Lynn University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Mała wielkość Lynn University i nieustraszeni ludzie pozwalają nam robić rzeczy, których tylko wielkie szkoły chcą. Doświadcz bezgranicznej klasy dzięki nauce opartej na iPadzie. Połącz się z potencjalnymi pracodawcami już na pierwszym semestrze. Zdobądź globalny sposób myślenia z rówieśnikami z całego świata. Absolwent z prędkością warp z przyspieszonymi programami studiów.

Misja

Misją Lynn jest zapewnienie edukacji, wsparcia i środowiska, które umożliwiają poszczególnym uczniom realizację ich pełnego potencjału i przygotowanie się do sukcesu na świecie.

Lynn jest jednym z najbardziej innowacyjnych, międzynarodowych i zindywidualizowanych małych uniwersytetów w kraju. Uniwersytet wykorzystuje swoją wielkość, lokalizację i zamyka więzi studenckie i wydziałowe, aby stać się instytucją prekursorską, niezależnym uniwersytetem XXI wieku, który poświęca się przygotowywaniu studentów na przyszłość. W tym celu strategia Lynn polega na:

  • Pozostają względnie małe, z około 2400 studentami studiów licencjackich i 600 absolwentami oraz 500 lub więcej dorosłych zapisanych rocznie, aby utrzymać wieloaspektowy, koedukacyjny, przede wszystkim uniwersytet mieszkalny o małej atmosferze uczelni.
  • Przyznać szeroką gamę różnorodnych uczniów, od tych z różnicami w nauce do utalentowanych i tych z wielu krajów świata i państw w całym kraju.
  • Opierają się na sztukach wyzwolonych, ale zawierają zbiór szkół wyższych zorientowanych na pojawiające się możliwości zawodowe, z których każdy oferuje lepsze nauczanie, stosowane nauczanie oraz międzynarodowy nacisk i doświadczenia.
  • Zawierają charakterystyczny program rozwoju studenta, który rozpoznaje mocne strony, niedociągnięcia i specjalne potrzeby każdego ucznia, aby pomóc w rozwijaniu jego pełnych możliwości.

Skoncentrowane oferty akademickie

Lynn zintensyfikował swoją ofertę akademicką i opracował unikalny i uznawany w kraju program nauczania zwany Dialogami.

Różnorodność uczniów

Wszystkie style są mile widziane. Uczniowie Lynn pochodzą ze wszystkich zakątków świata i przynoszą ze sobą różnorodne zainteresowania i umiejętności. Zobacz, w jaki sposób nasze programy pomagają im osiągnąć sukces.

Wykwalifikowany wydział

Nasi profesorowie koncentrują się na sztuce nauczania, aby uczynić dobrych uczniów wspaniałymi i wspaniałymi studentami godnymi uwagi. Zobacz, jak Lynn inspiruje wydział do dostarczania zupełnie nowego stylu nauczania i uczenia się.

Najnowocześniejszy projekt kampusu

Kampus Lynn został zaprojektowany tak, aby pasował do wszystkich stylów nauczania i uczenia się. Nasze nowe budynki przyjmują najlepsze praktyki z Doliny Krzemowej na Wall Street, ze współpracującymi obszarami roboczymi i najnowszymi technologiami. Zobacz nasze najnowsze dodatki do kampusu.

Kultura wsparcia

Absolwenci, studenci, rodzice i przyjaciele Lynn University wiedzą, że nigdy nie siedzimy spokojnie. Wyobrażamy sobie najlepszą możliwą przyszłość dla naszych studentów i dla naszej społeczności i nieustannie dążymy do ulepszania, budowania i inwestowania w tę wizję.

Misja LYNNpossible

Tej zimy Lynn świętuje wczesne ukończenie swojego strategicznego planu, który ogłosił śmiałą wizję dla Lynn University : „być uznanym za jeden z najbardziej innowacyjnych, międzynarodowych i zindywidualizowanych małych uniwersytetów w Ameryce”.

Podczas konferencji "Misja LYNNpossible State of the University", która odbyła się w 2017 roku, Prezydent Kevin Ross podkreślił niezwykłe wsparcie i pracę, która popchnęła nas dwa lata przed planowanym terminem.

Lokalizacje

Boca Raton

Lynn University Online

Address
3601 N. Military Trail
FL 33431 Boca Raton, Floryda, Stany Zjednoczone

Programy

Ta szkoła oferuje również: