Grantham University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wszystko, co robimy każdego dnia, koncentruje się na naszych uczniach - minimalizowaniu potencjalnych przeszkód i maksymalizowaniu jakości uczenia się. W 100% internetowe programy studiów Grantham są przeznaczone dla dorosłych uczniów. Nasze ośmiotygodniowe zajęcia są elastyczne i niedrogie: oferujemy jedne z najniższych stawek czesnego w kraju1, a także hojne przelewy i obniżone stawki dla ratowników, wojska, weteranów i rodzin.

Od ponad 65 lat nasi absolwenci maksymalizują swoją przyszłość dzięki dyplomowi Grantham University . A teraz twoja kolej. Skontaktuj się z nami dziś, aby rozpocząć.

Kultura usług Grantham w służbie naszym studentom i pracownikom z dumą rozszerza się na społeczność. Cieszymy się, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby uczynić ten świat lepszym miejscem dzięki naszemu programowi Grantham Gives Back - połączeniu sponsoringu, wolontariatu, zbiórki darowizn i specjalnego programu dotacji społecznościowych finansowanego przez pracowników, dopasowanego do uniwersytetów, oferowanego dwa razy w roku do polubienia- nastawione na zysk organizacje non-profit, które służą społeczności. Zapraszamy nawet studentów i absolwentów do przyłączenia się do naszych wysiłków Grantham Gives Back. Podobnie jak nasz założyciel, pracownicy i studenci Grantham mają wielkie serca i to widać.

Lokalizacje

Lenexa

Address
West 113th Street,16025
66219 Lenexa, Kansas, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: