Concordia University Chicago - Online Degree Programs

Online Programs

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W przypadku programów Campus University Campus kliknij tutaj

DLACZEGO CONCORDIA-CHICAGO?

Concordia University Chicago jest liderem w dziedzinie edukacji absolwent i licencjackich. Nasze akredytowane, wysoko oceniane, kampusowe, kohortowe i internetowe studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie mogą pomóc w osiągnięciu celów edukacyjnych i zawodowych:

  • Założona w 1864 r. Concordia-Chicago świętuje 150 rocznicę wprowadzenia wyższego wykształcenia na świat.
  • Ponad 3500 studentów zapisanych jest na nasze studia magisterskie i doktoranckie online, kohortowe i na uczelni.
  • Jesteśmy drugim najszybciej rozwijającym się kampusem wśród organizacji non-profit zajmujących się dyplomowaniem magisterskim w Stanach Zjednoczonych w latach 2004-2009 (Chronicle of Higher Education, 2011 Almanac Edition).
  • W lutym 2012 r. Komisja Higher Learning udzieliła akredytacji Concordia-Chicago, aby zaproponować doktorowi filozofii (Ph.D.) w zakresie przywództwa. W rezultacie, Concordia dodał dr. do doktora edukacji (EdD) w zakresie kierowania ośmioma specjalizacjami.
  • W 2010 r. Krajowa Rada ds. Akredytacji Nauczycieli ukończyła prestiżową "Kontynuację akredytacji wszystkich programów edukacyjnych bez warunków" w 18 programach edukacyjnych Concordii.

DLACZEGO ZUŻYĆ STOPIEŃ ONLINE?

Na Uniwersytecie Concordia w Chicago dostosowaliśmy nasze internetowe programy dla pracujących dorosłych takich jak ty, którzy muszą zrównoważyć pragnienie wyższego wykształcenia z rzeczywistością i obowiązkami związanymi z pracą, rodziną i życiem.

Społeczność uczniów online. Po zapisaniu się w Concordia-Chicago dołączysz do dynamicznej i tętniącej życiem społeczności online. Wydział będzie w prawie codziennych interakcjach ze studentami, prowadząc dyskusje online i podnosząc prowokujące pytania. Wglądy od twoich kolegów uczą cię, abyś ciągle myślał i uczył się. W trakcie studiów będziesz tworzyć relacje z innymi kolegami z klasy, które będą trwać całe życie.

Przestudiuj swój harmonogram. W naszym środowisku online nie ma ustalonego czasu, w którym musisz uczęszczać na zajęcia. Każdego tygodnia będziesz mieć dostęp do modułu studiów z wykładami, czytaniami i zadaniami. Wtedy będziesz angażować się w swoją społeczność online w dyskusje prowadzone przez wykładowców i studentów. Będziesz "chodził na lekcje", kiedy będzie ci wygodnie, czy to o 6 rano przed wyjściem do pracy, czy o 22 po tym, jak dzieci pójdą spać.

Struktura i przewidywalność. W naszej klasie online bierzesz jeden kurs na raz we wcześniej ustalonej kolejności, z każdym kursem trwającym osiem tygodni.

Anytime, Anywhere Access. Tak długo, jak masz komputer i połączenie z Internetem, możesz połączyć się z klasą i uzyskać dostęp do wszystkich materiałów, książek, artykułów, bibliotek, dyskusji i zadań uczniów, w dowolnym miejscu i czasie.

Fala przyszłości. Obecnie ponad 40 procent studentów zapisujących się na studia magisterskie decyduje się na naukę wyłącznie online. Nawet doktoranci zdobywają terminowe dyplomy online.

Globalny kampus, edukacja globalna. Nasza ogólnoświatowa klasa dla absolwentów pomoże Ci zdobyć globalną edukację. Mamy studentów z 37 państw i 26 zagranicznych krajów. Twoja internetowa społeczność edukacyjna może mieć studentów z odległych zakątków globu, od Chin po Hiszpanię i Afrykę Południową.

Global Faculty. Wybieramy nasz wydział online od najlepszych z najlepszych w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Szukamy wysoko wykwalifikowanych, przystojnych profesorów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Nasz globalny wydział przyniesie zróżnicowaną, światową perspektywę twojej edukacji absolwentów.

Oszczędź czas i pieniądze. W środowisku online nie będziesz spędzać czasu i pieniędzy na jeździe samochodem, parkowaniu i chodzeniu do klasy. W trybie online dostęp do zajęć odbywa się tam, gdzie jest wygodny.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Online Doktorat » Widzieć Online BAs » Widzieć Online Certyfikaty » Widzieć Online BScs » Widzieć Online MA » Widzieć Online MSc » Widzieć Online Magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

Internetowy Bachelor of Arts (BA) w zarządzaniu opieką zdrowotną

Online August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Stopień zarządzania opieką zdrowotną zapewnia możliwości w wielu dziedzinach, w tym w biznesie, edukacji, administracji i sektorach non-profit, i wielu innych. [+]

Otwórz drzwi do sukcesu w zarządzaniu opieką zdrowotną

Stopień zarządzania opieką zdrowotną zapewnia możliwości w wielu dziedzinach, w tym w biznesie, edukacji, administracji i sektorach non-profit, i wielu innych.

Kursy Concordia-Chicago w zakresie zarządzania opieką zdrowotną przygotowują studentów do:

koordynować i ułatwiać pracę innym osobom w organizacji opieki zdrowotnej w odniesieniu do ich ról i funkcji, aby osiągnąć cele organizacyjnezrozumieć strukturę organizacyjną, kulturę i etykę, aby skutecznie kierować jednostkami i zespołamizbadaj obszary funkcjonalne organizacji opieki zdrowotnej, takie jak zasoby ludzkie, marketing, księgowość i prawowykazać umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów stosowanych w kontekście opieki zdrowotnejZnajdź swoje miejsce na wysokiej ścieżce kariery... [-]

Internetowy Bachelor of Science (BS) w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Online August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Concordia-Chicago Bachelor of Science w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi (HR) zapewnia studentom podstawowe zrozumienie miejsca pracy, kapitału ludzkiego i jak zapewnić wartość każdej organizacji. Specjaliści ds. Zasobów ludzkich przyczyniają się do pomyślnego funkcjonowania przedsiębiorstwa poprzez motywowanie pracowników, egzekwowanie przepisów rządowych, prowadzenie negocjacji w sprawie pracy, ustalanie konkurencyjnych świadczeń pracowniczych i opracowywanie programów szkoleniowych w celu utrzymania udanego miejsca pracy z optymalną produktywnością. [+]

Maksymalizuj potencjał kapitału ludzkiego w miejscu pracy.

Concordia-Chicago Bachelor of Science w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi (HR) zapewnia studentom podstawowe zrozumienie miejsca pracy, kapitału ludzkiego i jak zapewnić wartość każdej organizacji. Specjaliści ds. Zasobów ludzkich przyczyniają się do pomyślnego funkcjonowania przedsiębiorstwa poprzez motywowanie pracowników, egzekwowanie przepisów rządowych, prowadzenie negocjacji w sprawie pracy, ustalanie konkurencyjnych świadczeń pracowniczych i opracowywanie programów szkoleniowych w celu utrzymania udanego miejsca pracy z optymalną produktywnością. Wyposażeni w podstawową wiedzę na temat zmiennego krajobrazu kultury korporacyjnej, absolwenci programu studiów licencjackich w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi Concordia-Chicago mogą natychmiast przystąpić do zatrudnienia w małych firmach, organizacjach non-profit, prywatnych korporacjach i globalnych przedsiębiorstwach.... [-]


Online Bachelor of Arts (BA) w animacji

Online August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Studenci zapisani w programach animacji prowadzą karierę w dziedzinie animacji, animacji postaci, efektów CGI i animacji ruchowej. Zajęcia z animacji Concordia-Chicago koncentrują się na sztuce i produkcji ruchomych obrazów, a także organizacyjnych aspektach pola animacji - rozwoju projektu i preprodukcji. [+]

Przygotuj się na karierę na skrzyżowaniu sztuki i technologii

Studenci zapisani w programach animacji prowadzą karierę w dziedzinie animacji, animacji postaci, efektów CGI i animacji ruchowej. Zajęcia z animacji Concordia-Chicago koncentrują się na sztuce i produkcji ruchomych obrazów, a także organizacyjnych aspektach pola animacji - rozwoju projektu i preprodukcji. Studia magisterskie przygotowują również studentów do pracy w różnorodnych tradycyjnie "nieuwarunkowanych" przedmiotach, jako że wizualne techniki uczenia się rozszerzają się na inne dyscypliny wiedzy poprzez "artyfikację" historii, nauki, inżynierii, architektury, radiofonii i telewizji, edukacji, szkoleń, usług społecznych, legalne, medyczne, kryminalistyczne i inne.... [-]


Online Bachelor of Arts (BA) w Game Art

Online August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Niedawno gry uznano za rozrywkę rozrywkową, która często obejmowała scenariusze graczy-bojowników, wirtualną alternatywę dla tradycyjnego sportu. Teraz jednak rozwój oprogramowania do gier odgrywa coraz większą rolę w globalnej gospodarce jako sposób na zaangażowanie konsumentów poprzez zwiększenie motywacji do interakcji z treściami edukacyjnymi, komercyjnymi, praktycznymi, a nawet duchowymi. [+]

Wykorzystaj moc gier, aby kształcić, motywować i bawić.

Niedawno gry uznano za rozrywkę rozrywkową, która często obejmowała scenariusze graczy-bojowników, wirtualną alternatywę dla tradycyjnego sportu. Teraz jednak rozwój oprogramowania do gier odgrywa coraz większą rolę w globalnej gospodarce jako sposób na zaangażowanie konsumentów poprzez zwiększenie motywacji do interakcji z treściami edukacyjnymi, komercyjnymi, praktycznymi, a nawet duchowymi.

Znajdź swoje miejsce na wysokiej ścieżce kariery

Absolwenci programów Game Art and Design realizują kariery w zakresie tworzenia gier, inżynierii oprogramowania, grafiki komputerowej i produkcji komercyjnej. Perspektywy kariery programistów aplikacji są jasne. Według statystyk amerykańskiego Departamentu Pracy Biura Zatrudnienia, przewiduje się, że zatrudnienie w sektorze rozwoju oprogramowania komputerowego wzrośnie o 19 procent od 2014 do 2024 r., Znacznie szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów; obecna średnia roczna pensja dla programistów wynosi 102,280 USD. Amerykańska branża hazardowa ma przewidywane przychody na 2017 r. W wysokości 23,5 mld USD.... [-]


Online Bachelor of Arts (BA) w sporcie

Online August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Zarządzanie sportem i rekreacją obejmuje administrację, marketing i promocję oraz podejmowanie decyzji finansowych i dotyczących zasobów ludzkich w organizacjach sportowych i fitness. Zawody w tej dziedzinie obejmują: kolegialnych i zawodowych administratorów sportu, w tym dyrektorów sportowych, menedżerów i dyrektorów generalnych, agentów sportowych, dyrektorów ośrodków rekreacyjnych, dyrektorów sportu młodzieżowego, a także trenerów, skautów i dyrektorów sił i kondycji. [+]

Gotowy. Zestaw. Udać się! Hit Ground Running.

Zarządzanie sportem i rekreacją obejmuje administrację, marketing i promocję oraz podejmowanie decyzji finansowych i dotyczących zasobów ludzkich w organizacjach sportowych i fitness. Zawody w tej dziedzinie obejmują: kolegialnych i zawodowych administratorów sportu, w tym dyrektorów sportowych, menedżerów i dyrektorów generalnych, agentów sportowych, dyrektorów ośrodków rekreacyjnych, dyrektorów sportu młodzieżowego, a także trenerów, skautów i dyrektorów sił i kondycji. Dziedzina zarządzania sportem i rekreacją obejmuje wdrażanie umiejętności służących koordynacji i zarządzaniu imprezami i obiektami, a także zarządzanie zasobami dla organizacji non-profit i nastawionych na zysk. Specjaliści w zakresie zarządzania sportem i rekreacją muszą znać podstawowe prawo sportowe i etykę, finanse, księgowość, rynek i zarządzanie w klimacie sportowym.... [-]


Online Bachelor of Arts (BA) w zakresie zarządzania organizacją

Online August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Stopień zarządzania organizacją zapewnia możliwości w wielu dziedzinach, w tym w biznesie, edukacji, administracji i sektorach non-profit, a także w wielu innych. [+]

Otwórz drzwi do sukcesu w zarządzaniu z elastycznym stopniem

Stopień zarządzania organizacją zapewnia możliwości w wielu dziedzinach, w tym w biznesie, edukacji, administracji i sektorach non-profit, a także w wielu innych.

Kursy Concordia-Chicago w zakresie zarządzania organizacją przygotowują studentów do:

koordynować i ułatwiać pracę innym, aby osiągnąć cele, które nie mogą być osiągnięte przez pojedynczą osobęzrozumieć organizacje i ich kulturęrozpoznać wiele ról wykonywanych przez menedżerówzrozumieć techniki, które skutecznie prowadzą osoby i zespołyzbadaj obszary organizacyjne, takie jak zasoby ludzkie, operacje, marketing, edukacja i technologiarozwijać wiarygodność wśród współpracownikówpielęgnować umiejętności interpersonalne i wykazywać się przykładnymi umiejętnościami prezentacji publicznejZnajdź swoje miejsce na wysokiej ścieżce kariery... [-]

BSc

Online Bachelor of Science (BS) in Public Safety Administration

Online August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Bezpieczeństwo publiczne obejmuje zapobieganie wszelkim sytuacjom kryzysowym, które mogą zagrażać poszczególnym obywatelom i reagowanie na nie. Zawody w tej dziedzinie obejmują policjantów, strażaków, personel EMS i stanowiska kierownicze w zakresie usług medycznych i zdrowotnych oraz reagowania w sytuacjach kryzysowych. [+]

Podejmij krok. Być bohaterem.

Bezpieczeństwo publiczne obejmuje zapobieganie wszelkim sytuacjom kryzysowym, które mogą zagrażać poszczególnym obywatelom i reagowanie na nie. Zawody w tej dziedzinie obejmują policjantów, strażaków, personel EMS i stanowiska kierownicze w zakresie usług medycznych i zdrowotnych oraz reagowania w sytuacjach kryzysowych. Dziedzina bezpieczeństwa publicznego obejmuje wdrażanie taktyk, które służą jako bezpieczeństwo życia, zachowanie własności i stabilizacja wypadków. Specjaliści od bezpieczeństwa publicznego muszą znać obowiązujące przepisy, klimat społeczności i zrozumieć cele, które należy spełnić, aby najlepiej służyły celom organizacyjnym.... [-]


Certyfikat

Online Adnotacja, ESL i wersja dwujęzyczna

Online W pełnym wymiarze godzin August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Po zakończeniu komponentu ESL Master of Arts w Curriculum and Instruction lub Master of Arts w ESL, kandydaci są uprawnieni do otrzymania rekomendacji ESL do istniejącej standardowej licencji dydaktycznej oferowanej przez stan Illinois. [+]

Egzamin ESL i Bilingual są przeznaczone dla nauczycieli, którzy mają licencję na naukę w Stanach Zjednoczonych. Po ukończeniu zajęć kandydaci kwalifikują się do uzyskania uprawnień do egzaminu ESL do dołączenia do istniejącej standardowej licencji dydaktycznej oferowanej przez stan Illinois. Kandydaci spoza Illinois powinni skontaktować się ze swoją radą stanu w celu uzyskania uprawnień. Kandydaci ubiegający się o dwujęzyczne poparcie w stanie Illinois będą musieli zdać egzamin z języka. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej ISBE.

Program ESL i dwujęzyczny program wsparcia są zgodne ze standardami TESOL.

[-]

Doktorat

Online EdD / PhD in Leadership: Program nauczania i specjalizacja instrukcji

Online W pełnym wymiarze godzin August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Program doktorancki Concordia University Chicago w zakresie przywództwa ze specjalizacją w zakresie programu nauczania i nauczania przeznaczony jest dla nauczycieli, którzy chcą realizować program jako pedagodzy i uczeni przygotowujący się do roli lidera w szkołach publicznych lub prywatnych. [+]

Program doktorancki Concordia University Chicago w zakresie przywództwa ze specjalizacją w zakresie programu nauczania i nauczania przeznaczony jest dla nauczycieli, którzy chcą realizować program jako pedagodzy i uczeni przygotowujący się do roli lidera w szkołach publicznych lub prywatnych. Program ten rozwija ekspertów edukacyjnych, którzy mogą projektować, wdrażać, oceniać i zarządzać programami nauczania i programami nauczania w szkołach K-12.

Cele kształceniaRozwijanie umiejętności prowadzenia badań i krytycznego myślenia w zakresie programów nauczania i nauczania, z teoretyczną i praktyczną wiedzą.Rozwijanie kompetencji w zakresie oceny, rozwoju i mapowania programów nauczania.Poprawić zrozumienie procesu nauczania i uczenia się.Stwórz silne doświadczenie zawodowe w obszarach związanych z programem nauczania i instrukcją.Wsparcie i reforma wiodąca oraz wysiłki na rzecz zmian związane z rozwojem nauczycieli w szkołach.... [-]

Online EdD / PhD in Leadership: Specjalizacja Specjalna Edukacja

Online W pełnym wymiarze godzin August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Program studiów doktoranckich w zakresie przywództwa ze specjalizacją w zakresie edukacji specjalnej jest przeznaczony dla kandydatów, którzy pragną kontynuować naukę jako wychowawcy i uczeni przygotowani do pełnienia ról przywódczych w obszarze edukacji specjalnej w instytucjach publicznych lub prywatnych. [+]

Program studiów doktoranckich w zakresie przywództwa ze specjalizacją w zakresie edukacji specjalnej jest przeznaczony dla kandydatów, którzy pragną kontynuować naukę jako wychowawcy i uczeni przygotowani do pełnienia ról przywódczych w obszarze edukacji specjalnej w instytucjach publicznych lub prywatnych. W ramach tego programu tworzą się specjaliści ds. Edukacji specjalnej, którzy mogą projektować, wdrażać, oceniać i zarządzać programami w różnych środowiskach publicznych i prywatnych.

Cele doktoranckie w tym programie to:

Rozwijanie umiejętności prowadzenia badań i krytycznego myślenia w dziedzinie edukacji specjalnej, z wiedzą teoretyczną i praktyczną.Rozwijanie kompetencji w zakresie przywództwa w zakresie edukacji specjalnej, modyfikacji programów nauczania i oceny programów.Lepsze zrozumienie potrzeb rodzin w odniesieniu do usług specjalnych.Rozumie rolę rzecznictwa we wspieraniu kluczowych interesariuszy.Wsparcie i reforma wiodąca oraz wysiłki na rzecz zmiany związane z rozwojem nauczycieli w zakresie edukacji specjalnej.Wymagania programoweWniosek o przyjęcie do programu doktoranckiego w zakresie edukacji specjalnejPomyślne ukończenie 61 godzin kredytowych (EdD) lub 67 godzin kredytowych (doktor)Kompleksowe badanieRozprawaDługość programu... [-]

Online EdD / PhD in Leadership: Specjalizacja w dziedzinie technologii edukacyjnych

Online W pełnym wymiarze godzin August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Program doktorancki w zakresie przywództwa ze specjalizacją w dziedzinie technologii kształcenia rozwija ekspertów w dziedzinie technologii w techników odpowiedzialnych za projektowanie instruktażowe, rozwój zasobów ludzkich, rozwój zawodowy, zarządzanie projektami i ustawiczne kształcenie pracowników. [+]

Program doktorancki w zakresie przywództwa ze specjalizacją w dziedzinie technologii kształcenia rozwija ekspertów w dziedzinie technologii w techników odpowiedzialnych za projektowanie instruktażowe, rozwój zasobów ludzkich, rozwój zawodowy, zarządzanie projektami i ustawiczne kształcenie pracowników. Absolwenci będą mogli projektować, wdrażać, oceniać i zarządzać technologiami edukacyjnymi dla edukacji K-12, szkolnictwa wyższego, szkoleń korporacyjnych, medycyny i kształcenia ustawicznego w środowisku zawodowym.

Celem studiów doktoranckich jest rozwijanie umiejętności badawczych i krytycznego myślenia w zakresie technologii edukacyjnej zarówno na poziomie teoretycznym, jak i praktycznym; rozwijać kompetencje w zakresie opracowywania, wdrażania i oceny technologii; poprawić połączenie między technologią a procesem nauczania i uczenia się; budować silne doświadczenie zawodowe w obszarach związanych z technologią edukacyjną; oraz wsparcie i prowadzenie reformy i zmian w działaniach związanych z praktykami technologicznymi i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Kursy pomogą w eksploracji, dyskusji i zrozumieniu wyzwań i możliwości technologii edukacyjnej w różnych środowiskach edukacyjnych.... [-]


Online EdD / PhD in Leadership: Specjalizacja w zakresie czytania, języka i umiejętności czytania i pisania

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Program doktorancki Concordia University Chicago z przywództwem z czytania, języka i umiejętności czytania zapewnia teoretyczne i praktyczne ramy nauczania i oceny umiejętności czytania z naciskiem na bieżące badania. [+]

Program doktorancki Concordia University Chicago z przywództwem z czytania, języka i umiejętności czytania zapewnia teoretyczne i praktyczne ramy nauczania i oceny umiejętności czytania z naciskiem na bieżące badania. Program zapewnia również kandydatom możliwość otrzymania rygorystycznego, wysokiej jakości programu edukacyjnego, który zachęca do rozwijania umiejętności i kompetencji, które będą potrzebne w trakcie kariery zawodowej kandydatów jako specjalista od czytania lub trener umiejętności czytania i pisania.

EdD / Ph.D. Program czytania, języka i czytania i pisania ma na celu dostarczenie studentom silnego zaplecza w zakresie badań, teorii, czytania, pisania i programów multiliteracy. Nasi absolwenci są przygotowani, aby stać się wykładowcami i liderami w tworzeniu i wdrażaniu opartych na badaniach programów alfabetyzacji w różnych środowiskach, w tym w publicznych i prywatnych szkołach, szkołach wyższych i uniwersytetach, programach edukacyjnych dla dorosłych i społecznościach, szkoleniach korporacyjnych i edukacjach pozarządowych. starania.... [-]


Online EdD / PhD in Leadership: Specjalizacja w zakresie przywództwa edukacyjnego

Online W pełnym wymiarze godzin August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Uniwersytet w Concordia Chicago Department of Leadership jest liderem w dostarczaniu pedagogom wysokiej jakości, odpowiedniej i aktualnej edukacji absolwentów, która wzmacnia przywództwo publicznych i niepublicznych nauczycieli i administratorów, ponieważ pozytywnie wpływają na szkoły. [+]

Uniwersytet w Concordia Chicago Department of Leadership jest liderem w dostarczaniu pedagogom wysokiej jakości, odpowiedniej i aktualnej edukacji absolwentów, która wzmacnia przywództwo publicznych i niepublicznych nauczycieli i administratorów, ponieważ pozytywnie wpływają na szkoły.

Opowiadamy się za przyjęciem doktorantów i wszystkich studentów w szkołach publicznych i niepublicznych. Jesteśmy refleksyjnymi profesjonalistami, którzy zapewniają wysoką jakość, aktualną i aktualną edukację naszym kandydatom na stanowiska kierownicze. Przygotowujemy naszych kandydatów na liderów nauczycieli i administratorów kierujących szkołami publicznymi i niepublicznymi w służbie studentów, aby mogli stać się skutecznymi obywatelami w społeczeństwie globalnym.... [-]


Online EdD / PhD in Leadership: Specjalizacja w zakresie wczesnej edukacji

Online W pełnym wymiarze godzin August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Program doktorancki Concordia University Chicago w zakresie przywództwa ze specjalizacją w zakresie edukacji wczesnoszkolnej koncentruje się na przygotowywaniu pewnych siebie i kompetentnych liderów, którzy mogą zapewnić głos małym dzieciom i którzy poświęcą się zapewnieniu wszystkim małym dzieciom dostępu do godziwej, właściwej i odpowiedniej jakości możliwości opieki i uczenia się w każdym wieku i każdym środowisku. [+]

Program doktorancki Concordia University Chicago w zakresie przywództwa ze specjalizacją w zakresie edukacji wczesnoszkolnej koncentruje się na przygotowywaniu pewnych siebie i kompetentnych liderów, którzy mogą zapewnić głos małym dzieciom i którzy poświęcą się zapewnieniu wszystkim małym dzieciom dostępu do godziwej, właściwej i odpowiedniej jakości możliwości opieki i uczenia się w każdym wieku i każdym środowisku.

Stopień jest zbudowany na wcześniejszej pracy kandydata w terenie. Program zapewnia teoretyczne i praktyczne ramy dla zaawansowanej pracy i przywództwa w dziedzinie wczesnego dzieciństwa, z naciskiem na bieżące badania.

EdD / Ph.D. Program zapewnia obecnym i przyszłym liderom w terenie możliwość poszerzania wiedzy w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i rozwijania zrozumienia bieżących i przyszłych problemów w tej dziedzinie. Te możliwości są podzielone na zajęcia, praktyczne doświadczenia w tej dziedzinie i badania.... [-]


Online EdD / PhD w zakresie przywództwa: specjalizacja nauczycielska

Online W pełnym wymiarze godzin August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Program doktorancki Concordia University Chicago z przywództwem ze specjalizacją w przywództwie nauczycieli jest przeznaczony dla studentów, którzy chcieliby kontynuować swoją karierę jako mediatorzy, trenerzy instruktażowi, specjaliści programów nauczania, koordynatorzy inicjatyw okręgowych, szkoleniowcy oraz nauczyciele prowadzący budownictwo i powiat różne ustawienia edukacyjne. [+]

Czy chcesz rozpocząć program studiów doktoranckich, który pomoże ci w analizie wyzwań przywódczych, przed którymi stoją dzisiaj szkoły i placówki edukacyjne? Dołącz do nas, aby uzyskać bliskie i osobiste materiały EdD / Ph.D. program na Uniwersytecie Concordia w Chicago. Z około trzech lat zajęć online, plus pomyślne ukończenie kompleksowych egzaminów i rozprawy doktorskiej, możesz zdobyć stopień doktora, który poszerza twój potencjał, aby rozwinąć swoją karierę.

Program doktorancki Concordia University Chicago z przywództwem ze specjalizacją w przywództwie nauczycieli jest przeznaczony dla studentów, którzy chcieliby kontynuować swoją karierę jako mediatorzy, trenerzy instruktażowi, specjaliści programów nauczania, koordynatorzy inicjatyw okręgowych, szkoleniowcy oraz nauczyciele prowadzący budownictwo i powiat różne ustawienia edukacyjne. Program doktoranckiego przywództwa dla nauczycieli koncentruje się na wspieraniu usprawnień instruktażowych w celu zwiększenia osiągnięć uczniów, promowania rozwoju i rozwoju nauczycieli i personelu, zmian organizacyjnych i kultur szkolnych oraz docierania do rodzin i społeczności.... [-]


MA

Online Master of Arts (MA) w administracji usług dla ludności

Online W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy January 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Program Master of Arts w Human Service Administration zapewnia absolwentom umiejętności i wiedzę w zakresie przywództwa, zarządzania i bezpośredniej jakości świadczonych usług dla innych. Jest odpowiedzią na potrzeby studentów zainteresowanych pełnieniem funkcji nadzorczych i kierowniczych w agencjach świadczących usługi socjalne szerokiemu gronu klientów. [+]

Program Master of Arts w Human Service Administration zapewnia absolwentom umiejętności i wiedzę w zakresie przywództwa, zarządzania i bezpośredniej jakości świadczonych usług dla innych. Jest odpowiedzią na potrzeby studentów zainteresowanych pełnieniem funkcji nadzorczych i kierowniczych w agencjach świadczących usługi socjalne szerokiemu gronu klientów. Te organizacje mogą obejmować organizacje non-profit, usługi nastawione na zysk i agencje rządowe. Połączenie wiedzy i umiejętności zarówno w zakresie zarządzania, jak i rozwoju człowieka zapewnia solidne ramy dla zrozumienia takich ról administracyjnych.

Program dla absolwentów Human Services Administration ma na celu umożliwienie studentom:... [-]


Online Master of Arts (MA) w badaniach kobiet i płci

Online W pełnym wymiarze godzin 20 miesięcy January 2019 Stany Zjednoczone River Forest

MA w dziedzinie studiów nad kobietami i płciami oferuje innowacyjne, interdyscyplinarne podejście do analizy dzisiejszych najbardziej palących problemów, a także rozwija umiejętności krytycznego myślenia i przywództwa, aby pomóc studentom w ich życiu zawodowym, twórczym i intelektualnym. Dziedzina badań nad kobietami i genderami ma zastosowanie w przypadku nauczycieli akademickich, nauczycieli, pracowników służby zdrowia, pracowników służby socjalnej, działaczy, pracowników zajmujących się prawami człowieka i pracowników wymiaru sprawiedliwości, którzy zajmują się kwestiami tożsamości, sprawiedliwości i obywatelstwa, zarówno lokalnie, jak i globalnie. [+]

MA w dziedzinie studiów nad kobietami i płciami oferuje innowacyjne, interdyscyplinarne podejście do analizy dzisiejszych najbardziej palących problemów, a także rozwija umiejętności krytycznego myślenia i przywództwa, aby pomóc studentom w ich życiu zawodowym, twórczym i intelektualnym. Dziedzina badań nad kobietami i genderami ma zastosowanie w przypadku nauczycieli akademickich, nauczycieli, pracowników służby zdrowia, pracowników służby socjalnej, działaczy, pracowników zajmujących się prawami człowieka i pracowników wymiaru sprawiedliwości, którzy zajmują się kwestiami tożsamości, sprawiedliwości i obywatelstwa, zarówno lokalnie, jak i globalnie.

Cele programu... [-]

Online Master of Arts (MA) w Curriculum and Instruction

Online W pełnym wymiarze godzin 12 - 24 miesięcy August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Concordia University Chicago, mistrz sztuki w zakresie nauczania i nauczania zapewnia absolwentom kandydatów z innowacyjnym, światowej klasy doświadczeniem edukacyjnym. Kursy prowadzone są przez doświadczonych liderów i naukowców, którzy pomagają kandydatom w ścisłym śledzeniu, podkreślając wagę uczciwości, kompetencji i przywództwa sług. [+]

Concordia University Chicago, mistrz sztuki w zakresie nauczania i nauczania zapewnia absolwentom kandydatów z innowacyjnym, światowej klasy doświadczeniem edukacyjnym. Kursy prowadzone są przez doświadczonych liderów i naukowców, którzy pomagają kandydatom w ścisłym śledzeniu, podkreślając wagę uczciwości, kompetencji i przywództwa sług.

Metody wydziału wykorzystują najnowszą technologię i angażują studentów poprzez rzeczywiste aplikacje wykorzystujące wiele modeli instruktażowych. Ustanawiamy krytyczne teoretyczne i praktyczne podejście do dobrze zaokrąglonych środowisk edukacyjnych, które przygotowują kandydatów do sukcesu w dziedzinie edukacji dzisiaj i jutro dla liderów edukacji.... [-]


Online Master of Arts (MA) w Edukacji Technologia: Curriculum and Instruction

Online W pełnym wymiarze godzin 12 - 24 miesięcy August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

MA w dziedzinie technologii edukacyjnej: program nauczania i program instruktażowy przygotowuje bezpośrednich nauczycieli w szkołach publicznych i prywatnych do integracji technologii z programem nauczania, instruktażem, oceną i podstawami edukacji. [+]

MA w dziedzinie technologii edukacyjnej: program nauczania i program instruktażowy przygotowuje bezpośrednich nauczycieli w szkołach publicznych i prywatnych do integracji technologii z programem nauczania, instruktażem, oceną i podstawami edukacji. Program jest przeznaczony dla nauczycieli, którzy uczą w tradycyjnej klasie "twarzą w twarz" i / lub w środowisku 1: 1 oraz pragną rozwijać teoretyczne i praktyczne zrozumienie technologii edukacyjnych w ramach programów nauczania, instruktażu i oceny. Ponadto, zajęcia szkoleniowe opisują rozróżnianie instrukcji za pomocą technologii, wykorzystanie technologii adaptacyjnej / wspomagającej dla wszystkich uczniów (z naciskiem na uczniów ze specjalnymi potrzebami), budowanie społeczności uczących się, skuteczne korzystanie z mediów społecznościowych i badanie stosowanej nauki w ich własnych klasach. Program jest dostosowany do standardów ISTE-Teaching i National Board of Professional Teaching Standards.... [-]


Online Master of Arts (MA) w Edukacji Technologia: Przywództwo

Online W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Program MA, Education Technology: Leadership przeznaczony jest dla licencjonowanych nauczycieli, którzy pragną ścieżki kariery zawodowej w kierunku bycia specjalistą technologicznym, dyrektorem technologicznym lub trenerem technologii. Program przygotowuje nauczycieli-liderów z kompetencjami wymaganymi do poprawy jakości i skuteczności programów instruktażowych na poziomie wydziałowym, szkolnym lub powiatowym. [+]

Program MA, Education Technology: Leadership przeznaczony jest dla licencjonowanych nauczycieli, którzy pragną ścieżki kariery zawodowej w kierunku bycia specjalistą technologicznym, dyrektorem technologicznym lub trenerem technologii. Program przygotowuje nauczycieli-liderów z kompetencjami wymaganymi do poprawy jakości i skuteczności programów instruktażowych na poziomie wydziałowym, szkolnym lub powiatowym. Gdy uczniowie rozwijają umiejętności, które są dostosowane do krajowych standardów edukacyjnych i wskaźników wydajności określonych przez Międzynarodowe Towarzystwo Technologii w Edukacji (ISTE-C, 2012), rozwijają i oceniają wpływ doświadczeń opartych na technologii. Master of Arts w technologii edukacyjnej umożliwia każdemu uczniowi zakwalifikowanie się do rekomendacji dla specjalistów w dziedzinie technologii dla stanu Illinois poprzez uprawnienie po pomyślnym ukończeniu programu.... [-]


Online Master of Arts (MA) w edukacji wczesnoszkolnej

Online W pełnym wymiarze godzin 12 - 24 miesięcy August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

MA w programie ECE przygotowuje kandydatów do różnych ról przywódczych we wczesnej edukacji i jest odpowiednia dla nauczycieli wczesnego dzieciństwa, administratorów, polityków publicznych i rzeczników oraz naukowców. [+]

Master of Arts w edukacji wczesnego dzieciństwa uzyskał uznanie Narodowego przez Stowarzyszenie Edukacji Młodych Dzieci (NAEYC), a tym samym spełnia standardy jako jeden z najlepszych programów studiów podyplomowych w kraju. MA w programie ECE przygotowuje kandydatów do różnych ról przywódczych we wczesnej edukacji i jest odpowiednia dla nauczycieli wczesnego dzieciństwa, administratorów, polityków publicznych i rzeczników oraz naukowców. Program ten ma na celu zapewnienie kandydatom silnego zaplecza w zakresie rozwoju dziecka i języka, relacji rodzinnych i społecznych, oceny, badań, teorii i praktyki, narodzin przez osiem lat programów w różnych środowiskach edukacyjnych: publicznych i prywatnych ośrodkach i szkołach, dla dorosłych i społeczności lokalnych oraz inne organizacje typu for i non-profit.... [-]


Online Master of Arts (MA) w edukacji wczesnoszkolnej

Online W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Mistrz Concordia University w Chicago w zakresie edukacji wczesnoszkolnej jest przeznaczony dla nauczycieli posiadających świadectwo wczesnego dzieciństwa lub poparcie dla LBS1 (przedszkola dla wieku 21 lat). [+]

Mistrz Concordia University w Chicago w zakresie edukacji wczesnoszkolnej jest przeznaczony dla nauczycieli posiadających świadectwo wczesnego dzieciństwa lub poparcie dla LBS1 (przedszkola dla wieku 21 lat). Ten program jest przeznaczony dla nauczycieli, którzy pragną uczyć dzieci z niepełnosprawnością od urodzenia do przedszkola. Ma również na celu zapewnienie wykwalifikowanym kandydatom niezbędnych umiejętności i wiedzy, aby zostać nauczycielem specjalnej edukacji wczesnoszkolnej.

Cele kształceniaBuduj i wzmacniaj teoretyczne rozumienie podstaw wczesnego dzieciństwa edukacji specjalnejZbadaj zagadnienia związane z wczesną interwencją, najmniej restrykcyjnym środowiskiem, odpowiednimi warunkami edukacyjnymi, rozwojem języka oraz przepisami i polityką w zakresie edukacji specjalnej.Opracuj i wykorzystaj odpowiednie oceny i strategie nauczania dla małych dzieci niepełnosprawnych.Współpracuj ze wszystkimi zainteresowanymi stronami, w tym z rodzicami, społecznością, członkami rodziny i innymi instytucjami, aby wspierać małe dzieci niepełnosprawne.Przeprowadzaj badania, aby odpowiedzieć na pytania związane z praktykami w zakresie edukacji specjalnej we wczesnym dzieciństwie i z powodzeniem zaspokajać potrzeby wszystkich uczniów.Wymagania programoweŚwiadectwo Wczesnego Dzieciństwa / Adnotacja lub Poparcie dla LBS 1Trzymaj profesjonalną licencję nauczycielaUkończenie 30 godzin kredytowych zajęćDługość programu... [-]

Online Master of Arts (MA) w nauczaniu mieszanym i online dla nauczycieli pK-12

Online W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Uniwersytet Concordia Chicago, mistrz sztuki w nauczaniu mieszanym i online dla nauczycieli pK-12, został zaprojektowany wyłącznie w celu przygotowania nauczycieli do nauczania w środowisku mieszanym i online. [+]

Uniwersytet Concordia Chicago, mistrz sztuki w nauczaniu mieszanym i online dla nauczycieli pK-12, został zaprojektowany wyłącznie w celu przygotowania nauczycieli do nauczania w środowisku mieszanym i online.

Dostosowuje się do Międzynarodowego Stowarzyszenia na rzecz krajowych standardów jakości nauczania K-12 w nauczaniu online (2011) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Technologii w zakresie standardów nauczania w zakresie oceny umiejętności i wiedzy, których nauczanie musi uczyć, pracować i uczyć się w coraz bardziej i społeczeństwo cyfrowe (2008).

Nauka / Cele programuUmieć wyartykułować pedagogiczne podstawy edukacji online i opracować strategie edukacyjne odpowiednie dla studenta online.Zastanów się twórczo i krytycznie nad tym, w jaki sposób edukacja online może służyć zaspokajaniu potrzeb edukacyjnych uczniów.Opanuj różnorodne umiejętności technologiczne, korzystając z aktualnych informacji, komunikacji i technologii uczenia się.Opracuj strategie instruktażowe i oceniające, wykorzystując oparte na danych, oparte na danych podejmowanie decyzji w celu informowania o instrukcjach.Wyłonić pojawiające się trendy technologiczne i ich zastosowanie w nauczaniu i uczeniu się.Perspektywy kariery i przemysłu... [-]

Online Master of Arts (MA) w Reading Specialist K-12

Online W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Uniwersytet Concordia University w Chicago w programie edukacji czytelniczej zapewnia teoretyczne i praktyczne ramy nauczania i oceny umiejętności czytania z naciskiem na bieżące badania. [+]

Uniwersytet Concordia University w Chicago w programie edukacji czytelniczej zapewnia teoretyczne i praktyczne ramy nauczania i oceny umiejętności czytania z naciskiem na bieżące badania. Program zapewnia również kandydatom możliwość otrzymania rygorystycznego, wysokiej jakości programu edukacyjnego, który zachęca do rozwijania umiejętności i kompetencji, które będą potrzebne w trakcie kariery zawodowej kandydatów jako specjalista od czytania lub trener umiejętności czytania i pisania.

Wymagania kwalifikacyjne

Po pomyślnym ukończeniu wymaganych kursów i egzaminu specjalisty Illinois 221, kandydaci kwalifikują się do uzyskania certyfikatu Illinois Reading Specialist *, umożliwiając im pracę w profesjonalnej roli czytania we wczesnym dzieciństwie, elementarne, średnie i / lub średnie szkoły w Illinois .... [-]


Online Master of Arts (MA) w religii

Online W pełnym wymiarze godzin 6 semestry August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Master of Arts in Religion (MAR) opiera się na bogatym luterańskim wyznaniu Uniwersytetu Concordia w Chicago (CUC). Jest to idealny sposób dla pracowników kościoła i osób świeckich, aby wzbogacili swoje rozumienie Biblii i teologii chrześcijańskiej w formacie online przeznaczonym dla osób, które pracują w pełnym wymiarze godzin. [+]

Master of Arts in Religion (MAR) opiera się na bogatym luterańskim wyznaniu Uniwersytetu Concordia w Chicago (CUC). Jest to idealny sposób dla pracowników kościoła i osób świeckich, aby wzbogacili swoje rozumienie Biblii i teologii chrześcijańskiej w formacie online przeznaczonym dla osób, które pracują w pełnym wymiarze godzin.

Program jest prowadzony w grupach kohortowych, które wspólnie przechodzą przez 11 kursów. Każdy kurs trwa osiem tygodni; jeden kurs jest podejmowany na raz. Studenci mogą rozpocząć naukę w semestrze jesiennym lub wiosennym. W lecie nie odbywają się żadne kursy.

Kto korzysta z Master of Arts w religii?Luterańscy wychowawcy, deaconesses, dyrektorzy chrześcijańskiej edukacji, misjonarze, pracownicy kościoła i świeccy. Posiadanie wyższego stopnia może pomóc pracownikom Kościoła LCMS uzyskać większe korzyści od swoich pracodawców.Poinformowani chrześcijańscy świeccy z każdego wyznania, którzy pragną wiernego, profesorskiego studiowania teologii od profesorów, którzy wierzą, że Biblia jest niejednolita i autorytatywna.Emeryci, którzy chcą studiować Słowo Boże i doktrynę luterańską.Małżonkowie luterańskich pracowników kościoła mogą korzystać z tego wykształcenia dla skutecznej służby w swoim zborze.Kto uczy kursy?... [-]

Online Master of Arts (MA) w Specjalnej Edukacji, LBS1

Online W pełnym wymiarze godzin 12 - 24 miesięcy August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Master of Arts w edukacji specjalnej jest przeznaczony dla licencjonowanego pedagoga, który chce zostać utalentowanym nauczycielem edukacji specjalnej, a także zdobyć poparcie dla LBS1 w stanie Illinois. Program ten ma na celu zapewnienie nauczycielom zainteresowanym edukacją specjalną wiedzy i umiejętności do pracy w kontinuum specjalnych usług edukacyjnych (np. Samodzielnych poprzez włączenie). [+]

Master of Arts w edukacji specjalnej jest przeznaczony dla licencjonowanego pedagoga, który chce zostać utalentowanym nauczycielem edukacji specjalnej, a także zdobyć poparcie dla LBS1 w stanie Illinois. Program ten ma na celu zapewnienie nauczycielom zainteresowanym edukacją specjalną wiedzy i umiejętności do pracy w kontinuum specjalnych usług edukacyjnych (np. Samodzielnych poprzez włączenie). Absolwenci będą przygotowani do wykazania się kompetencją i biegłością jako nauczyciel edukacji specjalnej w zakresie Indywidualnego Ogólnego Programu Nauczania i Indywidualnego Programu Nauczania Niepodległości (CEC, 2015). Nacisk na metody, technologię wspomagającą i ocenę dla następujących uczniów z potrzebami w zakresie niepełnosprawności obejmuje: trudności w uczeniu się, niepełnosprawności społeczne / emocjonalne (znane na całym świecie jako zaburzenia emocjonalne / behawioralne), niepełnosprawności intelektualne (znane na całym świecie i dawniej znane jako upośledzenie umysłowe), upośledzenie fizyczne, widmo autyzmu, liczne upośledzenia, inne upośledzenia zdrowotne i traumatyczne uszkodzenie mózgu. Ten program zapewnia poparcie dla LBS1, które odpowiada poziomowi klasy na istniejącej licencji studenckiej Illinois * Professional Educator's (PEL).... [-]


Online Master of Arts (MA) w Urban Schooling

Online W pełnym wymiarze godzin 20 miesięcy August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Ten program przygotuje Ciebie, specjalistę ds. Edukacji, do pracy jako agent zmiany w klasie, szkole i na szerszej arenie edukacyjnej. Opracowany z myślą o zaangażowanych, pełnych pasji edukatorach zaangażowanych w transformacyjną wizję szkolnictwa, ten poziom przygotowuje bazę wiedzy, zestawy umiejętności i krytyczne perspektywy potrzebne do udanej praktyki i rzecznictwa w różnych środowiskach edukacyjnych. [+]

Transformacyjna wizja nauki

Ten program przygotuje Ciebie, specjalistę ds. Edukacji, do pracy jako agent zmiany w klasie, szkole i na szerszej arenie edukacyjnej. Opracowany z myślą o zaangażowanych, pełnych pasji edukatorach zaangażowanych w transformacyjną wizję szkolnictwa, ten poziom przygotowuje bazę wiedzy, zestawy umiejętności i krytyczne perspektywy potrzebne do udanej praktyki i rzecznictwa w różnych środowiskach edukacyjnych.

W politycznym i politycznym klimacie, który zachęca i pochwala bezpośrednie metody nauczania, kształcenie oparte na umiejętnościach i rozliczalność poprzez testowanie, program ten jest osadzony w demokratycznych teoriach edukacji i ma na celu dostarczenie narzędzi do angażowania się w sensowne i twórcze rozmowy na temat krótko- i długoterminowe konsekwencje dzisiejszego klimatu.... [-]


Online Master of Arts (MA) w zakresie przywództwa: specjalizacja w służbie zdrowia

Online W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy January 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Uniwersytet Concordia Chicago, mistrz sztuki w programie studiów nad przywództwem, opiera się na przekonaniu, że liderzy muszą nauczyć się wprowadzać zmiany, aby usługi i rezultaty były skutecznie, etycznie i skutecznie dostarczane do coraz bardziej zróżnicowanej populacji, w kontekście zmieniającej się gospodarki i szybko opracowywanie technologii. Program studiów podyplomowych w zakresie przywództwa koncentruje się na potrzebach praktyków, łącząc teorię z najlepszymi praktykami przywództwa. [+]

Program nauczania w zakresie przywództwa w służbie zdrowia ma na celu przygotowanie studentów na stanowiska kierownicze w branży opieki zdrowotnej. Studenci studiują przywództwo i administrację, zasoby ludzkie, politykę publiczną, epidemiologię, prawo i etykę w kontekście opieki zdrowotnej. Kluczowe polityki, zasady i praktyki administracji opieki zdrowotnej i przywództwa są badane w kontekście rozwoju osobistego i zawodowego.

Concordia University Chicago Master of Arts w programie Leadership Studies opiera się na przekonaniu, że liderzy muszą nauczyć się wprowadzać zmiany, aby usługi i rezultaty były skutecznie, etycznie i skutecznie dostarczane do coraz bardziej zróżnicowanej populacji, w kontekście zmieniającej się gospodarki i szybko rozwijających się technologie. Program studiów podyplomowych w zakresie przywództwa koncentruje się na potrzebach praktyków, łącząc teorię z najlepszymi praktykami przywództwa.... [-]


Online Master of Arts (MA) w zakresie przywództwa nauczycieli

Online W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Mistrz sztuk w programie przywództwa nauczycieli na Uniwersytecie Concordia w Chicago jest przeznaczony dla tych nauczycieli, którzy są zainteresowani zwiększeniem zakresu obowiązków i przyjmowaniem ról przywódczych w swoich szkołach i okręgach. [+]

Mistrz sztuk w programie przywództwa nauczycieli na Uniwersytecie Concordia w Chicago jest przeznaczony dla tych nauczycieli, którzy są zainteresowani zwiększeniem zakresu obowiązków i przyjmowaniem ról przywódczych w swoich szkołach i okręgach. Ten stopień jest przeznaczony dla aktywnych nauczycieli, którzy nie są zainteresowani staniem się dyrektorem szkoły. Zamiast kandydatów na studia wyższe, oprócz innych stanowisk kierowniczych, dąży się do pełnienia ról przywódczych na różnych stanowiskach, takich jak katedry wydziałowe, trenerzy instruktażowi, koordynatorzy programów nauczania, nauczyciele-mentorzy i związki społeczności.

Program Cele i kompetencje... [-]

Online Master of Arts (MA) w zakresie przywództwa w edukacji specjalnej

Online W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Concordia University Chicago Master of Arts w Edukacji Specjalnej Przywództwo jest przeznaczony dla licencjonowanych profesjonalnych nauczycieli pracujących w dziedzinie edukacji specjalnej, którzy pragną zostać liderem edukacji specjalnej. [+]

Concordia University Chicago Master of Arts w Edukacji Specjalnej Przywództwo jest przeznaczony dla licencjonowanych profesjonalnych nauczycieli pracujących w dziedzinie edukacji specjalnej, którzy pragną zostać liderem edukacji specjalnej.

Master of Arts w specjalnym przywództwie edukacyjnym jest przeznaczony dla nauczycieli zainteresowanych pracą administracyjną zaangażowanych w prowadzenie specjalnych programów edukacyjnych. Ten stopień ma na celu zapewnienie wykwalifikowanym kandydatom umiejętności i wiedzy koniecznych do zaangażowania się w praktykę przywództwa w dziedzinie edukacji specjalnej.

Ten program umożliwi kandydatom:

Zastosuj zrozumienie implikacji finansowych i prawnych programów edukacji specjalnej w podejmowaniu kluczowych decyzji mających wpływ na uczniów.Opracowanie i wdrożenie profesjonalnego planu rozwoju, który promuje wzrost personelu.Rozumie rolę każdego interesariusza i ich wkład w program edukacji specjalnej.Posiadać wiedzę i wspierać stosowanie skutecznych strategii nauczania dla uczniów ze specjalnymi potrzebami.Przeprowadzaj badania, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące specjalnych praktyk edukacyjnych oraz z powodzeniem i systematycznie zaspokajać potrzeby wyjątkowych uczniów.Wymagania programoweAplikacja do programu przywództwa w edukacji specjalnej i akceptacja goDoświadczenie w świadczeniu specjalnych usług edukacyjnych (jako nauczyciel edukacji specjalnej, patolog mowy i języka, szkolny pracownik socjalny lub szkolny psycholog)Pomyślne ukończenie 30 godzin kredytowych zajęćObszary studiów - 30 godzinPrawo o szkolnictwie specjalnymSpecjalna edukacja finansowa *Nadzór nad programami dla dzieci niepełnosprawnych *Strategie instruktażowe dla uczniów z niepełnosprawnością akademicką i fizyczną *Strategie instruktażowe dla uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się i zaburzeniami emocjonalnymi *Teoria różnicowania i uczenia sięSzkoły, rodziny i partnerstwa wspólnotowePraktyczne i seminaryjne przywództwo w zakresie edukacji specjalnej 1Praktyczne i seminarium w zakresie edukacji specjalnej 2Badania dla nauczycieli... [-]

Online Master of Arts (MA) w zróżnicowanej instrukcji

Online W pełnym wymiarze godzin 12 - 24 miesięcy August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Master of arts degree w zróżnicowanej instrukcji jest przeznaczony dla obecnych nauczycieli z dwoma do dziesięciu lat doświadczenia, którzy są zainteresowani prowadzeniem zmian i wysiłków reformatorskich w swoich edukacyjnych ustawieniach. [+]

Master of arts degree w zróżnicowanej instrukcji jest przeznaczony dla obecnych nauczycieli z dwoma do dziesięciu lat doświadczenia, którzy są zainteresowani prowadzeniem zmian i wysiłków reformatorskich w swoich edukacyjnych ustawieniach. Nauczyciele ci to ci, którzy poszukują wiedzy, umiejętności i dyspozycyjności, aby działać jako liderzy-nauczyciele w planowaniu i wdrażaniu zróżnicowanych usprawnień instruktażowych i programów nauczania, ponieważ odnoszą się do wszystkich uczniów. Kandydaci będą:

Myśl krytycznie, kreatywnie i analitycznie w sposób promujący sensowne doświadczenia w nauczaniu i uczeniu się.Umieć artykułować teorię uczenia się, oceniać potrzeby uczniów oraz opracowywać programy nauczania i strategie instruktażowe, aby sprostać tym potrzebom.Opanuj różnorodne teorie poznawcze i uczące się, zróżnicowanie w obszarach treści, technologię instruktażową w programie nauczania, różne podejścia instruktażowe oraz znaczenie zarządzania zróżnicowanym środowiskiem uczenia się przy użyciu opartych na badaniach strategii instruktażowych i podejmowania decyzji opartych na danych.Opcje karieryOdpowiedź na instrukcję (RTI) SpecialistKierownik nauczyciela (edukacja specjalna, ESL, szkolenie I stopnia)Zróżnicowany specjalista / trenerInstruktażowy trenerStopień zaawansowany lub kierownik zespołu ds. TreściKrzesło oddziałoweProfesor uczelni (studia licencjackie, magisterskie, online, face-to-face)Długość programu... [-]

MSc

Online Master of Science (MS) w Instruktażowym projektowaniu i technologii

Online W pełnym wymiarze godzin 20 miesięcy August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

PC online Concordia-Chicago w Instructional Design and Technology znajduje się na dziewiątym miejscu w Stanach Zjednoczonych od OnlineColleges.net. Concordia-Chicago jest jedyną uczelnią w Illinois i jedną z niewielu na Środkowym Zachodzie, która otrzymała ranking OnlineColleges.net w tym obszarze studiów. [+]

Najwyższy ranking programu online

PC online Concordia-Chicago w Instructional Design and Technology znajduje się na dziewiątym miejscu w Stanach Zjednoczonych od OnlineColleges.net. Concordia-Chicago jest jedyną uczelnią w Illinois i jedną z niewielu na Środkowym Zachodzie, która otrzymała ranking OnlineColleges.net w tym obszarze studiów.

Technologia uprzęży jako potężne narzędzie dydaktyczne i szkoleniowe

Stopień magistra w projektowaniu i technologii (IDT) został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb projektantów instruktażowych, programistów e-learningu i trenerów korporacyjnych, szkolnictwa wyższego, non-profit i organizacji rządowych. Dzięki stosowanym badaniom i praktycznemu projektowi program IDT przyczynia się do doskonalenia metod instruktażu oraz projektowania i wdrażania innowacji i środowisk edukacyjnych.... [-]


Magisterskie

Online Master of Education (MED) w nauczaniu i uczeniu się

Online W pełnym wymiarze godzin 12 - 24 miesięcy August 2019 Stany Zjednoczone River Forest

Mistrz edukacji w nauczaniu i uczeniu się na Uniwersytecie Concordia w Chicago jest przeznaczony dla obecnych nauczycieli, którzy pragną pogłębić wiedzę na temat programów nauczania, teorii i teorii oceny za pośrednictwem soczewki praktyka. [+]

Mistrz edukacji w nauczaniu i uczeniu się na Uniwersytecie Concordia w Chicago jest przeznaczony dla obecnych nauczycieli, którzy pragną pogłębić wiedzę na temat programów nauczania, teorii i teorii oceny za pośrednictwem soczewki praktyka. Program ten zapewnia innowacyjne strategie nauczania w odniesieniu do technologii w klasie, zróżnicowanej populacji uczniów, umiejętności w zakresie postępowania dyscyplinarnego i coraz bardziej złożonego środowiska oceny, które odpowiedzialnie łączy krajowe standardy i ocenę.

Należy pamiętać, że program ten nie prowadzi do uzyskania licencji dydaktycznej i jest przeznaczony dla osób, które już pracują w dziedzinie edukacji.... [-]


Kontakt