Przeczytaj oficjalny opis

O Georgetown University


Georgetown University to prywatna akredytowana uczelnia not-for-profit z siedzibą w Waszyngtonie. Założony w 1789 roku przez Johna Carrolla, Georgetown jest najstarszym katolickim i jezuickim uniwersytetem w Ameryce. Dziś Georgetown jest ważnym międzynarodowym uniwersytetem badawczym. Ma dziewięć szkół, zrzeszonego szpitala i wiele wysoko-rankingowych programów dla absolwentów.


Misja, wizja i wartości

Misja i wartości Georgetown odzwierciedlają jezuickie tradycje wychowania całej osoby. Uczelnia wspiera otoczenie, w którym studenci mogą się rozwijać poprzez refleksję, obsługę i dociekliwość.


Zapisy, frekwencja, ukończenie szkoły

Na podstawie danych z jesieni 2015 r. Liczba absolwentów wyniosła ponad 10 500 studentów. Liczba absolwentów była następująca.

  • 31% w niepełnym wymiarze godzin i 69% w pełnym wymiarze czasu student
  • 11% zapisało się na kształcenie na odległość
  • 1800 tytułów licencjackich, 3300 tytułów magisterskich, 950 stopni doktorskich


Pomoc finansowa

Uniwersytet Georgetown przyjmuje wnioski o pomoc finansową od absolwentów w ciągu całego roku akademickiego. Studenci ubiegający się o federalną pomoc finansową muszą złożyć FAFSA. Uprawnieni studenci mogą otrzymywać pożyczki lub dotacje. Georgetown University Graduate School może oferować ograniczone stypendia, staże i stypendia. Są one oparte na kwalifikacjach akademickich.

Aby zachować zgodność z federalnymi przepisami VISA, zagraniczni studenci nie mogą brać udziału w kursach wyłącznie w Internecie. Uniwersytet Georgetown nie jest jeszcze w stanie oferować formatów online w każdym stanie dla każdego programu online.


Rozpocznij terminy

Programy mogą mieć określone daty rozpoczęcia w oparciu o akademickie semestry. Na przykład programy studiów MPS rozpoczynają się w semestrach jesiennym, letnim i wiosennym.


Wydział

Uniwersytet Georgetown ma ponad 1450 etatów i 1050 etatów na część etatu. Wśród instruktorów Georgetown są byli dyplomaci, urzędnicy zdrowia publicznego, ekonomiści, naukowcy, prezesi i inni eksperci branżowi. W całej dyscyplinie członkowie wydziału posiadają wyższe stopnie naukowe od doktoratu. oraz JD do MA, MBA i M. Ed., między innymi.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Georgetown University Online

Uniwersytet Georgetown, specjalizujący się w programach magisterskich w dziedzinie finansów (MSF), ma najlepszych specjalistów finansowych i przekształca ich w pionierów ... [+]

Georgetown University online program Master of Science in Finance (MSF) , przekształca najlepszych dzisiejszych specjalistów w rosnących liderów branży. Stworzony przez wybitną wykładowczynię McDonough School of Business , ten światowej klasy program nauczania i rewolucyjna platforma do nauki online dostarczają niezbędnych umiejętności, aby przenieść karierę finansową na wyższy poziom.

Jako student MSF, uczysz się na własnej skórze od wydziału wybitnych uczonych i nauczycieli. Nasz program zapewnia profesjonalistom pracującym z dowolnego miejsca na świecie możliwość pogłębienia umiejętności biznesowych i technicznych finansów oraz zdobycia wykształcenia uniwersyteckiego w Georgetown, w którym wydział angażuje się w wysokiej jakości nauczanie.... [-]

Stany Zjednoczone Georgetown
Sierpień 2019
Język angielski
Zaoczne
21 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Georgetown University Online

Georgetown University przedstawia tytuł Master of Professional Studies in Real Estate w formacie online. zapewnienie elastycznej ścieżki dla przyszłych liderów branży w c ... [+]

Uniwersytet Georgetown przedstawia tytuł Master of Professional Studies in Real Estate w formacie online, zapewniając elastyczną ścieżkę dla przyszłych liderów branży, aby pogłębić swoją wiedzę i przyspieszyć karierę. Program ten, oferowany przez Szkołę Studiów Kontynuujących Uniwersytetu Georgetown, rozwija kluczowe umiejętności w zakresie nieruchomości na najwyższym poziomie akademickim. Zdobądź kompleksową wiedzę na temat zmieniającego się rynku nieruchomości komercyjnych i wyróżnij się w tej konkurencyjnej branży. Ten w pełni akredytowany program absolwentów prowadzony jest przez wydział wybitnych specjalistów z branży nieruchomości z prestiżowych organizacji. Wykorzystują oni swoje unikalne spostrzeżenia i profesjonalną wiedzę do nauki kursu, oferując studentom angażujący program nauczania oparty na aplikacjach branżowych.... [-]

Stany Zjednoczone Georgetown
Sierpień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Georgetown University Online

Uznany za jeden z najlepszych programów na świecie, Master of Professional Studies w Sports Industry Management Georgetown University jest dostępny w formacie online. Pro ... [+]

Uznany za jeden z najlepszych programów na świecie, Master of Professional Studies w Sports Industry Management Georgetown University jest dostępny w formacie online. Program ten, oferowany przez Szkołę Studiów Kontynuujących, zapewnia studentom zarządzanie biznesem i umiejętności przywódcze potrzebne do rozpoczęcia udanej i wpływowej kariery w branży sportowej.

Ten w pełni akredytowany program dla absolwentów składa się z wydziału wybitnych praktyków branżowych, którzy oferują godne uwagi ekspertyzy dla każdego kursu i dostarczają praktyczny i zastosowany model uczenia się oparty na zasadach odpowiedzialności, etyki i usług.

Jako absolwenci internetowego programu Sports Industry Management studenci będą mieli wszechstronne zrozumienie branży sportowej w obszarach obejmujących etykę stosowaną, przywództwo, myślenie krytyczne i analityczne, wiedzę i odpowiedzialność biznesu sportowego, komunikację, planowanie strategiczne, pracę zespołową i dynamikę grupy , globalne perspektywy oraz zarządzanie i wdrażanie projektów. Oprócz tych obszarów, globalne podejście do programu przygotowuje studentów do wykonywania wielu stanowisk w branży przez organizacje, które obejmują:... [-]

Stany Zjednoczone Georgetown
Sierpień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Georgetown University Online

Georgetown online Master of Professional Studies w zakresie zarządzania technologią przygotowuje studentów do skutecznego prowadzenia inicjatyw technologicznych, opracowy ... [+]

Georgetown University online Master of Professional Studies w Technology Management zapewnia specjalistom technologii unikalne doświadczenie edukacyjne - łączenie umiejętności zarządzania przedsiębiorstwem z wiedzą technologiczną - w celu opracowania następnej generacji dobrze zaokrąglonych starszych technologów, którzy są wyposażeni i gotowi sprostać wyzwaniom, przed jakimi stoi dzisiejszy stałe firmy i organizacje.

Uczniowie rozwijają swoją karierę informatyczną, ucząc się i rozwijając sprawdzone techniki - w tym umiejętności biznesowe i informatyczne - aby poprowadzić główne inicjatywy technologiczne i stworzyć kulturę innowacji i zaangażowania:

Umiejętności krytycznego myślenia niezbędne do analizy kluczowych problemów biznesowych i opracowania kreatywnych rozwiązań dla wyzwań biznesowych i technologicznych.Maksymalizuj rynek, przedsiębiorczość, ekspansję międzynarodową, obsługę klienta i możliwości uzyskania przychodu dzięki innowacjom technologicznym.Doskonal umiejętności przywódcze niezbędne do wpływania na całe organizacje.Zarządzaj zmianami organizacyjnymi w kontekście wdrażania technologii.Unikaj kosztownych naruszeń bezpieczeństwa, utraty danych i wyłączeń danych.Twórz strategiczne korzyści, korzystając z nowych technologii, takich jak media społecznościowe, Big Data i Cloud Computing.... [-]
Stany Zjednoczone Georgetown
Sierpień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku