Hypnotherapy Pro College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zmień tryb życia dzięki treningowi hipnoterapeutycznemu

Hipnoterapia jest alternatywną formą leczenia wielu problemów fizycznych i behawioralnych. Wprowadziliśmy nasz nowy program nauki on-line, aby pomóc ludziom zrozumieć siebie, pracować nad rozwojem osobistym, rozwijać się duchowo i emocjonalnie, bez ponoszenia ogromnych kosztów związanych z uczestnictwem w seminariach, warsztatach i zajęciach, na których koszt musiałby się odbyć .

Zwiększ swoją edukację i zapewnij sobie narzędzia do rozpoczęcia własnej działalności dzięki szkoleniom z hipoterapii od HPC. Oferujemy kompleksowe kursy z zakresu hipnoterapii dla osób, które chcą rozpocząć karierę w tej dziedzinie. Stosując podejście uniwersyteckie, wyposażamy naszych studentów w kompetencje, aby stać się w przyszłości profesjonalnymi dyplomowanymi hipnoterapeutami.

Nasz szkolny program online został zatwierdzony przez RTI, CPH i IMDHA jako efektywny kurs w zaciszu własnego domu lub biura. Dostosowaliśmy nasze zajęcia do kursów online, zeszytów, które możesz śledzić wraz z klasą online. Możesz pracować w dowolnym momencie, bez względu na harmonogram. Oferujemy coaching One on One z jednym z naszych instruktorów, a także dwutygodniowe przeglądy kursów na żywo, aby upewnić się, że nasi uczniowie nie utknęli i rozumieją materiały i oczekiwania dotyczące kursu online.

Po tym, jak nasi studenci ukończą swój program certyfikacji online, będziemy mieli praktyki online w różnych miastach przez cały rok, podczas których uczniowie mogą dołączyć i ćwiczyć z innymi uczniami, których poznali podczas naszych kursów online.

Affordablbe, warsztaty dla wszystkich

NOWY!!!! HPC wprowadziło nasze warsztaty online dla osób, które chcą się rozwijać i uczyć, które chcą rozpocząć proces leczenia, ale nie wiedzą, od czego zacząć lub nie mogą dostać się do większego miasta oferującego warsztaty rozwoju osobistego. Zaprojektowaliśmy nasze warsztaty, aby pomóc uczniom zbudować podstawy uczenia się o sobie, swoich wierzeniach i nawykach. Uczymy serii kursów na Poziomie 1-10, aby pomóc ludziom rozpocząć własną podróż w kierunku zdrowia behawioralnego lub po prostu zrozumienie własnych zachowań lub osób, które pragną rozwijać się duchowo i osobiście, ale nie wiedzą, od czego zacząć. Po tym, jak nasi uczniowie ukończyli pierwsze poziomy, na których czują się swobodnie rozgałęziając się i poszerzając swoją świadomość lub ucząc się innych technik lub chcąc wzrastać duchowo, opracowaliśmy wyższe uczenie świadomości dla ciekawskich lub wyszkolonych uzdrowicieli. Sprawdź naszą kartę kursów, aby dowiedzieć się więcej o kursach, które oferujemy na wszystkich poziomach iw każdym wieku.

O nas

HPC zostało stworzone, aby pomagać ludziom na wszystkich poziomach bez względu na ich wiek i miejsce zamieszkania. Naszą dewizą jest to, że "zmiana może nastąpić natychmiast" Musisz tylko podjąć działania w swoim życiu i zacząć wyglądać poza pole i poszerzać swoją wiedzę i zacząć wierzyć we wszystko, lub przynajmniej kształcić się, aby lepiej zrozumieć siebie i innych wokół ciebie.

Nasi instruktorzy zjednoczyli się, aby opracować serię różnych warsztatów, które są dostępne dla wszystkich w każdym wieku, aby pomóc indywidualnym rozpocząć własną podróż we własnym tempie, aby stworzyć podstawę do nauki o swoich zachowaniach. Aby dać naszym uczniom różne narzędzia, które pomogą im rozwijać się i rozwijać osobiście; znaleźć szczęście i radość w ich życiu, aby pomóc ludziom rozpoznać wszystkie rzeczy w ich życiu, aby być wdzięcznym, zamiast znaleźć się czasami spadając króliczą dziurę i wierząc, że tak właśnie jest. Dziura Królika to tylko złudzenie, w które jesteśmy uwikłani.

Właściciele Sheila Nielsen i Walter Ernst są zarówno hipnoterapeutami specjalizującymi się w dziedzinie badań klinicznych, jak i dwoma instruktorami na kursie certyfikacji online dla hipnoterapii, ale również opracowali kursy dla osób, które po prostu chcą się rozwijać i uczyć się o sobie, a może dowiedzieć się, o co w tym wszystkim chodzi. chodzi o poszerzenie swojej świadomości lub stanie się bardziej duchowym. Znalezienie równowagi w ich życiu, nauka życia w TERAZ! Rozumieją, że wielu ludzi chce się uczyć i rozwijać, ale albo nie ma narzędzi ani środków, aby zacząć. Chcemy, aby każdy, kto dołącza do naszej witryny, aby znaleźć coś, co jest zainteresowane nauką lub może po prostu chcą doświadczyć, czym jest kierowana medytacja, oferujemy wszystko. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza nowa strona i rozejrzyj się.

Sheila Nielsen została wprowadzona do hipnoterapii w latach 80., kiedy próbowała przezwyciężyć własne problemy z zachowaniem, miała trudne doświadczenie i była zdecydowana wykuć swoją własną drogę życiową. Sheila jest wielką zwolenniczką uczenia się i poszerzania swojego umysłu i zobaczenia, gdzie może cię zabrać. Była w tragicznym wypadku, gdy była nastolatką, która zostawiła jej chorobę czworogłową i powiedziano jej, że najprawdopodobniej już nigdy nie będzie chodzić. Żyła w całkowitym bólu, po odkryciu, że pułki narkotykowe tylko sprawiły, że była chora, więc szukała alternatywnych form uzdrawiania, gdzie znalazła hipnoterapię, która zmieniła jej życie na lepsze, a dopiero 35 lat później znalazła swoją drogę życiową, by pomóc innym zrozumieć zalety hipnoterapii, wizualizacji, medytacji z przewodnikiem. Korzyści płynące z życia życiem pozytywnym, spokojnym i spokojnym, zamiast w stanie lęku.

Walter Ernst został wprowadzony do terapii hipnoterapeutycznej poprzez partnerkę Sheilę, ale wyrzeźbił własną niszę i specjalizował się w zagadnieniach związanych z zachowaniem mężczyzn i nastolatków. Walter był mistrzem świata w karate, boksie i wojowniku aikido od ponad 35 lat. Był instruktorem sztuk walki od ponad 30 lat. Walter zna i rozumie znaczenie wizualizacji podczas rywalizacji w sporcie, zarówno dla zabawy, jak i profesjonalnie, skupia wiele swoich praktyk i nauk na Sporcie, Intuicji i poszerzaniu swojej świadomości. Walter również przeżył bardzo poważny wypadek sprzed 12 lat, kiedy doznał traumatycznego uszkodzenia mózgu w wypadku konnym. Walter wykorzystał swoje techniki mediacji, intuicji i wizualizacji, aby przezwyciężyć nie tylko uszkodzenie mózgu, ale także uzdrowienie mózgu i ciała. Używając technik, nauczył się z hipnoterapii i że już od dawna podróżował ze sztukami walki i medytacją, odkrywa, że ​​zawsze miał wyjątkowy dar, zignorowany przez lata intensywnej intuicji, z której może korzystać, gdy jest leczyć swoich klientów i prowadzić warsztaty. Walter ma bardzo wyjątkowe postrzeganie świadomości i energii, o których uczy w swoich warsztatach.

Mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy, ucząc się, żyjąc i angażując się w podróż twojego życia, gdziekolwiek cię to zaprowadzi.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Certyfikaty »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

CERTYFIKATY HYPNOTERAPII: HYPNOZA MASTER

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin

W tym kursie odkryjesz, a jednocześnie wyleczysz przyczynę problemów swoich lub swoich klientów. Demonstracje pokażą, w jaki sposób trauma dziecięca ochotnika była przyczyną jego astmy w późniejszym życiu. [+]

W tym kursie ONLINE odkryjesz, a jednocześnie wyleczysz przyczynę problemów swoich lub swoich klientów. Demonstracje pokażą, w jaki sposób trauma dziecięca ochotnika była przyczyną jego astmy w późniejszym życiu. Dzięki Certyfikacji Mistrza jesteś gotowy, aby rozpocząć własną praktykę w pomaganiu innym, aby zaczęli zmieniać swoje niechciane zachowania. Po tym szkoleniu Masters ONLINE będziesz również musiał zdać test przed certyfikacją przez RTI, CPH. Kolejny test certyfikujący będzie wymagany do uzyskania certyfikatu przez IMDHA.

Aby pracować nad innymi technikami regresji wieku i terapiami behawioralnymi, w zależności od miejsca, w którym chcesz odbyć praktykę, możesz kontynuować naukę w naszym międzynarodowym programie klinicznym. Po ukończeniu certyfikacji magisterskiej możesz otworzyć swoją praktykę i obciążyć społeczeństwo opłatą za twoje usługi. Będziesz chciał zajrzeć do swojego stanu lub kraju, aby dowiedzieć się, jakie wymagania mają do spełnienia w twoim konkretnym stanie. HPC ma wiele informacji na temat różnych amerykańskich przepisów stanowych.... [-]


CERTYFIKATY HYPNOTERAPII: PODSTAWOWA HIPNOSA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin

Ten kurs nauczy Cię, jak zahipnotyzować siebie i innych. Rozwiewa mity i błędne wyobrażenia na temat hipnozy, zapewniając jednocześnie dogłębną wiedzę na temat tego, jak sprawić, by twój świadomy i podświadomy umysł pracował razem. [+]

Ten kurs hipnoterapii ONLINE nauczy Cię, jak zahipnotyzować siebie i innych. Rozwiewa mity i błędne wyobrażenia na temat hipnozy, zapewniając jednocześnie dogłębną wiedzę na temat tego, jak sprawić, by twój świadomy i podświadomy umysł pracował razem. Niedopasowanie między częściami umysłu powoduje, że ludzie nie osiągają swoich celów i marzeń. Pod koniec kursu będziesz mieć pewność, że zahipnotyzujesz siebie, przyjaciół i członków rodziny. Na tym poziomie nie możesz jednak pracować z ogółem społeczeństwa. Nie możesz także pobierać pieniędzy za swoje usługi ani otwierać firmy jako hipnoterapeuta.

[-]

CERTYFIKATY HYPNOTERAPII: ZAAWANSOWANA HIPNOSA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin

W tym kursie poznasz podstawy programowania neurolingwistycznego i jak słowa mogą głęboko wpłynąć na naszą rzeczywistość i na innych. [+]

W tym kursie ONLINE poznasz podstawy programowania neuro-językowego i jak słowa mogą głęboko wpłynąć na naszą rzeczywistość i na innych. Rozwiniesz umiejętności budowania relacji, które pomogą Twoim klientom swobodnie przebywać w twojej obecności. Podobnie jak na poziomie podstawowym, nadal nie możesz oferować swoich usług społeczeństwu, pobierać opłat za swoją pracę ani otwierać własnej praktyki.

[-]

Kontakt