Harvard Business School Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Harvard Business School Online oferuje unikalny i wysoce angażujący sposób na poznanie ważnych koncepcji biznesowych. Gdziekolwiek jesteś w swojej karierze - lub na świecie - zapewniamy doświadczenia edukacyjne, które pomogą Ci osiągnąć twoje osobiste i zawodowe cele.

Nasi uczniowie się zgadzają. W niedawnym badaniu poprzednich uczestników, przeprowadzonym przez City Square Associates, cztery z pięciu powiedziało, że HBS Online jest warte zainwestowania.

Czemu? Według naszej społeczności uczących się, HBS Online:

  • Przyspiesza karierę: 93 procent stwierdziło, że nasze programy wyposażyły ich w umiejętności, które zwiększyły ich życiorys, a co czwarty zgłosił zdobycie awansu lub zmiany tytułu po ukończeniu kursu HBS Online.
  • Wyjaśnia cele: 77 procent uczniów stwierdziło, że HBS Online zwiększyło przejrzystość w ich zawodowej przyszłości, od ustalenia, czy nadszedł czas przejścia na nową dziedzinę lub branżę, aby podjąć decyzję o podjęciu studiów MBA.
  • Zwiększa zaufanie: 90 procent twierdzi, że czuje się pewniej w pracy i wygodniej podejmuje decyzje biznesowe. Zaufanie to zostało zauważone: 53% respondentów otrzymało większą odpowiedzialność w pracy po przejściu kursu HBS Online.
  • Kreuje społeczność: 63 procent stwierdziło, że czują się tak, jakby dołączyły do społeczności podobnie myślących rówieśników o podobnych aspiracjach zawodowych i edukacyjnych.

Nasz model uczenia się to umożliwia. Dostarczając profesjonalistom doświadczenia edukacyjne, które jest oparte na przypadkach, aktywne i społeczne, HBS Online stawia Cię w roli decydentów i prosi Cię, byś zmagał się z problemami w prawdziwym świecie oraz dyskutował i debatował ze swoimi kolegami, aby znaleźć rozwiązanie .

Przebudowaliśmy online edukację biznesową. Nadszedł czas, aby ponownie wyobrazić sobie swoją karierę.

Lokalizacje

Cambridge

Address
Cambridge, Massachusetts, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium