Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Za pośrednictwem Krieger School of Arts and Sciences, Advanced Academic Programmes oferuje różne możliwości nauki online, prezentując zarówno certyfikaty absolwentów i absolwentów programów studiów, obejmujących różne branże w celu zapewnienia światowej klasy edukacji Johns Hopkins w niepełnym wymiarze czasu.

 • Elastyczność - studenci online nie dojeżdżają do fizycznej klasy. Zamiast tego pracują w systemie zarządzania kursami, aby wykonać zadania i współpracować z instruktorami i kolegami z klasy. Istnieją terminy zajęć, ale uczniowie mogą zalogować się do systemu zarządzania kursami w dogodnym dla nich czasie.

 • Doskonali instruktorzy - Wszystkie kursy AAP są prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych instruktorów, znanych ze stypendiów i praktyk ich dyscyplin. Kursy online pozwalają AAP poszerzyć naszą pulę wykładowców poza obszar DC / Baltimore, oferując studentom szansę pracy z doskonałymi instruktorami z całego kraju i całego świata.

 • Wysoki poziom interakcji - Uczniowie online komunikują się ze swoimi instruktorami i kolegami z klasy za pośrednictwem forów dyskusyjnych, zadań grupowych i sporadycznych wydarzeń online na żywo. Uczniowie często mówią, że środowisko internetowe pozwala im uczyć się od swoich kolegów z klasy tak samo, jak od instruktorów i zadań.


Obszary nauki

Misją Johnsona Hopkins University Advanced Academic Programs jest oferowanie wysokiej jakości kursów, certyfikatów i programów studiów zawierających kombinację teorii i praktyki, które służą obecnym i długoterminowym potrzebom dzisiejszych dorosłych uczących się. Celem AAP jest tworzenie nowych i innowacyjnych programów studiów, stypendiów, certyfikatów oraz wydarzeń akademickich i społecznych, które zapewniają naszym studentom strukturę i możliwości, jakich potrzebują, aby osiągnąć postęp osobisty i zawodowy.

 • Biotechnologia
 • Rząd
 • Bezpieczeństwo
 • Technologia
 • Nauka
 • Sztuki wyzwolone
 • Studia muzealne
 • Nauka o środowisku
 • Ekonomia
 • Komunikacja


JHU AAP Ogólne warunki przyjęcia

Warunki przyjęcia różnią się w zależności od programu, o który się ubiegasz. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat programu zainteresowań, skontaktuj się z nami lub przeczytaj odpowiednią stronę programu. Jednak kryteria przyjęcia do uczelni obejmują:

 • Licencjat z regionalnie akredytowanego amerykańskiego college'u lub uniwersytetu (lub bieżąca rejestracja na ostatnim semestrze studiów licencjackich). Certyfikaty post-magisterskie AAP również wymagają ukończenia studiów magisterskich lub równorzędnych.
 • Kandydaci, którzy uzyskali tytuł licencjata w kraju poza Stanami Zjednoczonymi, są zobowiązani do przedstawienia oceny po kursie za kurs oraz oceny TOEFL lub IELTS, jeśli angielski nie jest ich pierwszym językiem.
 • Minimalna GPA 3.0 w skali 4.0. (Spełnienie minimalnego wymogu GPA nie gwarantuje przyjęcia).
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Online Certyfikaty » Widzieć Online MA » Widzieć Online MSc » Widzieć Online Magisterskie » Widzieć Health MSc » Widzieć Health Certificates »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Certyfikat licencjacki po kursie cyfrowym

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Certyfikat Uniwersytetu Johna Hopkinsa w dziedzinie cyfrowej kuracji, oferowany w ramach internetowego programu studiów magisterskich w zakresie muzealnictwa, przyczynia się do kształcenia i szkolenia specjalistów muzealnych na całym świecie w tej nowej dziedzinie. [+]

Certyfikat Uniwersytetu Johna Hopkinsa w dziedzinie cyfrowej kuracji, oferowany w ramach internetowego programu studiów magisterskich w zakresie muzealnictwa, przyczynia się do kształcenia i szkolenia specjalistów muzealnych na całym świecie w tej nowej dziedzinie.

Ten certyfikat oferuje specjalistyczny program, który jest niezwykle potrzebny w dziedzinie muzeów. Przygotuje obecnych i ambitnych pracowników muzeów do zarządzania rosnącą ilością i różnorodnością cyfrowych danych o długoterminowej wartości, które muzea obecnie produkują, nabywają, przechowują i dzielą się z naukowcami, nauczycielami i publicznością. Będzie kształcił studentów do pracy z cyfrowymi kolekcjami, wystawami i danymi badawczymi, które zapewnią długowieczność naszego globalnego dziedzictwa kulturowego, którego muzeami są stewardzi. Studenci w tym programie certyfikatów przyczynią się również do nowej profesjonalnej literatury w tej dziedzinie.... [-]


Certyfikat licencjacki po uzyskaniu certyfikatu

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Certyfikat Johns Hopkins w zarządzaniu organizacją non-profit jest w pełni online, akredytowanym programem dla absolwentów, mającym na celu doskonalenie umiejętności analitycznych i menedżerskich, niezależnie od tego, czy przyjmujesz rolę lidera w organizacji non-profit, czy aspirujesz do niej, lub masz nadzieję na lepsze zrozumienie ważnej i dynamiczny sektor, z którym często wchodzisz w interakcję. Wszystkie kursy mają globalną perspektywę dla aktualności w dzisiejszym świecie połączonych gospodarek i komunikacji. [+]

Certyfikat Johns Hopkins w zarządzaniu organizacją non-profit jest w pełni online, akredytowanym programem dla absolwentów, mającym na celu doskonalenie umiejętności analitycznych i menedżerskich, niezależnie od tego, czy przyjmujesz rolę lidera w organizacji non-profit, czy aspirujesz do niej, lub masz nadzieję na lepsze zrozumienie ważnej i dynamiczny sektor, z którym często wchodzisz w interakcję. Wszystkie kursy mają globalną perspektywę dla aktualności w dzisiejszym świecie połączonych gospodarek i komunikacji.

Środowisko non-profit staje się coraz bardziej złożone, ponieważ organizacje są wezwane do obsługi większej części społeczeństwa zarówno w Ameryce, jak i za granicą. Certyfikat w zakresie zarządzania organizacjami non-profit daje profesjonalistom z branży przewagę nad swoimi rówieśnikami, szczególnie tymi, którzy chcą pomóc swojej organizacji w osiągnięciu większego wpływu na globalną społeczność.... [-]


Certyfikat licencjacki po uzyskaniu dyplomu

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Certyfikat Johns Hopkins w dziedzinie inteligencji jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych inteligencją, zarówno jako specjaliści ds. Bezpieczeństwa narodowego, jak i obywatele i podatnicy. Jest to szczególnie przydatne dla osób poszukujących pracy w społeczności wywiadowczej lub już w niej zatrudnionych i pragnących umiejscowić się w awansie. [+]

Certyfikat Johns Hopkins w dziedzinie inteligencji jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych inteligencją, zarówno jako specjaliści ds. Bezpieczeństwa narodowego, jak i obywatele i podatnicy. Jest to szczególnie przydatne dla osób poszukujących pracy w społeczności wywiadowczej lub już w niej zatrudnionych i pragnących umiejscowić się w awansie.

Program zapewnia studentom zrozumienie sposobów, w jakie Stany Zjednoczone praktykują inteligencję; cele, do których stawia inteligencję; ograniczenia dotyczące danych wywiadowczych - praktycznych, prawnych, etycznych i teoretycznych; i ważne debaty na ten temat. Wydział jest naukowcami i praktykami z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.... [-]


Certyfikat licencjata po studiach w ankiecie rządowej

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Certyfikat Johns Hopkins w rządowym programie analitycznym zapewnia studentom podstawowe umiejętności w zakresie analizy statystycznej oraz możliwość rozwijania wiedzy specjalistycznej w zakresie specjalności, w tym zaawansowanych statystyk, analiz geoprzestrzennych, zachowań politycznych i analizy polityki publicznej oraz zarządzania publicznego. [+]

Certyfikat Johns Hopkins w rządowym programie analitycznym zapewnia studentom podstawowe umiejętności w zakresie analizy statystycznej oraz możliwość rozwijania wiedzy specjalistycznej w zakresie specjalności, w tym zaawansowanych statystyk, analiz geoprzestrzennych, zachowań politycznych i analizy polityki publicznej oraz zarządzania publicznego.

Konieczne jest wcześniejsze prowadzenie zajęć w metodach ilościowych. Program jest skierowany do studentów z różnych środowisk akademickich, którzy są zaangażowani w zdobywanie wiedzy w zakresie analityki.

Nasi studenci pochodzą z różnych środowisk akademickich i zawodowych, z czego ponad 90% pracuje w pełnym wymiarze godzin na Kapitolu, dla agencji rządowych oraz w sektorze prywatnym i non-profit. Certyfikat w ankiecie rządowej umożliwia wielu naszym studentom głęboki i ekscytujący wpływ na ich karierę - i na system polityczny.... [-]


Certyfikat podyplomowy w zakresie metod ilościowych w ekonomii stosowanej

Online W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Zaawansowane modelowanie ekonomiczne, prognozowanie, analiza szybko przychodzących danych i ekonometria stały się podstawą decyzji podjętych przez rządy, organizacje międzynarodowe i firmy. [+]

Zaawansowane modelowanie ekonomiczne, prognozowanie, analiza szybko przychodzących danych i ekonometria stały się podstawą decyzji podjętych przez rządy, organizacje międzynarodowe i firmy.

[-]

Podyplomowe świadectwo ukończenia edukacji biotechnologicznej

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Certyfikat Johns Hopkinsa w dziedzinie edukacji biotechnologicznej składa się z pięciu kursów na poziomie magisterskim, które koncentrują się na badaniach zorientowanych na dociekanie i integrują technologię w edukacji w zakresie nauk biologicznych. Program ten również rzuca wyzwanie analizie najnowszych badań dotyczących edukacji w zakresie nauk biologicznych, refleksji nad nauką i praktyką oraz opracowaniu narzędzi dydaktycznych i strategii oceniania w celu zaangażowania uczniów w problemy i pytania związane z problemami biologii. [+]

Certyfikat Johns Hopkinsa w dziedzinie edukacji biotechnologicznej składa się z pięciu kursów podyplomowych, które kładą nacisk na podejście zorientowane na dociek i integrację technologii w edukacji w zakresie nauk biologicznych.

Program ten również rzuca wyzwanie analizie najnowszych badań dotyczących edukacji w zakresie nauk biologicznych, refleksji nad nauką i praktyką oraz opracowaniu narzędzi dydaktycznych i strategii oceniania w celu zaangażowania uczniów w problemy i pytania związane z problemami biologii. Certyfikat ten wykorzystuje doświadczenie Johns Hopkins University w dziedzinie biotechnologii i przygotowania nauczycieli, aby pomóc nauczycielom w opracowaniu skutecznych nowych metod w celu ożywienia dyscypliny w dzisiejszej klasie. Po ukończeniu Certificate in Biotechnology Education, możesz liczyć kilka kredytów w kierunku Master of Science in Biotechnology.... [-]


Podyplomowe świadectwo ukończenia studiów w zakresie nauk ścisłych, technologii i bezpieczeństwa międzynarodowego

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Certyfikat w dziedzinie nauki, technologii i bezpieczeństwa międzynarodowego oferuje studentom wiedzę i zrozumienie szerokiej gamy zagrożeń dla bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych w naszym nowym stuleciu. Certyfikat w dziedzinie nauk ścisłych, technologii i bezpieczeństwa międzynarodowego opiera się na ekspertach w dziedzinie rządów, stosunków międzynarodowych, biologii i wojskowości, aby zapewnić studentom narzędzia do analizy zagrożeń, które stanowią wyzwanie dla amerykańskiego bezpieczeństwa w kraju i za granicą. [+]

Certyfikat w dziedzinie nauki, technologii i bezpieczeństwa międzynarodowego oferuje studentom wiedzę i zrozumienie szerokiej gamy zagrożeń dla bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych w naszym nowym stuleciu. Certyfikat w dziedzinie nauki, technologii i bezpieczeństwa międzynarodowego opiera się na ekspertach w dziedzinie rządów, stosunków międzynarodowych, biologii i wojskowości, aby zapewnić studentom narzędzia do analizy zagrożeń, które stanowią wyzwanie dla bezpieczeństwa USA, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Profesjonalnie, certyfikat Johns Hopkins w dziedzinie nauki, technologii i bezpieczeństwa międzynarodowego jest doskonałym poświadczeniem dla tych, którzy chcą wykorzystać tę ważną i rozwijającą się dziedzinę. Program kuratorski obejmuje kursy z różnych dziedzin Johns Hopkins University, oferując dynamiczne, wielopoziomowe podstawy w tematyce bezpieczeństwa narodowego. Kursy krzyżują się z polityczną, teoretyczną i naukową analizą zagadnień związanych z bezpieczeństwem i oferują wiedzę, którą można zastosować bezpośrednio do pracy w spektrum kariery w zakresie bezpieczeństwa narodowego.... [-]


Poświadczenie licencjackie w dziedzinie biotechnologii

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Ten certyfikat Johns Hopkins w Biotechnology Enterprise oferuje możliwość poznania krytycznych aspektów rozwoju produktów biotechnologicznych, w tym sposobów tworzenia nowych przedsiębiorstw, finansów, marketingu i innych obszarów komercjalizacji. Ten certyfikat jest idealny dla studentów planujących angażować się w działalność biotechnologiczną poza nauką. [+]

Ten certyfikat Johns Hopkins w Biotechnology Enterprise oferuje możliwość poznania krytycznych aspektów rozwoju produktów biotechnologicznych, w tym sposobów tworzenia nowych przedsiębiorstw, finansów, marketingu i innych obszarów komercjalizacji. Ten certyfikat jest idealny dla studentów planujących angażować się w działalność biotechnologiczną poza nauką.

Ten program edukacyjny wyposaża naukowców w narzędzia i wiedzę niezbędną do komercjalizacji pomysłów na produkty i / lub zarządzania organizacją biotechnologiczną. Absolwenci będą dobrze przystosowani do różnych możliwości zatrudnienia, w szczególności do zarządzania i roli lidera w dziedzinie biotechnologii.... [-]


Poświadczenie licencjackie w systemach informacji geograficznej

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Certyfikat Online Johns Hopkins w Geographic Information Systems oferuje naukowe podstawy modelowania danych przestrzennych, analizy i wizualizacji. Program jest skierowany do profesjonalistów w niepełnym wymiarze godzin i koncentruje się na analizie danych geoprzestrzennych i wizualizacji w środowisku sieciowym. Dostępny w trybie online zapewnia wygodną, ​​interaktywną platformę do badania GIS i jego roli w szybko rozwijającej się dziedzinie przetwarzania w chmurze. [+]

Certyfikat Online Johns Hopkins w Geographic Information Systems oferuje naukowe podstawy modelowania danych przestrzennych, analizy i wizualizacji. Program jest skierowany do profesjonalistów w niepełnym wymiarze godzin i koncentruje się na analizie danych geoprzestrzennych i wizualizacji w środowisku sieciowym. Dostępny w trybie online zapewnia wygodną, ​​interaktywną platformę do badania GIS i jego roli w szybko rozwijającej się dziedzinie przetwarzania w chmurze.

Program ma bardzo innowacyjne i unikalne podejście do edukacji GIS, ucząc najnowszych trendów w przetwarzaniu, analizie i wizualizacji danych przestrzennych za pomocą multimedialnego schematu dostarczania. Zdobędziesz także nieocenione doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych opartych na GIS w środowisku przetwarzania w chmurze, umożliwiając lepsze zrozumienie projektowania oprogramowania, zarządzania cyklem życia oprogramowania, bezpieczeństwa baz danych i architektury internetowej.... [-]


Poświadczenie licencjackie w zakresie badań stosowanych dla komunikacji

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w zakresie badań stosowanych dla komunikacji zapewnia najnowocześniejszy program nauczania prowadzony przez doświadczonych instruktorów. Studenci zdobędą umiejętności związane z prowadzeniem oryginalnych badań i będą mieli możliwość nawiązania kontaktu z mentorami i innymi specjalistami w branży, które pomogą im kontynuować naukę przez resztę ich kariery zawodowej w badaniach. [+]

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w zakresie badań stosowanych dla komunikacji zapewnia najnowocześniejszy program nauczania prowadzony przez doświadczonych instruktorów. Studenci zdobędą umiejętności związane z prowadzeniem oryginalnych badań i będą mieli możliwość nawiązania kontaktu z mentorami i innymi specjalistami w branży, które pomogą im kontynuować naukę przez resztę ich kariery zawodowej w badaniach.

Certyfikat w zakresie badań stosowanych dla komunikacji przeznaczony jest dla studentów pracujących w różnorodnych zawodach. Na przykład wiceprezes ds. Planowania strategicznego i badań w firmie zajmującej się public relations może zarządzać badaniami, które pomagają klientom w zakresie komunikacji identyfikować grupy docelowe, określać cele kampanii, tworzyć komunikaty i identyfikować kanały. Dyrektor ds. Badań rynkowych w stowarzyszeniach branżowych może nadzorować badania dotyczące marki, produktu i rozwoju działalności, a także marketingu, reklamy i oceny mediów społecznościowych. Główny analityk ds. Polityki w firmie rzeczniczej może nadzorować badania prowadzące do komunikacji na temat polityki lobbingu i reform.... [-]


Poświadczenie licencjackie w zakresie pisania artykułów naukowych

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

The Johns Hopkins Certificate in Science Writing to elastyczny, niepełny program zajęć online i pobytów twarzą w twarz, nasycony prestiżem, jakością i wartością Johns Hopkins University. [+]

The Johns Hopkins Certificate in Science Writing to elastyczny, niepełny program zajęć online i pobytów twarzą w twarz, nasycony prestiżem, jakością i wartością Johns Hopkins University.

Innowacyjny poziom Hopkinsa opiera się na przekonaniu, że dzisiejsi odnoszący sukcesy pisarze naukowi potrzebują praktycznej wiedzy na temat różnych umiejętności, od dziennikarstwa i komunikacji po multimedia i sztuki literackie. Uczniowie skupiają się najpierw na dziennikarskich i kreatywnych technikach pisania i edycji, aby stworzyć kuszącą, zrozumiałą prozę dla cyfrowych lub drukowanych miejsc, od czasopism i książek po media społecznościowe i strony internetowe dla firm, stowarzyszeń, agencji i innych. Po drodze uczniowie nabywają umiejętności komunikacyjne w celu promowania punktów widzenia lub pisania dla klientów, a także rozwijają wiedzę multimedialną, aby móc się rozwijać w nieustannie zmieniającym się cyfrowym wszechświecie. Wszyscy pisarze i redaktorzy Hopkinsa są również wezwani do monitorowania samej nauki, do ujawnienia, w jaki sposób badania mogą osłabnąć, wprowadzić w błąd lub zostać wykorzystane niezgodnie z przeznaczeniem.... [-]


MA

Master of Arts w badaniach muzealnych

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Mgr Johns Hopkins w badaniach muzealnych oferuje perspektywę dotyczącą teorii i praktyki muzeów w zmieniającym się otoczeniu technologicznym, społecznym i politycznym. Dostosowany do obecnych i przyszłych muzealników, podkreśla kluczową rolę technologii w dzisiejszym muzeum. Analizuje także nowe modele edukacji, wystaw i strategii biznesowych, jednocześnie badając rolę muzeum jako czynnika zmiany społecznej. [+]

Mgr Johns Hopkins w badaniach muzealnych oferuje perspektywę dotyczącą teorii i praktyki muzeów w zmieniającym się otoczeniu technologicznym, społecznym i politycznym. Dostosowany do obecnych i przyszłych muzealników, podkreśla kluczową rolę technologii w dzisiejszym muzeum. Analizuje także nowe modele edukacji, wystaw i strategii biznesowych, jednocześnie badając rolę muzeum jako czynnika zmiany społecznej.

Zapraszamy studentów z całego świata zainteresowanych wszelkiego rodzaju muzeami, w tym historią, technologią, nauką, sztuką, tematami specjalnymi lub tematycznymi, zabytkami, parkami narodowymi i ogrodami zoologicznymi, a także zainteresowanymi wystawami dla korporacji, agencji rządowych i organizacji prywatnych .... [-]


Master of Arts w komunikacji

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Master of Arts in Communication oferuje praktyczną i stosowaną wiedzę, której uczą socjologowie, którzy studiują skuteczną komunikację i praktykujący, którzy jej używają. Zajęcia elekcyjne angażują uczniów, którzy mają do czynienia z rzeczywistymi kwestiami komunikacyjnymi, rozwijają przydatne umiejętności komunikacyjne i budują silne portfolio. A eksperci branżowi oferują lekcje, doświadczenia i najlepsze praktyki w klasie. [+]

Master of Arts in Communication oferuje praktyczną i stosowaną wiedzę, której uczą socjologowie, którzy studiują skuteczną komunikację i praktykujący, którzy jej używają. Zajęcia elekcyjne angażują uczniów, którzy mają do czynienia z rzeczywistymi kwestiami komunikacyjnymi, rozwijają przydatne umiejętności komunikacyjne i budują silne portfolio. A eksperci branżowi oferują lekcje, doświadczenia i najlepsze praktyki w klasie.

Johns Hopkins MA w komunikacji zapewnia najnowocześniejszy program, który integruje technologię cyfrową z innowacyjną komunikacją strategiczną i silnymi umiejętnościami pisania. Program oferuje koncentracje w kontaktach publicznych i medialnych, komunikacji politycznej, komunikacji zdrowotnej, komunikacji cyfrowej i komunikacji korporacyjnej / non-profit.... [-]


Master of Arts w nauczaniu pisania

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Internetowy Master of Arts w nauczaniu pisania w Johns Hopkins Advanced Academic Program przygotowuje nauczycieli na wszystkich poziomach i we wszystkich dyscyplinach, aby stać się mistrzami pisania, zdobywając nowe i innowacyjne sposoby nauczania pisania do swoich uczniów. [+]

Internetowy Master of Arts w nauczaniu pisania w Johns Hopkins Advanced Academic Program przygotowuje nauczycieli na wszystkich poziomach i we wszystkich dyscyplinach, aby stać się mistrzami pisania, zdobywając nowe i innowacyjne sposoby nauczania pisania do swoich uczniów.

Oprócz studiowania teorii i najlepszych praktyk, nauczyciele mogą jednocześnie realizować własne teksty w ekscytującej i wspierającej społeczności online nauczycieli i pisarzy. Ten dziewięcio-kursowy program umożliwia uczestnikom rozwiązywanie indywidualnych sytuacji, potrzeb i zainteresowań podczas nauki w różnorodnej społeczności.

Warunki przyjęcia

Licencjat z regionalnie akredytowanego amerykańskiego college'u lub uniwersytetuKandydaci, którzy uzyskali tytuł licencjata w kraju poza Stanami Zjednoczonymi, muszą przedstawić ocenę po kursie i wyniki egzaminu TOEFL, jeśli angielski nie jest ich pierwszym językiemMinimalna średnia ocen 3,0 w skali 4.0Zakończono aplikacjęWznawianieOficjalne transkrypcjeOkreślenie celuPisanie próbekOpcjonalnie: maksymalnie trzy listy polecające... [-]

Master of Arts w piśmie Science

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Master of Arts in Science Writing to elastyczny, w niepełnym wymiarze godzin program zajęć online i pobytów twarzą w twarz, nasycony prestiżem, jakością i wartością Johns Hopkins University. [+]

Master of Arts in Science Writing to elastyczny, w niepełnym wymiarze godzin program zajęć online i pobytów twarzą w twarz, nasycony prestiżem, jakością i wartością Johns Hopkins University.

