Przeczytaj oficjalny opis

Aby zapoznać się z programami studiów uniwersyteckich Uniwersytetu Concordia , kliknij tutaj

DLACZEGO Concordia University Chicago ?

Concordia University Chicago jest liderem w dziedzinie edukacji absolwent i licencjackich. Nasze akredytowane, wysoko ocenione, kampusowe, kohortowe i online programy licencjackie, magisterskie i doktoranckie mogą pomóc w osiągnięciu celów edukacyjnych i zawodowych:

  • Założona w 1864 r. Concordia-Chicago świętuje 150 rocznicę wprowadzenia wyższego wykształcenia na świat.

  • Ponad 3500 studentów zapisanych jest do programów studiów magisterskich i doktoranckich online, kohortowych i uniwersyteckich.

  • Jesteśmy drugim najszybciej rozwijającym się kampusem wśród non-profit instytucji magisterskich zajmujących się dyplomowaniem w Stanach Zjednoczonych w latach 2004-2009 (Chronicle of Higher Education, 2011 Almanac Edition).

  • Komisja Higher Learning udzieliła akredytacji Concordia-Chicago, aby zaoferować doktorat z filozofii (Ph.D.) w zakresie przywództwa. W rezultacie, Concordia dodał dr. do doktora edukacji (EdD) w zakresie kierowania ośmioma specjalizacjami.

  • W 2010 r. Krajowa Rada ds. Akredytacji Nauczycieli ukończyła prestiżową "Kontynuację akredytacji wszystkich programów edukacyjnych bez warunków" w programach edukacyjnych Concordii.

Programy przygotowawcze dla nauczycieli w CUC są akredytowane od 1962 roku przez Krajową Radę Kształcenia Nauczycieli (NCATE) oraz następcę NCATE w Radzie Programów Edukacji Akredytacyjnej (CAEP). Zarówno zaawansowane programy zatwierdzania, jak i wstępne programy licencjonowania zostały wyróżnione tym bardzo pożądanym uznaniem doskonałości przyznawanym wybranym programom w całym kraju. CAEP jest jedynym krajowym organem akredytującym do przygotowania nauczycieli, który uznaje te programy wyróżnienia, które przygotowują edukatorów na najbardziej rygorystyczne standardy. Na poziomie magisterskim, uznawane w kraju programy na rzecz doskonałości obejmują Master of Arts w Curriculum i Instrukcji z rekomendacji ESL, Reading Education, Master of Arts w nauczaniu na poziomie podstawowym i średnim oraz Educational Leadership (Principals).

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również: