Przeczytaj oficjalny opis

O Georgetown University


Georgetown University to prywatna akredytowana uczelnia not-for-profit z siedzibą w Waszyngtonie. Założony w 1789 roku przez Johna Carrolla, Georgetown jest najstarszym katolickim i jezuickim uniwersytetem w Ameryce. Dziś Georgetown jest ważnym międzynarodowym uniwersytetem badawczym. Ma dziewięć szkół, zrzeszonego szpitala i wiele wysoko-rankingowych programów dla absolwentów.


Misja, wizja i wartości

Misja i wartości Georgetown odzwierciedlają jezuickie tradycje wychowania całej osoby. Uczelnia wspiera otoczenie, w którym studenci mogą się rozwijać poprzez refleksję, obsługę i dociekliwość.


Zapisy, frekwencja, ukończenie szkoły

Na podstawie danych z jesieni 2015 r. Liczba absolwentów wyniosła ponad 10 500 studentów. Liczba absolwentów była następująca.

  • 31% w niepełnym wymiarze godzin i 69% w pełnym wymiarze czasu student
  • 11% zapisało się na kształcenie na odległość
  • 1800 tytułów licencjackich, 3300 tytułów magisterskich, 950 stopni doktorskich


Pomoc finansowa

Uniwersytet Georgetown przyjmuje wnioski o pomoc finansową od absolwentów w ciągu całego roku akademickiego. Studenci ubiegający się o federalną pomoc finansową muszą złożyć FAFSA. Uprawnieni studenci mogą otrzymywać pożyczki lub dotacje. Georgetown University Graduate School może oferować ograniczone stypendia, staże i stypendia. Są one oparte na kwalifikacjach akademickich.

Aby zachować zgodność z federalnymi przepisami VISA, zagraniczni studenci nie mogą brać udziału w kursach wyłącznie w Internecie. Uniwersytet Georgetown nie jest jeszcze w stanie oferować formatów online w każdym stanie dla każdego programu online.


Rozpocznij terminy

Programy mogą mieć określone daty rozpoczęcia w oparciu o akademickie semestry. Na przykład programy studiów MPS rozpoczynają się w semestrach jesiennym, letnim i wiosennym.


Wydział

Uniwersytet Georgetown ma ponad 1450 etatów i 1050 etatów na część etatu. Wśród instruktorów Georgetown są byli dyplomaci, urzędnicy zdrowia publicznego, ekonomiści, naukowcy, prezesi i inni eksperci branżowi. W całej dyscyplinie członkowie wydziału posiadają wyższe stopnie naukowe od doktoratu. oraz JD do MA, MBA i M. Ed., między innymi.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Georgetown University Online

Uniwersytet Georgetown, specjalizujący się w programach magisterskich w dziedzinie finansów (MSF), ma najlepszych specjalistów finansowych i przekształca ich w pionierów ... [+]

Georgetown University online program Master of Science in Finance (MSF) , przekształca najlepszych dzisiejszych specjalistów w rosnących liderów branży. Stworzony przez wybitną wykładowczynię McDonough School of Business , ten światowej klasy program nauczania i rewolucyjna platforma do nauki online dostarczają niezbędnych umiejętności, aby przenieść karierę finansową na wyższy poziom.

Jako student MSF, uczysz się na własnej skórze od wydziału wybitnych uczonych i nauczycieli. Nasz program zapewnia profesjonalistom pracującym z dowolnego miejsca na świecie możliwość pogłębienia umiejętności biznesowych i technicznych finansów oraz zdobycia wykształcenia uniwersyteckiego w Georgetown, w którym wydział angażuje się w wysokiej jakości nauczanie.... [-]

Stany Zjednoczone Georgetown
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
21 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Georgetown University Online

Georgetown University przedstawia tytuł Master of Professional Studies in Real Estate w formacie online. zapewnienie elastycznej ścieżki dla przyszłych liderów branży w c ... [+]

Uniwersytet Georgetown przedstawia tytuł Master of Professional Studies in Real Estate w formacie online, zapewniając elastyczną ścieżkę dla przyszłych liderów branży, aby pogłębić swoją wiedzę i przyspieszyć karierę. Program ten, oferowany przez Szkołę Studiów Kontynuujących Uniwersytetu Georgetown, rozwija kluczowe umiejętności w zakresie nieruchomości na najwyższym poziomie akademickim. Zdobądź kompleksową wiedzę na temat zmieniającego się rynku nieruchomości komercyjnych i wyróżnij się w tej konkurencyjnej branży. Ten w pełni akredytowany program absolwentów prowadzony jest przez wydział wybitnych specjalistów z branży nieruchomości z prestiżowych organizacji. Wykorzystują oni swoje unikalne spostrzeżenia i profesjonalną wiedzę do nauki kursu, oferując studentom angażujący program nauczania oparty na aplikacjach branżowych.... [-]

Stany Zjednoczone Georgetown
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Georgetown University Online

Uznany za jeden z najlepszych programów na świecie, Master of Professional Studies w Sports Industry Management Georgetown University jest dostępny w formacie online. Pro ... [+]

Uznany za jeden z najlepszych programów na świecie, Master of Professional Studies w Sports Industry Management Georgetown University jest dostępny w formacie online. Program ten, oferowany przez Szkołę Studiów Kontynuujących, zapewnia studentom zarządzanie biznesem i umiejętności przywódcze potrzebne do rozpoczęcia udanej i wpływowej kariery w branży sportowej.

Ten w pełni akredytowany program dla absolwentów składa się z wydziału wybitnych praktyków branżowych, którzy oferują godne uwagi ekspertyzy dla każdego kursu i dostarczają praktyczny i zastosowany model uczenia się oparty na zasadach odpowiedzialności, etyki i usług.

Jako absolwenci internetowego programu Sports Industry Management studenci będą mieli wszechstronne zrozumienie branży sportowej w obszarach obejmujących etykę stosowaną, przywództwo, myślenie krytyczne i analityczne, wiedzę i odpowiedzialność biznesu sportowego, komunikację, planowanie strategiczne, pracę zespołową i dynamikę grupy , globalne perspektywy oraz zarządzanie i wdrażanie projektów. Oprócz tych obszarów, globalne podejście do programu przygotowuje studentów do wykonywania wielu stanowisk w branży przez organizacje, które obejmują:... [-]

Stany Zjednoczone Georgetown
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Georgetown University Online

Georgetown online Master of Professional Studies w zakresie zarządzania technologią przygotowuje studentów do skutecznego prowadzenia inicjatyw technologicznych, opracowy ... [+]

Georgetown University online Master of Professional Studies w Technology Management zapewnia specjalistom technologii unikalne doświadczenie edukacyjne - łączenie umiejętności zarządzania przedsiębiorstwem z wiedzą technologiczną - w celu opracowania następnej generacji dobrze zaokrąglonych starszych technologów, którzy są wyposażeni i gotowi sprostać wyzwaniom, przed jakimi stoi dzisiejszy stałe firmy i organizacje.

Uczniowie rozwijają swoją karierę informatyczną, ucząc się i rozwijając sprawdzone techniki - w tym umiejętności biznesowe i informatyczne - aby poprowadzić główne inicjatywy technologiczne i stworzyć kulturę innowacji i zaangażowania:

Umiejętności krytycznego myślenia niezbędne do analizy kluczowych problemów biznesowych i opracowania kreatywnych rozwiązań dla wyzwań biznesowych i technologicznych.Maksymalizuj rynek, przedsiębiorczość, ekspansję międzynarodową, obsługę klienta i możliwości uzyskania przychodu dzięki innowacjom technologicznym.Doskonal umiejętności przywódcze niezbędne do wpływania na całe organizacje.Zarządzaj zmianami organizacyjnymi w kontekście wdrażania technologii.Unikaj kosztownych naruszeń bezpieczeństwa, utraty danych i wyłączeń danych.Twórz strategiczne korzyści, korzystając z nowych technologii, takich jak media społecznościowe, Big Data i Cloud Computing.... [-]
Stany Zjednoczone Georgetown
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku