Grand Canyon University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UNIWERSYTET SNAPSHOT

Kampus

Zapraszamy do Grand Canyon University (AVV), Arizona premier prywatnym Christian University. Przez ponad 65 lat, nasz kampus Phoenix jest bramą do sukcesu licznych naukowców i liderów branży. Nasze zaangażowanie w nasz chrześcijański światopogląd odbywa się w miłosny sposób, który zapewnia większą jedność całej uczelni, a nasze podstawowe dokumenty pomagają wyrazić te przekonania i kim jesteśmy jako społeczność. Z akrów malowniczych terenów i wybitnych obiektów, zapraszamy nowej generacji studentów i specjalistów pracujących cieszyć się pełne doświadczenie uniwersyteckie.

Uniwersytet wzrostu

GCU gwałtownie rośnie z planami dalszej ekspansji. Od 2009 roku zainwestowaliśmy miliony na uniwersytet, aby poprawić jakość oferowanych naukowych i doświadczeń studenckich. Infrastruktura ta obejmuje nowe sale lekcyjne, laboratoria, biblioteki, ośrodki pomocy dla studentów, akademików i obiektów rekreacyjnych. Jesienią 2016 roku przyjęliśmy rekordową liczbę studentów do naszego kampusu w Phoenix i planujemy rozszerzyć liczbę uczniów i szkoły.

Nasza uczelnia kontynuuje również dostosować się do naszych rosnących online i wieczorne społeczności studenckich. Mamy dziesiątki tysięcy uczniów uczęszczających do klasy internetowych z całego świata. Z kolei stale udoskonalić nasze platformy cyfrowe, aby zapewnić wyjątkową doświadczenie kampusu AVV do ustawień wirtualnych. Jesteśmy również budowę dodatkowych miejscach kampusu, aby pomóc w pełnym wymiarze godzin, a wieczorem uczestniczyć uczniowie klasy bliżej domu.

"Nowy" jest przekazywany w całym kampusie GCU. Jesienią 2016 r. Zakończyliśmy budowę na 173.447 stóp kwadratowych, nowoczesnym budynku inżynieryjnym, zaprojektowanym z myślą o obsłudze naszej coraz większej liczby studentów studiujących w głównych kierunkach STEM. Otworzyliśmy trzy nowe budynki mieszkalne na terenie kampusu dla wyższych klas. W ramach naszej inicjatywy, aby w ciągu najbliższych dwóch lat wprowadzić do kampusu 10 nowych obiektów sportowych, jesienią 2016 udostępniliśmy nowy, 6000 miejscowy stadion GCU, do którego należą drużyny piłkarskie NCAA Division I.

GCU rozszerzyła również poza kampusu o nowe właściwości. Hotel GCU położony jest w pobliżu kampusu i oferuje niedrogie pokoje oraz odnowione pokoje - idealne miejsce na pobyt w rodzinnych rodzinach. Canyon 49 Grill, położony w hotelu, oferuje doskonałe lokalne spotkanie, pyszne jedzenie, przyjazną rodzinną atmosferę oraz mnóstwo ducha i gościnności Lope. Poznaj hotel GCU, odwiedzając gcuhotel.com; Kliknij na jadalnia, aby otworzyć menu Canyon 49 Grill. Firma Grand Canyon Beverage Company, również zlokalizowana w hotelu i na kampusie, oferuje znakomite napoje, w tym kawę, herbatę i napoje specjalne.

Doświadczenie Student AVV

Na AVV, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się pełną doświadczenia uczelni z NCAA Division I lekkoatletyka ktĂłrych stylu akademików, popularne gastronomicznych, zabawnych zdarzeń i klubów i organizacji. studenci Tradycyjny, forum i wieczorne są równie cenione członków naszej społeczności i otrzyma pełny dostęp do zasobów kampusu i wydarzeń w AVV.

Misja i wizja firmy GCU

Wizja

GCU jest wiodącym uniwersytetem chrześcijańskim, kształcącym studentów w prowadzeniu i obsłudze.

Misja

Uniwersytet Wielkiego Kanionu przygotowuje uczniów do uczestnictwa w globalnych obywatelach, krytycznych myśliciach, skutecznych komunikatorach i odpowiedzialnych liderach, oferując naukowe wyzwań, oparte na wartościach program nauczania z kontekstu naszego chrześcijańskiego dziedzictwa.Chrześcijański światopogląd: Absolwenci GCU będą mogli wyrazić aspekty chrześcijańskiego światopoglądu, które wpływają na ludzką wartość i godność, etyczne podejmowanie decyzji, dyscypliny akademickie i powołanie.

"Albowiem jest jeden Bóg i jeden pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus". (1 Tymoteusza 2: 5)

Globalne obywatele: Wszyscy obywatele uczą się z empatią, unikając etnocentryzmu i przyjmują rzeczywistość, że ludzie są inni. Doceniają szeroki zakres perspektyw dotyczących historii, religii, systemów wartościowania i wielu innych aspektów życia. Obywatelstwo globalne oznacza, że ​​poprzez zrozumienie innych uczymy się rozumieć samych siebie.

"Ten sam Pan jest Panem wszystkich i bogatym błogosławieństwem wszystkich, którzy go wzywają". (Rzymian 10: 12b)

Skuteczne komunikatory: Skuteczni komunikatorzy doskonalą się w zakresie biegłości językowej, rozumieją, jak pisane słowo wpływa na intelektualnie i emocjonalnie, i są kwestionowane w celu wykorzystania nowych miejsc i sposobów komunikacji.

"Niech słowa moje usta i medytacja mego serca będą miłe w oczach twoich, o Panie". (Psalm 19:14)

Odpowiedzialni przywódcy: Odpowiedzialni przywódcy opierają się na rzeczywistości świata, akceptują skutki wyboru i starają się bezinteresownie pomagać innym sprostać ich największym potencjałom poprzez przywództwo sługi.

"Zamiast tego, kto chce stać się wielką wśród was, musi być twoim sługą". (Mateusza 20:26)

Krytycy myślą: Krytyczni myśliciele pracują nad jasnością i logiką. Zadają pytania i zdobywają wiedzę, aby uniknąć ślepej akceptacji pomysłów, szukając rozwiązań, a nie zastanawiając się nad problemami.

"Postaraj się, abyś przedstawił się Bogu jako jeden zatwierdzony, robotnik, który nie musi się wstydzić i właściwie radzi sobie z prawdą". (2 Tymoteusza 2:15)

Http://www.gcu.edu/degreeprograms/ppc

Https://www.gcu.edu/academics/academic-policies.php

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online BScs » Widzieć Online MSc » Widzieć Online Magisterskie » Widzieć Health BScs » Widzieć Health MSc » Widzieć Health Studia doktoranckie » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Zaoczne studia MBA » Widzieć Doktor edukacji » Widzieć DBA » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Doktorat » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Bsc w zarządzaniu stosowanym

Online W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone USA Online

Zdobądź umiejętności przekształcania i doskonalenia praktyk biznesowych przy udziale licencjata z zakresu zarządzania aplikacjami w Grand Canyon University (GCU). Ten transferowy program studiów, oferowany online i na terenie kampusu przez Colangelo College of Business, jest idealny dla studentów z tytułem stowarzyszonym lub co najmniej 12 kredytami uczelni. [+]

Oferowane przez: Colangelo College of Business

Przegląd

Zdobądź licencjat z zarządzania Zdobądź umiejętności przekształcania i doskonalenia praktyk biznesowych przy udziale licencjata z zakresu zarządzania aplikacjami w Grand Canyon University (GCU). Ten transferowy program studiów, oferowany online i na terenie kampusu przez Colangelo College of Business, jest idealny dla studentów z tytułem stowarzyszonym lub co najmniej 12 kredytami uczelni. Odkryj praktyczne obszary działalności, w tym strategie kierowania zmianami w dzisiejszej globalnej gospodarce. Zbadaj innowacyjne koncepcje rozwoju organizacji i zachowania w miejscu pracy oraz zarządzanie zasobami ludzkimi.... [-]


MSc

MSc In Cybersecurity (Bridge)

Online W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone USA Online

Grand Canyon University 's Bridge (Master of Science in Cyber ​​Security) zapewnia podstawę informatyczną i ramy cyberbezpieczeństwa dla osób zmieniających zawód lub zainteresowanych tą dziedziną, które mają akredytowany tytuł licencjata w dziedzinie niespokrewnionej. [+]

Oferowane przez: College of Science, Engineering,

Przygotuj się do ochrony organizacji przed zagrożeniami

Grand Canyon University 's Bridge (Master of Science in Cyber ​​Security) zapewnia podstawę informatyczną i ramy cyberbezpieczeństwa dla osób zmieniających zawód lub zainteresowanych tą dziedziną, które mają akredytowany tytuł licencjata w dziedzinie niezwiązanej z tematyką. Rozwiniesz bazę wiedzy, aby przejść do bardziej dogłębnej nauki dzięki wprowadzeniu do programowania komputerów i IT. Przeprowadzając program mostu cyberbezpieczeństwa, poznasz sieci i sieci IT, a także administrację systemami, konserwację i technologie platformy na poziomie podstawowym. Końcowy kurs koncentruje się na podstawowych zagadnieniach i podstawowych pojęciach związanych z bezpieczeństwem informacji, takich jak szyfrowanie danych, świadomość bezpieczeństwa, problemy operacyjne, strategie bezpieczeństwa i typy ataków.... [-]


Msc w zarządzaniu technologią informacyjną (most)

Online W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone USA Online

Program studiów magisterskich uniwersytetu w Grand Canyon University jest przeznaczony dla studentów, którzy nie mają wykształcenia technicznego, którzy dążą do zdobycia umiejętności kierowniczych i zarządzania przedsiębiorstwem w dziedzinie technologii informacyjnych. [+]

Oferowane przez: Colangelo College of Business

Przygotuj się na przyszłość zarządzania IT

Program studiów magisterskich uniwersytetu w Grand Canyon University jest przeznaczony dla studentów, którzy nie mają wykształcenia technicznego, którzy dążą do zdobycia umiejętności kierowniczych i zarządzania przedsiębiorstwem w dziedzinie technologii informacyjnych. Oferowany w Colangelo College of Business, ten program zarządzania wiedzą IT dostarczy silną podstawę technologii informacyjnych, niezbędną do podjęcia kroku naprzód w kierunku uzyskania tytułu magistra. Będziesz rozwijać szkolenia i uczestniczyć w zajęciach praktycznych, aby zdobyć umiejętności i zrozumienie, które możesz zastosować podczas programu MS w programie IT Management.... [-]


Magisterskie

Magister Boskości

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 więcej

Internetowy Master of Divinity (MDiv) zapewnia podstawy do zaawansowanych studiów i udanej kariery w kierownictwie kościoła (wieczorne zajęcia są również oferowane na terenie kampusu). [+]

Internetowy Master of Divinity (MDiv) zapewnia podstawy do zaawansowanych studiów i udanej kariery w kierownictwie kościoła (wieczorne zajęcia są również oferowane na terenie kampusu).

Seminarium skierowane do seminarium teologicznego Wielkiego Kanionu podkreśla znaczenie ewangelii, Kościoła i królestwa Bożego. Przygotuj się na swoją misję i uchwyć kluczowe elementy dobrze ukształtowanej edukacji teologicznej, która inspiruje do życia w wiernej służbie. W naszym programie Master of Divinity, jesteś narażony na głęboką głębię treningu służby i biblijnych i teologicznych badań, aby zwiększyć swoją mądrość.

Z naukowego punktu widzenia badasz doktrynę chrześcijańską, interpretację biblijną, przywództwo i duszpasterstwo. Dzięki postępowi w nauce zyskujesz także wgląd w dziedziny etyki chrześcijańskiej, przepowiadania i apologetyki. Rezydencja MDiv jest strategicznie zaprojektowana, aby wspierać naukę w środowisku konferencyjnym w kluczowych punktach programu studiów. Podczas MDiv Residency, jesteś wyposażony, by posługiwać mądrością i wrażliwością w lokalnym kościele i innych chrześcijańskich organizacjach.... [-]


Filmy

2016: Welcome to Grand Canyon University

Spirit :60 Commercial

Kontakt
Adres lokalizacji
3300 W. Camelback Rd.
Phoenix, AZ 85017

Phoenix, Arizona, US
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
6700 Jefferson St. NE, Suite D-2
Albuquerque, NM 87109

Albuquerque, New Mexico, US
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
10484 W. Thunderbird Blvd., Suite 102
Sun City, AZ 85351

Sun City, Arizona, US
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
350 W. Thomas Road
Phoenix, AZ 85013

Phoenix, Arizona, US
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
9201 E. Mountain View Rd., Suite 100
Scottsdale, AZ 85258

Scottsdale, Arizona, US
Media społecznościowe