Przeczytaj oficjalny opis

Odkryj swoją przyszłość dzięki tytułowi online z Faulkner University!


Naszą misją jest kształcenie wysoko wykwalifikowanych, profesjonalnych i zaangażowanych społecznie nauczycieli szkół podstawowych i średnich, którzy posiadają wiedzę merytoryczną, pedagogiczną i zawodową, którzy podkreślają uczciwość charakteru, którzy wykorzystują swoje dary w służbie innym i którzy demonstrują profesjonalne kompetencje i przywództwo w swojej dziedzinie.

Faulkner University to prywatna, chrześcijańska instytucja sztuki liberalnej, zapewniająca uczniom wyjątkową edukację od ponad 70 lat. Nasz internetowy program edukacyjny zapewnia szeroką gamę doskonałych programów studiów z dowolnego miejsca w kraju. Wybierz jeden z 23 programów studiów online. W Faulkner masz więcej niż jedną liczbę. Dzięki elastycznym instrukcjom dopasowującym się do harmonogramu każdego ucznia i dziedzictwu chrześcijańskiemu, które jest honorowane we wszystkich naszych działaniach, nasze internetowe programy edukacyjne zapewniają zindywidualizowane doświadczenie każdemu, kto szuka prestiżu i doskonałości stopnia Faulknera.

Faulkner University Edukacja dorosłych Zaproszenie od Faulkner University na Vimeo.


Edukacja online na Faulkner University

Faulkner University to prywatna, chrześcijańska instytucja sztuki liberalnej z siedzibą w Montgomery w stanie Alabama, oferująca uczniom prestiżową, opartą na wierze edukację przez większą część stulecia. W celu uzupełnienia naszej obszernej listy programów na terenie kampusu, z dumą oferujemy studentom szereg programów studiów, które można ukończyć całkowicie online. Każdy program zapewnia elastyczne, zindywidualizowane doświadczenie, dogłębny program nauczania i taką samą jakość edukacji, o której znane są nasze programy na uczelni.


Korzyści online chrześcijańskich uniwersytetów

Biorąc pod uwagę studia online na Faulkner University? Istnieje wiele powodów, aby zapisać się na jeden z naszych 23 programów studiów online. Oto kilka zalet oferowanych przez internetowe chrześcijańskie uniwersytety, w tym Faulkner University:

  • Programy oferują elastyczne, niestandardowe planowanie dostosowane do twoich preferencji.
  • Wiele programów można ukończyć szybciej niż w kampusie.
  • Oferujemy konkurencyjne kursy czesnego, które pasują do Twojego budżetu.
  • Jeśli masz pracę, nie ma potrzeby umieszczania jej na tylnym palniku.
  • Wizyty w kampusie są rzadko wymagane (niektóre programy działają na terenie kampusu).
  • Możesz uczyć się, gdzie chcesz i jak chcesz.
  • Studenci mogą wybierać z szerokiego zakresu tematów - nasze programy obejmują wszystko, od studiów biblijnych po administrację wymiaru sprawiedliwości.
  • Specjalne świadczenia są dostępne dla weteranów i obecnych członków wojska.


Chrześcijańska edukacja

Programy online Faulkner University dostarczają więcej niż tylko stopień. Każdy program jest inspirowany misją szkoły i wartościami, które pozostają wierne dumnemu chrześcijańskiemu dziedzictwu uniwersytetu. Bez względu na to, jakiego rodzaju tematyka obejmuje twoje kursy, głęboko zakorzenione chrześcijańskie ideały naszej instytucji zostaną zaszczepione w całym tekście.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Faulkner University - Online Programs

Nasz program Master in Education pozwala poznać umiejętności i wartości, które poprawią Twoją karierę. Nasz program łączy profesjonalne kursy z kursami szkoleniowymi dla ... [+]

Po co zdobywać tytuł magistra edukacji w zakresie programu nauczania i stopnia instruktażu?

Nasz program Master in Education pozwala poznać umiejętności i wartości, które poprawią Twoją karierę. Nasz program łączy profesjonalne kursy z kursami szkoleniowymi dla dobrze zaokrąglonych programów nauczania. W rezultacie stajesz się skuteczniejszym i skuteczniejszym pedagogiem, który ma większe umiejętności prowadzenia klas i projektowania programów szkolnych.

Celem programu nauczania i szkolenia jest zwiększenie wiedzy kandydatów na temat zaawansowanej pedagogiki oraz instruktażu, oceny i technologii w kontekście obszaru treści. The M.Ed. w Curriculum and Instruction dostępnych jest pięć obszarów koncentracji i jeden ogólny tor.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
Faulkner University - Online Programs

Master of Education w Elementary Education Class A Certification to doskonały sposób, aby obecni nauczyciele zwiększyli swoje umiejętności i zbywalność lub przekierowują ... [+]

Po co zdobywać tytuł magistra edukacji w zakresie wykształcenia podstawowego klasy A?

Master of Education w Elementary Education Class A Certification to doskonały sposób, aby obecni nauczyciele zwiększyli swoje umiejętności i zbywalność lub przekierowują swoją specjalność na uczniów w wieku elementarnym. Oprócz pracy w klasie, wyższy poziom wykształcenia otwiera drzwi w całym polu, od pisania programów nauczania i podręczników, aż do uzyskania tytułu dyrektora. Dla tych, którzy chcą podnieść swój poziom certyfikacji.

Ten program również kwalifikuje Cię do przejścia, aby zdobyć tytuł specjalisty ds. Edukacji.

Ten program kwalifikuje nauczycieli do zarabiania zaawansowanej płacy.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku

Faulkner University - Online Programs