Indiana University Bloomington - School of Public and Environmental Affairs (SPEA Connect)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Stać się liderem, coś zmienić

Dzisiejszy świat różni się od świata, który wszedł minionych pokoleń. Poziom złożoności, współzależności i ryzyka systemowego są nadzwyczajne. Master of Public Affairs (MPA) lub świadectwa absolwent w sprawach publicznych, przygotowuje absolwentów Wydziału Spraw Publicznych i Środowiskowych (SPEA), aby stawić czoła wyzwaniom jutra z wiedzy i umiejętności do rozwiązywania problemów i ołowiu. Nasi absolwenci są za pomocą tego, co wiedzą we wszystkich sektorach społeczeństwa-publicznego, non-profit, jak i prywatnym.

SPEA oferuje prawdziwie interdyscyplinarnego kształcenia w sprawach publicznych. Stawiamy na rządzące, zarządzanie i kierowanie. Przygotowujemy uczniów do rozwiązania złożonych problemów, przed którymi stoi dziś społeczeństwo zagadnień jeden kierunek studiów nie rozwiąże.

SPEA Połącz stwarza możliwości do spraw publicznych i non-profit specjalistów w sposób nie znano innych wysoko w rankingu szkół wyższych. Nasze programy internetowych zaspokoić doświadczonych specjalistów, którzy nie mogą zarejestrować się w naszym programie mieszkaniowym, czy dlatego, że chcą pozostać w swojej obecnej pracy, są juggling wielu obowiązków, albo są stosowane za granicą. Wierzymy, że powinieneś być w stanie zwiększyć swoją karierę przez samych krajowym rankingu programów oferowanych na kampusie.

Wybierz programy online Spea podłączyć, a:

  • Ucz się od zrealizowanych członków wydziału, którzy są czołowych naukowców, praktyków i nauczycieli.
  • Współdziałanie z innymi pasji i innowacyjnych osób, które są przeznaczone do służenia społeczeństwu.
  • Rozwijanie umiejętności rozwiązywania problemów, pracy zespołowej i umiejętności komunikacyjnych w różnych dyscyplinach.

Jesteśmy Miejsce 1 w kraju

Logo US News and World Report szeregi Spea za MPA jako najlepszy absolwent programu w sprawach publicznych.

SPEA oferuje również najwyższej pozycji w rankingu specjały, lub skupić się obszary, w internetowym MPA, w tym:

  • Nonprofit Management (# 1)
  • Publiczne instytucje finansowe i budżetowanie (# 1)
  • Zarządzanie i administracja publiczna (# 3)

MPA i certyfikat online programy zaprojektowane dla profesjonalistów pracujących

programów studiów podyplomowych oraz online z certyfikatem Spea są zarówno wszechstronny i cenny. Nasze programy mają na celu przygotowanie specjalistów, zdolnych do podjęcia kariery do następnego poziomu, podczas studiów, kiedy i gdzie jest to najbardziej wygodne. Z SPEA Connect, można włączyć do doświadczenia zawodowego absolwentów kredytowej i absolwenta szybciej i przy niższych kosztach. Jeśli jesteś członkiem społeczności wojskowej, można również otrzymać kredyt w uznaniu swojej służby.

Lokalizacje

Bloomington

School of Public & Environmental Affairs

Address
1315 East Tenth Street, A304
IN 47405 Bloomington, Indiana, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 812-855-2840