Przeczytaj oficjalny opis

O Master of Project Academy

Pomógł 50 000 specjalistów w 180 krajach, aby podnieść swoje kwalifikacje i rozwinąć swoją karierę. W ich tempie, w ich miejscu!

Nasza historia

Master of Project Academy narodziła się na próbach kursów Project Management organizowanych przez Resit Gulec w University for Undergrad i MBA students. Próby te napędzały stale rosnące zainteresowanie profesjonalistów w ponad 170 krajach. Teraz rośniemy wraz z nowymi instruktorami i pracownikami dołączającymi do naszego zespołu. Naszą misją jest zapewnienie łatwego dostępu do profesjonalnych kursów dla rozwijających się kursów premium.

Nasza wizja

Naszą wizją jest bycie najlepszym miejscem dla profesjonalistów, którzy rozwijają swoją karierę dzięki naszym szkolnym i zmieniającym życie kursom online.

Nasza misja

Naszą misją jest przygotowywanie i publikowanie niedrogich i najlepszych kursów dla profesjonalistów, których będą potrzebować do lepszej kariery. Rozszerzanie dzielenia się wiedzą z naszą rosnącą i uczącą się społecznością. Pomaganie profesjonalistom w doskonaleniu umiejętności. Zapewnienie wysokiej jakości i profesjonalnej edukacji w przystępnej cenie i dostępnej na miejscu zawodowców w ich tempie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Master of Project Academy

Certyfikacja PMP® to jeden z najcenniejszych aktywów, jakie możesz zdobyć, jeśli zamierzasz rozwijać swoją karierę w dziedzinie zarządzania projektami. Dzięki raportowi P ... [+]

35 godzin kontaktowych Szkolenie online PMP Certyfikacja, 300 wykładów, 750 pytań praktycznych PMP, przykładowy egzamin certyfikacyjny PMP, arkusze oszukańcze PMP i wiele innych.Opis kursu/>

Uznany na całym świecie i gwarantujący rozwój kariery, szkolenie certyfikacyjne PMP® od Master of Project Academy powodzeniem potwierdziło ponad 50 000 studentów na całym świecie. Nasze praktyczne szkolenie pozwoli ci zrozumieć 5 grup procesów i 10 obszarów wiedzy, zgodnie z zaleceniami PMI®. Gwarantujemy, że odejdziesz z pełnym przygotowaniem i pewnością potrzebną do zdobycia egzaminu i zdobędziesz certyfikat PMP® za pierwszym razem.

cechy/>99,8% Szybkość przesyłania35 Godziny kontaktowe Szkolenie PMP300 wykładów30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!100% onlineCertyfikat ukończenia kursuCo dostanę?/>35 PDU (godziny kontaktowe) wymagane przez PMI do zapisania się do egzaminu PMPJasne zrozumienie pojęć teoretycznych z przykładami projektów w świecie rzeczywistymSzybka komunikacja i pomoc od naszego zespołu wsparcia ekspertów 24/7Internetowe moderowane forum PMP do udziału w aktywnych dyskusjachDo pobrania wysokiej jakości narzędzia do badania PMP (karty flash, cheaty itp.)750 pytań praktycznych PMPĆwicz pytania według obszaru wiedzy i racjiInternetowy praktyczny test PMP do testowania wiedzy na koniec kursuInstrukcja krok po kroku, jak ubiegać się o egzamin PMPDocelowi odbiorcy/>... [-]
Stany Zjednoczone USA Online
Język angielski
Zaoczne
35 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku

Master of Project Academy