Innowacyjny poziom Hopkinsa opiera się na przekonaniu, że dzisiejsi odnoszący sukcesy pisarze naukowi potrzebują praktycznej wiedzy na temat różnych umiejętności, od dziennikarstwa i komunikacji po multimedia i sztuki literackie. Uczniowie skupiają się najpierw na dziennikarskich i kreatywnych technikach pisania i edycji, aby stworzyć kuszącą, zrozumiałą prozę dla cyfrowych lub drukowanych miejsc, od czasopism i książek po media społecznościowe i strony internetowe dla firm, stowarzyszeń, agencji i innych. Po drodze uczniowie nabywają umiejętności komunikacyjne w celu promowania punktów widzenia lub pisania dla klientów, a także rozwijają wiedzę multimedialną, aby móc się rozwijać w nieustannie zmieniającym się cyfrowym wszechświecie. Wszyscy pisarze i redaktorzy Hopkinsa są również wezwani do monitorowania samej nauki, do ujawnienia, w jaki sposób badania mogą osłabnąć, wprowadzić w błąd lub zostać wykorzystane niezgodnie z przeznaczeniem. MA in Science Writing jest częścią prestiżowych zaawansowanych programów akademickich w Hopkins, oddział, który koncentruje się na absolwentach poświadczeń dla pracujących dorosłych.... [-]


Master of Arts w Public Management

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington + 1 więcej

Master of Arts w Public Management łączy rygorystycznych naukowców i umiejętności strategicznych, wymagających studentów, aby zastosować najnowszą teorię, odkrycia naukowe i nowe metody zarządzania, aby pomóc rozwiązywać rzeczywistych problemów zarządzania i polityki. Dobre umiejętności zarządzania publicznego mają kluczowe znaczenie dla pomyślnego podejmowania decyzji, zwłaszcza w czasie, gdy od rządów i organizacji non-profit na wszystkich poziomach oczekuje się więcej za mniej. [+]

Master of Arts w Public Management łączy rygorystycznych naukowców i umiejętności strategicznych, wymagających studentów, aby zastosować najnowszą teorię, odkrycia naukowe i nowe metody zarządzania, aby pomóc rozwiązywać rzeczywistych problemów zarządzania i polityki. Dobre umiejętności zarządzania publicznego mają kluczowe znaczenie dla pomyślnego podejmowania decyzji, zwłaszcza w czasie, gdy od rządów i organizacji non-profit na wszystkich poziomach oczekuje się więcej za mniej.

Mgr Johna Hopkinsa w zakresie zarządzania publicznego umocni Twoją pozycję, aby stać się bardziej strategicznym i zapewnić podstawy zarządzania publicznego: analizę i ocenę polityki, zarządzanie finansami, ekonomię i politykę fiskalną oraz politykę publiczną i administrację. Magister zarządzania publicznego przygotuje nowych liderów, takich jak Ty, aby stawić czoła trudnym wyzwaniom i podejmować taktyczne decyzje, które dotyczą dzisiejszych najbardziej złożonych problemów.... [-]


Master of Arts w rządzie

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Master of Arts in Government daje studentom narzędzia do badania rządowych i społecznych instytucji w naszym społeczeństwie, odkrywania obszarów reform, a co najważniejsze, wprowadzania zmian. Program łączy w sobie teorię i praktykę rządu, polityki i tworzenia polityki. [+]

Master of Arts in Government daje studentom narzędzia do badania rządowych i społecznych instytucji w naszym społeczeństwie, odkrywania obszarów reform, a co najważniejsze, wprowadzania zmian. Program łączy w sobie teorię i praktykę rządu, polityki i tworzenia polityki.

Mgr Johna Hopkinsa w rządzie został opracowany z myślą o pracujących osobach dorosłych o wyspecjalizowanych umiejętnościach w danej dziedzinie, ale chce szerszej perspektywy rządu, aby umieścić ich na kierowniczych stanowiskach w polityce i administracji. Podczas gdy nasze kursy są oparte na najnowszej wiedzy naukowej i naukowej, ich głównym celem jest dostarczenie praktycznych umiejętności niezbędnych do rozwiązania dzisiejszych problemów rządowych, politycznych i politycznych.... [-]


Master of Arts w zakresie zarządzania dziedzictwem kulturowym

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Internetowy Master of Arts w zakresie zarządzania dziedzictwem kulturowym z Johns Hopkins Advanced Academic Programs zanurza studentów w szerokim kontekście zagadnień dziedzictwa kulturowego, w tym trendów społecznych, środowiskowych i ekonomicznych, i przygotowuje studentów do przejęcia roli lidera w sektorze dziedzictwa kulturowego. [+]

Internetowy Master of Arts w zakresie zarządzania dziedzictwem kulturowym z Johns Hopkins Advanced Academic Programs zanurza studentów w szerokim kontekście zagadnień dziedzictwa kulturowego, w tym trendów społecznych, środowiskowych i ekonomicznych, i przygotowuje studentów do przejęcia roli lidera w sektorze dziedzictwa kulturowego.

Ten 10-kursowy program oferuje innowacyjny program nauczania, który koncentruje się na nowej technologii i jej wpływ na ochronę, zachowanie i zaangażowanie; wraz ze zintegrowanymi podejściami do zarządzania, a także partnerstwa społeczności i interesariuszy. Program podkreśla interdyscyplinarne podejście umożliwiające uczniom dostosowanie zajęć do jego unikalnych celów zawodowych i trajektorii. Studenci będą mieli również dostęp do wirtualnych wycieczek terenowych i zasobów globalnych zgromadzonych w nowy i ekscytujący sposób.... [-]


MSc

Master of Science in Applied Economics

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

MS w dziedzinie Applied Economics Program rozwija umiejętność rozumowania ekonomicznego oraz konstruowania i szacowania modeli ekonomicznych za pomocą ekonometrii i innych technik ilościowych. Osiąga się to dzięki rygorystycznemu i wymagającemu programowi nauczania oraz utalentowanej i oddanej kadrze instruktorów. Stopień może być realizowany w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin. Wszystkie studia licencjackie są mile widziane. [+]

MS w dziedzinie Applied Economics Program rozwija umiejętność rozumowania ekonomicznego oraz konstruowania i szacowania modeli ekonomicznych za pomocą ekonometrii i innych technik ilościowych. Osiąga się to dzięki rygorystycznemu i wymagającemu programowi nauczania oraz utalentowanej i oddanej kadrze instruktorów.

Stopień może być realizowany w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin. Wszystkie studia licencjackie są mile widziane.

Studenci Applied Economics dostosowują swój kurs i mogą realizować dowolne z poniższych obszarów lub mieszać i dopasowywać:

Polityka publicznaEkonomia finansowa i makroekonomiaMiędzynarodowa ekonomia i rozwójEkonomia przestrzenna (dostępna również online)Ekonomia środowiska (dostępna również online)Ekonomia zdrowia (dostępna również online)Ekonomika bezpieczeństwa narodowegoMetody ilościowe... [-]

Master of Science in Bioinformatics

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Program Johns Hopkins MS w zakresie bioinformatyki zanurzy Cię w tematy i zastosowane metody modelowania komputerowego, biologii molekularnej, biologii systemów, biologii strukturalnej, proteomiki, sekwencjonowania genomowego i analizy genomicznej, mikromacierzy i analizy mikromacierzy. Opierając się na zaletach biotechnologii i inżynierii Johns Hopkinsa, program tworzy rygorystyczny program bioinformatyczny, który łączy dziedziny informatyki, biologii i bioinformatyki. [+]

Jako absolwentka MS w Bioinformatics będziesz mieć podstawy edukacyjne do interpretowania złożonych informacji biologicznych, wykonywania analizy danych sekwencyjnych przy użyciu zaawansowanego oprogramowania bioinformatycznego i oprogramowania programowego w razie potrzeby. Stopień obejmuje nie tylko teoretyczne aspekty pola, ale także praktyczną stronę bioinformatyki. I to jest nauczane przez członków wydziału w Hopkins, którzy aktywnie rozwijają te ekscytujące nowe technologie.

Zaprojektowany dla pracujących dorosłych, oferuje kursy online i na miejscu. Możesz nawet ukończyć stopień całkowicie online.

Studenci muszą ukończyć wszystkie prace akademickie w ramach studiów magisterskich lub certyfikacyjnych w ciągu pięciu lat.... [-]


Master of Science in Biotechnology

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Johns Hopkins jest światowym liderem w dziedzinie badań biologicznych i globalnego przemysłu biotechnologicznego. Rzucamy wyzwania uczniom rygorystycznym, multidyscyplinarnym programom, które w pełni przygotowują ich do rozwijania kariery i realizowania ambicji akademickich w dziedzinie biotechnologii. [+]

Johns Hopkins MS in Biotechnology oferuje kompleksową eksplorację nauki podstawowej, nauk stosowanych i laboratoriów z ukierunkowaniem na branżę. Program daje solidne podstawy w biochemii, biologii molekularnej, biologii komórki, genomiki i proteomiki.

Nasz program przygotuje Cię do zaangażowania się w badania, kierowanie zespołami laboratoriów, podejmowanie decyzji dotyczących rozwoju i planowania, tworzenie i stosowanie modalności badawczych w dużych projektach oraz podejmowanie sterów i decyzji marketingowych.

Wielu studentów lubi elastyczność ogólnego stopnia; pozwala im dostosować zajęcia do indywidualnych celów zawodowych.

Program oferuje również pięć różnych koncentracji:... [-]


Master of Science in Energy Policy and Climate

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Master of Science w dziedzinie polityki energetycznej i klimatu przygotuje kolejne pokolenie interdyscyplinarnych specjalistów, aby sprostać imponującym wyzwaniom związanym ze zmianą klimatu dla ludzkich instytucji i ekosystemów oraz potencjalnie transformacyjnej roli zrównoważonych systemów energetycznych. Studenci rozwijają solidną znajomość nauki o zmianach klimatycznych i potencjalnych skutków zmian klimatu w tym stuleciu i później. [+]

Master of Science w dziedzinie polityki energetycznej i klimatu przygotuje następną generację interdyscyplinarnych specjalistów, aby sprostać imponującym wyzwaniom związanym ze zmianą klimatu dla ludzkich instytucji i ekosystemów oraz potencjalnie transformacyjnej roli zrównoważonych systemów energetycznych. Studenci rozwijają solidną znajomość nauki o zmianach klimatycznych i potencjalnych skutków zmian klimatu w tym stuleciu i później. Co więcej, rozwijają oni znaczną wiedzę fachową w zakresie prawa energetycznego i kształtowania polityki, a także pracują nad zrozumieniem technologii energii pierwotnej, w tym zarówno systemów opartych na paliwach kopalnych, jak i opcji energii odnawialnej.... [-]


Master of Science in Environmental Sciences and Policy

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat January 2019 Stany Zjednoczone Washington

Master of Science w Environmental Science and Policy jest trampoliną do przywództwa dla specjalistów ochrony środowiska. Program daje studentom szerokie zrozumienie, gdzie nauki pokrywają się i informują o polityce, zapewniając jednocześnie wgląd w sposób wdrażania polityki i wpływając na wyniki środowiskowe. [+]

Master of Science w Environmental Science and Policy jest trampoliną do przywództwa dla specjalistów ochrony środowiska. Program daje studentom szerokie zrozumienie, gdzie nauki pokrywają się i informują o polityce, zapewniając jednocześnie wgląd w sposób wdrażania polityki i wpływając na wyniki środowiskowe. Program został zaprojektowany przez liderów akademickich w Wydziale Nauk o Ziemi i Planetarnym w Johns Hopkins, we współpracy z ekspertami w dziedzinie nauk stosowanych w regionalnych i federalnych instytutach i agencjach. Nacisk kładziony jest na badanie wpływu na środowisko obecnego wykorzystania na tworzenie, aktualizację, regulację, komunikację i egzekwowanie polityki środowiskowej.... [-]


Master of Science in Geographic Information Systems

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

John Hopkins Online Master of Science in Geographic Information Systems (GIS) oferuje naukową podstawę w fascynujących dziedzinach modelowania danych przestrzennych, analizy danych przestrzennych, geo-wizualizacji i korporacyjnej architektury GIS. [+]

John Hopkins Online Master of Science in Geographic Information Systems (GIS) oferuje naukową podstawę w fascynujących dziedzinach modelowania danych przestrzennych, analizy danych przestrzennych, geo-wizualizacji i korporacyjnej architektury GIS. Internetowy Master of Science w GIS jest skierowany do profesjonalistów w niepełnym wymiarze godzin i koncentruje się na głównych kierunkach zatrudnienia w następnej generacji projektowania, rozwoju i analizy geoprzestrzennej. Nasi wykładowcy są myślącymi liderami i innowatorami w nowej nauce danych, jaką jest GIS. Nasze kursy, dostępne w całości w Internecie, zapewniają wygodną, ​​interaktywną platformę do badania systemów informacji geograficznej w ramach dynamicznego obszaru chmury obliczeniowej, analizy dużych danych oraz eksploracji i modelowania danych przestrzennych.... [-]


Master of Science in Geospatial Intelligence

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Internetowy Master of Science w Geospatial Intelligence w Johns Hopkins Advanced Academic Programs zapewnia uczniom koncepcje, modele, doświadczenie i naukę, aby kierować i kształtować tę rozwijającą się dyscyplinę. Ten 12-kursowy program obejmuje renomowany wydział posiadający rozległe doświadczenie w dziedzinie geoprzestrzennej nauki i publikacji, innowacyjny program nauczania oraz bogatą ofertę zasobów, narzędzi i możliwości dla studentów. [+]

Internetowy Master of Science w Geospatial Intelligence w Johns Hopkins Advanced Academic Programs zapewnia uczniom koncepcje, modele, doświadczenie i naukę, aby kierować i kształtować tę rozwijającą się dyscyplinę. Ten 12-kursowy program obejmuje renomowany wydział posiadający rozległe doświadczenie w dziedzinie geoprzestrzennej nauki i publikacji, innowacyjny program nauczania oraz bogatą ofertę zasobów, narzędzi i możliwości dla studentów.

Program MS in Geospatial Intelligence łączy w sobie trzy dziedziny: historię inteligencji geoprzestrzennej, naukę i matematykę geografii cyfrowej i powiązane z nią bazy danych oraz sztukę przekształcania danych geoprzestrzennych w inteligencję pisaną, mówioną i wizualną. Studenci przeanalizują przykłady wywiadów historycznych, aby zrozumieć rozwój koncepcji i praktyk związanych z gromadzeniem, analizą, raportowaniem i technologią. Będą również podejmować aktualne wyzwania w branży, w tym wyzwania związane z nowymi czujnikami i rozwojem nowych pozarządowych społeczności geoprzestrzennych.... [-]


Master of Science in Government Analytics

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Master of Science in Government Analytics przygotowuje studentów do zostania liderami rewolucji danych. Studenci będą rozwijać doświadczenie w zakresie metod analitycznych, na które coraz częściej korzystają agencje rządowe, organizacje non-profit i sektor prywatny. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych narzędzi i umiejętności uczniowie będą w stanie stawić czoła współczesnym wyzwaniom politycznym, politycznym i administracyjnym. [+]

Master of Science in Government Analytics przygotowuje studentów do zostania liderami rewolucji danych. Studenci będą rozwijać doświadczenie w zakresie metod analitycznych, na które coraz częściej korzystają agencje rządowe, organizacje non-profit i sektor prywatny. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych narzędzi i umiejętności uczniowie będą w stanie stawić czoła współczesnym wyzwaniom politycznym, politycznym i administracyjnym.

Program Johns Hopkins MS w rządowym programie analitycznym zapewnia studentom szeroki zestaw podstawowych umiejętności w zakresie analizy statystycznej i oferuje możliwość rozwoju wiedzy specjalistycznej w określonym obszarze analitycznym.... [-]


Master of Science in Regulatory Science

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Johns Hopkins University MS w ramach programu nauki regulacyjnej zapewnia studentom karierę w naukach regulacyjnych, specjalizując się w specjalistycznych kursach kładących nacisk na zaawansowane tematy w procesach zatwierdzania regulacyjnych globalnych i krajowych produktów biotechnologicznych. Studenci mogą specjalizować się w aspekcie nauki regulacyjnej z wyboru przez trzy kursy do wyboru, w tym szeroki wachlarz zaawansowanych kursów regulacyjnych. [+]

Uniwersytet Johns Hopkins University w ramach programu nauki regulacyjnej zapewnia uczniom karierę w dziedzinie nauk regulacyjnych dzięki specjalistycznemu kursowi, w którym kładzie się nacisk na zaawansowane tematy w procesach zatwierdzania regulacyjnych dla globalnych i krajowych produktów biotechnologicznych. Studenci mogą specjalizować się w aspekcie nauki regulacyjnej z wyboru przez trzy kursy do wyboru, w tym szeroki wachlarz zaawansowanych kursów regulacyjnych. Zapewniając uczniom solidne podstawy w naukach o regulacjach prawnych i praktyczne wprowadzenie do aktualnych dobrych praktyk produkcyjnych, laboratoryjnych i klinicznych, a także rozwoju produktu, program oferuje absolwentom unikalne instrukcje dla wyspecjalizowanych miejsc pracy w naukach regulacyjnych w federalnym, akademickim i ustawienia pracy w branży.... [-]


Master of Science in Research Administration

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Johns Hopkins MS w zakresie badań naukowych ma na celu przynieść korzyści praktykom badawczym, w tym osobom pracującym obecnie w szkolnictwie wyższym, agencjom rządowym i niezależnym fundacjom, a także tym, którzy chcą rozpocząć karierę w zarządzaniu badaniami. Studenci zbadają, w jaki sposób przedsiębiorstwo badawcze jest zorganizowane i prowadzone w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. [+]

