Lewis University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Czy wiedziałeś?

 • Lewis jest zaliczany do czołowych 25 Midwest Regional University przez US News
 • jest uznawany na szczeblu krajowym za zespół pilotów, program Peer Ministry, zespół próbny, program badania pracy i program ROTC.
 • jest pionierem w dziedzinie edukacji lotniczej i posiada odrzutowiec Boeing 737 , ofiarowany przez United Airlines, wykorzystywany do celów klinicznych w lotnictwie.
 • jest siódmym co do wielkości prywatnym uniwersytetem w Illinois.
 • ma drugi co do wielkości program studiów licencjackich w zakresie sprawiedliwości kryminalnej / społecznej w państwie (wśród prywatnych instytucji).
 • jest jednym z zaledwie 19 college'ów w Illinois uznanych za College of Distinction.
 • ma nowe Centrum Nauki, które przyciąga zarówno studentów studiów licencjackich i absolwentów do kierunków STEM .
 • jest jedną z nielicznych szkół w kraju, która oferuje dyplom w zakresie systemów bezzałogowych statków powietrznych .

Historia

Lewis University powstał w 1932 roku pod kierunkiem archidiecezji chicagowskiej. Technologia lotnicza stała się szczególnym akcentem nauczania i źródłem dzisiejszego cenionego Wydziału Lotnictwa i Badań Transportu. Podczas W

orld War II, w Lewis przeszkolono setki instruktorów lotnictwa wojskowego. W 1952 r., Przemianowany na Lewis College of Science and Technology, szkoła przyznała jej pierwsze tytuły maturalne. W 1960 r. Bracia chrześcijańscy De La Salle - członkowie zgromadzenia zakonnego poświęconego wyłącznie nauczaniu, którzy "przekształcali życie od 1680 r." - przyjęli kierunek instytucji, która stała się Lewis College w 1962 r. Akredytowana przez North Central Association w 1963 r., został Lewis University w 1973 roku. Uniwersytet jest obecnie koedukacyjny i uznawany na poziomie krajowym.

Lokalizacje

Studenci Lewis University czerpią korzyści z bliskości Chicago z wieloma możliwościami zatrudnienia, CPT / OPT, obsługą społeczności, wydarzeniami kulturalnymi, rozrywką i wieloma innymi. Główny kampus znajduje się 35 mil od Chicago, w bezpiecznych i niedrogich przedmieściach Rzymu.

Weź udział w wirtualnej wycieczce po kampusie Lewis University .

Zajęcia dla studentów

Lewis zapewnia ponad 100 organizacji studenckich, Club Sports i Intramurals , edukacyjnych i kulturalnych w każdym semestrze. Działając w produkcjach teatralnych Philipa Lyncha , pisząc dla The Flyer , śpiewając w chórze gospel Lewis University i uczestnicząc w finansowanych przez Ministerstwo Ministerstwa usługach, takich jak Habitat for Humanity, to tylko kilka możliwości dostępnych dla studentów, niezależnie od ich kierunków.

Specjalne możliwości

 • Lotnisko Lewis University , bezpośrednio przylegające do kampusu, zapewniające praktyczne doświad- czenia instruktażowe dla studentów lotnictwa.
 • Akademia Scholars i program Science Connections , oferujący ambitne intelektualnie możliwości prowadzenia zajęć wykraczających poza zaplanowane zajęcia.
 • Program Study Abroad , oferujący możliwości nauki w Irlandii, Meksyku, Anglii, Włoszech, Chinach i innych krajach.
 • Najnowocześniejszy sprzęt do symulacji opracowany w celu zwiększenia poziomu nauki dzięki praktycznym doświadczeniom.
 • Projekty usług społecznościowych, w tym wolontariat międzynarodowy i lokalny.
 • Programy przed zawodami w zawodach związanych ze służbą zdrowia, inżynieria

Ponad 100 studiów licencjackich

Od początku swojej działalności jako lotniczej szkoły technicznej w 1932 roku, Lewis był pionierem w dziedzinie edukacji lotniczej. Poza głównymi kierunkami lotnictwa w zakresie lotów, obsługi technicznej i bezzałogowych systemów powietrznych (UAS), zaawansowane programy zawodowe oferowane dzisiaj obejmują pielęgniarstwo, informatykę, wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych / społecznych, edukację, kierunki w dziedzinie STEM i zawody biznesowe.

Rekrutacja

6500 studiów licencjackich

Większość pochodzi ze Środkowego Zachodu, a studenci zagraniczni reprezentują ponad 30 różnych krajów. Lewis przyjmuje studentów wszystkich kultur i tradycji religijnych, a stopień zróżnicowania wynosi 34 procent w przypadku studentów studiów licencjackich.

Absolwenci

Z prawie 40.000 absolwentów na całym świecie, Lewis University oferuje możliwość połączenia i sieci z naszą potężną społeczności absolwentów.

2017-18 Koszty

 • Student studiów dziennych / 31 100 USD rocznie
 • Absolwent studiów dziennych / 14,310 USD rocznie
 • Roczna izba / Zarząd / 10 460 USD rocznie

Pomoc finansowa

Stypendia naukowe są dostępne dla studentów studiów licencjackich. Nagroda stypendialna jest przyznawana na podstawie GPA Szkoły średniej i automatycznie przyznawana jest twoja rekrutacja.

Wydział

Lewis ma około 210 pełnoetatowych wykładowców, którzy z osobistym i zawodowym powodzeniem podejmują sukcesy uczniów. Stosunek student / wykładowca wynosi 13: 1.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć MSc » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Filmy

Achieve More. Together.

Brief Tour