Przeczytaj oficjalny opis

O MOUNT MERCY

Na Mount Mercy University oferujemy studentom z różnych środowisk satysfakcjonujące wykształcenie i solidne przygotowanie do zmieniającego się świata i siły roboczej. Obsługujemy prawie 1900 studentów w naszym kampusie w Cedar Rapids w stanie Iowa, a teraz, dzięki naszym programom online, możemy obsłużyć tysiące innych. Niezależnie od tego, w jaki sposób uzyskujesz dostęp do naszych zajęć, dostarczamy najwyższej klasy nauczanie akademickie, które zawsze opiera się na naszych pięciu krytycznych kwestiach: troska o ziemię, imigracja, nieagresja, rasizm i kobiety.

Internetowe programy dyplomowe Mount Mercy wykraczają poza czas spędzony przed komputerem. Zajęcia online nadal pozwalają zaangażować się w badania i uczestniczyć w stażach z lokalnymi i globalnymi firmami i organizacjami.

W 2014 r. Uruchomiliśmy nasze całkowicie internetowe programy studiów, aby wszędzie uczniowie mogli otrzymywać taką samą edukację na wysokim poziomie, jak nasi studenci na kampusach, bez poświęcania obowiązków zawodowych i rodzinnych.

NASZA HISTORIA

UNIWERSYTET KATOLICKIE W CHARYZIE MIŁOSIERDZIA

Założony w 1928 roku w celu zjednoczenia ludzi z możliwościami poprzez wysokiej jakości edukację opartą na wartościach, Mount Mercy University ma bogatą podstawę, na której zbudowaliśmy nasze kampusowe i online programy studiów.

Przeszliśmy od szkoły średniej do czteroletniego uniwersytetu i dziś Uniwersytet Mount Mercy z przyjemnością oferuje nasze programy akademickie online jeszcze większej liczbie uczniów w tym samym duchu, co nasi założyciele.

NASZA TOŻSAMOŚĆ KATOLICKA I CHARYZMAT MIŁOSIERDZIA

Edukacja to coś więcej niż podręczniki i egzaminy. Prawdziwa edukacja przygotowuje cię do każdego miejsca pracy i adresuje całą osobę. Uniwersytet Mount Mercy został założony jako uniwersytet katolicki, zbudowany w oparciu o pięć krytycznych problemów Sióstr Miłosierdzia, a my kontynuujemy tę misję w naszych kursach online, podobnie jak w naszych tradycyjnych programach na terenie kampusu.

Mount Mercy University stara się spełniać najwyższe standardy katolickiej tradycji intelektualnej, promując podstawowe wartości prawdy, szacunku, odpowiedzialności, doskonałości i służby oraz przyjmując wszystkich ludzi ze wszystkich środowisk.

Jesteśmy dumnym zwolennikiem naszych sponsorów, Instytutu Sióstr Miłosierdzia w Ameryce, poprzez Konferencję na rzecz Miłosierdzia w Szkolnictwie Wyższym. Jako instytucja Miłosierdzia, z pełnym poszanowaniem podporządkowujemy się ich stwierdzeniu o katolickiej tożsamości i charyzmacie miłosierdzia.

NASZ SUKCES

Uczniowie Mount Mercy pochodzą z różnych środowisk geograficznych, etnicznych i ekonomicznych. Są pewni siebie, opiekuńczy, szybko udzielają się, są zadowoleni z tego, kim są i podekscytowani tym, dokąd zmierzają. Co najważniejsze, uczniowie Mount Mercy są gotowi zrealizować swój pełny potencjał.

DLACZEGO UCZEŃ MIŁOSIERDZIA MIŁOŚĆ UCZNIÓW

Mount Mercy University znajduje się w rankingu najlepszych uczelni Iowa na liście magazynu "2017 Best Colleges" magazynu MONEY. Ale najlepszym sposobem na osądzenie programu studiów jest spojrzenie na wyniki uczniów, którzy się zapisują:

 • 66% studentów MMU ma staże lub inne doświadczenia związane z karierą do czasu ukończenia studiów.
 • 96% studentów MMU jest zatrudnionych lub w szkole podyplomowej w ciągu dziewięciu miesięcy od ukończenia szkoły.

DEDYKACJA DO WSPÓLNEGO DOBRY

Uczniowie Mount Mercy każdego roku przekazują ponad 15 000 godzin pracy w społeczności. Zapewniamy usługi i możliwości wolontariatu dla wszystkich studentów.

NASZA MISJA I WARTOŚCI

NASZA MISJA

Mount Mercy jest katolickim uniwersytetem, który prowadzi kształcenie skoncentrowane na uczniu w duchu Sióstr Miłosierdzia i przyjmuje ludzi wszystkich wierzeń do przyłączenia się do naszej wspólnoty w dążeniu do uzyskania wykształcenia maturalnego i ukończenia studiów oraz współczucia dla potrzebujących.

Dążymy do doskonałości w realizacji naszej misji poprzez cztery wzajemnie zależne cele:

 • Używanie refleksyjnego osądu. Zdolność do jasnego i uważnego myślenia, argumentowania w sposób spójny i oceniania rywalizacji o twierdzenia o prawdziwości są krytyczne dla edukacji w college'u. Refleksyjny osąd wymaga znajomości podstawowego faktu, badania i oceny założeń; odpowiednie uzasadnienie dla wyciągnięcia wniosku; i zrozumienie konsekwencji wyciągnięcia tego wniosku. Dzięki tym umiejętnościom osoby mogą kreatywnie rozwiązywać problemy i integrować wiedzę w różnych dziedzinach.
 • Angażowanie w strategiczną komunikację. Komunikacja strategiczna wymaga wyboru z szeregu opcji, aby osiągnąć wybrany cel w sposób etyczny. Te opcje obejmują budowę i interpretację wiadomości w formie pisemnej, ustnej i estetycznej przy użyciu odpowiedniej technologii.
 • Służąc dobru wspólnemu. Dobro wspólne znajduje się w centrum katolickiej nauki społecznej. Ponieważ osoby są z natury społeczne, dobro każdej osoby odnosi się w sposób konieczny do dobra wspólnego, do sumy warunków społecznych, które pozwalają wszystkim ludziom w pełni osiągnąć swój ludzki potencjał. Obejmuje szacunek i etyczną interakcję z każdym człowiekiem i środowiskiem naturalnym oraz, w duchu Sióstr Miłosierdzia, służenie dobru całej ludzkości i działanie na rzecz sprawiedliwości na świecie.
 • Promowanie celowego życia. Liberalna edukacja umożliwia ludziom osiągnięcie większego stopnia wolności, na którym można działać celowo. Ponieważ rozwój celu pociąga za sobą planowanie życia w oparciu o zestaw priorytetów, Uniwersytet Mount Mercy zapewnia możliwości rozwoju duchowego, zaangażowania intelektualnego, jasności zawodowej, rozwoju społecznego, fizycznego samopoczucia, dojrzałości emocjonalnej i odpowiedzialnego przywództwa społeczności.

NASZE WARTOŚCI

Jako członkowie wspólnoty Mount Mercy University, zakorzenionej w tradycji Sióstr Miłosierdzia i naszej katolickiej tożsamości, zobowiązujemy się do:

 • Uczenie się przez całe życie i kształcenie całej osoby
  Wierzymy, że edukacja jest dożywotnim doświadczeniem, w którym uczenie się wzmacnia całą osobę, intelektualnie, duchowo, emocjonalnie i fizycznie.
 • Pogoń za prawdą i godnością
  Wspieramy wolne dociekania w kulturze współczującej, w której nasze oddanie się wierze, prawdzie i Miłosierdziu wspiera godność każdej osoby w społeczności ludzkiej.
 • Zaangażowanie uczniów
  Potwierdzamy i potwierdzamy, że potrzeby naszych uczniów mają kluczowe znaczenie dla decyzji wpływających na życie społeczności.
 • Sprawiedliwość
  Opowiadamy się za równością poprzez aktywne tworzenie sprawiedliwych i zdrowych relacji w naszej społeczności uczącej się iw naszym globalnym społeczeństwie.
 • Wdzięczność
  Świętujemy z pokorą wszystkie dary i talenty powierzone przez Boga i wiernie dzielimy się tymi błogosławieństwami z szerszą społecznością.
 • Gościnność
  Realizujemy naszą pracę w duchu łaskawości i włączenia Catherine McAuley, która wita wszystkich ludzi i perspektywy.
 • Usługa
  Wprowadzamy poczucie odpowiedzialności i troski, które wzywają nas do służenia wspólnemu dobru.
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Mount Mercy University Online

Podstawowy biznes online Mount Mercy University pozwala uczniom powiązać konstrukcje teoretyczne z praktycznym doświadczeniem w świecie rzeczywistym poza klasą, zapewniaj ... [+]

ONLINE BBA: BIZNES

Podstawowy biznes online Mount Mercy University pozwala uczniom powiązać konstrukcje teoretyczne z praktycznym doświadczeniem w świecie rzeczywistym poza klasą, zapewniając wysokiej jakości, dobrze zaokrąglone doświadczenie edukacyjne.

