Przeczytaj oficjalny opis

George Washington University , niezależna instytucja akademicka, założona przez Kongres Stanów Zjednoczonych w 1821 roku, poświęca się poprawie dobrostanu ludzi. Uniwersytet ceni dynamiczną, skoncentrowaną na uczniach społeczność, stymulowaną przez różnorodność kulturową i intelektualną, zbudowaną na fundamencie uczciwości, kreatywności i otwartości na eksplorację nowych pomysłów.

George Washington University , skupiony na krajowym i międzynarodowym skrzyżowaniu Waszyngtonu , zobowiązuje się do doskonałości w tworzeniu, rozpowszechnianiu i stosowaniu wiedzy.

Aby promować proces uczenia się przez całe życie z perspektywy globalnej i integracyjnej, Uniwersytet zapewnia stymulujące środowisko intelektualne dla różnych studentów i wykładowców. Poprzez promowanie doskonałości w nauczaniu, Uniwersytet oferuje wyjątkowe doświadczenia edukacyjne dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w ramach studiów licencjackich, magisterskich i zawodowych w Waszyngtonie , Stanach Zjednoczonych i za granicą. Jako ośrodek badań intelektualnych i badań uniwersytet podkreśla związek pomiędzy stypendiami podstawowymi i stosowanymi, podkreślając, że praktyczne podstawy powinny być oparte na wiedzy i teorii. Uczelnia działa jako katalizator kreatywności w sztuce, naukach ścisłych i zawodach, zachęcając do interakcji między studentami, wykładowcami, pracownikami, absolwentami i społecznościami, którym służy.

George Washington University czerpie z bogatej oferty zasobów z National Capital Area, aby zwiększyć swoje wysiłki edukacyjne. W zamian uniwersytet , poprzez swoich studentów, wykładowców, pracowników i absolwentów, przyczynia się do zdobywania talentów i wiedzy w celu poprawy jakości życia w metropolii Waszyngtonie.

Edukacja w przeciwieństwie do jakiegokolwiek innego

Czterech studentów rozmawia w Lincoln Memorial z Pomnik Waszyngtona w tle

Od pierwszych dni naszej stolicy ludzie podróżowali tu z wielu powodów. Przychodzą zwiedzać przeszłość i wyznaczać nowe futures. Przyjeżdżają, aby zadawać pytania i szukać odpowiedzi ekspertów. Przychodzą, aby rozpocząć dyskurs i pamiętać w milczeniu. Przychodzą, by żądać zmiany i być tą zmianą. One rosną. Przybywają, aby się uczyć. Przychodzą do historii i dołączają do szeregów obok wielu wybitnych absolwentów GW.

Nasi studenci przyjeżdżają do GW z wielu tych samych powodów. Przychodzą na pełen pasji wydział, do różnych grup studenckich, do lekkoatletyki Division I, raz na staż w życiu i do inspirujących możliwości usługowych. GW, podobnie jak wiele uniwersytetów, zapewnia to wszystko. Ale nasi studenci też szukają czegoś innego.

Nie chcą po prostu realizować projektu serwisu społecznościowego. Chcą spotkać się, a potem przekroczyć, wyzwanie dla służby ze strony Pierwszej Damy w Stanach Zjednoczonych.

Nie tylko chcą oglądać slajdy sztuki. Chcą debatować o arcydziełach w galeriach światowej klasy muzeów lub tańczyć na scenach Centrum Kennedy'ego.

I nie tylko chcą wziąć kurs inżynierski. Chcą prowadzić badania w nowym, oszałamiającym laboratorium z wydziałami, którzy dosłownie kształtują świat jutra.

Mieszczący się w innym mieście niż jakikolwiek inny, nasi uczniowie zdobywają wykształcenie inne niż jakiekolwiek inne. Całe miasto to nasza klasa, a nasi studenci wychodzą nie tylko z dyplomu, ale z doświadczeń, które mogą się zdarzyć tylko w GW.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
School of Engineering & Applied Science Online
Address
800 22nd Street, NW
DC 20052 Washington, District of Columbia, Stany Zjednoczone