Johns Hopkins MS w zakresie badań naukowych ma na celu przynieść korzyści praktykom badawczym, w tym osobom pracującym obecnie w szkolnictwie wyższym, agencjom rządowym i niezależnym fundacjom, a także tym, którzy chcą rozpocząć karierę w zarządzaniu badaniami. Studenci zbadają, w jaki sposób przedsiębiorstwo badawcze jest zorganizowane i prowadzone w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Zarówno sektory non-profit, jak i for-profit zostaną zbadane w celu podkreślenia podobieństw i / lub różnic. Studenci zapoznają się także z zarządzaniem sponsorowanymi programami badawczymi w obszarach związanych z finansami, technologią informacyjną oraz kwestiami prawnymi, etycznymi, regulacyjnymi i dotyczącymi zgodności.... [-]


Master of Science w rozporządzeniu w sprawie bezpieczeństwa żywności

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Master of Science w rozporządzeniu w sprawie bezpieczeństwa żywności ma na celu zapewnienie studentom zrozumienia prawnej i regulacyjnej złożoności produkcji, etykietowania i dystrybucji żywności. Program zapewni studentom wiedzę wymaganą dla firm i organizacji, które rozwijają, przetwarzają, dystrybuują lub sprzedają żywność i napoje, przestrzegając federalnych i stanowych przepisów ustawowych dotyczących produkcji, dystrybucji i komercjalizacji produktów spożywczych. [+]

Master of Science w rozporządzeniu w sprawie bezpieczeństwa żywności ma na celu zapewnienie studentom zrozumienia prawnej i regulacyjnej złożoności produkcji, etykietowania i dystrybucji żywności. Program zapewni studentom wiedzę wymaganą dla firm i organizacji, które rozwijają, przetwarzają, dystrybuują lub sprzedają żywność i napoje, przestrzegając federalnych i stanowych przepisów ustawowych dotyczących produkcji, dystrybucji i komercjalizacji produktów spożywczych.

Po ukończeniu Master of Science w rozporządzeniu w sprawie bezpieczeństwa żywności, uczniowie będą:

Wykazać się opanowaniem umiejętności technicznych i krytycznego myślenia w zakresie przepisów i rozporządzeń dotyczących bezpieczeństwa żywnościProjektowanie, opracowywanie i wdrażanie przepisów prawnych dotyczących bezpieczeństwa żywnościAnalizować i oceniać regulacje prawne dotyczące bezpieczeństwa żywności, przepisy, dokumenty zawierające wytyczne i wnioski.... [-]

Magisterskie

Master of Biotechnology Enterprise and Entrepreneurship

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Program "Johns Hopkins Master of Biotechnology Enterprise and Entrepreneurship" jest skierowany do osób zawodowo zajmujących się biotechnologią, które chcą rozpocząć karierę poza laboratorium w ramach istniejącej organizacji biotechnologicznej lub dla tych, którzy marzą o założeniu nowego przedsiębiorstwa biotechnologicznego. [+]

Program "Johns Hopkins Master of Biotechnology Enterprise and Entrepreneurship" jest skierowany do osób zawodowo zajmujących się biotechnologią, które chcą rozpocząć karierę poza laboratorium w ramach istniejącej organizacji biotechnologicznej lub dla tych, którzy marzą o założeniu nowego przedsiębiorstwa biotechnologicznego.

Ten ekscytujący nowy program łączy silne podstawy naukowe z przedsiębiorstwem biotechnologicznym i przedsiębiorczością, zapewniając wyjątkowe miejsce edukacyjne dla naukowców, aby lepiej zrozumieć całe przedsięwzięcie biotechnologiczne i problemy unikalne dla branży.

Program zapewni ci interdyscyplinarną podstawę do sprostania wyzwaniom stojącym przed przedsiębiorstwami i regulacjami, przed jakimi stoją organizacje w branży biotechnologicznej. Ten program wyposaża naukowców w narzędzia i wiedzę niezbędną do komercjalizacji pomysłów na produkty i / lub zarządzania organizacją biotechnologiczną. Absolwenci będą dobrze przystosowani do różnych możliwości zatrudnienia, w szczególności do zarządzania i roli lidera w dziedzinie biotechnologii.... [-]


Master of Liberal Arts

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 5 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington

Założony w 1962 roku program Johnsa Hopkinsa Master of Liberal Arts (MLA) zyskał narodowe uznanie za jakość nauczania i szeroki zakres oferowanych kursów. The Johns Hopkins Master of Liberal Arts (MLA) to wyjątkowy, nietradycyjny dyplom magistra. Podczas gdy większość programów studiów magisterskich prosi o coraz bardziej wyspecjalizowane, MLA oczekuje, że poszerzysz i pogłębisz swoje doświadczenie edukacyjne. [+]

Założony w 1962 roku program Johnsa Hopkinsa Master of Liberal Arts (MLA) zyskał narodowe uznanie za jakość nauczania i szeroki zakres oferowanych kursów.

The Johns Hopkins Master of Liberal Arts (MLA) to wyjątkowy, nietradycyjny dyplom magistra. Podczas gdy większość programów studiów magisterskich prosi o coraz bardziej wyspecjalizowane, MLA oczekuje, że poszerzysz i pogłębisz swoje doświadczenie edukacyjne.

Jako uczeń MLA będziesz współpracować z doradcą, który dostosuje program do własnych zawodowych i intelektualnych zainteresowań, badając dziedziny, w tym historię, religię, literaturę, filozofię, politologię, humanistykę, muzykę, historię sztuki i sztuki widowiskowe. . Program składa się z dziesięciu kursów i obejmuje doświadczenia z udziałem absolwentów, obejmujące projekt absolwenta, staż lub opcję portfela. Odkryjesz świat wiedzy, biorąc swoją własną ścieżkę i rozwijając swój własny sposób poznania.... [-]


Kontakt