McMurry University - Online Programs

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

PROGRAM ZAPROJEKTOWANY DLA CIEBIE

Program online na Uniwersytecie McMurry Online został zaprojektowany z myślą o pracujących profesjonalistach. Nasze wirtualne doświadczenie w klasie pozwala na elastyczność w ukończeniu studiów w efektywnym środowisku nauczania - w 100% online.

Rozpocznij swoją podróż online od programów online McMurry.

Informacje o programie

Zaprojektowany dla profesjonalistów pracujących, McMurry's Bachelor's degree w Criminal Justice oferuje wygodę i elastyczność studiowania online. Zwiększ swoją edukację dzięki doświadczeniom instruktorów i rówieśników, którzy podzielają chęć poprawy społeczeństwa poprzez egzekwowanie lokalnych, stanowych i federalnych przepisów. Zdobądź przewagę nad konkurencją, ubiegając się o stanowiska w sądach, korekty, egzekwowanie prawa, bezpieczeństwo oraz systemy próbne i warunkowe.

Doradcy akademiccy

Nasi doradcy akademiccy są tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć swoje zawodowe cele w zakresie karnym. Jesteśmy z Tobą od początku do końca. Od procesu aplikacyjnego do pomocy finansowej po wybór kursu, jesteśmy po to, aby zapewnić Ci sukces.

Wstęp i pomoc

Podejmowanie akademickiego i finansowego zobowiązania do kontynuowania edukacji może być wyzwaniem. Nasz personel Urzędu ds. Rekrutacji i Pomocy Finansowej pomoże ci w prowadzeniu procesu rekrutacji, uzyskaniu potrzebnych środków finansowych i ułatwi przejście na doradcę akademickiego podczas rejestracji zajęć.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online Licencjat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Bachelor of Criminal Justice

Online W pełnym wymiarze godzin 120 godziny July 2019 Stany Zjednoczone USA Online

Niezależnie od tego, czy chcesz wejść na nowe stanowisko, czy po prostu chcesz uzyskać satysfakcję z ukończenia studiów, itp. Internetowy tytuł licencjata w sprawach karnych może pomóc w osiągnięciu twoich celów! [+]

Bachelor of Criminal Justice

Niezależnie od tego, czy chcesz wejść na nowe stanowisko, czy po prostu chcesz uzyskać satysfakcję z ukończenia studiów, itp. Internetowy tytuł licencjata w sprawach karnych może pomóc w osiągnięciu twoich celów!

Data następnego uruchomienia programu2 lipca 2018 r27 sierpnia 2018 r22 października 2018 rDlaczego warto zdobyć tytuł licencjata z prawa karnego na Uniwersytecie McMurry?

McMurry oferuje tytuł Bachelor of Science w Criminal Justice dorosłym uczniom, którzy widzą ukończenie stopnia jako podstawę rozwoju kariery i osobistej satysfakcji. Ten program studiów licencjackich oferuje wygodę i elastyczność studiów online oraz społeczność studentów i instruktorów, którzy mają wspólny cel: poprawa społeczeństwa poprzez egzekwowanie prawa na poziomie krajowym, stanowym i lokalnym.... [-]


Kontakt

Adres 1400 Sayles Blvd
TX 79605 Abilene, Texas, Stany Zjednoczone

Adres USA Online, Stany Zjednoczone