Absolwenci tego programu nauczą się:

Wykorzystaj podejście etycznego rozumowania do oceny sytuacji i zrozumienia roli lidera w etycznym podejmowaniu decyzjiPosiadać praktyczną znajomość podstawowej terminologii i koncepcji biznesowychWykorzystaj umiejętności krytycznego myślenia / rozwiązywania problemów w analizowaniu sytuacji biznesowych oraz w podejmowaniu zaleceń i decyzjiPotrafi analizować branżę wykorzystując model pięciu sił PorteraKomunikować się efektywniePrzeprowadzić kompleksową analizę SWOT przy użyciu odpowiednich zewnętrznych i wewnętrznych zasobówOpracuj odpowiednie strategie dla danych zebranych w celu planowania strategicznegoFormat kursu... [-]
Stany Zjednoczone Cedar Rapids
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Online
Czytaj więcej po polsku
Mount Mercy University Online

Program zarządzania zasobami ludzkimi w Mount Mercy University jest wspierany przez Towarzystwo Zarządzania Zasobami Ludzkimi (SHRM), największe na świecie profesjonalne ... [+]

ONLINE BBA: ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

Program zarządzania zasobami ludzkimi w Mount Mercy University jest wspierany przez Towarzystwo Zarządzania Zasobami Ludzkimi (SHRM), największe na świecie profesjonalne stowarzyszenie Zasobów Ludzkich. To uznanie opiera się na zgodności programu ze standardami programowymi stworzonymi przez SHRM i Stowarzyszenie na rzecz Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Ponadto program ten może również pomóc uczniom przygotować się do programów certyfikacji zarządzania zasobami ludzkimi (SHRM-CS i SHRM-SCP), które są dostępne za pośrednictwem Towarzystwa.

Absolwenci tego programu nauczą się:

Prawidłowe rozpoznawanie i interpretowanie przepisów dotyczących pracy w miejscu pracyWykorzystuj wskaźniki HR, aby wydawać zalecenia i uzasadniać koszty programów pracowniczychZademonstrować zrozumienie problemów związanych z wynagrodzeniem... [-]
Stany Zjednoczone Cedar Rapids
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Online
Czytaj więcej po polsku
Mount Mercy University Online

Nasz program bada podstawy prawa, przywództwa, rachunkowości i ekonomii w połączeniu z szeregiem obieralnych w takich obszarach, jak zarządzanie ryzykiem, inwestycje, prz ... [+]

ONLINE BBA: ZARZĄDZANIE

Na Mount Mercy University łączymy rzeczywiste doświadczenia z solidnym programem nauczania, aby stworzyć wyjątkowych liderów jutra.

Nasz poziom zarządzania wykracza poza podstawowe wykresy i liczby - studenci zdobywają solidne podstawy w biznesie dzięki praktycznej nauce, która inspiruje ich do prowadzenia znaczącego, odważnego życia.

Nasz program bada podstawy prawa, przywództwo, rachunkowość i ekonomię w połączeniu z szeregiem obieralnych w takich obszarach, jak zarządzanie ryzykiem, inwestycje, przedsiębiorczość, zasoby ludzkie i międzynarodowa ekonomia - dzięki czemu nasz stopień jest nie tylko elastyczny, ale także dostosowywany.... [-]

Stany Zjednoczone Cedar Rapids
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Online
Czytaj więcej po polsku

MBA

Mount Mercy University Online

Na Mount Mercy University, nasz MBA jest przeznaczony dla pracujących profesjonalistów. Możesz pracować w pełnym wymiarze godzin, spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, i ... [+]

ONLINE MBA (MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION)

Na Mount Mercy University, nasz MBA jest przeznaczony dla pracujących profesjonalistów. Możesz pracować w pełnym wymiarze godzin, spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, i zdobyć tytuł magistra.

Ucz się od doświadczonych wykładowców, poszerzając swoją obecną sieć i wiedzę, aby rozwijać swoją karierę.

Możesz realizować tradycyjne MBA lub może skupić się na nacisk na Human Resources lub zarządzania jakością.

Format kursu

Zajęcia są oferowane online, w przyspieszonym 5- i 10-tygodniowym formacie kursu. Studenci mogą ukończyć w ciągu zaledwie 18 miesięcy z naszego programu MBA non-thesis. Oferujemy sześć razy w roku w celu zapewnienia maksymalnej elastyczności. Nie wymaga się GMAT lub GRE.... [-]

Stany Zjednoczone Cedar Rapids
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Online
Czytaj więcej po polsku