejszymi kompetencjami ICF i oferuje solidne informacje wraz ... [+]

Fundacje Life & Executive Coaching (LECF) stworzone przez Noble Manhattan Coaching Americas mają na celu przedstawienie planu, wskazówek i szkoleń niezbędnych do zastosowania coachingu w życiu i biznesie oraz uzyskania wyników. Ponieważ NMCA wie, że coaching jest ważnym zobowiązaniem, kurs ten został stworzony jako krok w kierunku pełnego programu certyfikacji. Wdraża jednak biegłość, wiedzę i praktykę każdego w pełni akredytowanego programu.

To obietnica, że nie jest to tylko wstęp do coachingu. Jest to program, który sprawi, że pokochasz coaching i nigdy nie będziesz chciał przestać.

W NMCA rozumiemy, że rozwijanie zestawu umiejętności trenerskich i ćwiczenie mięśni nie jest często łatwe. Dlatego tak ważny jest profesjonalny coaching od certyfikowanych trenerów z dostępem do technik, badań i narzędzi. Ułatwiając rozwój osobisty i zawodowy, prowadząc do poprawy wyników, zdobywania nowych umiejętności i wiedzy, a także ogólnego rozwoju coacha, nasi profesjonalni trenerzy pozwalają innym na to samo.... [-]

Stany Zjednoczone Richmond
Otwarta rekrutacja
Język angielski
3 - 6 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku