Kelley Direct Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Kelley oferuje najwyższej klasy edukację biznesową, która skupia się na twoim prawdziwym sukcesie.

W Kelley School of Business zajmujemy się tworzeniem kariery zawodowej. Nasi studenci mają talent do odniesienia sukcesu, pokorę w rozwoju i wytrwałość w wytrwaniu. Ten duch - w połączeniu z wykształceniem, które może dostarczyć tylko elitarna szkoła Kelleya - daje absolwentom wiedzę i umiejętności potrzebne do sprostania nowym wyzwaniom, umożliwienia pozytywnych zmian i wniesienia wkładu do ich organizacji już od pierwszego dnia.

Nasi wykładowcy żądają i otrzymują najlepsze z naszych studentów. Studenci Kelley uczą się, jak prowadzić wyniki. Jakość ta znajduje odzwierciedlenie w naszym wyjątkowym programie akademickim, reputacji naszych absolwentach usług karier i naszej globalnej pozycji jako najwyższej szkoły biznesu.


Zaprojektowany z myślą o dzisiejszych zapracowanych profesjonalistach, stopnie online Kelley dają ci różne możliwości realizacji celów zawodowych.


Skrupulatny program nauczania Kelley jest oferowany w elastycznym, interaktywnym formacie, który działa dla zapracowanych profesjonalistów, którzy chcą zdobyć tytuł MBA lub stopień MS online.

Każdy aspekt Kelley Direct został zaprojektowany z myślą o dzisiejszym, zapracowanym profesjonalnie, od oferowania maksymalnej elastyczności w planowaniu i ukończeniu studiów, po to, jak nasze kursy są dostarczane. Nasza wyspecjalizowana kadra i sprawdzona platforma technologiczna, wraz z zamieszkaniem Kelley Connect Week i możliwościami globalnego zanurzenia, zapewniają, że będziesz w pełni zaangażowany w kontakt z profesorami, kolegami z klasy i światem - zarówno w środowisku wirtualnej klasy, jak i osobiście.

Lokalizacje

USA Online

Address
47405-1701 USA Online, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

AACSB Accredited