Przeczytaj oficjalny opis

MIT Professional Education zapewnia dostęp do wiedzy i wiedzy MIT dla specjalistów z dziedziny nauki i inżynierii na całym świecie. Poprzez programy MIT Professional Education prowadzone przez renomowany wydział z całego Instytutu, technicy mają możliwość zdobycia kluczowej i aktualnej wiedzy w wyspecjalizowanych dziedzinach, aby rozwinąć swoją karierę, zwiększyć wydajność organizacyjną i pomóc zmienić świat.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

MIT Professional Education Online

Uczenie maszynowe ma ogromne znaczenie w wielu różnych branżach, od usług finansowych, przez handel detaliczny, po reklamę. Szybko staje się podstawowym narzędziem do pod ... [+]

PRZEGLĄD

Uczenie maszynowe ma ogromne znaczenie w wielu różnych branżach, od usług finansowych, przez handel detaliczny, po reklamę. Szybko staje się podstawowym narzędziem do podejmowania lepszych decyzji w decyzjach biznesowych opartych na danych, a nie intuicji i intuicji.

Dziś każda firma ma dostęp do różnych danych, niezależnie od tego, czy chodzi o dane operacyjne, dane klientów, dane osób trzecich czy dane dostawców. Pytanie dla decydentów brzmi: W jaki sposób mogę wykorzystać te dane, aby uzyskać świadome prognozy, podejmować działania i oceniać wyniki przyszłych decyzji?

Massachusetts Institute of Technology (MIT) znajduje się w czołówce badań i praktyk w tej nowej dziedzinie nauki o danych. Profesor Devavrat Shah, który kieruje Departamentem Statystyki i Data Science w MIT, zabiera uczniów do głębokiego nurkowania w to, co jest możliwe dzięki uczeniu maszynowemu.... [-]

Stany Zjednoczone Cambridge
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
2 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku